Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

Изнудване

IznudvaneBbsxFeR.jpg

много внимавайте като ходите на почивки по острови разни защото стават лоши работи

10 Х

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

и версията от тази година- според мен,не искам да ангажирам никой,старата версия е по-добра.Гледайте ги и преценете сами.

Публикувани изображения

Зяпах 2001: А Space Travesty

2192001_A_Space_Travesty.jpg

Попиках се да се хиля. Има обаче няколко супер запомнящи се реплики. Сори, че не ги помня...:D

Но с конспираторския ми мозък ми направи впечатление определено репликата, с която почна филма...

Цитат

Този ден бях арестувал
Озмънд Бин Ладен на един мач.

http://www.imdb.com/title/tt0157262/

Премиера на филма: 07.09.2001...

Редактирано от Мальчик Бананан (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tumblr_ovm9l4o6jG1ugdugro1_500.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Better Watch Out

Heropage-980x560_82.jpg

Изключително свеж и оригинален филм!

на 18.10.2017 г. в 0:43, _nib_ написа:

gone-girl-main.jpg?itok=UfJOPjRL

Много добро кино.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Мальчик Бананан написа:

Better Watch Out

Heropage-980x560_82.jpg

Изключително свеж и оригинален филм!

Много добро кино.

Много тъп филм.Едвам издържах да го гледам целия...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Glass Castle (2017)

Филмът е биографична драма и самата история е съвсем обикновена, но Уди Харелсън е великолепен тук (силно препоръчвам)

Когато актьорската игра е на ниво- думите са излишни...

http://www.imdb.com/title/tt2378507/?ref_=nv_sr_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тайната на Коко Невероятен филм. Щом се разплаках няколко пъти по време на филма.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, vladols написа:

Тайната на Коко Невероятен филм. Щом се разплаках няколко пъти по време на филма. emoji846.png

Който харесва анимация, може и да му хареса.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Loving Vincent

http://www.imdb.com/title/tt3262342/

Прекрасен замисъл, отлична реализация и наслада за зрителя. Адмирации за положения труд.

Виктория и Абдул

http://www.imdb.com/title/tt5816682/

Много елегантен прочит на история и проблеми, представени през призмата на едни невероятни взаимоотношения между двама души. 

Джуди Денч - на познатото ни върховно ниво на изпълнение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

It 2017

7bfa8cb5c3c574ac385b89787946e2ab.jpg

Тая усмивка само Бил си я може. Колкото и екранизации да му направят на това всичките ще ми харесат. :licklips:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

офтопик.малко.

на 7.12.2017 г. в 23:10, M.Николов написа:

И?

И....Какво значи това ,,И".От първите си постове в тази тема писах че НЯМА да поствам всеки последен филм който съм гледал(между 3 и 5 филма гледам на ден,но не всеки ден),а всеки който  си струва да бъде гледан.Всеки който ми е направил впечатление.За да ми направи един филм впечатление трябва да са изпълнени поне 3 от изброените фактори:

-1-во-добър сценарий.

-2-ро-добър режисьор.

-3-то-добра актьорска игра,не актьорски състав.Защото има филми в които участват само звезди,с милионни хонорари,но куца ли сценария-филма не струва.

-4-то-добър оператор.Много е важно да уловиш правилния ъгъл на снимане.

-5-то-ефекти.Някои филми само с ефектите изпъкват,а актьорите са на заден план.

-6-то-музика.Вече са рядкост филмите за които специално е написана музиката за тях.

Ами по принцип е това.Не обичам да съм празнословен затова-афиша на филма+трейлър,официален.

Пример за слаб филм който изпъква само с добра актьорска игра и с добра операторска работа-

MV5BMjk0NjI2MjM1NF5BMl5BanBnXkFtZTgwODc2

сценария куца.Не куца-направо пълзи.Като Парцалев в ,,Тримата от запаса"

А ето пример за добър филм-

MV5BMTk5MjQ4MjcyOF5BMl5BanBnXkFtZTYwNTMz

Редактирано от _nib_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това "И?" беше за това, че нямаше никакъв коментар към филмите.Нали идеята на темата е да споделиш впечатленията си от филма, който си гледал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, M.Николов написа:

Това "И?" беше за това, че нямаше никакъв коментар към филмите.Нали идеята на темата е да споделиш впечатленията си от филма, който си гледал.

Това го разбрах.Затова и отговорих че ще поствам САМО филми които лично са ми харесали..Не задължавам никой да има моите предпочитания.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

159f470d1c486c5bc0650147de85e957.jpg

голяма реклама голямо чудо беше - е видяхме го - гОла вода

все едно гледаш възстановки на чети и патаклами от самодейния театър на Долно Нанагорнище

оценка кръгла нула

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване