Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Двама българи на круиз в Атлантика.
- А бе, Гошо, корабът потъва.
- Е к'во ти пука, да не е на баща ти?

- Как се извинява българина?
- Е*и му майката, кво толкова съм ти направил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 27k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2935

• нушо

3841

Въпрос към радио Ереван:
Кой трябва да оглави световните сили против талибаните и ислямският фундаментализъм?
Отговор: Министър СВИНАРов, а негов адютант да бъде адвокатът ШЕЙТАНов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж спечелил Зелена карта и хукнал на курс по английски, за да научи поне малко. Приключил курсът и учителят му рекъл:
- Важното е да говориш бавно и те все ще те разберат.
Отива нашият човечец в Анлия, сяда в едно заведение и казва на келнера:
- До-не-се-те ми е-дна пър-жо-ла!
Келнерът отива в кухнята и след малко се връща с пържола.
- "Яяяя, работи!" - помислил си човекът.
И пак казал:
- До-не-сете ми е-дна би-ра.
След миг келнерът се връща с бира.
- Се-га ис-кам не-що за де-серт.
И това желание е изпълнено. Изяжда си десерта, а келнерът го гледа. Като свършил, той отишъл при него:
- Ти от-къ-де си?
- От Бъл-га-рия.
- И аз.
- А-ми то-га-ва, що си го-во-рим на ан-глиий-ски?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Американецо, немецо и българино се сбрали да спорат кой се е напивал по-по-най "на мотика"...
Американецо:
- Един път на един фирмен купон така се отрязах... та на заранта се събудих до жената на шефа!
Немецо:
-Аз веднъж така се бех нагърмел, та съм се прибрал у нас с гепена полицейска кола.
Нашио:
- Значи язе по принцип бая си муам... ама ония ден така много яко се бех наплющел... че сабаале се събуждам чисто гол (къ ме е макя родила) у един контейнер за боклук... Седим си на гръбо... "набора" ми стръчи кат мачта... на главата му кацнала една рошава гарга... и ма клюца по камбаните... а на мен ми е едно толко суо у устата... та не моам да ѝ каам "Къш ма!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В САЩ е разрешено всичко, което не е специално забранено със закон.
В Китай е забранено всичко, което не е специално разрешено със закон.

В Куба е забранено даже това, което е специално разрешено със закон.

В България е разрешено даже това, което е специално забранено със закон...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитали радио Ереван:
- Защо във Вашингтон никога не е имало преврати?
Радиото отговорило:
- Защото във Вашингтон няма посолство на САЩ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един българин бил на специализация в Япония и гостувал на свой японски колега. Отишъл до тоалетната, но скоро се върнал при домакина и се оплакал, че не може да влезе, понеже вратата на тоалетната нямала брава и дръжка. Японецът отговорил, че вратата е с фотоклетка и сензор и трябва да изчакаш пред вратата няколко секунди и тя се отваря. Когато влезеш, вратата автоматично се заключва. Когато си свършиш работата и пуснеш водата, вратата автоматично се отключва.
Българинът много харесал технологията и си поръчал една такава врата за вкъщи. Когато японецът дошъл на гости в България, в дома на приятеля му пак имало брава на вратата на тоалетната. Когато японеца попита „Защо?“, българинът му отговорил.
– Технологии… технологии, но тука сме в България. Единия път, когато спря тока, срах навън. Другия път, като спря водата, спах вътре…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж на 45 години. Ерген. Всички му разправят:
- Ожени се, като остарееш няма да има кой една чаша вода да ти донесе... Намерил той жена, оженил се, всеки ден му късала нервите, родили му се 3 ужасни противни деца, които само искали пари. Избутал той 25 ужасни години. Накрая лежи на смъртен одър и си мисли:
- Ми не ми се пие вода нещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По света:
- Честита нова работа, нека да е доходна и да я вършиш с кеф!
В България:
- Ще те е*а у връзкара, как се уреди? Вземи ме при тебе, п*далче малко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитали радио Ереван:
- Как можем да се избавим от импотентност?
- Необходимо е през целия ден да се пие вода богата на желязо, а вечерта да си закачите магнит на врата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

МВР - Муфтим Ви Редовно.
ГЕРБ - Големци се Е*ават с Република България.
БДЖ - Боже Докарай ме Жив.
ПИРЕОС - Приказните Истории РЕдовно Отмъкват Спестяванията.
НБУ - На Базик Успях.
ЧЕЗ - Често Електрозахранването Замира.
КАТ - Кинти, Aко не Тупалка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитали радио Ереван:
- Колко ще ми струва една бутилка арменски коняк, ако гроздето е смачкано със задните части на добре охранена арменка преди около 100 години?
- Много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В данъчната служба чиновник попълва документите на една жена.
- Какво работите? - пита той.
- Прост*тутка съм... - отговаря тя.
- Ама как! Хмм... разбирате, че не мога да напиша това, нали?!
- Ми... пишете гейша тогава.
- Не, не! И така не става, в България сме все пак!
- Оф, добре, пишете - партиен секретар...
- Моля?!?!
- Ми... да! За миналата година съм приела 945 нови члена...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос към радио Ереван:
- Може ли, да се определи големината на половия член по големината на носа на мъжа?
- Може, но ако се съди по магарето, по-добре да се определя по ушите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По новините съобщават, че България е на второ място в света, по количество употребяван алкохол. Семейство гледа новините и жената поглежда критично съпруга си, който тъкмо си налива ракия.
Той я поглежда навъсено и и казва:
- Какво ме гледаш ма, правя каквото мога...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж влиза в аптеката, купува си пакет презервативи, плаща и излиза. На улицата хвърля пакета с презервативите на земята и започва ожесточено да ги тъпче. Трупат се граждани и питат: - Какво става, защо правите това? - Ами нищо особено, преди две години по този начин отказах цигарите. - отговаря мъжът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ален залез, слънцето бавно потъва в морето, лек бриз поклаща морската вода, морето диша, романтика. Супер луксозен туристически параход бавно преминава покрай пристанището в Бургас. В капитанската каюта нахлува задъхан юнга:
- Там, там, там… Зад борда!!!
- Русалки, а?! - пита капитанът с усмивка.
- Да. Ама как познахте?
- Ти за първи път преминаваш покрай България, нали?
- Да. Обаче русалките?!
- Успокой се, момчето ми. Това не са русалки. Това са местни пенсионерки, които плуват зад кораба и събират изхвърлените от пътниците бутилки...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Що в София пукат гумите на варненци?
- Защото им се диша свеж морски въздух.

- Г-не, това е женската тоалетна!
- Боли ме к*ра, аз съм мис България...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питали Радио Ереван:
- Как ще се казва Булгартабак, след като Любка Качакова влезе в борда на директорите на компанията?
Радиото отговорило, без да се замисли:
- Булгаркачак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Начинаеща фолк певица, докато се отдава на непознат мъж на задната седалка на Mercedes-Benz S 600, обяснява на партньора си:
- Да ни мислиш, че съм с теби за парити?! Ни ми пука за туй, че имаш Мерцидйес, ни ми пука за парити ти, ниту за туй, чи ти си многу бугат, а аз съм ут селу.
Мъжът простенва:
- О, и на мен не ми пука, защото съм само личен шофьор на шефа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка следваща година в България има все по-малко студенти, но все повече университети. В тези условия на жестока конкуренция, при които 7 университета се борят за 1 студент, ще спечелят онези, които предложат най-модерните специалности. Нека помогнем с идеи!
Моите предложения за модерни специалности са:
- СКОРОСТНО ТЪРКАНЕ НА СКРЕЧ КАРТИ...
- КОНТРАПРОТЕСТИ И ИНТЕРНЕТ ТРОЛВАНЕ...
- РИАЛИТИ ИЗВЕСТНОСТ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Аз съм млада руска консомолка - не пия, не пуша, още съм девствена... Имам много кавалери. Един от тях иска да правим любов... Та пита уважаемото Радио Ереван - струва ли си за половин час удоволствие да губя най-ценното си?
- Извинете, а кой Ви е казал, че това трае цял половин час?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване