Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

и версията от тази година- според мен,не искам да ангажирам никой,старата версия е по-добра.Гледайте ги и преценете сами.

Публикувани изображения

Много свежа комедийка, според мен. Бате Арни се явява за малко, но качествено. Незаслужено оплют по рейтинг и по торент коментари, но това според мен е поради очакванията на децата за батални екшън сцени, като гледат Терминатора на постера. А това си е класическа комедия в стил - Arrested Development. Не е точно на нивото на сериала, но ако ви харесва такъв стил и разбирате такъв хумор и филмът си заслужава.

MV5BMTgyMjUwNjYxNl5BMl5BanBnXkFtZTgwOTU0NjczMzI@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ергенски запой

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
преди 8 часа, PigManu написа:

Хубаво филмче Darc (2018) - IMDb

ÐаÑк ÐлаÑ

Добър филм, но няма нищо поучително. За едно гледане - става.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Future world (2018) 

Capture-future_world.JPG

С артисти като Мила Йовович, Франко Неро, Снуп Дог и фантастика...нямаше как да го пропусна..

Обаче...за жалост, все едно гледах подобие на Лудия Макс, но правено от студент първа година. Слабо изпълнение. Не препоръчвам! Давам му 3/10

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MV5BMTUyMjQ1MTY5OV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzY5NjExMw@@._V1_SY1000_CR0,0,711,1000_AL_.jpg

Малко късно попадам на този филм - Un Prophete, но се оказа най добрият, затворнически филм, който съм гледал. Въпреки, че лирическият герой е някакъв арабин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.07.2017 г. в 21:21, Xfirebg написа:

Радиоубийства 1994 - не съм го гледал отдавна, а и не знам от къде. Никъде не го намирам? Някой има ли представа?

MV5BMWRkYzc3YjYtNWY3Yy00Y2FmLTgyOTYtM2U2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

740202_15_preview.jpeg

препоръчвам Тами, ще ви зареди невероятно

10 х

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.05.2018 г. в 22:00, Xfirebg написа:

Радиоубийства 1994 

Има го филма в добавката за KODI - Neptune Rising, както и в Terrarium TV но навсякъде е без субтитри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Капан за сънища

dreamcatcher-movie-tie-in-9780743563314_

гаден отвратителен филм

не се препоръчва за никой

оценка -100

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, haidukpikaso написа:

Капан за сънища

dreamcatcher-movie-tie-in-9780743563314_

гаден отвратителен филм

не се препоръчва за никой

оценка -100

я па ми аресвъ

3-пъти съ го гледал

Dark Water(2005)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Conspiracy (2001) 10/10

18193_2_front.jpg

Създаден въз основа на единствения оцелял документ от тая среща - филма описва срещата на министри, офицери от SS и високопоставени нацистки чиновници, икономисти, администратори, които са се събрали, за да решат съдбата на евреите. Решението им ще доведе до един от най-позорните епизоди в историята на човечеството. Страхотна актьорска игра- на всеки един!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

696067_7_preview.jpeg

по истинска история

препоръчвам ви го

10 Х

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване