Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Всъщност въпроса ми е защо според вас слагат хора на екрана които просто не са за там? Не знам как ги подбират но има лица които ме карат да премествам канала.

Едно от лицата е Генка Шикерова.Не знам защо е постоянно начумерена тая жена а като добавим неприятния и скандалджийски тембър ме карат да не им гледам телевизията.Може да я оценяват за добър журналист но това не означава че е за екрана.

Друг човек е Любен Дилов-син.Тук също не коментирам качествата му но когато започне да фъфли не знам колко хора разбират какво приказва.Имам чувството че говори с пълна уста.

Има и трети човек който чете новините по BTV. Така ги чете че сякаш се кара и крещи и не е възможно да бъде слушан.Може би ако беше спортен коментатор щеше да звучи различно.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от черная кошка (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време имаше стандарти за да те дават по телевизията (и радиото). Да говориш добре, да изглеждаш прилично.

Сега е пълно с връзкари с говорни дефекти. Небръснати. Непочтително облечени. Въобще няма смисъл да се гледа

телевизия в днешно време. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не схванах, какво общо има заглавието на темата Ви с темата Ви, но и двете ми се струват абсолютно безсмислени.

Ми не гледайте телевизия, за да не се дразните.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно от лицата е Генка Шикерова.

Всяка сутрин, преди да тръгна за работа, имам навика да гледам ТВ, в случая някой сутрешен блок. Въпросната Генка Шикерова и мен леко ме дразни (да не кажа бая ама...)Като цяло е доста импулсивна и се чудя как още, някой от гостите не и изплющял някой шамар! Имам чувството,че през цялото време интригантства. Най ми е тъжно за екранният и партньор, който не може да вземе думата милия и постоянно цъка нещо на лаптопа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=sgCgq3C9goE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност въпроса ми е защо според вас слагат хора на екрана които просто не са за там? Не знам как ги подбират но има лица които ме карат да премествам канала...

И какво точно предлагаш?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ли ми се, или сравнението в заглавието е меко казано абсурдно?Струва ли ми се, или долавям и тънка нотка завист?Като не ви харесват дадени водещи - ами не ги гледайте, никой не ви кара.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В система на Олигархична Демокрация няма как да бъде по друг начин !

Шуро-баджанащината е основен опорен стълб в нея .

Изводът се налага от само себе си - смяна на системата !

Има изключения разбира се - Емо Чолаков примерно ! :)

Във връзка с горния пост - кого да гледаме тогава ? 

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...постоянно начумерена тая жена а като добавим неприятния и скандалджийски тембър ...

Излиза, че водещата следва да е вечно ухилена и с приятен успокояващ тембър, правилно ли съм разбрал? Ами ОК, но дали подобни изисквания са толкова по-подходящи за сериозен новинарски блок или за някое предаване за удължаване на мъжки полови органи?

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво общо има заглавието на темата със съдържанието, и какво като не ви харесват дадени журналисти ? Ми не ги гледайте и толкова бе да му се не види, просто не ви разбирам.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...но когато започне да фъфли не знам колко хора разбират какво приказва...

Моето мнение е, че по-добре да фъфли умни неща, отколкото гладко и образцово да говори глупости (за справка - парламентарния контрол!).

И не мисля, че е особено остроумно да се осмиват човешките кусури, Дилов не е виновен, че има говорен дефект, важно е какво говори, пък макар и не особено фино. И Бетовен е бил глух, но това не му е попречило да създаде гениални произведения.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво точно предлагаш?

Нищо! И той като бай Йото от разказа на Чудомир, дето вика "и я че изокам некой ден".

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П. Прочитайки заглавието на темата и раздела, в който е поместена, останах с впечатление, че ще коментираме филми от типа на "Има ли пилот в самолета?", а то било "Намиране кусури на телевизионни водещи"...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичката наред, че втасала ми и кусурите на водещите да търсим ? Айде няма нужда, без това за мен ТВ-то е за да гледам някой филм и някое интересно научно предаване. Друго не ме и интересува.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да престана да пиша "встрани от темата", ще кажа, че често пътувам със самолети насам - натам, но рядко ми се е случвало да видя пилота. Да, определено не бих се качил, ако той имаше толкова значим проблем със зрението. Дори в момента изпитвам известно притеснение, защото късно снощи закупих поредните самолетни билети за предстоящо пътуване и получих потвърждение и електронния си билет, но никъде нищо не пишеше за пилота, в това съм сигурен.

П.П. Сега какво да правя, да връщам билетите ли?

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да престана да пиша "встрани от темата", ще кажа, че често пътувам със самолети насам - натам, но рядко ми се е случвало да видя пилота, но определено не бих се качил, ако той имаше толкова значим проблем със зрението. Дори в момента изпитвам известно притеснение, защото късно снощи закупих поредните самолетни билети за предстоящо пътуване и получих потвърждение и електронния си билет, но никъде нищо не пишеше за пилота, в това съм сигурен. Сега какво да правя, да връщам билетите ли?

Просто се настрой че всичко с пилота е наред, пък така или иначе то ще се разбере по време на полета. :clown:

При условие че има толкова много медии, обсъждането на конкретен журналист ми се струва излишно. Пък да не говорим че има журналисти, има и Журналисти със заглавна буква. Който си знае професията си я знае...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност въпроса ми е защо според вас слагат хора на екрана които просто не са за там? Не знам как ги подбират но има лица които ме карат да премествам канала.

То, заглавието на темата нещо, аааа!!!!

Нека не гледаме визията на лицата а техните качества. Не бих обърнал внимание на човек със супер визия, но който да не може да изрече собственото си име или ако го попиташ колко уши има на главата си, то да ти отговори 3 

Ако  трябва буквално да отговоря  (за пилота де) то по една от телевизиите имаше предаване за разследване на истински самолетни катастрофи. Та, ставаше въпрос за колумбийски пилот загубил едно от очите си, но въпреки това допуснат като капитан на самолет от гражданската авиация и то заради невероятния си професионализъм. Същия този пилот изпада в безнадеждна аварийна ситуация и въпреки своя недъг и лоша визия, успява да приземи самолета, като при това дори няма ранени. Случая е вписан като уникален  в авиационните среди, тъй като по логиката на авиацията този самолет би трябвало да е на парчета - някъде там

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно от лицата е Генка Шикерова.Не знам защо е постоянно начумерена тая жена а като добавим неприятния и скандалджийски тембър ме карат да не им гледам телевизията.Може да я оценяват за добър журналист но това не означава че е за екрана.

Друг човек е Любен Дилов-син.Тук също не коментирам качествата му но когато започне да фъфли не знам колко хора разбират какво приказва.Имам чувството че говори с пълна уста.

Има и трети човек който чете новините по BTV. Така ги чете че сякаш се кара и крещи и не е възможно да бъде слушан.Може би ако беше спортен коментатор щеше да звучи различно.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

писнало ми е от тролове- генка и любен дилов са супер.те са по-умни 10 пъти от платения да ги очерни трол(църна маца).не е важно че имат дефекти. същите тъпанари плюят и професора-деменция-вучков и ги мързи да извадят златното камъче от неговите 30 мин. бръщолевене.чакат 30мин. само умни неща.не умните неща и в живота са ерзацни и докато се обърнеш вече е късно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо, ама тук имало развитие  :D

Гледам, че и Хлевоуст редовно обитава въздушното пространство.

Аз пък съм летяла само два пъти в живото си, но виж така и не попитах, в какво състояние е зрението на пилотите  :D

Е, ще го имам в предвид следващия път.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гледам само Вики, Пепи и Ками ! 25 мин обобщение на цялия роден ефир а не да си играя с дистанционното ръц, бъзък, напред и назад.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Е, ще го имам в предвид следващия път.

Уф, че кое по-напред да гледам - да не забравя багажа си ли, да гледам жена ми да не забрави багажа си ли, да гледам да не забравя жена си ли... Само до пилоти ми е...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гледам само Вики, Пепи и Ками ! 25 мин обобщение на цялия роден ефир а не да си играя с дистанционното ръц, бъзък, напред и назад.

Да наистина всичките тролове се надпреварват да пишат.Като мухи на ***** :)

И към останалите:

И без да ми е любимец Бареков съм съгласен с него

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навсякъде, само опорни точки... От Лийдуей сигурно са получили поръчка на ТВ7 за 10 000 "реални", коменътари в мрежата, които да гласят, че БТВ са зле. Миналата седмица имаше и някакви подобни и за Венелин Петков, сега и тук. Просто явно са в акция... Все пак си мисля, че нищо добро няма да постигнат... Хората си обичат БТВ и ще продължат да ги гледат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а на Салич злобната му женка до кога ще ни я натрисат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С поздравление към черната котка за подобаващата промяна в заглавието на темата!

...И без да ми е любимец Бареков съм съгласен с него

Публикувано изображение

Е, с това изказване (имам предвид само заглавието!) Бареков окончателно се разграничи от бранша, в който винаги е бил в "чужди води".

а на Салич злобната му женка до кога ще ни я натрисат

Въпросната благоевградчанка на 24 февруари започва предаване по НоваТВ. Да му мисли който гледа тоя канал, на мен не ми е любимия открай време, та съм го "настанил" на 127-ми канал, че да не ми е подръка - недопустимо е "една съвременна водеща телевизия с големи претенции за лидер на пазара" през 2014 г да излъчва SD сигнал във формат 4:3.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.