Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Американските тайни служби решили да изпратят шпионин във военното училище в Долна Митрополия. След 3 дена шпионина бил хванат и екстрадиран обратно в Америка. Шпионина дал следното обяснение:
- Ами, на лекции, всички спят – само аз пиша и внимавам и затова ме хванаха.
Изпратили втори шпионин, по-квалифициран. След 3 седмици и него го хванали. Той обяснил:
- В лекциите всички спят – и аз спя. После обаче като се наспят всички бягат от часовете – само аз не бягам и затова ме хванаха.
След дълги тренировки, изпратили трети шпионин. След един месец обаче него също го хванали.
- А бе, в лекциите – спя, после всички бягат – и аз бягам, обаче като се приберем по стаите си, всички цакат карти и табла – само аз си уча лекциите и затова ме хванаха.
След дълги съвещания Американците решили да изпратят най-добрия си шпионин… Него го хванали след 3 месеца… На въпроса `защо се издъни` шпионина обяснил:
- А бе, в лекциите всички спят – и аз спя, после всички бягат – и аз бягам, като се приберем по стаите си, всички цакат карти и табла – и аз цакам. Обаче като дойде сесията, ВСИЧКИ СИ ВЗЕХА ИЗПИТИТЕ – САМО АЗ НЕ МОЖАХ…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 26,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2861

• нушо

3747

Мутра сваля аптекарка:
- Аз ще пия аспирин. Ти кво ше пиеш?

Мутра лежи в болница с разстройство. Лекарите са му предписали строга диета. Влиза медицинска сестра и носи паница с някаква бистра супичка...
- Кво е тва, ма? Ти да не си луда? Я да ми донесете свинско със зеле, луканка, филенце и такива нещица. Тва нема да го ям... - крясва мутрата и хвърля чинията по сестрата.
Сестрата разплакана отива при лекаря и се оплаква.
- Мдааа, така няма да се оправи пациентът. Да му се направи клизма! - нарежда лекарят.
Двама яки санитари хващат мутрата, връзват го за леглото и му правят клизма. След като приключва цялата процедура, мутрата се завива през глава, вади телефона и тихичко се обажда:
- Тиква, ти ли си? Я вземи още двама и елате да ме изнесете от тая болница. Тия са луди, бе! Каквото не изядеш ти го наливат в задника...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лекция на студенти, медици. Професорът:
- Не всяко добро състояние на пациента, води до прекратяване на лечението и изписване. Например доброто финансово състояние на пациента води до продължително и скъпо лечение...

Студентът е като кучето. Гледа умно, но не може да каже нищо.

Веднъж поканили много професори от ТУ-София в един самолет, разположили ги вътре им казали, че самолетът е направен от техни студенти. Щом разбра ли всички избягали освен един, когато го попитали защо, той казал:
- Ако този самолет е направен от мои студенти, той изобщо няма да излети...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедес се блъснал във валяк. Излиза мутра от мерцедеса и се обажда на своя катаджия. Пристига след малко катаджията, отива при шофьора на валяка и му казва:
– Разказвай сега как го изпревари, как го засече!

Срещат се две мутри:
- Ооо Кирка, как си бе?
- Добре съм, Репа.
- Чувам, че си станал много умен?
- Даа активно изучавам, английски, немски, алгебра...
- Е айде като си толкова умен кажи ми как е "Добро утро" на алгебра!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Студент на изпит по "ИСТОРИЯ НА БКП".
Излиза – доволен и радостен… Колегите му го питат:
- Какво стана бе?
- Скъсаха ме.
- А защо се радваш?
- Моето нищо не е. Пешо направо го арестуваха за отговора.

Проучване установило, че много студентки мислят, че международни икономически отношения означава да спят с чужденци за пари...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Животът е несправедлив към мъжете... Родиш се - хората носят цветя на майка ти. Жениш се - носят подаръци на жена ти. И накрая умираш - и пак жена ти наследява всичко.
.....
Али и Хасан били големи приятели, но Али много харесвал Айшето, пък и тя него. Решили един ден да напият Хасан и да свършат едно-друго. Така и направили, ама Хасан разбрал и само се престорил на пиян. Казал, че отива да си легне. Отиват след малко Айшето и Алито - гледат Хасан спи. Да ама Айшето няма вяра и отскубнала един косъм от задника му за всеки случай. Алито и той, Хасан се поразмърдал и те решили да опитат по още един път. Скубали косми и двамата. Хасан не изтърпял и казал: - Ако шъ съ ч*кате, ч*кайте съ, мойто гъз да не е маргаритка - спи, не спи…
.....
Циганка тича към телефонна кабина: - Aло бързата помощ лий? - ДА! - Илати бързо… Манчо глътна иглъта… Минават 10 мин., циганката пак тича към телефона… - Ало бързата помощ лий? - ДА! - Нидейти идва аз намерих друга…
.....
Прибира се Асан от работа по-рано и гледа комшията награбил Айшето здраво. Като ги почнал бой – ту единия, ту другия: – К’во прайте, бе? – Асане, не ме бий, не съм виновна, развали са котлонът, комшията дойде да го оправи, а после гледам – децата изяли бонбоните, ти си изпил коняка, аз човека с к’во да го почерпя!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Студент звъни посред нощ на професор, известен с това, че за най-малката грешка късал студентите на изпит.
- Професор Иванов, спиш ли?
- Спя.
- Спи, спи, твоята мама, да знаеш заради теб колко народ не спи...

Знаеш ли какво те кара да се усмихваш?
- Ауууу Аз ли?
- Не, лицевият нерв и продължавай да учиш черепно мозъчните нерви, защото пак няма да вземеш изпита!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мутра отива на лекар:
- Докторе, аз съм дошъл да ме кастрирате!
- Как така да ви кастрирам?
- А бе, дошъл съм да ме кастрираш!
- Ама, как така? Вие сте млад човек. Не мога така да ви кастрирам.
- А бе, слушай к`во! Всички се кастрират и аз ще се кастрирам!
Докторът ще, не ще, направил му операцията. Мутрата излиза от кабинета и приятеля му го пита:
- Какво стана? Ваксинираха ли те?
- Лелеее, сбъркал съм думата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Кой ти е най-любимият предмет в университета?
- Кафемашината!

- Професоре, защо никога не сте се женили, не срещнахте ли подходящата?
- Нали знаете, жените остаряват, но третокурсничките - никога.

Обява в студентско общежитие.
- Ива вчера роди! Цялото общежитие гласувахме за име. Утре ще гласуваме за баща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старият вечен виц. Светофар + мерцедес + жигулка с дядка, спира в мерцедеса отзад. Дядката онемял седи и чака, минута нищо, две минути пак нищо. Решил да не подлага съдбата на изпитание, леко назад, пълен ляв и газ до дупка... След 5 минути от мерцедеса излиза огромна МУТРА и вика, "да им е*а мамата на възглавниците, пети дъртак днеска изпускам..."

Една мутра отива за риба и хваща златната рибка.
- Ако ме пуснеш, ще ти изпълня едно желание! - казва рибката.
- ???!
- Желание бе човек, не знаеш ли, ето например онзи ден един човек като ме пусна и поиска 10 000 000$ и аз му дадох, сега кажи ти какво искаш?
Онзи мислил, мислил и казал:
- Кажи ми адреса на тоя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Студент на изпит по история на БКП. Не знае нищо.
Професорът отчаяно пита:
- Знаеш ли поне какво е станало на 9 септември 44?
- Не.
- А за Маркс чувал ли си?
- Не.
- За Ленин?
- Не.
- А бе, ти от къде идваш бе?!
- От Каспичан.
Професорът въздъхнал тежко:
- Ех, как искам да плюя на всичко и да отида да живея в Каспичан!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В тоалетната баровец и хипар клечат в съседни кабинки. Баровецът се провиква:
- Извинявай, имаш ли тоалетна хартия?
- Защо, да не ти е къса тениската?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Късно през нощта преди изпит. Телефонът на преподавател звъни:
Преподавател:
- Ало?
Студент:
- Спиш ли, гад мръсна?
Преподавател:
- Да.
Студент:
- Ние тука учим.
На изпита:
Предавателя:
- Кой учи цяла нощ снощи да си вдигне ръката!
Няколко студенти вдигат ръка.
Преподавателя:
- Напуснете имате двойки. Другите имате шестици.
Късно вечерта пак звъни телефонът на преподавателя.
Преподавател:
- Ало?
Студент:
- Спиш ли?
Преподавател:
- Да!
Студент:
- Ние тук поливаме шестиците!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мутра разглежда картини в галерия и му направила впечатление голямата разлика в цените. Отишъл при собственика на галерията и го попитал:
- Брато, що тия картини на тая стена са такива евтини, от $200, $300, до $1000 най-много, а онези на отсрещната стена са такива скъпи от по $10000, $50000, та до $1000000?
- Ами, господине, тези евтините са на съвременни художници - такива, които още работят. А онези там, скъпите, са на класици.
- Какво е това класици бе, брато?
- Ами това са художници, които вече са починали.
Мутрата се замислил:
- Брато, какво ще кажеш да ми дадеш имената на тия съвременните? За една нощ ще ги направя класици и после ще делим!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приемен изпит във ВУЗ. Изпитващият пита кандидата:
- Защо се върти електромоторът?
- Защото има електричество.
- Аха! А защо тогава електрическата ютия не се върти?
- Защото не е кръгла.
- А електрическият котлон? Той е кръгъл.
- Той е малко груб и има триене в крачетата.
- Добре... а крушката? Тя е гладка, кръгла, без крачета.
- Крушката се върти.
- Как така?!
- Ами нали я въртите, за да я завиете във фасунгата.
- Мдааа... наистина я въртя. Обаче аз я въртя, а не тя сама.

- Ами то нищо само не се върти. И на електромоторът му трябва електричество.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Борец отива на работа с две черни траурни ленти на ръката. Шефът му вика:
- Кво става бе, Картоф?
- Мани шефе, страшна трагедия. Майка ми умре...
- Добре де, ама защо си с две черни ленти!?
- А бе нали ти викам, страшна трагедия. Обаждам се на брат ми, да му кажем за майка... то и неговата майка умрела, бе..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Меню в студентски стол:
Супа без кокал - 80 ст.
Супа с кокал - 1,20 лв.
Идва студент и с важен вид хвърля на плота 1,20:
- Една супа с кокал.
Продавачът му сипва вода в чинията. Студента:
- А къде е кокалът?
- След малко ще се освободи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, студент с гадже се разхождат из стъргалото. Минават покрай един ресторант.
- Оохх, как хубаво миришеее! - споделило девойчето
- Хареса ли ти? Хайде, да минем още един път. А? - тутакси предложил левента студент.

Изпит по история.
Професорът, към студентка:
- Какви са били древните амазонки?
Студентката, не знае, поглежда към аудиторията. Всички се плезят.
- Лесбийки?
- Двойка колежке. Езичници...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В лекция по философия преподавателят изрича следните думи:
- Нито една наука няма да направи човек щастлив…
Изведнъж някой от аудиторията се обажда:
- Освен химията!

- Нека да сме живи и здрави, но главно живи, защото много здрави се споминаха.
(професор по физика в СУ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Американските университети са мястото, в което руски евреи преподават математика на китайците.

Старият професор разказва на колегите:
- Неотдавна ми се присъни, че чета лекция на студентите. Събуждам се и какво мислите? Наистина чета лекция на студентите!

Вие сте агресивен? Мразите хората? Искате да им причинявате болка? Не знаете как законно да правите това? Факултетът по стоматология към Медицинския университет Ви очаква!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дневникът на един коронавирус

Ден първи:
Качих се в една китайска раница
и преминах българската граница!

Ден втори:
Ха!? Българинът ръцете не мие,
дезинфектанта директно го пие!

Трети ден:
Дълбоко в бронхите се скрих,
но с гроздова ракия се пропих.

Четвърти ден:
В гърдите съм, но как да пиша,
тук от фини частици се не диша!

Пети ден:
В белия дроб - катран и дим,
но българинът е.. непобедим!

Шести ден:
Реших към червата да свия...
Но, о, Боже, и тук има ракия!

Седми ден:
Този човек няма ли да се лекува,
или само на майка ще ме псува!?

Осми ден:
Мислех, че българинът е лесен,
докато не се наяде с...чесън!

Девети ден:
Отстъпвам крачка по крачка,
ще емигрирам с някоя храчка.

Десети ден:
Тук няма да стъпя пак,
вдигам белия флаг!
Народ с ракия въоръжен,
не може да бъде унищожен!
Това е от мен, край,
отивам си в Китай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Основното предимство на висшистите, когато кандидатстват за работа:
- "Предимството е средата, в която са живели 4 или 5 години. Тя ги е научила на самостоятелност (без мама и тате).
Отговорност ("Сори, момчета, аз днес трябваше да купя хляб").
Работа в екип ("Аз ще направя пищовите по Гражданско право, а ти по Трудово").
Управление на средства ("Днес е вторник, а вече изхарчих парите за седмицата... Някой да има да ми даде 5 лева?").
Справяне с бюджетни ограничения ("Пак ще трябва да караме на солети и лютеница").

Преследване на поставените цели ("Спокойно пичове, още две преки и сме си у нас").
Изпълнение на дадени обещания ("Повече никога няма да пия!").
Устойчивост в стресови ситуации ("Ау, какъв е този крокодил, който лежи до мен") и други ценни качества.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една жена се връща от командировка. Тръгва да се преоблича и съпругът и забелязва, че целият й гръб е в синини. - Кво ти това на гърба, ма? - подозрително пита той. - Ми не знам, ще ида на доктор. На следващият ден: - Ходи ли на доктор, ма? - Ходих. - И кво ти каза? - Ми било на нервна почва... Съпругът се усъмнил нещо и отишъл да пита доктора. След като му обяснил, за какво става дума, лекарят казал: - Жена ти, освен, че е к...а е и глуха. Аз и казах "НЕРАВНА ПОЧВА...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпит по философия:
Професорът излиза на дъската и казва:
- Днес ще пишете само по един билет и една тема... и написва на дъската:
- "ЗАЩО?"
От всички работи има само една шестица и тя е на студента, който написал на листа си:
- "А, ЗАЩО НЕ !?"

- Бременна съм във втория месец. Кога ще се премести бебето?
- Ако имате късмет, след колежа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На вратата се звъни. Мъжът отива, отваря, говори с някого, после се връща с объркан вид.
- Кой беше? - пита жена му.
- Социологическо проучване.
- Какво те питаха?
- Дали някога съм бил онанист.
- И ти какво им каза?
- Че не съм бил...
- Идиот! Идват избори! Представи си, ако дойдат на власт?!

----

Ролс-ройс и трабант попаднали един до друг в задръстване.Шофьорът на таратайката слязъл и потропал на прозореца на баровеца:
- А бе,приятел, имам една молба! Докато чакаме,можеш ли да ми препечеш две филийки?
Нещо огладнях!
- Какви филийки,бе? На какво да ти ги препека?
- Ама ти,нямаш ли тостер в ройса?
- Ами,нямам!
- Баси скапаната кола караш!
На другия ден пак се засекли на същото място в задръстване.Шофьорът на соцвозилото потропал на джама на богаташа:
- Хей,пич,докато чакаме - може ли да ми подгрееш супичката?
- Каквооо?!
- Ама,ти - нямаш ли микровълнова в ройса?
Баси скапаната кола!
На третия ден - пак се видели.Обаче,този път,водачът на трабанта - пас! Стои си в колата и си трае!
Тогава,паралията на свой ред му почукал на стъклото:
- Няма ли да ми поискаш нещо?
- Моля?
- Специално заради теб си купих тостер,микровълнова,съдомиялна,сокоизтисквачка,фризер,блендер,прахосмукачка,гофретник и месомелачка! Нещо да поискаш от "скапаната" ми кола? Всичко си имам!
Шофьорът на трабанта се троснал:
- А бе,ти - само за това ли ме изкара от ваната,бе?

---

Днес станах Татко - роди ми се комшийче!

1ced09c1a8d48987aad96a02473ebfd2.gif.794a8e66261a0205f83256e548c48a8c.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване