Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Разговор между двама студенти:
- Как мина изпита?
- Ами как да ти кажа, основно в 2 части...
- ?????... Какви 2 части...
- Тържествена и божествена...
- Е как така?
- Тържествената се състоеше в това, че и двамата бяхме в костюми...
- А божествената???
- Ами той ме пита, аз се кръстя, аз му отговарям той се кръсти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 26,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2870

• нушо

3767

Как да разберете, че сте пиян:
1. Губите спор с неодушевен предмет.
2. Комарите летят на зиг-заг, след като са ви ухапали.
3. Мислите, че 4-те основни хранителни групи са кофеин, никотин, алкохол и жени.

4. Трябва да се държите за моравата, за да не паднете от земята.
5. Работата ви пречи на пиенето.
6. Докторът намира остатъци от кръв в алкохолната ви система.

7. Според вас всяко денонощие има по 24 бири, а всяка каса – по 24 часа. Съвпадение? Едва ли…
8. Мислите си: 2 ръце и само една уста - това е проблем!
9. Мястото ви за паркиране сякаш се е преместило докато сте били в бара.

10. Падате от пода
11. На събиране на дружеството на алкохолиците започвате с: Здравейте, казвам се... ъъъ...
12. С всяка измината нощ намирате котката на съквартиранта си все по хубава

13. Не разпознавате жена си, ако не я погледнете пред дъното на чаша.
14. Бирата ви се струва най-добрият разредител на водката...
15. Решавате, че сте се объркал и всъщност джинът е най-добрият разредител...

16. Намирате за необяснимо как една камила може да работи по цяла седмица без да пие, след като вие владеете точно обратното.
17. Търсите пристрастен пушач - давате 2 бели дроба за черен.
18. Чудите се как ще се напиете утре вечер, ако дотогава не сте изтрезнели...
19. НЕ СЕ ЧУДИТЕ как ще се напиете утре вечер, след като няма да изтрезнеете...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпратили две кучета - Лайка и Чау-чау, и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат Лайка:
- Лайка!
- Бау-бау.
- Натисни червеното копче!
След един час викат Чау-чау:
- Чау-чау!
- Бау-бау.
- Натисни зеленото копче!
След три часа викат блондинката:
- Ало, блондинката!
- Бау бау?
- К'во лаеш ма? Нахрани кучетата и не пипай нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На изпит в Консерваторията, отива студент слабо подготвен, за това негов колега се качва на дърво срещу залата за да му подсказва. Изпита се състоял в това, да познаеш кой е авторът на съответното класическо произведение.
Пускат първото и подсказващият къса едно листо и го показва.
- Ференц Лист! - отговорил студента.
Пускат второто произведение и колегата на дървото къса няколко листа и ги показва.
- Шуман!
На третото произведение, този на дървото слага пръст пред устните си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един баровец се хвалел на свой приятел, също баровец какъв нов супер баровски и супер скъп апартамент си е издокарал. След обиколката на новия апартамент, приятеля му казал:
- А бе всичко е много гот, ама си се осрал направо с тия тъпи плочки в банята - някакви мънички, тъпи кафяви, сигурно са от някой евтин склад.
- Не си прав - му казал баровеца и го завел в банята - прочети какво пише на тях!
Д ругия се навел и прочел:
- Pentium Pro!

Разговор между контрола и пътник в градски автобус:
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вие какво зациклихте ли? Други думи не знаете ли?
- Знам. Прахосмукачка...
- А бе вие да не сте болен?
- А вие да не сте доктор?
- Аз не съм доктор!
- А пък аз не съм водопроводчик.
- Май ви хлопа дъската...
- Що, да не сте дърводелец?... А, ето я и мойта спирка !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Събрание в болницата, главният лекар съобщава: - Премии ще се изплащат само на тези от вас, които имат постоянни пациенти. Патологоанатомът: - Аз пак съм прецакан...
.....
Театрален режисьор надзърта през завесата, преди да е започнала пиесата, и окуражава артистите: - Изобщо не се притеснявайте, днес ще играем срещу тях с числено превъзходство!
.....
Комшийка палаво се провиква през оградата: – Комшииии, тая година ще празнуваш ли Трифон Зарезан? – Не, нямам какво да зарежа... – Ми, зарежи оная скумрия жена ти!
.....
Ех, какви времена бяха! Отивах в магазина с 2 лева и се връщах с кило картофи, два хляба, две млека, парче кашкавал и 6 яйца. А сега какво? Накичили на всеки ъгъл видеокамери!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Български борец се бори на финал на олимпийски игри... Противника му го е хванал в невъзможна хватка, нашия човек драпа, бори се, но по всичко личи, че туша е неизбежен. Внезапно българинът прави невероятна маневра, салто във въздуха, противника му е изненадан и докато се окопити нашия го тушира и взима златото. Прибира се в България, празненства, приеми, награди, коли - всички го носят на ръце. Най-накрая президента го кани в резиденцията си. Отива бореца, доволен, усмихнат, костюмиран и президента го пита:
- Добре, вие прославихте българската борба за пореден път, но ще ми разкриете ли тайната си? Как успяхте да се откопчите от тази наглед невъзможна хватка?
- Ами как, онзи така ме беше овързал, че по едно време видях 2 топки пред себе си и ги захапах...
- Значи си го ухапал по топките?
- А, не бе, човек не знае на какво е способен, докато не захапе собствените си топки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мутра в ĸнижapницa:
– Имате ли ĸниги?
– Това, ĸoeтo виждате са все ĸниги.
– Супep! Дайте четири!
– Някакво по-леко четиво ли? – пита продавачката.
– Ааа, бе, давай ĸаквoтo има, аз съм с джипа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж влиза в баничарница:
- Извинете, днес какви банички предлагате?
- Днес имаме баничка със сирене, баничка с извара, баничка със сирене и спанак и мутренска баничка.
- Каква е тази мутренска баничка?
- А, нищо особено... обикновен тиквеник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Пешо, пиша ти това писмо за да ти кажа колко много ми липсваш, нямам търпение да мине и последния изпит за да се прибера на село. Искам пак да повторим онова нещо в плевнята, нали се сещаш, когато бягахме от училище... Ех, мисля си за теб постоянно, но сега ще спирам да пиша, трябва да уча за изпита. Той професора ти е адаш, ама е един плешив лольо, няма нищо общо с теб, пиленце. На всичкото отгоре трудно пише тройка, като да спечелиш от Пирамидите е тройката при него.
До скоро и целувки Твоя Анка.
Здравейте колежке Анка, пише Ви плешивия лольо. Искам да Ви предупредя, когато се явите при мен на изпит, моля носете си една бала слама. Плевня нямам, но да инсценираме обстановката. Също и една перука ще бъде от полза. До скоро колежке Анка. И моля бъдете по внимателна на кой Пешо изпращате мейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две мутри имали работа по селата и спрели да се изпикаят до една нива. Обаче една змия ухапала единия по оная работа. Изпаднал той в несвяст и рекъл на другия да се обади на шефа, да пита какво да правят.
Влязъл другия в джипа да звънне и вика:
- Шефе, Мушмурока го ухапа една змия! К'во да праим?
Шефа:
- Отиваш и с уста на ухапаното място почваш да смучеш-плюеш, смучеш-плюеш... Аре не ме занимавайте с глупости.
Връща се нашия при пострадалия, а той го пита:
- К'во каза шефа?
- Каза да мреш, мама ти стара!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Висшето образование в България е много важно. То ще ви помогне през дългите нощни смени като пазач да си решите кръстословицата.

- Учи, сине, за да не работиш! - така казваше майка ми и аз я послушах и завърших две висши образования. И права излезе жената, от десет години съм безработен.

- Защо смяташ така?
- Защото учих Висша математика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голямото празнене (разбирай ИЗПРАЗВАНЕ) започна. София се изпразва, провицията ще бъде запълнена!

Във връзка с пожара в Париж, у нас се наблюдава следното:
- Повиши се търсенето на романите на Виктор Юго.
- Много хора разбраха, че Юго има романи.
- Голяма част от хората не разбраха, с кого Юго е имал романи?

- Щирлиц, плати си тока! Иначе, ще ти спрем радиостанцията!
Писмо на немското "Енерго" до тайната квартира на Щирлиц в Берлин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влязох в библиотеката и питах:
- Извинете, къде мога да намеря книгите ви за дислекция?
- Между тези за диспепсия и дисфункция.
К*чка...

Ядрен физик решава да се запише във богословския факултет за втора магистратура. На една лекция позадрямал. Лекторът го стресва с въпрос:
- Колега, какво ще ни кажете за Божията сила?
Физикът изстрелва:
- Божията сила е равна на Божията маса умножена по Божието ускорение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо се прибира вкъщи след училище. Баща му го пита:
- Kажи, как върви училището?
- Ами тате, то...
- Кажи, бе!
- Мииии... Имам седем двойки за годината...
- КОЛКО?!?!
- Седем...
Бащата адски сърдит:
- И по какво ти е първата двойка?
- Ами по френски...
- Защо имаш двойка по френски?
- Ми, тате, учителката каза да напишем четири изречения и да си направим извод. И аз пиша: "1. Госпожата по френски ходи с господина по български. 2. Г-жата по френски ходи с господина по математика. 3. Г-жата по френски ходи с господина по информатика. 4. Г-жата по френски ходи и с господина по физическо."
Бащата казал:
- Сине, тя е к*рва!
- Ами и аз такъв извод си направих и тя ми написа двойка.
- Айде, прощавам ти за тази двойка. По какво е следващата?
- Амиии по математика...
- Що имаш двойка по математика, бе?
- Тате, оная вика: "Колко е 5 по 6?" И аз викам: "30". "Ами колко е 6 по 5?"
Бащата казал:
- Сине, тя си прави т*шаци с тебе!
- И аз така ѝ казах и тя ми написа двойка.
- И тук си бил прав, прощавам ти. По какво е следващата?
- По география.
- Как така, бе?
- Тате, ти знаеш ли къде се намира Африка, бе?
- Е*а ли я…!?
- Ами и аз така ѝ казах и тя ми написа двойка.
- Добре - прощавам ти. По какво е следващата?
- По биология.
- Идиот!!! Как успя бе?
- Тате, даскалицата ни наредила в две редици - едната момичета, а другата момчета. Момичетата трябва да кажат женски екземпляр, а момчетата - мъжки. И една тъпанарка срещу мене вика: "Муха" и аз викам: "Мухое*ец" и даскалката ми написа двойка...
- Добре, сине, добре. Запазвам хладнокръвие. Казвай за следващата.
- По ЗИП-а по география. Оная вика: "Благоевград, град ли е?" И аз викам: "Не е - село е!" "Е как ще е село, като завършва на град?" "Ами госпожо, Козлодуй завършва на *уй, ама не е *уй, нали?" И тя ми написа двойка.
- Както и да е сине. Нататък?
- По физическо, тате… Оная вика: "Вдигнете си единия крак, вдигнете си другия крак..." "Еее, госпожо, аз на какво да се крепя?" И тя ми написа двойка.
- А последната?
- По музика.
Бащата:
- И по музика ли бе, дебил!!!
Иванчо сърдит:
- Тате, след шест двойки как се пее, бе?

Добавен преди 3 години http://www.vicove.biz/like.png 32 http://www.vicove.biz/fb-image.pngСподели http://www.vicove.biz/show.gif
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преподавател към студент на поправителна сесия:
- Не мога да разбера колега, защо не учите. Все пак никой не е умрял от учене!
- Така съм чувал и аз, но предпочитам да не рискувам...

На изпит по биология:
- И така, колежке, какво ще ни кажете за майските бръмбари?
- А ми, може със сигурност да се каже, че повечето са "телци."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слезнал Христос на Земята, за да види дали съвременните хора ще Го познаят. Ходил надлъж и нашир, но навсякъде удрял на камък. хората го отминавали и никой не му обръщал внимание. Така Той стигнал до София и Xодейки вече съвсем отчаян, видял едно детенце с баба си, което му се усмихнало и му помахало. "Ето, познаха ме най-накрая!" - зарадвал се Той. А когато наближил детенцето, чул как то, сочейки към него, вика на баба си:
- Бабо, бабо! Коцето Калкииии!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От автофорум...
Въпрос:
- Здравейте! Имам Honda Accord 85 год., двигател В18А, купе СА2. Та от няколко дена карбуратора взе да се е*ава. Въпроса ми е "Има ли някой схема (чертеж) на този карбуратор, или нещо подобно?" Предварително Ви благодаря!
Отговор:
- През 85-а на априлският пленум на ЦК на КПСС бе избран М. Г... Започна перестройката. Тука наще също поеха курса. 89-та падна Берлинската стена, бай Тошо също падна. После Лукановата зима, дефицит, купони... СДС, митници, избори, Ж. Желев, борците. 96-та, Жан, хиперинфлация, митинги, Костов, реформи, валутен борд. Почина майка ми... Реформи, деноминация, нови банкноти. СИК, ВИС-2... 98-ма синът ми тръгна на училище. 99-та войната в Югославия, разведох се, приватизация, пирамиди-фараони. Настъпи 21-ви век! Падат кулите-близнаци в Ню-Йорк. После идва Царя, пак реформи, затварят енергоблокове, България в НАТО, Първанов, Станишев... Умира татко... България в ЕС. Тройната коалиция, женя се за втори път. 2008-ма световна криза. Борисов-1. Обама е първият чернокож Президент на САЩ. Симеон Дянков с постната му пица, и пак реформи. Магистрали, интернет. Войната в Ирак. После в Либия. Тероризъм по цял свят. AC/DC в София! И Мадона също. Орешарски. Пеевски. Пак протести и митинги. Оставка! Кой? Борисов-2. Реформи. Магистрали, саниране и т. н. Аварията във Фукушима. Войната в Сирия, Путин, Украйна, Крим. Цената на нефта на Барел пада драматично. Атентати в Европа. Брекзит, Тръмп, а руски хакери хакват всичко. Бежанци и имигранти... Чупя крак. Москов. Пръстови отпечатъци. Шарли Ебдо. Цунами... Ражда ми се дъщеря! Избори. Ген. Радев - Президент. Пак оставка. Нов служебен кабинет. Реформи... Корнелия Нинова и Нова Република. Да, България! Нов Световен Ред и нов бардак със стари к*рви,... мда. Прощавайте, ако съм пропуснал нещо.
А на тази Honda, чак сега почнал да и се е*ава нещо карбуратора! Ай стига бе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Студент отива при баща си:
- Татко, не мога повече! Не издържам вече! Осма година тече, а аз още съм студент. Явявам се над 30 пъти на изпити и поправки, късат ме почти винаги... просто не мога повече. Отказвам се!
Бащата го поглежда и го потупва по рамото:
- Добре синко. Но ние с дядо ти продължаваме...

Изпит по биология:
- Как се нарича мъжката пчела?
- Пчелар...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Враца "комплексно"... Седи си един пустиняк на терасата и "жули" газиран пелин... Минале две р*зпоретини, а он като ги видел изревал на каняк:
- Ейййййй, ще ви изям п*четата...
А макя му отвътре са обадила:
- Данчо, маме... я такава убава мусака съм ти напрайла ти си намерил к'во да едеш.

Чат във Фейсбук:
- Здрасти
- Здрасти, познаваме ли се?
- Не! Да се запознаем!? Или имаш нещо против?
- Давай...
- Аз съм Галя. От София. Работя в клуб за танци. Организатор на културно-масовата дейност, състезания и пр. Свиря на арфа. Пея в кварталната оперета. Бивш фотомодел, танцувам, готвя, обичам да купонясвам, преподавам уроци вкъщи... Ми това е всичко
- Пешо ... обичам да пия...

Тази сутрин в София, градският транспорт ще работи с един час закъснение.
Докато все още вали, всички автобуси трябвало да се измият!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Студентски град. В дискотеката. Слабичък студент изведнъж припаднал по средата на дансинга:
- Бързо, дайте вода! Водаааа! - развикали се околните.
А студентът повдигнал едвам глава и с немощен глас промълвил:
- И хляб, и хляб...

- Какво ми даде висшето образование?
- Деградация на личността и алкохолизъм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кара си наш'то рокерче мотора и спира на пешеходната пред СУ, за да изчака минаващите пешеходци. Моторът е Къстъм Чопър, преко сили вдигащ 90, обаче как думти, гърми... стъкла се чупят, аларми засвирват, баби цъкат с език... Ама рокерът непукист. Опънал с шкембето един рЕзан бивш черен потник на Motorhead под кожената рокерийка от преди петнае'се гОдини, стърчат едни косми изотгоре, брада стил ZZ Top, черните цайси, кърпата я вързал на кормилото, че сега е с каската с рогата тип вермахт 41-ва, дъвчи дъвка, а видимата кожа фул с татуировки. Бе - рокер. Покрай колите се провира с мръсна газ един рацер с пистарка, набива спирачки току пред пешеходната пътека, вдигнал задна гума и спрял до рокера. Вдигнал визьора и:
- Брато, 'начи ти ка'ам, от Ахтопол като тръгнАх, 100-120, преди Аркутино малко намалих зарад' завоите, ама после до Бургас 120-140, оттам на магистралата 170-180, само около Чирпан намалих малко, че чух некви радари нови имало, и оттам после ти ка'ам - 200, 220 - 250, на правата след Пловдив около 300 и газ, газ после с 250-280 карах дотука и е са' пристигам.
Рокерът:
- Е, и нЕкой видЕ ли те?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ha лeĸoaтлeтичecĸo cъcтeзaниe. Mятaнe нa чyĸ. Eдиният oт cпopтиcтитe ĸaзвa нa пpиятeля cи:
– Днec тpябвa дa ce пocтapaя – нa тpибyнaтa e жeнa ми.
– И дa ce cтapaeш и дa нe ce cтapaeш вce eднo дo тaм нямa дa xвъpлиш.

Майка към малкия си син:
– За какво си домъкнал тази костенурка?
– Искам да проверя дали ще живее триста години!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Порасналият Иванчо чете вестник и преразказва на Мария: – Гледай Марийке, какво пише във вестника, значи всеки път когато вдишвам и издишвам, умира по един човек… – Ми нормално, като не си миеш зъбите…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване