Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте бюджета е минимален около 400лв.

Изискванията са 32" 1920 x 1080

Знам че за тази сума няма нищо свястно, но толкова са ми отпуснали.

Днес обикалях из бакалиите но нищо не ми хвана окото.

И все пак моля коментар за тези.

Hitachi 32HZT66 Smart

Toshiba 32" 32L3433DG

ТВ LED LCD Finlux 32FLYR160DC FHD SMART

TOSHIBA 32L1334DG

За момента клоня към финлукса че магазина ми е на път, пък и имам положително мнение за "марката" макар и с друг вид техника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих избрал, първото Хитачи, но само , ако ти позволява бюджета!

П.п. Едни семейни приятели, наскоро си взеха този Финлукс, но останаха крайно разочаровани!

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

техномаркет видяли големите вериги техническите данни гледай

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваш до 400, но си дал линкове към модели и за 489 лв! Та...моето предложение като най-евтин и заслужаващ си вариант е за 

SAMSUNG UE-32H5030 LED

За мен по си заслужава от тези, които си посочил!

За тези пари това мисля е оптималния вариян, а за по-голям размер не може да става и дума.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих избрал, първото Хитачи, но само , ако ти позволява бюджета!

П.п. Едни семейни приятели, наскоро си взеха този Финлукс, но останаха крайно разочаровани!

Какво не им хареса? 

Може би трябваше да обясня защо не търся по-скъп и голям модел.

Телевизора ми трябва за спалня, телевизия почти няма да се гледа.

Предимно филми от компютъра и от време навреме по някоя игричка но ще е рядко.

Като цяло телевизора ще се ползва много рядко я работи по 5-6 часа седмично я не. 

Редакция: Изядох "часа"

Благодаря за мненията. Ще погледна линковете.

Редактирано от П.е.т.ъ.р (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням, още когато го купиха яркоста падаше сама, цветовете се намаляха/увеличаваха сами, ако не се лъжа имаха проблем и с уай-фая.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваш до 400, но си дал линкове към модели и за 489 лв! Та...моето предложение като най-евтин и заслужаващ си вариант е за 

SAMSUNG UE-32H5030 LED

За мен по си заслужава от тези, които си посочил!

За тези пари това мисля е оптималния вариян, а за по-голям размер не може да става и дума.

Не че нещо ама 

бюджета е минимален около 400лв.

Благодаря за линка, погледнах го.  И магазина ми е удобен.

Искаше ми се да има и смарт функции не че ще ги използвам ама.

Ако намалим инчовете с малко ? Можели да се измисли нещо по добро за макс 500лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са най-добрите предложения, според мен за този бюджет.

PHILIPS 32PHH4509 LED

LG 32LB570B LED

Но трябва да се откажеш да бъде 1920 x 1080

П.п. Филипса според мен, е добро предложение, но крайното мнение е твое!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Искаше ми се да има и смарт функции не че ще ги използвам ама.

Ако намалим инчовете с малко ? Можели да се измисли нещо по добро за макс 500лв...

По-малко от 32 за мен е монитор!Казваш , че ще го гледаш и ползваш рядко, а искаш Смарт функции!?

Или вдигни бюджета, или се примири с нещо що-годе качествено като картина, но без излишни щоротии.Това е моя севет.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.................................

Правя ремонт на въпросната спалня и останаха 450-500лв за телевизора.

Даже и по малко ама поръчката за щори ми се бави ...............  и май ще си карам със старите.

Днес в един от магазините ме убеждаваха че ако телевизора е смарт ще мога да го свържа безжично с компютъра и останалите устройства у дома, та затова ми се искаше да е смарт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес в един от магазините ме убеждаваха че ако телевизора е смарт ще мога да го свържа безжично с компютъра и останалите устройства у дома, та затова ми се искаше да е смарт.

Отговарям ти просто, защото ме цитира и се чувствам отговорен да ти напиша и аз отговор!

Разбирам те напълно-всеки си знае джоба, но просто за тези пари (до 500лв) няма телевизор , който да е Смарт, да има WI-FI и да си заслужава(не че няма 1-2 модела, но според мен не си струва да се вземат заради тези им ''привилегии'')

Най-близък до изискванията ти е това LG-32LB5700 , но дори той е с WI-FI (готовност) и е над бюджета ти.

Сори, но от мен толкова.Казах ти-аз бих заложил на по-добрата картина, а ти си избирай какво ти е приоритет.

Успех от мен с правилния избор.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За момента фаворит е SAMSUNG UE-32H5030 LED утре след работа ще отида да хвърля едно око и вероятно ще го взема.

Благодаря на всички писали по темата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютърът ти в спалнята ли е? Предполагам, не. И как си го представяш - пускаш филм от компютъра на телевизора, и ако искаш да го сложиш на пауза, търчиш до другата стая?...

Откажи се от тези Smart глупости. Една флашка, и си готов.

Телевизорите, дето си ги изброил в първия пост, са добре подбрана колекция боклуци. Забрави ги.

Добре си се ориентирал към Samsung. Виж го на място, и решавай. Ако можеш, вземи една флашка с някакъв филм, със субтитри на български, и го пусни там, да видиш как ще изглежда.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петре, ако предложението на Скалата те интересува, мога да ти кажа от първа ръка, че телевизора е невероятен за парите си. На мен Дядо Коледа ми го пусна през комина :D, за тези пари според мен това е най-доброто предложение. Говоря за LG 32LB5700

Моя съвет е, ако го приемеш събери още някой друг лев и си вземи нещо по-хубаво.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизор с wifi, смарт функции, HD панел и на ниска цена.. па може и да има. Ама как смяташ да го навръзваш с компютъра? Ако смяташ през Wifi да гледаш филми от DLNA сървър на компютъра, забрави за HD филми, телевизора ти няма да може да ги чете нито като контейнери нито като кодировка. Компютъра ще прави цялото разкодиране на видео сигнала. Та ако това ти е идеята.. да го имаш напредвид.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RudeBoy Компютрите са няколко. Не е необходимо да се тича до другата стая.

Намерил съм му цаката блутут+смартфон/таблет+подходящо приложение. За VLC има едно две много хубави приложения.

А сигнала от синия зъб е добър дори и през стена.

За момента фаворит е SAMSUNG UE-32H5030 LED утре след работа ще отида да хвърля едно око и вероятно ще го взема.

Благодаря на всички писали по темата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес отново ходих по магазините и..... нищо не ми хареса, явно ще събирам още пари за нещо по добро.

Не знам до до сигнал ли е, до настройки, или е маркетингова политика на магазините да лансират собствените си продукти но разните Неота,Деута,Крауни и подобни вадят по хубава картина от маркови телевизори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то телевизора ти е  матрицата+ траф+една платка на която има 5  входа и изхода. Ако на едно Нео му сложат хубав  IPS панел ше извади картина да се разплачеш. Кабеларките и сателитните ни оператори  имат такъв умрял сигнал като качество,че се чудя тия с големите телевизори по 55 инча  какво виждат.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали имаш предвид конкретен модел, но написаното са пълни глупости!

Телевизор с wifi, смарт функции, HD панел и на ниска цена.. па може и да има. Ама как смяташ да го навръзваш с компютъра? Ако смяташ през Wifi да гледаш филми от DLNA сървър на компютъра, забрави за HD филми, телевизора ти няма да може да ги чете нито като контейнери нито като кодировка. Компютъра ще прави цялото разкодиране на видео сигнала. Та ако това ти е идеята.. да го имаш напредвид.

Поредния некомпетентен коментар..., като не сте наясно, поне недейте да се излагате!

Компютърът ти в спалнята ли е? Предполагам, не. И как си го представяш - пускаш филм от компютъра на телевизора, и ако искаш да го сложиш на пауза, търчиш до другата стая?...

Откажи се от тези Smart глупости. Една флашка, и си готов.

Телевизорите, дето си ги изброил в първия пост, са добре подбрана колекция боклуци. Забрави ги.

Добре си се ориентирал към Samsung. Виж го на място, и решавай. Ако можеш, вземи една флашка с някакъв филм, със субтитри на български, и го пусни там, да видиш как ще изглежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес отново ходих по магазините и..... нищо не ми хареса, явно ще събирам още пари за нещо по добро...

В случая изчакването е добър вариант, но зависи и колко си на зор, защото новите модели, които ще започнат да се появяват след 1-2-3 месеца, първоначално ще бъдат с по-високи цени от тия на моделите от 2014 г. Това се случва всяка година, но се очаква през 2015 скокът да е по-осезаем заради валутните игри, в които навлизаме.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-близкото като цена.

http://technomarket.bg/products/09135828/lg-32lb550b

В случай, че държиш на Full HD.

Здравейте бюджета е минимален около 400лв.

Изискванията са 32" 1920 x 1080

Знам че за тази сума няма нищо свястно, но толкова са ми отпуснали.

Днес обикалях из бакалиите но нищо не ми хвана окото.

И все пак моля коментар за тези.

Hitachi 32HZT66 Smart

Toshiba 32" 32L3433DG

ТВ LED LCD Finlux 32FLYR160DC FHD SMART

TOSHIBA 32L1334DG

За момента клоня към финлукса че магазина ми е на път, пък и имам положително мнение за "марката" макар и с друг вид техника.

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-близкото като цена.

Гледах го и него днес, на дизайн са го докара ли ама е HD Ready с резолюция 1366x768 и картината е зле, виждам пикселите, не е нормално да ги виждам.

hlevoust не съм на зор, просто в момента приключвам с обновяване на спалнята и ми се искаше да приключа с всичко на куп.

Бях пуснал запитване за едни щори и днес ме изненадаха с двойна цена. Та варианта е да прибавя отделените пари за щори към сумата за телевизор и да си караме със старите пердета, или да поръчам щорите а телевизора да взема след месец-два. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-близкото като цена.

Мисля, че това е най-добрият вариант за дадения бюджет. 

С какво си го пробвал, та му виждаш пикселите?

На 32" и тв сигнал няма да забележиш разликата до FullHD.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук ме изпревари за отговора.;-)

P.S. Петър, аз ако съм на теб, направо го грабвам този телевизор, пред моделите които ти си дал...;-)

Мисля, че това е най-добрият вариант за дадения бюджет. 

С какво си го пробвал, та му виждаш пикселите?

На 32" и тв сигнал няма да забележиш разликата до FullHD.

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.