Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Студентка влиза в кабинета на млад преподавател, разкопчава няколко копчета на ризата си и коленичи:
- Бих направила всичко, за да взема този изпит...
- Всичко... - прошепнал преподавателят.
- Да, всичко! - казала студентката и се притиснала към преподавателя.
- О, значи всичко...
- Да, абсолютно всичко...
- Тогава заминавай у вас да учиш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 26,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2839

• нушо

3730

Един мъж го спрели катаджии за превишена скорост, а той започнал да се оправдава:
- Хора, знам, в грешка съм, но ми се обади съседа, че жената е с любовник вкъщи!
Полицаите го пуснали, без дори документите да му проверят. Прибрал се вкъщи, разказал на жена си, как се е измъкнал. След седмица нея я хващат с превишена скорост и тя решава да се оправдае със същото:
- Бързам хора, че съседката ми се обади, мъжът ми е с любовница вкъщи!
И като се почнала една проверка… проверили й документите, и аптечката, и светлините, и застраховката, и справки направили, и така... цели 3 часа.
К’во да правиш… мъжка солидарност!

---

Прибира се Пешо вкъщи и жена му запчова още от вратата:
- Пешо, айде да отидем на ресторант..
- Ти луда ли си, ма?
- Аре бе Пеше, днес стават 10 години откакто сме женени...
- Нямам пари, ма!
- Абе аз съм поспестила някой лев за тия 10 години...
- Нямам и какво да облека, ма...
- Спокойно, бе, взела съм един костюм назаем от съседа.
- А ти, кво ще облечеш, ма?
- Ушила съм си една рокля.
- Е добре, да вървим.
Отиват в ресторанта а на вратата портиерът:
- Здрасти Пешо!
- Шът, днес съм с жената...
Влизат вътре и сервитьорът:
- Пешо, твойта маса е свободна...
- Шът, днес съм с жената...
Сядат, поръчват, започва програмата. Стриптизьорката:
- Кой смелчага ще ми свали бикините?
Цялата зала в хор:
- Пешо...Пешо...Пешо..
Жената скача, трясва един на Пешо по врата и излиза от ресторанта. На улицата се качва в едно такси. Пешо тичешком излиза от ресторанта и сяда в таксито.
Жената започва да му се кара:
- Аз на теб толкова доверие да ти имам, а ти....
Таксиметраджията се обръща назад и пита:
- Абе Пешо, това чудовище ли успя да свалиш днеска ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех как да направя първата крачка. Винаги досега чаках, докато тя я направи...
Например, вчера на купон едно красиво момиче ми предложи да пием по едно и после ме покани у тях. Там ми каза:
- Извини ме за момент! - и излезе от стаята.
След това се върна чисто гола, седна ми на колената, започна да ме целува и гали и тогава аз си помислих: "Пешо, този шанс не е за изпускане". Събрах кураж и й поисках телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Студент доставял пица в апартамента на един професор по психология.
- Предполагам, че искаш бакшиш? - навъсено попитал професорът.
- Да! - отвърнал студентът.
- Обаче другото момче, което разнася пици, ми каза да не очаквам много от вас. Щял съм да имам късмет, ако ми дадете двадесет и пет цента.
Старецът се обидил.
- Е, за да докажа, че греши, ще ти дам пет долара.
- Благодаря! - казал студентът.
- Ще ги вложа в сметката си за университета.
- Какво учиш? - попитал професорът.
- Приложна психология.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Иванчо, кажи ми фраза, в която да се среща често представката "суб". - Днес дядо ще вземе субпенсията и довечера ще ударят с дядо Ставри комшията по една субракия, на фона на телевизионна субкултура. После, ако му хареса героинята от екрана, ще хване баба за субци*ите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Умният влиза да се яви на изпит. Питат го:
- Кой е основал България?
- Хан Аспарух.
- Коя година?
- 681.
- Къде е гробът му?
- Учените още не са открили.
- Браво! Пиша ти шест!
Умният излиза и глупавият му вика:
- Кажи ми отговорите, кажи ми отговорите!
- Добре - "хан Аспарух", "681" и "учените още не са открили".
Влиза глупавият да се яви и го питат:
- Как се казваш?
- Хан Аспарух.
- На колко си години?
- 681.
- Ти имаш ли акъл?!
- Учените още не са открили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Василий Иванич и Петка засекли подводница!
-Петка, гмурни се и разбери чия е подводницата! - заповядал Василий Иванич.

Гмурнал се Петка и след 2 минути излиза на повърхността, заявявайки:
- Василий Иванович, подводницата е китайска!
- Как разбра?
- Ами изрисувана е цялата с някакви йероглифи!
- Идиот, има и японски и корейски йероглифи, слизай пак да провериш!

Гмурнал се пак Петка и след 5 минути пак излиза:
- Английска е, Василий Иванович!
- Защо пък английска?
- Ами дочу ми се английски език бе, Василий Иванович!
- Абе ти малоумен ли си, бе! Английският е международен език, може пак да си объркал, слизай обратно при подводницата!

Петка не чакал и се гмурнал!

След 5мин излиза истински радостен:
- Василий Иванович, т'ва са чукчи, чукчи са!!!
- Как разбра бе?!?
- Ами вече ми беше писнало да се гмуркам и си викам чакай да ги питам. Доплувах до люка, чукнах..... и те ми отвориха...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Студенти се явяват на изпит от типа "тест" - където трябва да се избира някой от готовите вече отговори. Изпитът започва, всички студенти започват трескаво да мислят, само един започва да си подхвърля монета във въздуха.
Всеки път я хваща, поглежда дали се е паднало ези или тура, и задрасква един от отговорите.
Професорът си мисли:
- Тоя ще свърши изпита първи, сигурно ще си излезе след десет минути.
Ония обаче продължава да подхвърля монетата. Изпитът е към края си, другите вече излизат, а студентът пак хвърля и си ги гледа листа.
- Какво правите още, колега? - пита професорът.
- Ами проверявам си отговорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Василий Иванич и Петка бягат от болшевиките в Москва. Стигат до Волга и няма накъде повече да бягат. Тогава Василий Иванич вижда една лодка и скача в нея.
"Петка айде идвай бе, ще ни хванат!"

Петка се качва, но на лодката няма гребла. Василий си изважда оная работа и почва да гребе с нея, вместо гребло. Тъй като гребе само от едната страна лодката се върти в кръг...
"Петка айде и ти почвай, че ще ни хванат бе!"

Петка си вади оная работа и почва да гребе. След малко избягали и Василий Иванич решил да сподели:
"Абе Петка много студена водата, а?"
- Мани, мани и дъното много дере...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпит по физика. Професорът и студентът стоят един срещу друг с ръце на масата.
Професорът:
- Кажете ми, колега, в какви единици се измерва електрическият ток.
Студентът поглежда в лявата си шепа и казва:
- В ампери.
Професорът поглежда в лявата си шепа и казва:
- Правилно. Кажете ми сега, колега, в какви единици се измерва напрежението.
Студентът поглежда в дясната си шепа и казва:
- Във волтове.
Професорът поглежда в дясната си шепа и казва:
- Правилно. Кажете ми колега, в какви единици се измерва мощността - и хваща ръцете на студента.
- Амиии… въъъв… секунди! - отговаря студентът и хваща ръцете на професора.
- Амиии… правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мили Ваньо!

Ако четеш сега тази страница, това означава, че най-сетне ти е свършил интернета. Не се опитвай да звъниш на нашия доставчик или да бърникаш в настройките на браузъра.

Трябва да направиш следното:
- Върви в аптеката на ъгъла, купи лекарства за дядо - рецептите са в антрето, на лавицата под огледалото. Освен това, иди в "копейката" - вземи 2 пакета 1,5% мляко, кашкавал на резени и кутия чай. От плод-зеленчука до спирката купи 2 кг картофи, половин кило лук и 1 зелка. Запази всички касови бележки.
- Забравих си мобилния. Звънни на баща си на работа, кажи, че снимките няма да станат днес. Предай му също, че го моля да вземе прането от химическото на връщане от работа. Преди да звъннеш пусни програмата с иконка на телефон (на десктопа в горния десен ъгъл) и запиши отговора на татко си във файл с разширение *.wav.
- Напиши си домашните - туй че имаш само по математика не е повод да го оставяш за довечера. Страници от учебника - 116, 121 и 118. Внимавай с трета задача - трябва да съставиш уравнение, а не да докарваш отговора под задачата (и без туй в него има печатна грешка). На останалите задачи не са дадени отговори.
- След това си разтреби стаята. Като прибереш всичко, преброй частите на конструктора в пластмасовата кофа, броя дискове с игри на лавицата, броя колички в кутията и броя роботчета.
- След това можеш да отвориш браузъра и да напишеш като адрес http://получените числа, разделени с точки.
- Ще ти се отвори таблицата за управление на акаунтите на нашата домашна подмрежа. За да получиш достъп до нея, въведи в прозорчето "парола" отговорите на втора, трета и първа задача от учебника.
- Намери в лявата колонка нашия IP и внимателно въведи в съседното прозорче /където е "начин на разплащане - с карта"/ двете последни цифри от всяка касова бележка (от кода, който е най-долу): общо за зеленчуци, чай, мляко+хляб, сустак, флексалис и билкова настойка. Допълни до края с нули и натисни бутона "ОК".
- След това можеш да ползваш интернет отново. Ако случайно се обади ядосан чичко, който твърди, че е "системен администратор" и почне да псува в слушалката, пусни му записа на отговора на баща ти от файла.

Надявам се, че ще успееш. А аз като се върна довечера, ще ти разкажа приказка как една малка хакерка със своята група някога разбивала сървърите на Майкропрост и на арабските терористи.

Целувам те!
Мама

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако УНСС фалира, с него ще фалират и половината заведения в Студентски град.

Направих и невъзможното сина ми да завърши медицина, а сега неблагодарника ми забранява да пия и да пуша!

90% от сегашните висшисти, ако си загубят дипломите, няма да знаят какво са завършили!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Диалог между програмист и жена му, вечер след работа...
Прибира се той:
- Gооd еvеning dеаr, I`m nоw lоggеd in.
Жена му:
- Купи ли хляб?
- Ваd соmmаnd оr filеnаmе.
- Нали те помолих сутринта!
- Еrrоnеоus sуntах. Аbоrt?
- Какво става с новия телевизор?
- Vаriаblе nоt fоund...
- В края на краищата, дай ми кредитната си карта да отида до магазина.
- Shаring Viоlаtiоn. Ассеss dеniеd...
- Ти мен обичаш ли ме, или обичаш само компютрите, или издевателстваш над мен?
- Тоо mаnу раrаmеtеrs...
- Защо ли се омъжих за теб.
- Dаtа tуре mismаtсh.
- Направо си отвратителен..
- It`s bу Dеfаult.
- Какво става със заплатата ти?
- Filе in usе... Тrу аftеr sоmе timе.
- Аз на теб каква съм ти?
- Unknоwn Virus!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Срещат се двама съученици вече студенти. Единият пита другия какво учи и той му отговаря:
– Логика, психология и философия…
– Че то каква е разликата?!
– Ей сега ще ти обясня. Значи срещаш двама човека – един чист и един мръсен. Кой ще се изкъпе?
– Мръсният…
– Не е вярно! Ще се изкъпе чистият, защото така е свикнал! Това е психология. Значи, пак срещаш двама човека – чист и мръсен. Кой ще се изкъпе?
– Чистият!
– Не е вярно! Ще се изкъпе мръсният, защото е мръсен! Това е логика. Значи, пак срещаш двама човека – чист и мръсен. Кой ще се изкъпе?
– Откъде да знам!?!?
– А! Ето това е вече философия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В един хотел на закуска, един американец решил да се заяжда с Бай Ганьо:- А бе вие, българите, целия хляб ли ядeте?Българинът го погледнал и смутено казал:- Да, защо?- Щото ние в Щатите ядем само мекото. Корите и трохите ги събираме, преработваме ги, правим кроасани, и ги изнасяме за България.Бай Ганьо продължил кротко да закусва, а янкито, продължавайки да мляска с дъвката, се обадил отново:- А ти, и конфитюра ли ядеш?- Ъхъ... - промърморил нашият.- Ние в Америка ядем само пресни плодове. Остатъците ги събираме, преработваме, правим конфитюр и го изнасяме за България.Българинът вдигнал глава и казал:- Вие, американците, какво правите с презервативите, след като ги използвате?Американецът уверено казал:- Как какво, хвърляме ги.- А ние във България ги събираме, преработваме ги, правим дъвки, и ги изнасяме за Щатите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зетя вкарва тъщата в спалнята, обръща се с гръб към нея, сваля си гащите и се надупва.- Косми на задника имам ли?Ошашавената тъща:- Да!- И да не съм те чул повече да разправяш, че съм дошъл във вашата къща с гол з*дник!
.....
Мутра си купил свещички за хемороиди. Чете в указанието: "Свещичките се поставят в ануса". Мутрата рови в кутийката и се нерви: - Гадове мръсни! Другото си е тука, ама ануса не са сложили. Сега тея свещички какво, в гъза ли да си ги завра...
.....
Български пощи изтеглят от обращение издадена наскоро серия марки с прочути съвременни политици. Хората се чудели от коя страна да ги плюят.
.....
- Ето, виждаш ли, че и татко може да те изкъпе, а ти разправяше, че без мама няма да се справим. - Да, но мама винаги ми сваля обувките, когато ме къпе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Студент намерил квартира с нисък наем. Колегите му идват на гости и той ги развежда:
- Това е кухнята, спалнята, а това е холът...
- А, този чук и тази тенджера на стената за какво са? - пита един от колегите.
- Това е говорещ часовник.
- Никога не съм виждал. Ще ми покажеш ли как работи?
- Гледай. Взел чука и с всичка сила ударил по тенджерата.
От другата страна се чуло:
- Два и половина е, мамичката ти да е*а...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мутри отиват на светско парти и веднага си намират столове, сядат около шведската маса и се нахвърлят на яденето. Като ги видели, някои от присъстващите възнегодували:
- Чакайте, бе! Що сте насядали така? Това е шведска маса!
- Добре бе началник, като дойдат шведите ще станем...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надпис в студентска столова:
- Не взимайте прекалено много хляб!
Отдолу дописано с молив:
- Има достатъчно в кюфтетата.

- Как да отлича човек с хуманитарно образование, от такъв с техническо?
- Много просто, попитай ги какво е хипербола!

В студентски стол:
- Салатата днешна ли е?
- Не само днешна, но и утрешна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една мутра, както си карал Мерцедесът 600, гледа на огледалото , плътно зад него, кара някакъв запорожец!
- Е сега му е*ах майката. И натиснал рязко спирачката.
Отзад се чул страхотен удар. Спира. Излиза. Гледа.
Отзад го ударил друг Мерцедес 600:
- Кко стаа брто. Глеам отзад запорожец?
- Тихо брато, между двата Мерцедеса е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четирима студенти имали изпит в понеделник, но в неделя се събират "на по бира" и се напиват здраво. Понеделник закъсняват за изпита с 2 часа. Въпреки това отиват до университета и с обясненията, че са пътували от провинцията и по пътя са спукали гума, молят професора да ги изпита в друг ден. Професорът се съгласява и им дава нова дата, следващият понеделник. Този път те се явяват навреме. Професора ги посреща с усмивка:
- Колеги, изпита днес ще е само с един въпрос и ако отговорите правилно ще вземете изпита, но при 1 условие, да сте в различни стаи!
- Страхотно! - съгласяват се студентите, и сядат в 4 различни стаи.
Професора им раздава билетчетата, на които им е написал само един въпрос:
- КОЯ ГУМА СПУКАХТЕ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четири мутри играят покер. На масата огромен куп пари. Дотърчава детето на домакина.
- Тате, добре ли е, да имаш 4 туза?
Бащата, просъскал през зъби.
- Добре е.
Всички пасуват. Домакина прибира всичко.
- Жалко, че ги нямаше тате...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Как да отлича човек с хуманитарно образование, от такъв с техническо?
- Много просто, попитай ги какво е хипербола!

Преподавател по висша математика:
- Пускам първия и последния, когото изпитвам. Първият, заради смелостта, последният, защото е умрял от страх.

- Пич, а Вторият закон на Нютона знаеш ли го?
- А бе, пич, от къф зор да го знам, аз съм студент по физика, не уча за адвокат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорят си двама бащи на подрастващи след родителска среща...
Единия споделя:
- Дъщерята твърдо е решила да става к*рва, а сина си колебае между гей
или мутра... аз ще и помогна с квото мога, но ако нищо не стане ще
трябва да учат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Събрали се лъвът, орелът и крокодилът. Започнали да се хвалят:
Лъвът казал :
- Аз съм цар на всички животни.
Орелът казал:
- Аз пък съм цар на всички птици.
Крокодилът помислил малко и казал:
- А аз пък съм най-готиното гадже в Техническия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване