Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Phewniz

Скороста на сваляне ми е мизерно бавна

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблеми със скороста на сваляне след като преинсталирах компютъра . Драйвърите мисля че съм инсталирал както трябва от сайта на производителя . Принципно свалям с 10-11mb в секунда сега не мога да мина 1mb. Рутера е http://www.tp-link.us/products/details/?categoryid=241&model=TL-WR740N този. На настолна машина съм . Моля за вашата помощ защото вече не се търпи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това мегабайта ли са или мегабита?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като свалям примерно програма с 11 мегабайта 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом с предишната инсталация си свалял с добра скорост,защо търсиш вината в рутера?За свалянето с уторент ли става въпрос?Ако е да,то е от настройките в програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е настолния как приема сигнала?С такова ли?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bittorent

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти кажи приемащото устройство щот то може би трябва драйвер.Приемаме,че рутера и доставчика са наред.А иначе драйверите от сайта на дънната платка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутера с каква защита е? Направете си един тест на скоростта на speedest.net

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръпни си У-торент и би трябвало всичко да е на ред. Преди много време и аз имах подобен проблем със свалянето ,но тогава ползвах БитКомет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настолния с кабел драйвъра за дъното съм ги инсталирал вече на сайта на производителя има някви бъг фиксове нз как се инсталират иначе основното съм го инсталирал .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.img-share.eu/image_view/WP-20140502-001_jpgS5HneNd.jpg.html http://www.img-share.eu/image_view/WP-20140502-003_jpgMSYkqFp.jpg.html    http://www.img-share.eu/image_view/WP-20140502-002_jpgeqgLLUG.jpg.html http://www.img-share.eu/image_view/WP-20140502-004_jpguSGGE67.jpg.html това е другото което имам освен рутера казаха ако този жълтия кабел се прецака нещо струвало 40 лева да го оправят но точно каква роля играе нз. Мисля че той е проблема :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

казаха ако този жълтия кабел се прецака нещо струвало 40 лева да го оправят но точно каква роля играе нз. Мисля че той е проблема :)

Това е оптиката по която ти идва нета .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май тя се е прецекала :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като свалям примерно програма с 11 мегабайта 

Упс, чел съм първият коментар по диагонал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май тя се е прецекала :(

Ами това може да го каже доставчика , предполагам че не е проблем дистанционно да го тестват ако им се обадиш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така направиха диагностика оказа се че проблема е в компютъра мрежовата карта мисля че или драйвъра не е читав или си е свършила картата и ще ходи на ремонт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RTL8111E това ми е мрежовата карта (вградена) можете ли д ми помогнете с настройката и да открия най актуалния дравър за нея ? Благодаря предварително . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди до кварталното магазинче и си купи една нова мрежова карта - все пак е 10 лева  :) не си заслужава главоболията от драйвери и т.н. Поставяш новата , ОС си и инсталира драйвера автоматично и си свиркаш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я дай точен модел че много не разбирам много от тези неща ? Благодаря предварително .http://www.sim.bg/zyxel-mrejova-karta-fn312-10-100-pci-low-profile тази става ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде мрежовата кайрта дойде сега всичко е чук :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да сега пускам компютъра и скороста отново е супер бавна не знам вече какво да правя :( Днес драйвъра се инстална  и си сваляше със 9mb  сега същата трагедия като оня ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
TF-3239DL V3 това е модела на картата в safe mod сваля нормално но когато си зареда windows иначе пак сваля бавно дайде съвете че вече се не търпи тоя нет ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще помогне ли някой ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще помогне ли някой ?

Какъв е по-точно проблема че не се разбира ? Дайте по-подробно обяснение на проблема си - какво сваляте, от къде, ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се чете от начало всичко , но за вируси нещо ?  или преинсталирай , какво се мъчиш 10 дена .

Кабела сменяван ли е ,че на мен такъв точно със скоростта ми е правил проблем .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...