HWmaniac

Какво стана с замундата ?

155 мнения в тази тема

Само аз ли виждам, че zamunda.net не ми се отваря ?

При вас как е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И двете си работят.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Та кой ползва замунда нет,след като оригинала е замунда се ?

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
    2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Та кой ползва замунда нет,след като оригинала е заминда се ?

Или zelka.org

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Та кой ползва замунда нет,след като оригинала е заминда се ?

Някой, който не му се чака по 10 часа за да се свали малък филм, защото видиш ли повечето от сийдърите не ги е еня дали ще сийдват към старият или новият тракер, като старият е по-населен с тях.

Логично, има много хора, които си сийдват по инерция, незапознати със събитията около маймундите, несменили си анонса, което е и плюса на старата .NET маймуна.

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За заминда няма ли си една дълга тема? Що отделна. Форума си има търсачка.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абее... Кълна се, че ей-сега 20 минути си трошах нервите и на лаптопа, и на компа със различни браузъри и не щеше да я отвори. Пък сега вече работи...

А да бе да zamunda.se. Там няма никакъв сийд и почти всичките торенти имат 0 сийдъра. Я провери дали някоя от най-новите игри, която е качена вече zamunda.net, дали я има в zamunda.se ! :)

Редактирано от HWmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абее... Кълна се, че ей-сега 20 минути си трошах нервите и на лаптопа, и на компа със различни браузъри и не щеше да я отвори. Пък сега вече работи...

А да бе да zamunda.se. Там няма никакъв сийд и почти всичките торенти имат 0 сийдъра. Я провери дали някоя от най-новите игри, която е качена вече zamunda.net, дали я има в zamunda.se

Тук ще поспорим с теб ! Я пусни магнитен линк, и пак ще си говорим. Това че анонсера им е бъгнат не означава че няма сийдъри.

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

кой оригинала все ми тая

aз .net си ползвам - бачка

3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

кой оригинала все ми тая

aз .net си ползвам - бачка

Е па,язе и двете ползвам.

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е па,язе и двете ползвам.

Тъй значи, от две крави сучеш. Ама и ние не сме по-назад.

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами да.Което не се намира в едното,намира се в другото.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много лесно се различава кой е оригинала напреди още преди да откраднат замунда бях баннат - 403 Forbidden, и във .net влизах с прокси сега в .net влизам без прокси, а в .se ми изписва 403 forbidden :) Замундата (.net) се отваря нормално, сиидвам си нормално и свалям с 8mb/s :)

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много лесно се различава кой е оригинала напреди още преди да откраднат замунда бях баннат - 403 Forbidden, и във .net влизах с прокси сега в .net влизам без прокси, а в .se ми изписва 403 forbidden :) Замундата (.net) се отваря нормално, сиидвам си нормално и свалям с 8mb/s :)

Уважаеми Кока, не съм съвсем съгласен с вас.Доколкото знам,точно оригинала е .se .

Откраднатото е .net. 

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да знам, че оригинала е .se то си личи най-много при тези потребители които са с бан като мен. Напреди когато оригинала беше .net ме баннаха и като откраднаха замундата в .net си влизах без проблем (вече нямах бан) а в .se все още съм баннат. По това различих кое е оригинала :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък в .se въобще не мога да се логна: Username or password incorrect.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При влизане не съм забелязал, но като си избереш някакъв филм почва едно зареждане.....

На мен "Net" ми харесва повече, защото ;  има опция "Любими" и като си харесаш филм го добавяш там ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък в .se въобще не мога да се логна: Username or password incorrect.

Toку що пробвах-логвам се във всички Маймуняци.Иначе си имам регистрации в 15 торент тракера и няма празно кат искам да крадна филм :P

Да живеят тракерите :whist:

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Toку що пробвах-логвам се във всички Маймуняци.Иначе си имам регистрации в 15 торент тракера и няма празно кат искам да крадна филм :P

Да живеят тракерите :whist:

Влезнах със старата си парола. Сега последно да го е*a коя е истинската маймунда? Че навсякъде рейтинга, сваленото и каченото са ми различни?  :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Влезнах със старата си парола. Сега последно да го е*a коя е истинската маймунда? Че навсякъде рейтинга, сваленото и каченото са ми различни?  :ohmy:

Ба ле го и аз не знам вече коя е истинската :D Мисля,че е Net ,ма не ми и пука коя е  :tongue2:

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ба ле го и аз не знам вече коя е истинската :D Мисля,че е Net ,ма не ми и пука коя е  :tongue2:

А бе и на мен ми изглежда, че тя е истинската.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А бе и на мен ми изглежда, че тя е истинската.

Ами първо беше тя-би трябвало тя да е истинската,ма....знае ли човек  :D Сваляй там.Ко ти дреме коя е истинска-филми да има .Иначе Vipkokata виж стигнал там някак си до разни заключения.Мен не ме интересува коя е оригинала :)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами първо беше тя-би трябвало тя да е истинската,ма....знае ли човек  :D Сваляй там.Ко ти дреме коя е истинска-филми да има :)

Като гледам в .net сийда е доста повече, значи хората си ползват .net. Въпроса е да се сваля максимално бързо :D Иначе и на мен не ми дреме коя е истинската! 

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Без значение какво пише, ако нещо го има и на двете места сваляте от всичките сийдъри и на двете. И евентуално и от сийдърите на някой друг тракер, ако е еднакво съдържанието (съвпада хеша).. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Замунда нет от няколко дни не отговаря! Някой знае ли защо и какъв е проблемът? Прочетох в нета, че проблемът е в браузерите. Това са пълни глупости на некомпетентни хора.

28.02.2014 година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение