Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

В Студио за графичен дизайн влиза мутра и подава флашка на дизайнера.
- Брато, отвори таз снимка. Да. Виждаш ли как съм напомпал бицепси над главата. Ама искам да изглеждат още по-големи.
- Ми, освен да Ви намаля главата...
- Става!

Мутра със сина си в езиковата школа.
- Искам да запиша сина си да научи поне един чужд език.
- Да, разбира се! Английски, френски, немски, испански...
- А кой език е най-чужд?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 26,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2887

• нушо

3790

Разговор между мутри новобогаташи...
– Браточка, имам страхотна картина от Фики...
– Чакай бе, тоя не беше ли певец?!?!
– Ааа, като кажа, знаеш ли как добре рисува...

Мутра сваля мадама в нощен клуб.
- Разкарай се от тук! Аз съм лесбийка! - отрязва го тя.
- Нема да се кОсиш, мацорано! - не се предава мутрата.
- За мен религията няма значение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безработна мутра влиза в ресторант. Ще си търси работа като охрана. Към него се приближил управителя:
- Кажете господине. С какво мога да ви бъда полезен?
- А ми аз, таковата… си търся работа.
- Като какъв?
- Като охрана или нещо такова.
- И какво умеете? – поинтересувал се управителят.
- Еми гле’й се’а.
Мутрата се огледал и вижда в средата на ресторанта стои прав някакъв едър човек с костюм. Мутрата отишъл до него. Приближил се зад гърба му. Хванал го с едната ръка за яката и с другата за панталона и без никакви сериозни усилия, с едно движение го изхвърлил през отворения прозорец на ресторанта. Мутрата се върнал обратно при управителя:
- Е? К’во ще кажеш?
- По принцип беше много добре! – казал управителят.
– Сега като собственика се прибере обратно от улицата ще продължим разговора отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мутра влиза в аптека:
- Чичка, дай 10 презерватива по-луксозни!
- Какви да бъдат - лъскави като Мерцедес, бързи като Ауди или надеждни като Volvo?
- По-скоро нещо от сорта на Jeep, че само по дупки ще ги ползвам...

Три мутри се хвалят чий аквариум е най-най. Първият ги води у тях и освен всички хубости им показва 4-метровия си аквариум, на дъното с макет на Титаник в мащаб 1:2000. Другият изсумтял ехидно и ги завел в къщата си, където им показал 12-метровия си аквариум с макет на Титаник 1:1000. Третият само ги привикал с пръст. Когато влезли у тях, ги завел до двуметровия си аквариум, на дъното на който лежал самият Леонардо ди Каприо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бай Ганьо пристигнал в Италия.Тъкмо бил на летището и му се доходило до тоалетна.Почукал на първата тоалетна казали "Моменто!"Почукал на втората тоалетна-пак отговорили"Моменто!"На третата отново "Моменто!"И накрая си казал-Моменто моменто ама аз ще акам на цименто!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 8-ми март звъни телефона у професора. Той отговаря, а един студент се обажда:
- Господин професор, честит 8-ми март!
Професора, недоумяващо:
- Защ? Аз да не съм жена?!!?
- Ами не знам жена ли сте, не сте ли, но знам със сигурност че сте ...............утка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Професор изпитва студентка, която очевидно не е подготвена. Слушал я той известно време и казал:
- Съжалявам, колежке, но при това положение не мога да ви пусна.
- При това положение - аз също! - отговорила студентката.

Австралия. Женско кенгуру подскача и на всеки 100 метра се спира, от торбата му се подава мъничко пингвинче и повръща като разпрано. У същото време някъде из Антарктида, мъничко кенгуру стои измежду група пингвини. Трепери, кашля и от време навреме нервно псува:
- Да е*ем тия тъпи програми за обмен на студенти, да е*ем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рецепт по приготовлению ЯИЦ
По-чеченски: возьмите два яйца в заложники...
По-цыгански: украдите 2 яйца...
По-еврейски: купите 4 яйца по цене двух, лишние 2 продайте...
По-русски: купите у еврея 2 яйца...
По-ново-русски: купите 2 яйца по цене четырех. Лучше брать у Фаберже...
По-украински: займите у соседей 2 яйца...
По-советски: займите очередь за яйцами...

По-студенчески: воду, в которой когда-то варили яйца...
По-американски: продайте еврею оптом 4 яйца по цене двух. Hа вырученые деньги сходите в McDonalds.
По-немецки: конфискуйте у матки курку, сало, яйки. Из двух единиц последнего...
По-английски: дождитесь завтрака...
По-эстонски: возьмите курицу. Дождитесь пока она снесется...
По-африкански: возьмите яйца страуса...
По-грузински: возьмите яйца молодого барашка...
По-китайски: возьмите яйца саранчи...

По-садистски: оторвите яйца...
По-афро-садистски: оторвите яйца у страуса...
По-фашистски: оторвите яйца у еврея...
По-арабски: помолившись Аллаху, возьмите датчанина за яйца...
По-чукотски: возьмите яйца песца...
По-нашему: пока песец не взял нас за яйца..

Посмотрев фильм "Горбатая гора", американские киноакадемики решили в следующем году по соображениям политкорректности ввести новые номинации на Оскара: "Лучший активный актер", "Лучший пассивный актер", а также "Лучший актер заднего плана".

Cын признается матери, что он гомосексуалист.
- так это ты что, у мужиков в рот берешь??
- ну... да...
- тогда не смей жаловаться, что я плохо готовлю!

Смех удлиняет жизнь на 5 минут, а секс удлиняет член на 15 минут.
Вывод: маленький член удлиняет жизнь на пять минут.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо се прибира сутринта доста почерпен. Марийка го строява още на вратата : - Къде беше мой скъпи супермен? - Ами снощи седнахме да пие преди мача бира... - След това скъпи супермен? - След това пихме водка и гледаме втория мач... ... - След това скъпи супермен? - Що ми казваш супермен ма...? - Щото само супермен си слага гащите върху панталоните!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Депутат срещнал селянин и го попитал:
- Ти колко си учил бе байчо?
- Епа, завършил съм трето отделение.
- А аз съм завършил основно образование, техникум, имам и две висши образования - общо съм учил 25 години.
- Малее! Епа ти ептен нищо не си знаял бе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Как се казва вашата дисертация?
- "Как да се пренесе вода в сито".
- Еееее, ама бива ли така елементарно да подходите... Ами назовете я по-гръмко някак... "Анализиране транспорта на вода в течно агрегатно състояние в съдове с перфорирано дъно."
- Професоре, а как се казваше вашата дисертация?
- "Влияние на огнестрелните оръжия върху определени части на българина, не обособени с облекло."
- ?
- "На гол задник чифте пищови"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Адът екзотермичен или ендотермичен е?
- Следният текст е всъщност въпрос, даден на изпит по химия във Вашингтонския университет. Отговорът на един от студентите бил толкова "професионален", че професорът го споделил с колегите си чрез Интернет, благодарение на което го четем и ние:
Допълнителен въпрос:
- Адът екзотермичен (отделя топлина) ли е или е ендотермичен (поема топлина)?
Повечето студенти написали отговор съгласно вярванията си, използвайки правилото на Бойл - газовете се охлаждат при разширяване и се нагряват при свиване.
Един от студентите обаче написал следното:
- Първо, трябва да знаем как масата на Ада се изменя във времето. Следователно трябва да знаем скоростта с която душите влизат в Ада и респективно излизат оттам. Мисля, че с достатъчна точност можем да предположим, че след като една душа попадне в Ада, тя не може да го напусне. Следователно напускащи Ада души няма. По въпроса колко души влизат в Ада, нека да разгледаме различните религии съществуващи в днешния свят. Почти всички религии твърдят, че ако не си техен последовател, ще попаднеш в Ада. След като религиите са повече от една и никой не принадлежи на повече от една религия, можем да приемем, че всички души ще попаднат в Ада. При сегашните данни за раждаемост и смъртност, може да се очаква броят на душите в Ада да нараства експоненциално. Да разгледаме скоростта на изменение на обема на Ада, тъй като закона на Бойл твърди, че за да се запазят температурата и налягането в него, обемът му трябва да нараства пропорционално на нарастването броя на душите там.
Оттук произтичат две възможности:
1. Ако Адът се разширява по-бавно отколкото душите постъпват в него, тогава температурата и налягането ще нарастват докато вратите му не издържат и целия Ад се изсипе на Земята (until all Hell breaks loose).
2. Ако Адът се разширява по-бързо от нарастването броя на душите в него, тогава температурата и налягането ще спадат докато той замръзне.
И така, какво ще се случи? Ако приемем за верен постулата, формулиран от приятелката ми Тереза, че "по-скоро Адът ще замръзне отколкото аз да спя с теб" и като вземем предвид факта, че миналата нощ спах с нея, тогава 2 трябва да е вярно, и тогава Адът е екзотермичен и вече е замръзнал. Крайният резултат от тази теория е, че щом Адът е замръзнал, то той не приема повече души и следователно не функционира… оставяйки само Рая и по такъв начин доказвайки съществуването на Светия Дух, което обяснява защо миналата нощ Тереза през цялото време викаше "О, Боже!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В институт тече изпит. Девойка тегли билет. Падат й се "Полимери".
Тя не знае нищо по въпроса, затова казва на професора:
- Не знам нищо по този въпрос.
Професорът:
- Добре, ще се разберем. Можете ли поне да ми кажете името на един полимер?
Девойката мълчи.
- Имате ли си гадже?
- Имам!
- Ще ви помогна. Името на един полимер е подобно на името на това, което правите вечер с гаджето си...
Девойката (възторжено):
- Аааааа, ебонит...
Професорът:
- Иии, направо пък с ебонита... преди ебонита няма ли целулоид?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един пич от село тръгнал за града на пазар. Ходил той по пазара, разгледал всичко, купил си една гъска и тръгнал да се прибира. На връщане минал през центъра и гледа едно кино. Решил да види кво е тва, обаче на вратата не го пуснали да влезе с гъската.
Нашия мислил, мислил и я скрил в потурите. Пуснали го в киното, влязъл той, филма започнал обаче гъската шавала непрекъснато в потурите и не му позволявала да гледа. На него му писнало и извадил главата през дюкяна.
След пет минути жената до него припаднала.
Водят я на доктор и той пита:
- Какво се случи?
- Седя си аз в киното и до мене някакъв мъж. Изведнъж той си извади оная работа и аз припаднах
- Е кво толкова бе? Не си ли виждала на мъж оная работа?
- Ааааааааа виждала съм много. Амаа неговата ми ядеше от фъстъците...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорят си двама студенти след изпит:
- Колко изкара?
- Тройка.
- Е, нали за шестица се готвеше?
- А бе в последният момент си викам, я аз да изкарам тройка, пък с останалите пари да си купя пиене...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един пич си стои на една пейка с банани в ушите, до него сяда някакъв човек и му казва:
- Господине имате банани в ушите!
Пича с бананите не му обръща никакво внимание и другия повтаря на по-висок глас:
- Господине имате банани в ушите!
Пак нищо, другия решава пак да опита този път колкото сила има:
- ГОСПОДИНЕ ИМАТЕ БАНАНИ В УШИТЕ!
Тогава пича си маха бананите и му казва:
-Какво си се развикал бе не виждаш ли че имам банани в ушите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Родители посещават за пръв път сина си студент в столицата. Чукат на вратата в общежитието и питат:
- Тук ли живее Иван Петров?
От стаята отговарят:
- Подпрете го на стената. Като изтрезнее ще си го приберем!

Един пресметнал, че ако държавата му беше дала на ръка всичките пари, които е похарчила за образованието му в училище, в университета и за защита на докторат, би могъл да си живее царски до края на живота си - съвсем неграмотен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, ninov написа:

...Един пресметнал, че ако държавата му беше дала на ръка всичките пари, които е похарчила за образованието му в училище, в университета и за защита на докторат, би могъл да си живее царски до края на живота си - съвсем неграмотен!

Още по-добре би живял, ако му бяха дали парите от тестовете и ваксините, които държавата е купила с данъци и заеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Митко, пушенето вредно ли е? - Да, госпожо, вредно е за здравето! - Браво, а защо? - Щото тати казва "Ако те видя да пушиш, ще ти счупя главата!"
.....
Ходи ли на зъболекар?! – пита жената.
- Ходих. Той ми извади тези два зъба.
- Ама не те ли болеше само един?
- Е да, ама докторът нямаше дребни да ми върне…

.....
Влиза мъж в бар и иска 5 водки. Изпива ги. Иска още четири водки. Отново ги изпива. Иска още три. И тях гаврътва. Замислен се обръща към бармана:
- Ето това е парадокс. Колкото по-малко пия, толкова повече се напивам...

.....
Срещат се приятели:
- Как си?
- Доста добре! Най-после се отървах от гласовете, които ми казват какво да правя.
- Лекарства?
- Не. Уволниха ме и се разведох

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взето от дневника на един студент - първокурсник:
- Снощи пихме много. Сутринта се събудих с ужасно главоболие. Съквартирантът ми каза, че това е махмурлук. Ръцете ми се тресат, започнах да си събличам пижамата, а две копчета паднаха. Хванах се за шкафа - дръжката падна. Майчице, страх ме е да отида в тоалетната...

Най-важното нещо, което човек учи в университета е как да пие, без да умре…

Знания по полов път не се предават, но да се изкара оценка е напълно възможно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две съседки са се събрали пред блока едната казва на другата утре дещеря ми ще ходи да спи при съседа за спечели 200 лв другата я пита а с колко мъже ходила дещеря ти седката отговарила с един но той я обарва и дава пари без да правят любов последния път я на кара да скочи от покрива и каза ще и даде 700 лв и тя скочи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нов учител забелязва, че всички дразнят едно дете и го наричат глупак и в междучасието ги пита защо правят така. -Защото е глупак, господине, ако му предложим 2 лева или 5 лева, винаги избира 2 лева, ето вижте. Предлагат на детето 2 и 5 и то избира 2. След часовете учителят пита глупачето: -Нима не знаеш, че 5 лева са повече от 2? -Знам, господине. -Защо тогава винаги вземаш двата лева? -Защото ако избера 5 лева, ще престанат да ми дават пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка следваща година в България има все по-малко студенти, но все повече университети. В тези условия на жестока конкуренция, при които 7 университета се борят за 1 студент, ще спечелят онези, които предложат най-модерните специалности. Нека помогнем с идеи!
Моите предложения за модерни специалности са:
- СКОРОСТНО ТЪРКАНЕ НА СКРЕЧ КАРТИ...
- КОНТРАПРОТЕСТИ И ИНТЕРНЕТ ТРОЛВАНЕ...
- РИАЛИТИ ИЗВЕСТНОСТ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пътували в един автобус борец и професор. Пътят бил дълъг и скучен и професорът отишъл при бореца:
– Момче, хайде да играем на една игра. Първо ти ми задаваш един въпрос, ако не мога да отговоря – давам ти 20 лв. (Нали професорът е по-умен). После аз ти задавам въпрос, ако не можеш да ми отговориш – даваш ми 20 стотинки.
Борецът се съгласил и попитал следното:
– Кое е това животно, което от главата до опашката е 2 м., а от опашката до главата – 3 м.?
Професорът мислил, мислил и казал:
– На ти 20 лв., не знам.
Сега бил ред на професорът да пита:
– Кажи ми сега ти, кое е това животно?
– На ти 20 ст., и аз не знам! – казал бореца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване