Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Прибира се късно полицай, съблича униформата и тъкмо влиза в спалнята, жена му нежно: - Гълъбче, нали ме обичаш. Иди в денонощния зад блока и купи едно хубаво шише да пийнем и ще ти покажа чудеса в спалнята.. Облякъл той пак униформата, отива в магазина, продавачът пита: - Комшу, ти да не си сменил работата? - Що? - Ми ква е тая пожарникарска униформа, дето си я облякъл...
.....
Притеснен служител надниква в кабинета на шефа на фирмата: - Шефе, дали ще може утре да отсъствам от работа? Жена ми иска да правим основно почистване и настоява да си остана вкъщи. - Съжалявам, имаме ужасно много работа! Няма начин да те пусна! - Благодаря, шефе! Знаех си, че мога да разчитам на Вас!
.....
Рок концерт. Вокалиста се дере мощно, но по едно време забравя текста на песента. Обръща се към басиста, който дъни някво соло. - Брат, как беше вторият куплет? - Не знам,питай солиста! - Как беше вторият куплет? И той не знае и му казва да пита другия китарист, но и той не знае. Пита барабаниста: - Как беше втория куплет? Обаче ония думка яко на барабаните и се провиква: - На коя песен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 25,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2360

• нушо

3222

Малко момиченце се загубило в мола и реве. Охраната се опитва да го успокои,а някаква лелка назидателно мърмори: -Хлапе, трябва да се държиш за полата на майка си! -Пробвах! Ама не я стигам...
.....
Две блондинки си говорят. Първата: - Миличка, вчера имах ужасна вечер! Снощи на купона у Пешо явно съм прекалила със шампанското и като се уединихме с един пич, тоя нещастник се възползва от положението ми... - Муцка, тоя да не те изнасили?! - Ти пък, айде моля ти се! Още по-лошо! Позорно избяга!
.....
Един професор много мразел един студент, който свалил жена му и все го късал. На последния изпит останали този студент и още двама слабаци. Професорът им казал:- Ще ви задам по един въпрос, който не е по темата. Който отговори му пиша тройка.Попитал първия слабак:- Кога е потънал Титаник?Студентът мислел, мислел и казал:- 1912.- Верно – казал професорът и му писал тройка.След това попитал втория слабак:- Колко хора са загинали?Студентът мислел, мислел и казал:- 1500.- Правилно. Тройка и за тебе.Професорът написал тройката и се обърнал към омразния си студент:- А от вас колега, искам имената на загиналите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Къде си?
- На границата!
- На коя граница?
- На… лудостта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Жено дай 5 лева!
- Да ти дам и да идеш да ги изпиеш в кръчмата?!!?
Вечерта жената се прибира и пита:
- Къде са гъските?
Мъжа:
- Отлетяха на юг, а ако утре не дадеш пет лева и овцете ще хванат баира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радио Ереван провежда предаване с открит телефон за връзка. Постъпва запитване от слушател:
- Как може една дебела жена да отслабне? Радио Ереван дава съвет:
- Препоръчваме на такава жена да върти обръч.
Следва ново запитване от същия слушател:
- А какво да направи горката жена, ако не може да влезне в обръча?
Радиото е силно затруднено. На помощ се отзовава Радио Анкара:
- Ние с интерес следим Вашето предаване. Горещо препоръчваме да не разваляте хубавата жена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жена влиза в кръчма:
- Няма ли тук мъж който да ме накара да се почувствам истинска жена?
Един от клиентите става съблича си ризата и я хвърля към жената и казва:
-НА! Изпери я!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Немски концлагер. Стои немски офицер и наблюдава как водят концлагеристите към газовата камера. Към него се приближава един от пленените:
- Другарю групенфюрер, аз отивам в камерата, а имам едно малко кученце. Ако го оставя само, то ще умре. Може ли, да го взема с мен?
Фашистът го поглежда с отвращение и казва:
- Вземи го, садист такъв...

Дали на един пич куче, което било много добре обучено. Трябвало да го изпита. Мъжът хвърля пръчка, кучето носи. Записал в бележника:
"Куче, носи пръчка веднага."
За да усложни задачата се скрил в храст и хвърлил пръчката. Кучето я носи.
"Куче носи пръчка в храст."
За да усложни задачата отрязал единият крак на кучето. Хвърля пръчката - кучето носи.
"Куче без крак носи пръчката."
Отрязал втория - кучето носи, третия - кучето пак носи, последния - кучето не носи пръчката. Записал:
"Куче без крака - не чува."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитали радио Ереван:
- Какво е това "Рок против наркотици?"
Радиото отговорило:
- Същото като "Коне против овес" и "Пчели против мед".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На сутрешния преглед командирът пита войниците:
- Произшествия има ли?
- Не… само дето се счупи сапа на лопатата.
- Каква лопата?
- Ами тази, с която погребахме кучето.
- Кое куче?
- Ами това, дето го ритна конят.
- Кой кон?
- Този, дето носеше вода.
- Каква вода?
- Ами за пожара.
- Какъв пожар бе?
- Ами ония, дето изгори щаба на поделението…

Дядо и внуче си вървят през гората
- Дядо, дядо виж - вълк!
- Това, дядовото, не е вълк а куче. Едно време какви кучета имаше ехе-е - вълци.
- Дядо, дядо виж - лисица!
- Каква лисица бе дядовото, това е котка. Едно време какви котки имаше - ехе-е -лисици.
- Дядо, дядо виж - вълшебник!
- Това не е вълшебник бе дядовото, това е пед*раст. Едно време какви пед*расти имаше ехе-е - вълшебници!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитали Радио Ереван:
- Каква е вероятността да срещнеш трабант в Лос Анджелис?
Радиото отговорило:
- Същата, каквато да срещнеш кадилак в Етиопия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Триста долара за това куче?! Че какво му е толкова специалното?
- Обучено е да търси наркотици, сър. Давате му петдесет долара и само след минута то се връща с дрогата!

Седят двама наркомани на една пейка. Гледат, някой си забравил картата на България. Започват да я разглеждат с интерес.
- Жоро, гледай, бе! Защо границата са я означили с точка - тире, точка - тире...
- Много си прост, бе! Нали на картата всичко е в символи. И така на границата, това е символа за граничар - куче, граничар - куче...

Отива един пафкач на трева за риба. Напушва се прилично, седи на брега, чака да клъвне и по едно време от водата се подава една крава и му казва:
- Може ли една цигара, пич?
Гледа той шашнат и какво да прави - дава й една цигара. Кравата се потапя, а нашият човек продължава с риболова. След малко оная пак се показва и вика:
- Забравих огънче да ти искам, извинявай.
Оня седи като треснат, дава й запалката и тя пак се потапя. Нашият се оглежда да види дали има и други свидетели, но вижда само едно куче на десетина метра встрани. Изведнъж кучето се обажда:
- Не ме гледай, и аз съм учуден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъжът ми взе да оправя разклонителя, седна и се почна:
- Жена, изключи го от контакта, да ме не удари ток... а така! А сега ми донеси отвертката... подай и клещите... не тия - другите... дай ми бира, студена да е, ама сипи я в чаша, де! А бе в тая къща изолирбанд нема ли? След час... ГОТОВО! Жена, земи замети тука, че хем се скапах от работа, а ми отиде и палеца!
Направо не знам, какво щях да правя без Милото?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лорд Джон седи в чакалнята на гарата и пуши пура. Към него се приближава един от служителите и го пита: - Вие знаете ли да четете, господине? - Струва ми се, че зная. - Тогава не виждате ли надписа на стената "Пушенето забранено?" - Разбира се, че го виждам, но естествено, че не мога да изпълнявам всичко, което е изписано по стените. Ето например на онази другата стена има табела с надпис "Носете сутиени "Триумф."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос към знаещите:
- Защо правят кенчетата за бира така, че вътре винаги остава бира? Как да я извадя от там? Щото аз я чувам!

- Уважаеми оптимист, песимист и реалист. Докато вие спорихте за чашата, дали е на половина пълна или празна, аз я изпих!
С уважение: Опортюнист

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ангелинка отива в магазина за животни. Купува си едно куче птичар. След една седмица се връща и казва на продавача:
- Това куче не лови птици.
Продавачът:
- Е как така не ги лови?
- Еми или не ги лови или не го мятам достатъчно високо!

Доктор Уотсън се срещнал със стари приятели и решили да пийнат, за да полеят срещата. Унесени в спомени, се натряскали здраво и решили да хванат баскервилското куче и да го изнасилят. Речено-сторено, отишли в блатото, хванали баскервилското куче и го изнасилили.
На другата сутрин го цепи яко главата, слиза в кухнята да пие кафе, а там го чака Шерлок Холмс
- Драги Холмс, няма да повярваш какво правих снощи...
- Срещнал си стари приятели, напили сте се и сте ходили да изнасилите баскервилското куче.
- Холмс, ти ме изумяваш. Как разбра?
- Да си виждал куче да пуши лула, идиот такъв?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питат Радио Ереван:
- Каква е приликата между демокрацията и българската демокрация?
Радиото отговоря:
- Като между обикновения стол и електрическия стол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шерлок Холмс и д-р Уотсън вървят из полето и стигат до купчина ла*на. Холмс казва:
- А ето тук, Уотсън, за пръв път срещнах Баскервилското куче.

Холмс и Уотсън вечерят. Шерлок Холмс пита доктора:
- Е, Уотсън, какво ще кажете за Баскервилското куче?
- Прекрасно, Холмс! Може ли да си взема малко допълнително?

Шерлок Холмс и д-р Уотсън се разхождат из долината.
Изведнъж чуват нечовешки вой.
- Какво става, Холмс? Да не е пак Баскервилското куче?
- Няма нищо страшно, Уотсън. Пак дават на сър Хенри овесена каша за закуска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Толкова я обичам, за нея съм готов всичко да направя!
- Тогава се ожени!...
- За кой? За ракията?!

- Докторе! Нима не ми трябва упойка преди операцията?
- Не ми се правете на много умен, допивайте си ракията и лягайте на операционната маса!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един води котка и куче при директор на цирк: кучето свирело ма пиано, а котката била певица. Макар и с недоверие, директорът решил да ги прослуша и не сбъркал. Щом седнало пред пианото, кучето лавнало кратко и засвирило виртуозно, като въртяло опашка. Котката пък, права на два крака до пианото, закършила ръце като истинска примадона и запяла с кристален глас арията на Тоска. Ошашавен директорът подписал чек и казал:
- Попълнете Вашата цена!
Притеснен човекът измърморил:
- Преди това съм длъжен да Ви призная нещо: освен че свири, кучето е вентрилок и пее през корема си, а котката само си отваря устата!

- Ало! Чувате ли ме? Прочетох че сте загубили куче и давате голяма награда на този, който го намери!
- Да. Намерихте ли го?
- Не, обаче почвам да го търся! Може ли да получа аванс?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитали Радио "Ереван":
- Има ли живот след смъртта?
- Има, но само за политическите трупове и то доста охолен!

Питат радио Ереван:
- Какво щеше да прави България ако се намираше в пустинята?
- Щеше да внася пясък! - отговаря то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитали Радио Ереван:
- Какво ще се получи, ако се направи кръстоска между жираф и куче?
Отговорът бил:
- Хибрид, който лае по ниско прелитащи самолети...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиян да черпиш, на глух да пееш и на началник да вярваш е просто глупост.

Началник започва чат със служителка в работно време:
- Пепи, обхващам с ръка талията ти...
- Ах, но, какво Ви става днес, Шефе!
- Обръщам те с лице към мен...
- Боже мой!
- Премествам ръката си на рамото ти и питам "Защо още не си направила отчета, блейко такава!!!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Квартална градинка, рано сутрин. Двама притежатели на кучета гордо гледат своите питомци, които радостно тичат по тревата.
- Моето куче може да чете, а също така може и да пее. - хвали се единият.
- Уф, да бе! Моят дог ми разправяше за това онзи ден...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Ало, радио Ереван?
- Да.
- Оня ден слушах по вашето радио много интересна политическа дискусия. Днес обаче едва-едва ви хващам, много лошо се чува...
- Вече излъчваме от Сибир.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване