Премини към съдържанието
tetelina

Тест: Каква личност сте?

Препоръчан отговор

Ето един много бърз начин да разберете каква личност сте: Цък

Можете да споделите дали резултата от теста се е оказал верен, или въобще не съвпада с характера Ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самовглъбен

Чувствителен

Отзивчив

По-скоро бихте стояли сами отколкото да си губите времето в празни приказки. Но вашите връзки с приятелите са много силни, което ви дава вътрешна увереност и хармония, от които се нуждаете за да се чувствате добре.Нямате против да оставате сами за дълго време, рядко скучаете.

Така е, да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Независим

Нетрадиционен

Свободолюбив

Настоявате за свободен и необвързан живот и това ви помага да определите свой собствен курс.Имате артистична нотка във вашта професия или личните дейности.

Желанието ви за свобода понякога ви кара да постъпвате както най-малко се очаква от вас.

Начинът ви на живот е силно индивидуален. Никога не имитирате сляпо - напротив опитвате се да живеете спрямо собствените ви идеи и виждания, дори когато това значи да сте против течението.

Аз самата не бих могла да дам по точна характеристика за себе си. Много съм впечатлена :yanim: Редактирано от desert_rose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Динамичен Активен Екстроверт extrovert Вие обичате да поемате рискове и се посвещавате на интересната и разнообразната работа. Рутината направо ви парализира. Най-много обичате да играете водеща роля в събитията. За това и инициативите ви винаги са много продуктивни. Ъъъъ,така е:yanim: Нормално да не обичам скуката - избрах си най-шарената картинка. Кич!

Редактирано от trapped79 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Динамичен

Активен

Екстроверт

extrovert

Вие обичате да поемате рискове и се посвещавате на интересната и разнообразната работа. Рутината направо ви парализира.

Най-много обичате да играете водеща роля в събитията. За това и инициативите ви винаги са много продуктивни.

А коментар за резултата ще прочетем ли :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие обичате да поемате рискове и се посвещавате на интересната и разнообразната работа. Рутината направо ви парализира.

Най-много обичате да играете водеща роля в събитията. За това и инициативите ви винаги са много продуктивни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безгрижен Игрив Чаровен fun Вие обичате свободния и спонтанен живот. Радвате му се изцяло и живеете под мотото: "Животът е само един". Вие сте любознателен и отворен за всичко ново; обичате промените. Нищо не е по-лошо за вас от това да сте обвързан и ограничен. Изследвате средата около вас чрез своятя любознателност и сте винаги готови за изненади. Мммм ДООООСТА! точно :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безгрижен Игрив Чаровен Вие обичате свободния и спонтанен живот. Радвате му се изцяло и живеете под мотото: "Животът е само един". Вие сте любознателен и отворен за всичко ново; обичате промените. Нищо не е по-лошо за вас от това да сте обвързан и ограничен. Изследвате средата около вас чрез своятя любознателност и сте винаги готови за изненади. :yanim::P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самовглъбен

Чувствителен

Отзивчив

По-скоро бихте стояли сами отколкото да си губите времето в празни приказки. Но вашите връзки с приятелите са много силни, което ви дава вътрешна увереност и хармония, от които се нуждаете за да се чувствате добре.Нямате против да оставате сами за дълго време, рядко скучаете.

Не е точно така,но добре звучи.. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Романтичен

Емоционален

Мечтател

Вие сте много чувствителна натура. Отказвате да приемате нещата само от тяхната трезва рационална страна. Това което чувствате е също толкова важно за вас. На практика вие чувствате, че е по-важно да имате мечти в живота.

Отричате хората, които заклеймяват романтичното и са водени само от рационализма. Не разрешавате на нищо да отрича разнообразието на вашите чувства и емоции.

М дам мисля,че до някъде е вярно ;) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самовглъбен Чувствителен Отзивчив По-скоро бихте стояли сами отколкото да си губите времето в празни приказки. Но вашите връзки с приятелите са много силни, което ви дава вътрешна увереност и хармония, от които се нуждаете за да се чувствате добре.Нямате против да оставате сами за дълго време, рядко скучаете. Мисля че ме описва доста добре. Чувал съм че такива интуитивни тестове са най-добрите, но кой знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безгрижен

Игрив

Чаровен

Вие обичате свободния и спонтанен живот. Радвате му се изцяло и живеете под мотото: "Животът е само един".

Вие сте любознателен и отворен за всичко ново; обичате промените. Нищо не е по-лошо за вас от това да сте обвързан и ограничен. Изследвате средата около вас чрез своятя любознателност и сте винаги готови за изненади.

Добър тест ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самовглъбен

Чувствителен

Отзивчив -това ми се падна на мен но важи само за някои моменти...всъщност като разгледах всички картинки мога да кажа че има по нещо във всяка от тях-за мен Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Самовглъбен

Чувствителен

Отзивчив

Има вярно, но е доста непълно пък и как с 3 думи и 2 изречения да опишеш човек..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

" Самовглъбен , чувствителен , отзивчив." "По-скоро бихте стояли сами отколкото да си губите времето в празни приказки.На вашите връзки с приятели са много силни ,което ви дава вътрешна хармония и увереност,от които се нуждаете,за да се чувствате добре. Нямате против да оставате сами за дълго време , рядко скучаете." Доста вярно ,но не е само това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миролюбив Дискретен Неагресивен Вие сте лекомислен, но въпреки това дискретен. Лесно се сприателявате, но се наслаждавате на независимостта и личния си живот. Понякога обичате да исбягате от всичко и да бъдете сами, за да преосмислите живота си и да се радвате на себе си. Имате нужда от пространство и бягате в красиви скривалища, но въпреки това не сте самотник. Вие сте в мир със себе си и света около вас, радвате се на живота и на всичко, което той може да ви предложи.

Редактирано от dundi_d (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

както виждам май доста хора сме с тази характеристика:wors: Самовглъбен Чувствителен Отзивчив По-скоро бихте стояли сами отколкото да си губите времето в празни приказки. Но вашите връзки с приятелите са много силни, което ви дава вътрешна увереност и хармония, от които се нуждаете за да се чувствате добре.Нямате против да оставате сами за дълго време, рядко скучаете ми донякъде е вярно, но това със самовглъбеността малко не ми звучи.... да приемам много неща прекалено сериозно.... но , знам ли:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЕЗГРИЖЕН, ИГРИВ, ЧАРОВЕН Страхотен тест! :whist: Наистина всичко е вярно!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самовглъбен

Чувствителен

Отзивчив

:yanim: Браво! Така си е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Романтичен

Емоционален

Мечтател

Вие сте много чувствителна натура. Отказвате да приемате нещата само от тяхната трезва рационална страна. Това което чувствате е също толкова важно за вас. На практика вие чувствате, че е по-важно да имате мечти в живота.

Отричате хората, които заклеймяват романтичното и са водени само от рационализма. Не разрешавате на нищо да отрича разнообразието на вашите чувства и емоции.

Много вярно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие обичате да поемате рискове и се посвещавате на интересната и разнообразната работа. Рутината направо ви парализира. Тва е за мен :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самовглъбен Чувствителен Отзивчив По-скоро бихте стояли сами отколкото да си губите времето в празни приказки. Но вашите връзки с приятелите са много силни, което ви дава вътрешна увереност и хармония, от които се нуждаете за да се чувствате добре.Нямате против да оставате сами за дълго време, рядко скучаете. Може би има нещо вярно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самовглъбен Чувствителен Отзивчив вярно е донякъде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.