Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

преди 5 часа, Madonna написа:

Филмите не са спечелено време, а са смислено прекарано време.Предпочитам да не съжалявам, че съм гледала филм, а не съм чела книга, примерно. 

Вие сте в някакъв филм... Шегувам се :) Но определено съм отделил време за някои филми, което считам за изгубено, мислел съм си, че има смисъл, но се оказва една голяма безсмислица и боза. Това, че се вложат много пари в нещо, не значи, че ще има смисъл. Още повече, филмите въвличат силно и емоциите на човек и могат по-лесно да манипулират. С книгите нещата са по-различни, човек може да остави книгата за малко... може и да я прочете на един дъх. Филмът те удря, докато с книгата човек е по-активен и нащрек. Но понякога кадрите и картините са безценни и се помнят много повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

Don't Say a Word   Michael Douglas Brittany Murphy ся 6 от 10 що? ми психоаналитичните,манипулативните методи на героя на Майкъл Дъглас са твърде наи

Публикувани изображения

преди 20 часа, Swifty1 написа:

nib Има ли jump scarie моменти

оуууууу

колкото искаш

щом мен дъртото и претръпналото ме държа в напрежение........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

p_7400.jpg

Стар, но завинаги супер хубав филм.. :) 

Младия Киану заедно  с актрисата Брук Лангъм( сред фаворитките )  ..и Джин Хекман разбира се 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вон Бин, Ким Сe Рон, Ким Те Хун, Ким Хи Вон, Ким Сон О, Танайонг Вонгтракул, Со-Хи Хонг, Хьо-Со Ким, Нам Кьон.

Вие направихте труда, да изчетете тази лента от корейски имена съшили лента през 2010г. Предполагам се измъчихте, докато сричате, защото ни едно от имената не ви е познато. Това е актьорския състав на филм от Южна Корея по име "The man from nowhere". Жанрът е микс от екшън, трилър и криминал, който разделя публиката на фенове и разочаровани. Моя милост се позна в групата на разочарованите. Сдъвкан сценарии с пресилена жестокост. Главните герои всякаш бяха оживени анимета в пубертет, а Добрия класически бейбик-андрогин. Прекалено анорексични за тупалките отекващи като парен чук.

Той е щастлив, женен за мис Корея, но още супер-дупер командос. Омазва някаква акция срещу чуждестранен агент и врагът размазва жена му в автокатастрофа, а след това го ранява смъртоносно. Минава време и Добрият си отваря заложна къща в прокажен квартал На Сеул. Съседката му се оказва танцьорка на пилон, наркоманка. Тя успява да отмъкне някаква супер китайска наркота и филмът свършва. От тук насетне е намесен Добрия и почва едно мелене на кайма. Куките също са шах, но тях кой ги брои за слива, защото Добрия не издерява и всичко тъпка на тас кебап. Залагам, че сценариста е гледал минимум 5 пети Леон, за да напише такава дрян. Вечер е заспивал с поредицата "Нико" на Стивън Сегал, а сутрин на чаша кафе си е доглеждал "Онг Бак" в лицето на ‎Тони Джаа‎. Да не забравя и режисьора, който се повлиял от Джон Уик. Най-трудно смилаемото бе малкото момиченце, което бе с IQ на Айнщайн и класическо японско лице.

Еуфорията на феновете ме отведе на реплика на филма от Индия. Ново е името - "Роки красавеца". Героинята е цицореста циганка, а Добрия - културиста на махалата. Филм близнак. Ако пуснете синхрон филмите на два съседни телевизора, спокойно може да изключите звука на единия. Преводът е атом по атом на ниво ДНК. Не ме напускаше терзанието, че Боливуд е поканил Федя Бондарчук и той на бърза ръка е опаткал рупиите в местните локали, като икономисал на бездарни актьори и освежил базата с логичните индийски песни а-ла Слона моя приятел и танци без повод и повод - двамата на брега на океана. Изключете суббуфера на вашето кино, защото раздават тукати с титанови юмруци. Решите ли да стигнете до края на филма ще получите гарантирана порция истеричен смях. Няма такива тупалки, Майк Тайсън да ходи да масажира бабички.

Mein Got, в коментите срещнах мнение, че Холивуд е засякъл картините и готви сиквел. Агент от ЦРУ, страда му семейството и той става каменен. Релетата дават на късо и той излиза на ринга, а след него само кръв, черва и нацепени трътки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бъда максимално кратка.Страхотно направен филм!Сценарият е... Впечатляващ.
Разплаках се на... Spoiler

моментът, в който Алита си извади Сърцето и каза: Може да го продадеш. То струва скъпо. И ще си сложа някое по-обикновено и евтино

Киборг, но с човешки мозък.
Не знам, дали ще е добре или тъжно, ако един ден в бъдещето киборзи, андроиди и роботи са по-човечни от хората.

Alita.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зелената книга

https://www.imdb.com/title/tt6966692/  

Целият филм е Виго Мортенсен. Невероятен! Блестящ! Отначало е отблъскващ, груб, безпардонен... и в един момент започваш да го разбираш, приемаш и накрая искаш да го прегърнеш като приятел.  

Не гледах Бохемска рапсодия, за да не се разочаровам заради паметта на Фреди Меркюри. Сега няма да го гледам, за да не захвърля нещо по екрана за евентуален незаслужен Оскар за главната мъжка роля. Невероятен малшанс за Мортенсен да направи подобна неповторима роля в годината, в която по някакъв начин на състезателната писта е легендата Фреди.  

Прекрасен Виго Мортенсен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Светът не е съвършен, но филма е. Как иначе при режисьор Клинт Истууд, а и изпълнител на една от главните роли. А Кевин Костнър какво ... аз винаги съм си го харесвал, защото по принцип обичам антиутопиите, а два от любимите ми филми с него са такива - "Воден свят" и "Пощальонът", не заради прехваления "Танцуващият с вълци", който така и не догледах. Но според мен това е най-добрата му роля. Да не забравяме и момчето, изиграно от някой си Т. Дж. Лоутър, когото никога повече не съм срещал, няма и да срещна. Но тук ... тук как играе ... Изобщо филмът е доста дълъг и през цялото време те следва чувството за трагична развръзка ... тежък филм ... от времето, когато американците с двама - трима артисти правеха филми да ти скъсат сърцето.

685356846_.jpg.b998d315c27f9e37b8dc1899c3a74bf7.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.03.2019 г. в 21:54, Callipso написа:

Този филм още не е излязъл по кината..5 април в Америка :biggrin:

Темата не е за трйлъра, който гледахме... но все пак, ако сте го гледали някъде вече.. кажете мнението си..

********************************************************************************************************

Captain Marvel (2019) - 8/10

captain_marvel_movie_poster_by_arkhamnat

Доста скептично подходих към този филм, честно казано..опасявах се, че ще е нещо като Atomic Blonde с Чарлиз Терон, който ме разочарова... Но не е толкова зле..малко главната героиня не си е съвсем на мястото в тая роля, несигурна, бозава и блудкава, но кво пък..да й дадем шанс. И без тва ще я видим отново в Авенджърите в края на месеца. Филмчето си ми хареса де, а флъркинчето беше доста добро попадение. ;)Самюел Джаксън - също!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Glass 2019 e прекрасното продължение на Split 2016 10/10

glass.jpg

Прекрасен. Страхотен Брус Уилис и Смюел Джаксън, но най-вече Джеймс Маккавой 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване