Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ако имаше и хард , машината спокойно може да се сравни със двд , тоест , ще се гледат нормално двд рип филми на него , за интернет и дума да не става - става ама за мазохист :)

търси му 40 лева или ако му сложиш хард - 50 лева .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Гледам , че все по-често се задават въпроси от типа , ''колко мога взема от ......... , за колко мога да продам компютъра си'' и подобни.Нека в тази тема всеки , който търси съвет за каква сума може д

Днешния компютърен пазар е много сложен и ако търсиш относително бързи пари, то трябва да си съгласен да свалиш цените на 50%. Иначе чакаш и след време пак стигаш до същата цена. Казвам ти го от личен

И какво, като го е постнал? Това е въртешен, фиктивен адрес, раздаден от маршрутизатора. Реалният му IP адрес никъде не се вижда...

Публикувани изображения

Ако имаше и хард , машината спокойно може да се сравни със двд , тоест , ще се гледат нормално двд рип филми на него , за интернет и дума да не става - става ама за мазохист :)

търси му 40 лева или ако му сложиш хард - 50 лева .

ок мс:)

той хард има, но ме кефи и ще си го запазя за спомен :Д

щайгата до преди 3 години се ползваше често, оттогава от време на време да се уверя,че още върви :Д

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...става ама за мазохист :)

Няма такова нещо. Съвсем спокойно ще може да се ползва за нормално браузване с едно оптимизирано XP или пък още по-добре - X(L)ubuntu или Линукс дистрибуция от този род.

Само флаша може да препъне малко процесора, но да кажем, че той може да бъде избегнат вече до известна степен, с навлизането на HTML5 (не, че плейването на видеото през него товари процесора драстично по-малко, но технологията е далеч по-усъвършенствана) в тубата и прочие.

Редактирано от programings (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно всички части си имат и гаранция, според мен към 1000-1050 може да се търсят!

Аз мислех за 1200, 1000 при положение че повечето части са почти чисто нови просто няма да го дам.

Редактирано от Deadway (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.

Само флаша може да препъне малко процесора,

Именно това имах в предвид , а също така и претъпканите страници с реклами и фейсбоклук :) за някой няма да е проблем - но аз примерно се нервя :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно това имах в предвид , а също така и претъпканите страници с реклами и фейсбоклук :) за някой няма да е проблем - но аз примерно се нервя :D

За тая работа има приставки за браузърите, които блокират рекламите.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мислех за 1200, 1000 при положение че повечето части са почти чисто нови просто няма да го дам.

Според мен. ако го продаваш цял що годе толкова ще е цената към 1050лв и малко отгоре, но нищо не пречи да го пуснеш на 1200лв и да опиташ.Аз бих пробвал да го продам на части, може би ще има по-голям успех и по-бързи пари.Пусни го цял и виж дали ще има желаещи, ако не на части и успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен. ако го продаваш цял що годе толкова ще е цената към 1050лв и малко отгоре, но нищо не пречи да го пуснеш на 1200лв и да опиташ.Аз бих пробвал да го продам на части, може би ще има по-голям успех и по-бързи пари.Пусни го цял и виж дали ще има желаещи, ако не на части и успех!

И къде може да го пусна освен в продавалник? Цял може и да не го купят, но да тръгна да го разглабям целия ще вземе да стане нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prodavalnik.com/prodavam-nastolen-kompyutr-monitor-i-klaviatura-i38025325 Как ви се вижда цената, като включим че компютъра е запазен и върви заедно с монитор и клавиатура..?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prodavalnik.com/prodavam-nastolen-kompyutr-monitor-i-klaviatura-i38025325 Как ви се вижда цената, като включим че компютъра е запазен и върви заедно с монитор и клавиатура..?

Браво :) успех с продажбата , иначе аз не бих го купил :D

Онзи ден ми даваха служебния , пълен комплект , марков с двойни характеристики + 17 инча лцд за 46 лева - не го взех .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво :) успех с продажбата , иначе аз не бих го купил :D

Онзи ден ми даваха служебния , пълен комплект , марков с двойни характеристики + 17 инча лцд за 46 лева - не го взех .

Според мен това трябва да ти е бил някой много добър твой авер, че да ти предлага това на такава цена. И мога да ти кажа, че съм виждал по-слаби компютри от този да се продават за по 150+ лв..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работодателя ми е голям чорбаджия :) не му знам и името дори :D събра ме яд че миналата година продадоха по добри от моя за 26/7 лева комплекта , а сега искат да ме цакат с топла бира . Знам че само монитора може да ми върне парите , но отказах .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и весели празници на всички, от всичко по много и безавариен компютърен живот :D

Имам да продам няколко машини :

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/e026e8303bf76f323d8e70c1e0190228/scan_20131226_112558/

Това е личната ми машина с Fortron-ско захранване и дъно AsRock, но какво е точно захранването и дъното ще споделя малко по-късно тъй като не съм си у нас.

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/a405c41c39467d9cb555b163512100d0/scan_20131226_112714/

Захранването е куче : LPJ12.

Картата е купувана на 12 Юни 2013 от Мост. Хард дискът е сигурно на няколко часа работа.

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/3c688c7f7bd29aef6464fe47c457c7b5/scan_20131226_112750/

Захранване 300x

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/a8b05f62fb78abc2b6c8c4389a4fc6aa/scan_20131226_112834/

Захранване ATX-400

Всички кутии са в прилично състояние;

Моля без коментари за сегашните цени на машините :)

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Колко мога да взема за INTEL PENTIUM 4 2.93GHz, ASUS P5KPL-AM SE, ATI RADEON 5450 1GB DDR3, 2X1 GB KINGSTON RAM DDR2 266 MHz, това захранване и тази кутия ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мисля да си взема нова конфигурация и се чудя за колко мога да продам отчасти старата.И евентуално каква нова мога да си взема. Първоначално мислех да продам само дъното и процесора, но после реших, че може би е добър вариант да продам цялата конфигурация. 

Статистиките на моя компютър са:Операционна система

Windows 7 Ultimate 64-bit
Процесор
AMD Athlon 64 3000+ 1,8 ghz едноядрен 
Orleans 90nm технология
Оперативна памет
3.00GB Едноканална-канална DDR2 @ 258 MHz (4-4-4-12) П.С 2,50 е не знам защо показва 3.
Дънна платка
AM2NF6G-VSTA (CPUSocket)
Графика
1024 MBATI Radeon HD 5450 (Sapphire/PCPartner)
Storage
153GB Hitachi HDS721616PLA SCSI Disk Device (SATA)
465GB Western Digital WDC WD50 00AADS-00S9B SCSI Disk Device (SATA)
Оптични дискове
HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H22N ATA Device
DTSOFT Virtual CdRom Device
Звук
AMD High Definition Audio DeviceБлагодаря ви за отделеното време и ако има нужда от допълнителна информация с удоволствие ще ви я предоставя :)
Редактирано от Християн Панов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мисля да си взема нова конфигурация и се чудя за колко мога да продам отчасти старата.

И евентуално каква нова мога да си взема. Първоначално мислех да продам само дъното и процесора, но после реших, че може би е добър вариант да продам цялата конфигурация.

Ако продам само дъното и процесора съм се спрял на следната конфигурация:

ASROCK H81M-DGS 81лв.

INTEL PENTIUM DUAL CORE G3220, 3.00GHz, 3M 103лв.

ADATA 4GB DDR III 1600 64лв.

Общо: 248лв.

Процесор
Orleans 90nm технология
Оперативна памет
3.00GB Едноканална-канална DDR2 @ 258 MHz (4-4-4-12) П.С 2,50 е не знам защо показва 3.
Дънна платка
AM2NF6G-VSTA (CPUSocket)
Графика
Storage
Оптични дискове
Звук
AMD High Definition Audio Device

Не съм наясно какво точно искам да си купя и продам за това ще ви помоля вие да ми помогнете. Съмнявам се за резултата, който искам да получа от първата конфигурация за това пиша  и втора тема тук :) Компютъра ми ще се използва основно за играене на игри.

Благодаря ви за отделеното време и ако има нужда от допълнителна информация с удоволствие ще ви я предоставя :)

Темата се казва "Колко мога да взема за...?" , а не "Предложете ми конфигурация". Има си подфорум за нови конфигурации. Тук само се пита за евентуална цена на стари компоненти!

Редактирано от VaflaStyle (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата се казва "Колко мога да взема за...?" , а не "Предложете ми конфигурация". Има си подфорум за нови конфигурации. Тук само се пита за евентуална цена на стари компоненти!

Да извинявам се. Пуснал сам друга тема :) Ще редактирам поста.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен това трябва да ти е бил някой много добър твой авер, че да ти предлага това на такава цена. И мога да ти кажа, че съм виждал по-слаби компютри от този да се продават за по 150+ лв..

Аз пък съм виждал много по-мощни компютри да се продават за 60-90 лева . Последното което купихме на едно пич , AMD Athlon 64 x2 2.1 ghz 4000+ , 2 GB DDR 2 667 mhz RAM , 150 gb HDD ,ATI HD 2400 256 MB за 95 лева + CRT 17 " 1024х768  като монитора беше 15 лева .Така че бих те съветвал да си понамалиш цената ако искаш да се отървеш от машинката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рам-                                                                                                                                                                                       DIMM1: A-Data 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM  (6-6-6-18 @ 400 MHz)  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz)

DIMM2: A-Data 512 MB DDR2-667 DDR2 SDRAM  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz)  (3-3-3-9 @ 200 MHz)

Дъно-                                                                                                                                                                                   ASRock AM2NF6G-VSTA  (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 1 HDMR, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)

Процесор- AMD Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000+

Извинявам се, че правя темата отново, но я заключихте и не можах да попитам нещо.

Трябва ми минимална цена всеки един компонент горе. Възнамерявам да ги дам на sofiacomputers, a те искат минимална цена и 7 дена тестов период :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаме си цяла такава тема. Защо не ползвате търсачката преди да натиснете бутона Публикувай ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами конфигурацята е доста стара. Нормално е да се иска тест на компонентите. Цената също няма да е висока, защото хардуера е стар.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаме си цяла такава тема. Защо не ползвате търсачката преди да натиснете бутона Публикувай ?

Не върви търговията - да напомним ;)

Здравейте, мисля да си взема нова конфигурация и се чудя за колко мога да продам отчасти старата.И евентуално каква нова мога да си взема. Първоначално мислех да продам само дъното и процесора, но после реших, че може би е добър вариант да продам цялата конфигурация. 

Процесор
Orleans 90nm технология
Оперативна памет
Дънна платка
AM2NF6G-VSTA (CPUSocket)
Графика
Storage
Оптични дискове
Звук
AMD High Definition Audio DeviceБлагодаря ви за отделеното време и ако има нужда от допълнителна информация с удоволствие ще ви я предоставя :)
Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toчно така, пуснал сам въпрос в СПЕЦИАЛНАТА ВИ ТЕМА и никой от1 седмица не ми отговаря. Еми пич сорри ама се информирай преди да солиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toчно така, пуснал сам въпрос в СПЕЦИАЛНАТА ВИ ТЕМА и никой от1 седмица не ми отговаря. Еми пич сорри ама се информирай преди да солиш.

Не ви соля, но форума си има правила. Така или иначе когато влезе модератор, темата ще бъде заключена - нищо лично ! ;)

Хайде по-спокойно !

Поздрави !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре е добре. Явно калдата не става за нищо... Човек неможе да си зададе въпрос и където и да го зададе няма да получи отговор ИСКАМ 1 МИНИМАЛНА ЦЕНА ЗАБОГА

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Vasil Donchev
      Процесора ми подържа 2933mhz ддр4, но изобщо не забелязах че рамта която съм купил е 3000mhz, дали ще тръгне като я сложа? 
    • от Donchevv
      здравейте от няколко дни се опитвам да заснема видео на GTA5 (FiveM) със следните компоненти: GTX 1060 3 GB , i7 4770k, RAM 16GB, SSD 240GB , HHD - samsung 7TB. HHD2 - Adata 1TB, захранване 630W ....
      като започна да записвам при 1080p клиповете се размазват ( показват се пикселите) Ето и няколко клипа и искам да ви попитам дали и при вас се показват ...:
      Клип №1: https://youtu.be/9-1R4hUjuUE
      Клип №2: https://youtu.be/K5qV06t2mog
      това са клиповете които направих ... ако може да ми кажете вие как се вижда от ваша гледна точка.. 
      мой приятели ме посъветваха от биоса да си включа (XMP) дали ще помогне ....благодаря предварително 🙂
    • от nosorogabg
      Добър ден, мисля да сменям рамта и попитах тук-там и навсякъде различни отговори. Сега съм със 8gb ram, не знам колко mHz. Дъното ми не поддържа повече от 2133mhz. ММисля да ъогрейдвам на 16 рам но нямам пари за ново дъно и 16ram. Казаха ми че ако сложа например 3200mHz Ram на това дъно ще ми blue screen-ва и ще ми крашва компа, а друг ми каза че рамта ще се лимитира едва ли не на 2133mHz. Та въпросът ми е мога ли да сложа 3200 mhz рам на дъно с макд 2133mhz?
    • от balki09
      Здравейте, в търсене съм на лаптоп, предназначен главно за кодене, ползване в университета и малко за леки-средни игри. Имам нужда от насока за точният продукт, покриващ се в бюджета ми.Държа главно за хубав процесор, повече рам, дисплей, ssd, батерия и ако има как да ги съчетаем и с някакво gpu.Теглото не е от голямо значение. Характеристиките, за които се оглеждам са следните:

Бюджет: 1900~
      +CPU: i5-i7 [(4 core;6mb cache)по възможност от 8th Gen]
      +RAM: 8gb+ (по възм. повече GB, ddr4, 2400mhz)
      +HDD: без значение.
      +SSD: 256gb+ (M.2 NVMeилиM.2 PCIe)
      +GPU: по възможност с външна
      +Display: 15.6”
      +Resolution: 1920x1080
      +OS: ако може с win10, не е задължително.

За сега съм се спрял на Lenovo Thinkpad E серията. Благодаря предварително!
    • от Grigor Georgiev
      Здравейте, скоро си взех  нокиа 6+(х6).
      Чудесен, бърз, ~компактен, евтин.... а бе готин.
      Рових в системните настройки, но никъде не казват нищо за РАМта и ИНТЕРфейса ?!
      Търговецът твърди, че е 6 GB... Ама ми се ще да го видя в у/вото. 
      Някой, някакви идеи?
      Благодаря предварително

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване