Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

преди 44 минути, Akademika10 написа:

Papillon (2017)
Добър е филма.

Филмът е бледо копие на истинския.Стив Маккуин и Дъстин Хофман.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

и версията от тази година- според мен,не искам да ангажирам никой,старата версия е по-добра.Гледайте ги и преценете сами.

Публикувани изображения

преди 11 минути, neroni написа:

Изгледах трите части на Гоголь.
Интересно описание на живота на великия писател.

Чак да замръзнеш.Е,това е Гогол,и неговият живот не е добър/меко казано/.Не чак кошмар,но руснаците са чувствителни,поне не пияниците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Матиас Шьонертс- отново брилянтна игра... :)

Le Fidele 7/10

5rFF-fidele.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.11.2018 г. в 18:46, PigManu написа:

Хареса ми.

ÐÑзкÑеÑение Poster

понякога

не винаги

холивуд прецаква посланието на един филм

сещаш се,ефекти,емоции,едно-друго.....

всеки си има вкус

добро е филмчето

една идея повече ми допада първообраза

италианския вариант

L' Inchiesta (1986)

лично мнение

не искам да ангажирам никой

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Satyameva Jayate 2018

Препоръчвам го на всеки. 

Индийците пратят страхотни филми.

Екшън - много интересна история  - интересен край. 

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, MisterDimchev написа:

Индийците пратят страхотни филми.

Летят като в китайски филм, но в главните роли са цигани, а озвучаването на юмручния бой е като от български филм. Сюжетът е само един - циганин бодибилдър с мустаци като на Крали Марко набива тълпа лоши цигани, за да спаси цицореста циганка.

Hotel.Artemis.2018

p15414331_v_v8_aa.jpg

става

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, MisterDimchev написа:

С такова мислене си срам за българския народ, ако си българин... Аз бих се срамувал да се нарека  българин, ако ни сложат с теб под общ знаменател.

Цигани? 

Думи нямам. И цигани да бяха, да се говори така е липса не само на интелект, а и на възпотание.

Вярно, че по тея форуми много ниски топки има (от човешкия вид), но винаги се намира някой да те изненада на съвсем друго ниво.

Мълчи бе. Тука сме главно расисти. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, MisterDimchev написа:

Думи нямам. И цигани да бяха, да се говори така е липса не само на интелект, а и на възпотание.

Първо, циганин не е обида и употребата на евфимизми е проява на лош вкус и политическо подлизурство. Второ, да, циганите са индийци, произходът им не е загадка и е доказан и генетично. Защо те е срам от българин, който има повече познания от теб, само ти си знаеш. Аз обективно класифицирах индийското кино.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, аm-аm написа:

Първо, циганин не е обида и употребата на евфимизми е проява на лош вкус и политическо подлизурство. Второ, да, циганите са индийци, произходът им не е загадка и е доказан и генетично. Защо те е срам от българин, който има повече познания от теб, само ти си знаеш. Аз обективно класифицирах индийското кино.

Как разбра, че знаеш повече от мен само не ми е ясно. Нито се познаваме, нито сме общували.

Такива българи много "Аз знам повече",  горките, само да знаехте, че нищо не знаете, ей тогава щеше да е много добре.

Циганина може да произлиза от където си иска, Индийци се наричат, защото са от Индия, не от Цигания.

Явно нищо не знаеш, иначе нямаше да правиш такова нелепо сравнение.

Както и да е, жив и здрав да си, и от такива като тебе има нужда тоя свят, иначе нормалния възпитан, образован и уважаващ човек как би изпъкнал...

Айде със здраве, темата не е за раси и т.н., а за филми. Хората да се придържат към това. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз се зачудих какви са тези известия от темата и що за телемани сте се активизирали, а то ам-ам с болните си размисли отново избухва. :D

Готов е да оака даже тема за лаф и филми. :D

Going by the Book

Going_by_the_Book_film_poster.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Господи, какви филми правеха!!! Това не е "Колкото толкова", това е Колкото Всичко. Не мога да се сетя за друго сравнение, освен невъзможното - тези хора играят като извънземни. В древни времена такива като Джак Никълсън са ги обявявали за богове. А Хелън Хънт, а Грег Киниър, а Кучето ... дори кучето играеше невероятно, сякаш беше човек. Тук скалата на IMDB е недостатъчна ... по моята скала го оценявам със 100.

2141966672_.jpg.70354eca182c560e0d28e42baecdcb8d.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, аm-аm написа:

Хубав ли е или не е хубав. Поне толкова драсни. Трейлъри не гледам, че убиват интригата.

всеки филм който съм изпляскал в темата-за мен е хубав

с пет думи-баща и син премятат съдбата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LA.92.2017

документален

идва момент в който на ,,човешките ресурси"' им писва от липсата на справедливост....

от липсата на правосъдие.....

и в един момент се получава избухване на всичко натрупано....

получава се АНАРХИЯ

MAR18-LA92-ReleasePoster.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Peppermint   8/10

Peppermint%20Movie.jpg?itok=SpDsD8qv&c=3

Нищо феноменално, но винаги ми харесва да гледам някоя Рамбина как избива всички лоши. :emoji_smiley-01:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E не, филм, ако няма какво да се зяпа.
Сюжетът не е нов. Художествена ценност не притежава. Наказател в пола изиграно от Дженифер Гарнер, което е лош знак за нейните 46 години. Излиза, че не получава по-достойни роли и се зацепва за евтинджоси. Всичко бе предсказуемо и пресилено. Стана уха-килер и направи на кайма наркобарончето-псих и четата му.

Филмът на месеца е Upgade. Не е написан от братя Вачовски, ни Том Харди е главен герой, но не ме напускаше мисълта, че те имат пръст. Държи до последно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване