Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Протести в страната (продължение)

Препоръчан отговор

Мойра, кефи ли те че са те пуснали вече като предизборен агитатор ? :)

Има няма 160на дена.... пък ти си пропагандирай за мутроолигарсите във войната им срещу държавата.

Сещаш ли се какво ти говорех за тоалетната хартия и как ви употребяват... Важи в пълна сила още 160 дена.

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ако правителствата са некадърни е нормално хората да протестират. И какво ако се случва години наред? Значи трябва да се търпят некадърни правителства ли? Подобни изявления показват тотално падение на

Стига с тия комунисти бе хора. Комунисти отдавна няма, не го ли разбрахте? Има мафия. Мафия в различни политически формации и окраски, но с едно ядро, което държи целия политически и икономически живо

Да обясня на всички илитерати и пълни идиоти. Предсрочните избори са същото като редовните избори, само че се правят по- рано от предвиденото, защото правителството се е оакало или парламента в момент

Публикувани изображения

преди 1 минута, miro20 написа:

войната им срещу държавата

Държавата се намира на площадите. Тези, които се крият от народната любов зад платени въоръжени пазвантини, са народни избранници, представители на народа, чиито дела са довели до отвода, който им се иска.

Всеки човек, с поне малко акъл, ако даде едно стадо на пастир, който го доведе до стадо мърши, не само няма да му има доверие и ще спре да му плаща за безобразията, но и ще му държи сметка. А тулупите вместо да го проумеят боравят с някакви абстракции, борби срещу държавата видиш ли. Аз съм държавата! И ти си държавата! Не някакви мухльовци, които ощетяват държавата. Тиквите не са държавата, те са изгубили и човешкото в себе си и не стават и за чеп за бъчва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Мойра написа:

Кошлука пак сгази лука

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Мойра написа:

Тяхната цел е да пресрещнат участвалия в тв предаването "Панорама" здравен министър Костадин Ангелов, за да му зададат очи в очи своите въпроси. Така и не стана ясно защо това не направи самият Христо Иванов, който също присъстваше в тв студиото. След като предаването приключи, той слезе при протестиращите, мотивира ги допълнително с обръщение по микрофон, след което се оттегли.

:giggle1:

Сетих се нещо такова :

https://www.videoman.gr/bg/105992

Що така бе Бойкикев, не си зададе въпросите очи в очи ? :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полиция блъска и влачи протестиращи пред БНТ, за да направи път на здравния министър /видео, коментари/

Spoiler

Полиция блъска и влачи протестиращи пред БНТ, за да направи път на здравния министър Костадин Ангелов да излезе от сградата на обществената телевизия.

След участието си в „Панорама“, министърът не пожела да си тръгне сам, за да не се засече с протестиращите, които бяха блокирали трите изхода на БНТ. Около час ченгетата се чудиха как да го изкарат. Накрая решиха да го изведат през изхода, който е към бул. „Евлоги Георгиев“, тъй като там имаше най-малко хора, а освен това е и близо до Орлов мост.

За да се справят с протестиращите, голяма част от които бяха жени, полицаите предпочетоха да приложат сила като блъскаха и влачиха протестиращите пред автомобила с министъра. Акцията по „спасяване“ на Ангелов, трая около 30 секунди, като грозните сцени се разиграха пред очите му.  След като стигна до Орлов мост, колата даде газ към Цариградско.  От видеото се чуват писъците на блъсканите жени. Във фейсбук се разпространява снимката на едно от ченгетата, за което се твърди, че е упражнило най-голямо насилие. Докато чакаха Костадин Ангелов, протестиращите само скандираха "Оставка!". Болшинството от тях бяха млади хора.

Lilla Johnson написа във Фейсбук за полицея на снимката: "Не мога да повярвам, че това младо момче ме грабна и ме изхвърли като предмет без душа! Мога да съм му майка . А той ме подмяташе, за да отвори път на лимузината на минисър!
Какво падение, колко тъжно!

Приятели и единомишленици, тези, които не мислят като мене, към всички се обръщам.
Тази вечер се случи нещо чудовищно. То е чудовищно според личните ми нравствени критерии.
Не мога да мълча.
Пред очите ми тази вечер се разиграха сцени, които съм виждала само от репортажите от протестите в Беларус.
Там гледах как бият и влачат жени. Защото жените излизат напред пред Лукашенко с наивната надежда, че той ще има свян и достойнство и няма да посегне на по-слаб човек.
Но той посяга.
И това е чудовищно.
Вярвате ли, че в България става същото?
Тази вечер аз бях на един заден вход на БНТ. Имаше и други хора, чакахме министъра на здравеопазването Ангелов.
Имаше охрна от млади и яки момчета. Дойде началникът им и ни каза да се разотидем, защото вратата, пред която стоим, не се е отваряла от години.
Бях готова да повярвам.
Но останах.
Аз протестирам. Протестирам, защото три месеца останах вкъщи, сгърчена от страх, че ще се разболея, ще страдам и ще умара.
Така ми казваха по телевизора.
След това започнах да се питам защо никой около мене не боледува.
После престанах да си навивам часовника в 8 часа и да слушам Щаба.
После започнах да пътувам из България.
После започнаха протестите и палатковите лагери. Хиляди хора в плътна близост всеки ден, стотици хиляди минаха през площадите и никой не се разболя.
После започна учебната година и Щабът чух, че ще въстанови брифингите си, защото много опасна е ситуацията.
И искаше ми се да получа отговор от министър Ангелов кое не е наред в целия пъзел. Нямах надежда вече, че той ще се появи.
Тогава от този вход, изоставен уж от години, наизлязоха грамадни тежко въоръжени мъже. Виждах, че започват да разбутват хората, буквално ги размятаха.
Тогава се показа луксозна черна лимузина. Около нея вървяха преторианци. Те събориха няколка човека. Колата на министъра на здравеопазването настъпваше сред множеството - не внимателно, със скорост. Мутрите около него поваляха хората.
Министърът стоеше и гледаше. Той, човекът, призван да се грижи за здравето и живота на хората, гледаше как размятат "незначителни" човеши тела.
Стани ми срамно, че виждам това и се хвърлих пред колата.
Мислите ли, че министърът спря да попита защо тази немлада жена, образована, личи по олчицата, е стигнала да ляга пред колата му?
Не, шофьорът му даде газ.
Стиснах очи и си казах, че сега ще се мре.
Тогава усетих, че със страшна сила някой ме подмята. Това е мъжът от снимката. Аз виках, че не съм млада, не мога да повярвам, че ми посяга. И той каза "Кавато като си стара ма!"
И ме метна към канала.
Минисърът продължи да мачка хора, и други се съпротивляваха.
Министър с лимузина. С охрана. И пред него една бедна учителка.
Не мислите ли, че това се нарича падение?"

Цитат

ТУК можете да видите какво точно се случи!

...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Мойра написа:

Полиция блъска и влачи протестиращи пред БНТ, за да направи път на здравния министър /видео, коментари/

Затвори скритото съдържание

Полиция блъска и влачи протестиращи пред БНТ, за да направи път на здравния министър Костадин Ангелов да излезе от сградата на обществената телевизия.

След участието си в „Панорама“, министърът не пожела да си тръгне сам, за да не се засече с протестиращите, които бяха блокирали трите изхода на БНТ. Около час ченгетата се чудиха как да го изкарат. Накрая решиха да го изведат през изхода, който е към бул. „Евлоги Георгиев“, тъй като там имаше най-малко хора, а освен това е и близо до Орлов мост.

За да се справят с протестиращите, голяма част от които бяха жени, полицаите предпочетоха да приложат сила като блъскаха и влачиха протестиращите пред автомобила с министъра. Акцията по „спасяване“ на Ангелов, трая около 30 секунди, като грозните сцени се разиграха пред очите му.  След като стигна до Орлов мост, колата даде газ към Цариградско.  От видеото се чуват писъците на блъсканите жени. Във фейсбук се разпространява снимката на едно от ченгетата, за което се твърди, че е упражнило най-голямо насилие. Докато чакаха Костадин Ангелов, протестиращите само скандираха "Оставка!". Болшинството от тях бяха млади хора.

Lilla Johnson написа във Фейсбук за полицея на снимката: "Не мога да повярвам, че това младо момче ме грабна и ме изхвърли като предмет без душа! Мога да съм му майка . А той ме подмяташе, за да отвори път на лимузината на минисър!
Какво падение, колко тъжно!

Приятели и единомишленици, тези, които не мислят като мене, към всички се обръщам.
Тази вечер се случи нещо чудовищно. То е чудовищно според личните ми нравствени критерии.
Не мога да мълча.
Пред очите ми тази вечер се разиграха сцени, които съм виждала само от репортажите от протестите в Беларус.
Там гледах как бият и влачат жени. Защото жените излизат напред пред Лукашенко с наивната надежда, че той ще има свян и достойнство и няма да посегне на по-слаб човек.
Но той посяга.
И това е чудовищно.
Вярвате ли, че в България става същото?
Тази вечер аз бях на един заден вход на БНТ. Имаше и други хора, чакахме министъра на здравеопазването Ангелов.
Имаше охрна от млади и яки момчета. Дойде началникът им и ни каза да се разотидем, защото вратата, пред която стоим, не се е отваряла от години.
Бях готова да повярвам.
Но останах.
Аз протестирам. Протестирам, защото три месеца останах вкъщи, сгърчена от страх, че ще се разболея, ще страдам и ще умара.
Така ми казваха по телевизора.
След това започнах да се питам защо никой около мене не боледува.
После престанах да си навивам часовника в 8 часа и да слушам Щаба.
После започнах да пътувам из България.
После започнаха протестите и палатковите лагери. Хиляди хора в плътна близост всеки ден, стотици хиляди минаха през площадите и никой не се разболя.
После започна учебната година и Щабът чух, че ще въстанови брифингите си, защото много опасна е ситуацията.
И искаше ми се да получа отговор от министър Ангелов кое не е наред в целия пъзел. Нямах надежда вече, че той ще се появи.
Тогава от този вход, изоставен уж от години, наизлязоха грамадни тежко въоръжени мъже. Виждах, че започват да разбутват хората, буквално ги размятаха.
Тогава се показа луксозна черна лимузина. Около нея вървяха преторианци. Те събориха няколка човека. Колата на министъра на здравеопазването настъпваше сред множеството - не внимателно, със скорост. Мутрите около него поваляха хората.
Министърът стоеше и гледаше. Той, човекът, призван да се грижи за здравето и живота на хората, гледаше как размятат "незначителни" човеши тела.
Стани ми срамно, че виждам това и се хвърлих пред колата.
Мислите ли, че министърът спря да попита защо тази немлада жена, образована, личи по олчицата, е стигнала да ляга пред колата му?
Не, шофьорът му даде газ.
Стиснах очи и си казах, че сега ще се мре.
Тогава усетих, че със страшна сила някой ме подмята. Това е мъжът от снимката. Аз виках, че не съм млада, не мога да повярвам, че ми посяга. И той каза "Кавато като си стара ма!"
И ме метна към канала.
Минисърът продължи да мачка хора, и други се съпротивляваха.
Министър с лимузина. С охрана. И пред него една бедна учителка.
Не мислите ли, че това се нарича падение?"

...

Министъра и щаба, да ги изкараме на един стадион, да се запознаят с двамата адаши.

Колкото повече им търпим мискинлиците, толкова повече обнагляват !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митинг-концертът срещу властта ще започне в 16 часа в неделя на Орлов мост

spacer.png

Цитат
30 години преход стигат! Време е да влезем в 21-ви век. Заедно. Обединени като нация! Това ще поискат младите хора на митинг-концерт. Събитието под надслов ”Бъдеще за младите, бъдеще за България”, ще се проведе утре на Орлов мост от 16 до 22 часа.

Това е събитието, което ще обедини и подкрепи младите хора на България за по-добро бъдеще.
На 27.09 ще бъдем заедно с всички артисти, предприемачи, общественици, интелектуалци и активни граждани, които са лицето на България през света и които не се страхуват да застанат с лицата си срещу безобразното управление на страната.
Хората, които оставят позитивната следа след себе си, които са светлият пример за своите сънародници и съмишленици. Хора, които са успешни въпреки държавата.
За активно гражданско общество, за граждански контрол и общонационално обединение в името на бъдещето на България!

Целта на събитието е да съберем поне 3.5% от всички Българи (65% от всички граждани на България заявяват, че подкрепят протестите) Заедно на едно място, в един ден и да покажем мащаба на готовността да отстояваме демократичните ценности и европейско бъдеще на България.

Времето вече е на младите и с присъствието си на митинга-концерт заедно ще кажем “Да” на промяната, която толкова силно очакваме от 1989 г. насам. С нас ще са знакови рок-групи, рапъри и изпълнители от различни поколения.

30 години преход стигат! Време е да влезем в 21-ви век. Заедно. Обединени като нация!
Оставка, а след нея модернизация на държавата, която е възможна, защото можещи хора в България има и те не се казват Бойко Методиев Борисов или ПКП!
Споделяйте събитието, подкрепете го с дарение през ХелпКарма тук:
https://bg.helpkarma.com/…/badeshte-za-mladite-badeshte-za…/
и поканете всички ваши близки и приятели тази неделя 27.09 от 16.00ч на Орлов мост!
Нека покажем силата на нацията ни! Обединена. Сега!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Мойра написа:

ТУК можете да видите какво точно се случи!

Доста коректно  издърпаха седящите на платното. Да не посочвам как млатят в едни не много далечни страни при такива ситуации.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Младеж за полицейското насилие пред БНТ: Полицаи ме блъскаха, хвърлиха ме към канавка от 3, 5 метра височина

spacer.png

Цитат
Трима полицаи ме блъскаха снощи пред БНТ, след като изведоха здравния министър от сградата. В един момент, без каквато и да е причина, ме засилиха и ме хвърлиха към канавката, която е висока около 3, 5 метра. Това беше опит за убийство. Има записи на насилието и ще си търся правата.

Това разказа пред Фрог нюз 18-годишният ученик Павел Динев. Както ФРОГ ви информира, снощи органите на реда блъскаха и влачиха протестиращите, за да може министърът Костадин Ангелов да се изниже необезпокоявано със служебната си кола.

Ето какво разказа младежа:  Снощи гражданите блокирахме всички изходи на БНТ. Нашият здравен министър си избра да излезе през задната врата, която е направена само за коли. Един полицейски началник ни обясни, че въпросната врата не е отваряна от 20 години и не е нужно там да има хора, защото тя не се отворя. Разбира се, протестиращите не са толкова наивни и останаха.

Аз бях на страничния вход, когато министърът се изниза. Спуснах се към въпросния изход, за да видя какво се случва, защото явно личеше, че има суматоха. Пред мен имаше полицейски кордон. Началника му, чиито нашивки се отличаваха от тези на останалите му колеги, ме посочи. Един от полицаите ме хвана, без да има причина, и ме блъсна. Друг ме хвана и пак ме блъсна. Трети чух да казва: „Ти ли, бееее?“  и ме засили към канавката, която е висока около 3,5 метра. Според мен това бе опит за убийство. Доста хора заснеха тази ситуация.

Аз съм първият пребит по време на кървавата сряда / бел. ред. Първо Велико народно въстание на 2 септември/.  Докато лежах в безпомощно състояние, в кръв, полицаите изпръскаха в мен цял флакон сълзотворен газ. В момента с адвокат Минчо Спасов си търся правата по съдебен път.  Случилото се снощи бе поредното издевателство над мирно протестиращите хора. И доказателство, че трябва да се разделим с този диктаторски режим на премиера Бойко Борисов и неговата шайка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, miro20 написа:

Доста коректно  издърпаха седящите на платното. Да не посочвам как млатят в едни не много далечни страни при такива ситуации.

Ако всичко беше много "коректно", държавата нямаше да бъде най - корумпираната и пропаднала  в цяла европа.Такива "ситуации" се случват тук+ разни бананови републики.И защо трябва да бъдат "млатени" протестиращите?Защото не искат  да живеят като скотове?Колко ти плащат да защитаваш една бандитска система, която доведе България до тотален разпад?Имай един път доблест и си признай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, qrtddt написа:

И защо трябва да бъдат "млатени" протестиращите?

Това пък кой го е твърдял ??

преди 17 минути, Мойра написа:

хвърлиха ме към канавка от 3, 5 метра височина

преди 17 минути, Мойра написа:

и ме хвърлиха към канавката, която е висока около 3, 5 метра.

Открийте разликите :) 

После да не питаш какво е фейк, спекулация  и манипулация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ARD за протестите в България: ЕС, сляп ли си?

spacer.png

Цитат
От юли гражданите на България протестират срещу министър-председателя Борисов и корумпирания елит. Фактът, че досега Европейският съюз почти не е реагирал, е подложен на критика не само от хората на улицата, разказва кореспондентът на германската държавна телевизия ARD Сърджан Говедарица от студиото във Виена.

"Вече 11-а седмица продължават протестите срещу министър-председателя Бойко Борисов. Евродепутатът Даниел Фройнд също е тук и говори пред демонстрантите (б.р. - по време на т.нар. "Велико народно въстание-3" на 22 септември). Той е приет с голямо въодушевление, уточнява "Сега".

Фройнд е от партията на Зелените, член на бюджетната комисия на Европейския парламент и председател на парламентарната група на фракцията срещу корупцията. Той пристигна в България, за да добие представа какво се случва в страната с парите на ЕС.

Присъдата му е ясна: „Ако утре спрем еврофондовете за България, няма да отнемем хляба на бедните деца, а хайвера на корумпираните олигарси", казва той. „И затова мисля, че това е правилният начин да се погрижим за осъществяване на реформите и промените тук”, смята евродепутатът.

Мрежа от политици и олигарси

Думите на Фройнд отразяват исканията на демонстрантите. Те призовават от седмици за оставка на правителството на премиера Борисов и на главния прокурор Иван Гешев. Обвиняват ги, че са създали система от мощни мрежи от политици и олигарси, които трупат обществени поръчки и пари и са покрити от съдебната власт. 

ЕС осигурява тази властова база, като упражнява твърде малко контрол и в крайна сметка с плащанията си към страната подкрепя корумпираната система - това е упрекът.

"Европа определено вижда какво става тук" - казва протестиращ, който не си каза името. - Дали това е нарочно или не, не знам, но ЕС със сигурност е закъснял с реакциите си."

Съдия Панов се опасява от ескалация

Лозан Панов е един от най-високопоставените съдии в България и един от малкото в страната, които се осмеляват да излязат на светло. И по време на интервюто председателят на Върховния касационен съд не си мълчи:

"В България европейските фондове се вливат най-вече в ръцете на малка елитна група - казва той. - По този начин помогнаха на държавата да поеме контрола над медиите и институциите. Хората, които са в момента на власт, няма да спрат сами този процес на самостоятелен контрол върху държавата. Затова мисля, че ако няма реакция от страна на ЕС, ситуацията може да ескалира."

Откакто се присъедини към ЕС преди 13 години България, както и Румъния, е поставена под наблюдение от страна на Еврокомисията в Брюксел, която настоява за реформи заради големите недостатъци в областта на върховенството на закона. Така е поне на теория, защото на практика инструментът се оказва беззъб.

Шестмесечните доклади за напредъка от Брюксел имат малко общо с действителното състояние в България – това е обвинението, което отправя и съдия Панов, като дава за пример могъщия главен прокурор Гешев: „Това е главен прокурор с неограничена власт. Той стои на върха на една пирамидална структура. Той определя кой да носи наказателна отговорност и кой не - разказва Панов. - С други думи, вместо да пази хората от престъпниците, прокуратурата и главният прокурор в България правят точно обратното. Те отварят чадър върху приятелите си и атакуват противниците – политически и икономически.”

„Криза на европейското върховенство на закона”

„ЕС, сляп ли си или си като него?”, пише на плакат, който протестиращите са вдигнали високо в центъра на София. На него се вижда министър-председателят Бойко Борисов в приятелски пози с федералния канцлер Ангела Меркел, с президента на Франция Еманюел Макрон и други лидери на ЕС.

Фактът, че депутат от Брюксел присъства сега на протеста, е придружен с лаконичен коментар от участник в него: „По-добре късно, отколкото никога”.

Евродепутатът Фройнд прави мрачно заключение, което излиза извън пределите на България: „Имаме криза с европейското върховенство на закона”, смята той. „ И трябва да отговорим решително.”

В противен случай, от една страна, ЕС би загубил хората в България, ако имат впечатлението, че Европа финансира корумпирани структури.

"Ние обаче ще изгубим и хората в останалата част на Европа, ако останат с впечатлението, че парите на ЕС се харчат без контрол."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, qrtddt написа:

Колко ти плащат да защитаваш една бандитска система, която доведе България до тотален разпад?Имай един път доблест и си признай.

Дано сега ми отговориш ,ако си ок с очите.

преди 8 минути, miro20 написа:

Това пък кой го е твърдял ??

Т.е нашите еничари са много добри?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, qrtddt написа:

сега ще те възнагради с титлата трол на него така му е наредено да пише за всички който критикуват Борисов 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ден 80! Въпреки дъжда, хората започнаха да се събират на антиправителствения протест

Цитат
Ден 80 на антиправителствените протести! Въпреки дъжда, хората започнаха да се събират на триъгълника на властта.

Повечето от протестиращите споделиха, че са възмутени от снощната агресия на полицията, която по брутален начин блъска и влачи хора, за да направи път да мине возилото със здравния министър Костадин Ангелов.

Очаква се насилието да бъде коментирано от днешните говорители. Както обичайно протестът се очаква да започне след 20 часа. Очаквайте подробности!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, qrtddt написа:

Трябва ли на всяка простотия да отговарям ?

Не мисля. :hush:

А това за еничарите... те си го казаха хората... утре като се смени властта , те пак ще са там, и вече други ще ги наричат "еничари".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, miro20 написа:

Доста коректно  издърпаха седящите на платното.

Според мен трябва да ги носят. Така правят в цивилизованите държави. Дърпането и влаченето може да нанесе травми и да причини силна болка. При наличието на цяла армия по улиците непонятна е тази гаменска саморазправа на хората с пагони към цивилни граждани.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Според мен трябва да ги носят. Така правят в цивилизованите държави. Дърпането и влаченето може да нанесе травми и да причини силна болка. При наличието на цяла армия по улиците непонятна е тази гаменска саморазправа на хората с пагони към цивилни граждани.

Така ли ?

Или така ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

И? Пак насосан си остана. Нали си путинофил, не разбираш ли руски, че говорят за полицейски произвол. Това не е правилният начин, и пак не видях българските изпълнения - разкъсване дрехите на малолетни момичета, влачене със захват за врата, побой в патрулка и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

И? Пак насосан си остана. Нали си путинофил, не разбираш ли руски, че говорят за полицейски произвол. Това не е правилният начин, и пак не видях българските изпълнения - разкъсване дрехите на малолетни момичета, влачене със захват за врата, побой в патрулка и т.н.

Давам примери бе. Това което казах още в началото. че тук дори много коректно се отнасят с подобни които блокират пътищата и т.н.

т.е. пак съм прав. :)

Даже бих поставил обратно въпроса -  дайте ми примери когато "ги носят на ръце"  без дърпане и влачене което можело да донесе болка, травма бла бла ?

В коя държава има такова ? В коя държава полицията седи цяла вечер във форма "костенурка" със щитовете си и понася безропотно канонада от бомбички, павета, бутилки, бухалки и т.н. ???

Къде , в коя държава ???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Давам примери бе.

Примери, които те опровергават даваш. Това поне разбра ли или пак ще се правиш на луд?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Ти нещо смислено освен лаене, ще кажеш ли най накрая ? :)   

Пак те заврях в кучи г*з и сега казваш, че лая. Толкова ти стигат и знанията и възпитанието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване