Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Протести в страната (продължение)

Препоръчан отговор

преди 1 минута, ninov написа:

спри да пишеш глупости като споменаваш маджо след като каза че маджо не е престъпник защото ставаш все по жалък и сам си го навираш

Кое е глупости ? Че Маджо  има някакви задкулисни връзки с Хр.Иванов ли ? че го търсят за уреждане на разни работи ?

Защо Хр.Иванов е попарен като от вряла вода, а физиономията му от видеото след това е като вкусил сярна киселина ?  :) 

А ?

Гузен негонен бяга а ?  :)  Смешници.

Пита ли го дали е престъпник Маджо или не ? Питай де. Имейл му прати :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ако правителствата са некадърни е нормално хората да протестират. И какво ако се случва години наред? Значи трябва да се търпят некадърни правителства ли? Подобни изявления показват тотално падение на

Стига с тия комунисти бе хора. Комунисти отдавна няма, не го ли разбрахте? Има мафия. Мафия в различни политически формации и окраски, но с едно ядро, което държи целия политически и икономически живо

Да обясня на всички илитерати и пълни идиоти. Предсрочните избори са същото като редовните избори, само че се правят по- рано от предвиденото, защото правителството се е оакало или парламента в момент

Публикувани изображения

преди 35 минути, miro20 написа:

О не, забрави. Всеки път ще ви го припомням и навирам Маджо. Защото тези които най много се дразнят това са такива като теб :)  И затова ставате на шутове.

Дето "гузни негонени бягат" . И аз ти дадох приятелски съвет - ходи питай Хр.Иванов защо толкова се сконфузи като попарен от вряла вода при споменаването на Маджо.

Да ти обясни той дали или не е престъпник и т.н. :) 

не ти решаваш кой е престъпник и кой нее а съдиите . А сконфузена физиономия на Хр. Иванов видя само ти защото така ти се иска да е.Да видим дали ще осъдят Цветан Василев след като сърбите ни го връщат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, miro20 написа:

О не, забрави. Всеки път ще ви го припомням и навирам Маджо. Защото тези които най много се дразнят това са такива като теб :)  И затова ставате на шутове.

Дето "гузни негонени бягат" . И аз ти дадох приятелски съвет - ходи питай Хр.Иванов защо толкова се сконфузи като попарен от вряла вода при споменаването на Маджо.

Да ти обясни той дали или не е престъпник и т.н. :) 

Пак ме пращаш да питам друг. Що така бре? Ти толкова ли нямаш акъл да осмислиш въпроса, та ме пращаш да питам други хора какво да бъде твоето мнение. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под прозорците на властта вече гъмжи от полицията

spacer.png

Цитат
Пълна мобилизация на полицията за днешното четвърто Велико народно въстание. Само два часа преди старта на националния протест под прозорците на властта, на бул. ”Дондуков” в района на Министерския съвет вече гъмжи от полиция.

Снимки в социалните мрежи показват върволица от бусове и стотици униформени, които са мобилизирани за днешния протест.

Очаква се към демонстрациите да се присъединят хиляди граждани.

Днес ще пазят яко, много яко ще пазят управляващите от народната "любов", която расте с всеки изминал ден.

По всяка вероятност ще има и платени от ГЕРБ провокатори.

Дано да няма пострадали!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

че то нищо не става вече, национален празник ли искаш да направим - че да имат основание да искат пари докато мързелуват

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

Кое е глупости ? Че Маджо  има някакви задкулисни връзки с Хр.Иванов ли ? че го търсят за уреждане на разни работи ?

Защо Хр.Иванов е попарен като от вряла вода, а физиономията му от видеото след това е като вкусил сярна киселина ?  :) 

А ?

Гузен негонен бяга а ?  :)  Смешници.

Пита ли го дали е престъпник Маджо или не ? Питай де. Имейл му прати :) 

Доколкото разбирам, Маджо е съвсем честен бизнесмен. Как е възможно да урежда разни работи и да има задкулисни връзки, с когото и да е било политик ? Може би имаш предвид това ?

Цитат

13. (S/NF) Accusations in years past have linked Borisov to oil-siphoning scandals, illegal deals involving LUKoil and major traffic in methamphetamines. Information from SIMO tends to substantiate these allegations. Borisov is alleged to have used his former position as head of Bulgarian law enforcement to arrange cover for criminal deals, and his common-law wife, Tsvetelina Borislavova, manages a large Bulgarian bank that has been accused of laundering money for organized criminal groups, as well as for Borisov's own illegal transactions. Borisov is said to have close social and business ties to influential Mafia figures, including Mladen Mihalev (AKA "Madzho"), and is a former business partner of OC figure Roumen Nikolov (AKA "the Pasha").

Айде стига се хАби, от централата няма да ти позволят да коментираш Маджо. Намери нещо друго да ползваш срещу Иванов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, ivottoshev написа:

Пак ме пращаш да питам друг. Що така бре? Ти толкова ли нямаш акъл да осмислиш въпроса, та ме пращаш да питам други хора какво да бъде твоето мнение. 

Щото и вие сте "гузни негонени бягате " :) :)  Що така ви жегна тоя Маджо а ? :)  

преди 2 часа, N1K17Y написа:

Айде стига се хАби, от централата няма да ти позволят да коментираш Маджо. Намери нещо друго да ползваш срещу Иванов.

Питай Хр.Иванов. Аз просто цитирах видео и реакция каке като попарена кокошка с вряла вода след двукратно споменаване на въпроса "за Маджо се обади"

И една тотално кисела физиономия след това сякаш е ръбнал цял лимон необелен :) :)  

преди 6 часа, ninov написа:

не ти решаваш кой е престъпник и кой нее а съдиите . А сконфузена физиономия на Хр. Иванов видя само ти защото така ти се иска да е

Е аз кога какво съм решавал бре :) да съм казал нещо ? Просто ви подхвърлих темата за сконфуза на Хр.Иванов и ви гледам сеира :)  

А какво се вижда не го казвам аз, а то  си го има във видеото  :) Смешници . И вие не знаете какво защитавате. Ту да не с екаже че Маджо е престъпник, ту да не се каже че Иванов е реагирал сконфузено.

Но и вие прекрасно си знаете за какво говорим :) 

Отговорите и обвиненията са ВАШИ . Не мои

Гледам  живото в момента от великото въстание, четвърто поред.. говори златолюбеца низвергнатия от църквата, Дионисий....

Какво падение, какъв резил....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, miro20 написа:

Щото и вие сте "гузни негонени бягате " :) :)  Що така ви жегна тоя Маджо а ? :)  

Питай Хр.Иванов. 

Ама аз те питам Маджо престъпник ли е, а ти ми отговаряш "сега е пролет". Кой викаш е гузен и бяга, а? Не е ли този, който не отговаря на директния въпрос? Пробваш всякакви еквилибристики само и само да не отговориш?

И пак ме пращаш да питам някой друг. Що бре? Нямаш собствено мнение ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, miro20 написа:

Пита ли го дали е престъпник Маджо или не ?

Маджо не беше ли мутра от СИК, като Бойко Борисов.

преди 2 часа, ivottoshev написа:

Кой викаш е гузен и бяга, а? Не е ли този, който не отговаря на директния въпрос?

Като Деница Сачева

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, ivottoshev написа:

Ама аз те питам Маджо престъпник ли е, а ти ми отговаряш "сега е пролет". Кой викаш е гузен и бяга, а? Не е ли този, който не отговаря на директния въпрос? Пробваш всякакви еквилибристики само и само да не отговориш?

И пак ме пращаш да питам някой друг. Що бре? Нямаш собствено мнение ли?

Не аз се въртя гузно пред камера като попарена заклана кокошка :)  Не аз се дърпам при споменаване на "Маджо се обади...."  Не аз съм "гузен негонен бяга" , а Хр.Иванов и ти  дето се гърчиш сега.

Питай този който гузно бяга и се дърпа като дявол от тамян :) 

Изелия кисел лимон :

4ea11967-5b10-46fb-a885-039bdcc75128

Ако всичко е наред, защо просто не каже - да добре, ще се обадя на Маджо и ще видим  за какъв въпрос и т.н. И никой няма да се гърчи сега като теб да пита Маджо какъв е :) 

Смешници.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, miro20 написа:

Ако всичко е наред, защо просто не каже - да добре, ще се обадя на Маджо и ще видим  за какъв въпрос и т.н. И никой няма да се гърчи сега като теб да пита Маджо какъв е :) 

Смешници.

Защо да му се обажда ? В гербевата ти кратуна е ясно как ги виждаш нещата, но плешивияказва "изключил съм си телефона, защото тоя се е обадил на Маджо" 

"Тоя" не ми звучи да е някой приятел.  "Тоя" се е обадил да търси Маджо, което кара плешивия да си изключи телефона.Явно за да не го търсят хората на Маджо. Аз не виждам Маджо да им е някакъв съдружник, да правят уговорки, а точно обратното. 

Много тъпо, когато в централата не можете да изровите нищо против Иванов и трябва да си измисляш сценарии, а ? ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй де. Гологлавия приятел си е изключил телефона явно да не го търсят хората на Маджо както сам казваш. И отива на крака при Хр.Иванов да уредят нещата....  Очевидно не е много здравословно да те търсят "хората на Маджо"

:)  Обикновенни хора, обикновен Маджо , пък как се дърпат и страхуват хората... Що така ?? А ? :) 

Гърчи се , не ми пречиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Не аз се въртя гузно пред камера като попарена заклана кокошка :)  Не аз се дърпам при споменаване на "Маджо се обади...."  Не аз съм "гузен негонен бяга" , а Хр.Иванов и ти  дето се гърчиш сега.

Ха-ха-ха ти в едно и също мнение сам си противоречиш:lol6:Уж не се се въртиш гузно и не се дърпаш при споменаване на Маджо, обаче никога не отговаряш с "да" или "не" на въпроса дали е престъпник, а все ме пращаш да питам някой друг:laughing5: 

Баси колко ниско си паднал. Чудя се можеш ли да се изложиш още повече? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Изелия кисел лимон :

4ea11967-5b10-46fb-a885-039bdcc75128

Смешници.

И според теб това е гузна физиономия, така ли? Ми не, усмихната е, ама Христо Иванов просто си е грозен. Ама какво ако е грозен? Той е политик все пак, не е фотомодел.

п.п. 88 дни протести братче! И някакви дебили викат, че протестиращите били малко! Абе душици златни, 88 дни дори само един човек да протестира, нормалния демократ ще иска да чуе, какъв му е проблема на този човек! Вместо това, властта демонстрира мускули от частни охранители, с полицейски униформи. Какво по- голямо доказателство, че в тази власт няма и един демократ, а само сатрапи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, ivottoshev написа:

Ха-ха-ха ти в едно и също мнение сам си противоречиш:lol6:Уж не се се въртиш гузно и не се дърпаш при споменаване на Маджо, обаче никога не отговаряш с "да" или "не" на въпроса дали е престъпник, а все ме пращаш да питам някой друг:laughing5: 

Баси колко ниско си паднал. Чудя се можеш ли да се изложиш още повече? 

Не разбра ли че не съм аз този който трябва да отговаря какъв е Маджо ? Не стига че ти отговорих и то доста по обстойно от едно "да или не" , ами и имаш наглостта да се гърчиш още :) 

преди 43 минути, Belhor написа:

И според теб това е гузна физиономия, така ли? Ми не, усмихната е, ама Христо Иванов просто си е грозен. Ама какво ако е грозен? Той е политик все пак, не е фотомодел.

Въобще не гледам на хората грозни или красиви , а в случая е една кисела изкривена усмивка в стил ... "Еййййййцц..... как се изложихме..... "  Във видеото се вижда много по добре :) 

Гузен негонен бяга. Класика като по учебник. Могат да изучават този сюжет като образец за тази поговорка :) 

И нещо за протестите :

https://www.facebook.com/groups/113041649206424/permalink/958877364622844/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

Тъй де. Гологлавия приятел си е изключил телефона явно да не го търсят хората на Маджо както сам казваш. И отива на крака при Хр.Иванов да уредят нещата....  Очевидно не е много здравословно да те търсят "хората на Маджо"

:)  Обикновенни хора, обикновен Маджо , пък как се дърпат и страхуват хората... Що така ?? А ? :) 

Гърчи се , не ми пречиш.

И къде разбра, че търси Христо Иванов да уреди нещата ? По-скоро Иванов е в ситуацията на плешивия, а не да урежда разни неща. Това са си твои фантасмагории. А му каза да не говори, защото всички знаем Маджо какъв е, включително ти. Само дето не ти е позволено да коментираш това, защото е съдружник на Вожда. 

Тъпо ли е, когато не можете да намерите компромати срещу Иванов и се налага да си измисляш сценарии ? ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Не разбра ли че не съм аз този който трябва да отговаря какъв е Маджо ? Не стига че ти отговорих и то доста по обстойно от едно "да или не" , ами и имаш наглостта да се гърчиш още :) 

"доста по обстойно" се гърчиш и се опитваш да избягаш от простичкото "да" или "не". Не минава номера! Дори и деца в детската градина, ако ги питаш нещо, могат да ти кажат дали отговорът е "да" или "не". Дори и отговорът им да е грешен, ще ти отговорят а няма да те пратят да питаш някой друг. Ти имаш ли поне тяхното ниво на интелигентност? Тц, явно нямаш! Айде обори ме. Отговори. Ама май пак няма да го бъде и пак ще се носят от девет калденеца вода или пак ще ме пращаш да питам някой друг само за да не дадеш простичкия отговор от две буквички, който за 12ти път отказваш да дадеш.

Ако искаш пример за простичък отговор, питай ме дали ще престана да те гърча всеки път, когато те видя да напишеш по някакъв повод думичката "маджо".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, N1K17Y написа:

И къде разбра, че търси Христо Иванов да уреди нещата ? По-скоро Иванов е в ситуацията на плешивия, а не да урежда разни неща. Това са си твои фантасмагории. А му каза да не говори, защото всички знаем Маджо какъв е, включително ти. Само дето не ти е позволено да коментираш това, защото е съдружник на Вожда. 

Тъпо ли е, когато не можете да намерите компромати срещу Иванов и се налага да си измисляш сценарии ? ;) 

То се вижда бре. Гологлавия като муха го натиска, оня се дърпа :) 

И защо да не говори ? Какъв е Маджо ? Я се разберете с колегата си трол дето малоумно все иска "да и не" :) 

По скоро на вас не ви е позволено защото всеки път като спомена Маджо и вие подпалвате троленето :) 

Компромати аз не измислям. Кефя се оня как се дръпна като попарен с вряла вода и после направи много крансоречива физиономия в стил "вааааай как се прецакахме на живо"

:)

преди 38 минути, ivottoshev написа:

"доста по обстойно" се гърчиш и се опитваш да избягаш от простичкото "да" или "не". Не минава номера! Дори и деца в детската градина, ако ги питаш нещо, могат да ти кажат дали отговорът е "да" или "не". Дори и отговорът им да е грешен, ще ти отговорят а няма да те пратят да питаш някой друг. Ти имаш ли поне тяхното ниво на интелигентност? Тц, явно нямаш! Айде обори ме. Отговори. Ама май пак няма да го бъде и пак ще се носят от девет калденеца вода или пак ще ме пращаш да питам някой друг само за да не дадеш простичкия отговор от две буквички, който за 12ти път отказваш да дадеш.

Ако искаш пример за простичък отговор, питай ме дали ще престана да те гърча всеки път, когато те видя да напишеш по някакъв повод думичката "маджо".

Какво има да те оборвам. Вие постоянно се самоизлагате :)  Именно с "нивото интелигентност" дето на всяка дума Маджо и настръхвате гузно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, miro20 написа:

То се вижда бре. Гологлавия като муха го натиска, оня се дърпа :) 

И защо да не говори ? Какъв е Маджо ? Я се разберете с колегата си трол дето малоумно все иска "да и не" :) 

По скоро на вас не ви е позволено защото всеки път като спомена Маджо и вие подпалвате троленето :) 

Компромати аз не измислям. Кефя се оня как се дръпна като попарен с вряла вода и после направи много крансоречива физиономия в стил "вааааай как се прецакахме на живо"

:)

Какво има да те оборвам. Вие постоянно се самоизлагате :)  Именно с "нивото интелигентност" дето на всяка дума Маджо и настръхвате гузно.

Аз му обяснявам защо се дърпа, той ме пита, що се дърпал 🤦🏻‍♂️

Айде, ще ти го напиша буква по буква, че ми е мъчно, че не ти позволяват, а виждам че си искаш. Не говори, защото Маджо е престъпник, мутра на 90те.  Можеш ли да го повториш ? Троловете по принцип просто игнорират неудобните въпроси, ти защо така шизофренично сам се вреш между шамарите ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, N1K17Y написа:

ех даскале пак ни изпревариха - там всички разбираме от политика

V6aWs.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, miro20 написа:

С нашето ниво на интелигентност, ние сме в състояние да дадем простичък отговор, състоящ се от две букви.

С твоето ниво на интелигентност явно това е невъзможно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Без умствен капацитет написа:

ех даскале пак ни изпревариха - там всички разбираме от политика

V6aWs.png

Ще ми трябва преводач, по-добър и от на Тиквата, да те разбера какво искаш да кажеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване