Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

преди 17 часа, crazy katon написа:
преди 17 часа, M.Николов написа:

Вкус другар няма!

Не прехвърляй политическата си злоба в изкуството. Явно правилно съм те преценил навремето.

Пич, къде я видя тази злоба?Опитах се да ви припомня, че всеки възприема даден филм по собствен начин и е нормално да имате различни мнения за един и същ филм.Ти къде заби мани мани...:no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

Публикувани изображения

1135025830_.jpg.f84c1e4c20900067fe7b399c1291abcd.jpg

Когато направят такъв филм, разбираш, че никой не може да ги стигне поне в това или поне в този момент. Уж английски, но играят предимно американски актьори. И какви са те ... Колин Фарел (всъщност май само той е британец), Сам Рокуел, Кристофър Уокън, Уди Харелсън, за малко Хари Дийн Стентън и сравнително неизвестния ми Том Уейтс. А как играят ... не, невъзможно е да се опише, може би има все пак една дума, която би отговаряла най-точно и тя е божествено. Нямам думи.

По принцип се води черна комедия, но жанра не е най-важното, важното е, че такива филми ми връщат надеждата, че киното е живо. Мисля, че ще трябва още един прочит, за да го разбера по-добре.

От споменатите артисти обаче не мога да не изтъкна особено Сам Рокуел, който едва познах с тази коса, пък ми се видя и много млад. Не съм го гледал често, но тук определено ме впечатли, особено епизода, където описваше престрелка на гробищата от хипотетичния си сценарий, върха.

Безапелационно10/10.

П.П. Мисля, че в постера има грешка, Аби Корниш не е от седемте психопата, също и Колин Фарел, няма я партньорката на Том Уейтс, както и виетнамеца или просто психопатите са повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The best offer (2013) 

51aQXjfZ2XL._SY445_.jpg

@М.Николов ми го препоръчваше упорито и след като го изгледах се засрамих, че упорито бавех свалянето на филма. Великолепен филм! 10/10

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sam (2015)

MV5BNjQzMzYwMzU4OV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDg2

Един филм за М. Николов, в който той успешно се превръща в жена, при това хубава.

Заради ролята на Natalie Knepp си заслужава да се изгледа. Много симпатична.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The darkest minds (2018) - 6/10

https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fscott

Свежо филмче, от типа на Hunger games, The maze runner - предполагам, че ще има втора част -вероятно. Малко е като за подрастващи де, но ми хареса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Loving Pablo (2018) - 5/10

da-obichash-pablo-1024x576.jpg

Чаках го с нетърпение - мислех, че ще видя повече любов, романтика и отдаденост, а не убийства и зверства. Останах леко разочарована. Страхотна актьорска игра и на двамата, но само тя не бе достатъчна. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Madonna написа:

Loving Pablo (2018) - 5/10

da-obichash-pablo-1024x576.jpg

Чаках го с нетърпение - мислех, че ще видя повече любов, романтика и отдаденост, а не убийства и зверства. Останах леко разочарована. Страхотна актьорска игра и на двамата, но само тя не бе достатъчна. 

И аз очаквах повече...Някак си, го претупаха набързо. Гледах преди време сериала Наркос, в който участваха неизвестни за мен артисти и въпреки документалните препратки, беше много по-интересен и истински. Понякога и големите артисти, участват в пълни греди. Жалкото е, че напоследък, често се случва.

В момента с тия деца, няма как да ида на кино, затова си ги гледам в къщи филмите. Та наскоро гледах "Възвишение"

image.png.2d109f572dc81c9143313893736f0fe6.png

Не бях чела книгата и не зная дали скоро ще намеря време, да я прочета. Много противоречиви мнения има за него. На мен лично, ми хареса. Въпреки че така и не се научиха нашите, да озвучават филми. И артистите, не се научиха, че по един начин се играе в театъра, а по друг трябва да е във филм.  Слабо и напълно излишно беше и участието на Рачков, а и не само на него. Но пък Филип Аврамов в ролята на Димитър Общи, "кърти"

Мисля, че си заслужава, да се гледа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.08.2018 г. в 10:40, Ma_ri написа:

В момента с тия деца, няма как да ида на кино, затова си ги гледам в къщи филмите. Та наскоро гледах "Възвишение"

image.png.2d109f572dc81c9143313893736f0fe6.png

Не бях чела книгата и не зная дали скоро ще намеря време, да я прочета. Много противоречиви мнения има за него. На мен лично, ми хареса. Въпреки че така и не се научиха нашите, да озвучават филми. И АРТИСТИТЕ, не се научиха, че по един начин се играе в театъра, а по друг трябва да е във филм.  Слабо и напълно излишно беше и участието на Рачков, а и не само на него. Но пък Филип Аврамов в ролята на Димитър Общи, "кърти"

Мисля, че си заслужава, да се гледа.

Мила, преди да отправяш такива остри критики към родните ни АКТЬОРИ,   научи разликата между АРТИСТИ И АКТЬОРИ и тогава ги учи как да си вършат работата.Аз също гледах филма, смятам че всеки едни от родните ни АКТЬОРИ си свърши работата блестящо.Във фила няма нищо противоричиво, даже напротив само истини се показаха, едната от,  която е че българина винаги е мислил  само за собствения си гъз, но не и за този на другаря му.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4cce094281d0bda0247ce4da4a48eda62b90fc82

Малко нереален сюжет но пък с логични действия за всеки герой.
Става за гледане.
За мъжете е задължително да се изгледа че да не се чудят после защо ги зарязват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, BMW Маниак написа:

За мъжете е задължително да се изгледа че да не се чудят после защо ги зарязват.

ти жена ли си бре?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Equalizer 2 (2018)  8/10

The-Equalizer-2-759x500.jpg

Както обичам да казвам... Дензъл няма слаб филм, обаче аз съм пристрастна, защото ми е любимия актьор. В интерес на истината..започна малко слабо този филм, но после навакса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Madonna написа:

The Equalizer 2 (2018)  8/10

The-Equalizer-2-759x500.jpg

Както обичам да казвам... Дензъл няма слаб филм, обаче аз съм пристрастна, защото ми е любимия актьор. В интерес на истината..започна малко слабо този филм, но после навакса.

евала на Дензъл

слаб филм няма

дали ще е криминален,мистерия,трилър,екшън.....

но най-вече че се разграничи от идеята за квотата афроамериканци за оскарите

в капана на която попадна Уил Смит

и бойкотира негрото естествено

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.08.2018 г. в 9:13, Madonna написа:

...

Двама са ми любимите черни актьори - Морган Фрийман и Дензъл Уошингтон... И двамата нямат слаба роля! Любимите ми филни с Дензъл Уошинтън са Fallen и Flight...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Meg (2018)  - 7/10

1*QbK6qdEuO_XpkdIe35PsRw.jpeg

Добра роля на Стейтъм, сюжета ми е малкопреекспониран, но филмчето е добре направено - хареса ми. 

Solace (2015) - 9/10

uteha_2015.jpg?fit=1740,2480&ssl=1

Тук нямам забележки. Антъни Хопкинс е невероятен, Колин се появява чак в краят на филма, не знам що на постера са изтипосали него, а не прекрасната Аби Корниш, но няма значение. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Да обичаш Пабло"   - не съм очарована .

От 1- 6 >  3 

Слаб сценарий  , иначе актьорската игра не беше лоша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невидимият гост

Nevidimiqt-gosttymZ9YGEVwgCRs7LiOUU15347

невероятен, развръзката ще ви изненада

препоръчвам

10 Х

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Spina /Filthy/ (2017)  7/10

и нещо за почитателите на европейското кино. Сюжетът не е нищо особено- нормална житейска драма, от която човек би могъл да си извади някои поуки...

На мен лично успя да ми предаде емоцията от случващото се..

spina.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Урок (2014)

MV5BMjMwNjkzNjU5NV5BMl5BanBnXkFtZTgwNDQ2

Много ми хареса, а българско кино не гледам. Абсолютната реалност в България. Най-свестния е най-цакан.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Kieli написа:

Урок (2014)

MV5BMjMwNjkzNjU5NV5BMl5BanBnXkFtZTgwNDQ2

Много ми хареса, а българско кино не гледам. Абсолютната реалност в България. Най-свестния е най-цакан.

Подкрепям с две ръце! Много хубав филм!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The spy who dumped me 2018 (6/10)

8619_6208.jpg

Признавам, че го гледах само заради Мила Кунис. Но това определено не е нейната роля. Пресилено ще е да кажа, че е особено забавен или запомнящ се. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване