Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

- Иванчо, вчера татко ти пиян ли си дойде?
- Не знам. Той само поиска огледалото, за да види кой е дошъл.

- Говорите с особен акцент, откъде сте, откъде идвате?
- От бара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 26,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2870

• нушо

3759

Срещат се двама програмиста:
- Казват, че си се оженил.
- Да, има такова нещо.
- Как се казва?
-(замислен)Ъ-ъъъ...Мар...,ICQ#123456789

- Докторе, лекувате ли страх от открити пространства?
- Разбира се.
- А от закрити?
- Естествено...
- Моя син има и едното и другото...
- Аааа, doom-манияци не лекуваме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като вече си минал една определена възраст, със секс може да се занимаваш само с човека, когото обичаш повече от всичко. Потиш се, кръстът те боли, кракът ти се схваща, кръвното скочило, пулсът е 200, главата се върти, задъхваш се... И всичко това, само докато си съблечеш тениската... Този риск е оправдан само при много голяма любов.

Всяка чаша ракия съкращавала живота с 10 минути... Смятах, смятах... умрял съм в битката при Ахелой...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В едно купе пътували лисица, вълк, мечка и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял:
- А ние пътуваме цели три вагона.
И така цял час. Лисицата не издържала и казала:
- Ей Зайо, ако не престанеш ще те почна!
Заекът:
- ОК!
Излезли навън и след няколко минути лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът пак запял:
- А ние пътуваме цели три вагона!
И така още два часа. Вълкът не издържал и казал:
- Ей Зайо ако не престанеш ей сега излизаме и те почвам!
Заекът:
- ОК!
Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял:
- А ние пътуваме цели три вагона!
И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала:
- Ей Зайо, ако не престанеш ей сега те грабвам и те почвам!
Тогава лисицата казала:
- Недей! Те наистина са три вагона!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във влака седи мъж, който играе покер с кучето си. Съседът по купе се чуди:
- За първи път виждам куче, което да играе покер!
- Не ми доставя удоволствие. Винаги познавам, когато има аса - почва да си върти опашката.

- Каква е разликата между жена и влак?
- Когато видиш задника на влака, значи си го изпуснал. А когато видиш задника на жена, значи, ще я хванеш.

Една мутра разказва на друга:
- Наскоро пътувах с влак и там пийнахме с приятели, та с един полицай се сдърпах и взех, че го изхвърлих през прозореца.
- И какво? Даде на който колкото трябва и са те осъдили условно?
- Защо пък и да ме осъждат? Оформиха го като административно нарушение - за изхвърляне на боклук през прозореца...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да бъде изображение с един или повече хора и текстово съобщение

Американски банкер, пътешествал из Швейцария и решил да се повози на зъбчата железница. Забелязал, че местата във всички класи са еднакви и решил да пътува трета класа. Седнал той на мястото си доволен, че е прецакал туристическата агенция и потеглили. Влакът наближил първото изкачване и спрял. Кондукторът излязъл пред пътниците и казал:
- Първа класа да остане по местата си. Втора класа да излезе и да върви пеш успоредно с влака. А трета - отзад да бута.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроси, зададени на сайт за посещение на Южна Африка относно Южна Африка и отговорите на собственика на сайта:

- Ветровито ли е изобщо в ЮАР? Никога не съм виждал да вали по ТВ, как растат при вас растенията? (Англия)
- Внасяме растенията пораснали и след това седим и ги гледаме как умират.

- Ще видя ли слонове по улиците? (САЩ)
- Зависи колко сте пили!

- Искам да вървя пеш от Дърбан до Кейптаун - мога ли да следвам линията на влака? (Швеция)
- Може, само 2000 километра са. Носете си повечко вода...

- Безопасно ли е да се тича около храстите в ЮАР? (Швеция)
- А! Значи е вярно това което разправят за шведите...

- Има ли банкомати? Можете ли да ми пратите списък на тези в Йоханесбург, Кейптаун, Книсна и Дърбан?
- От какво, казвате, умря последния ви роб?

- Можете ли да ми дадете повече информация за надбягванията с мечки коала в ЮАР?
- Авс-тра-лия е оня големия остров в средата на Тихия океан. Африка е големия триъгълен континент на юг от Европа на който няма... Ооо, забрави! Да, бе. Надбягванията с коали са всеки вторник вечер в Хилброу. Елате голи!

- Накъде е север в Южна Африка? (Англия)
- Значи заставате на юг и се обръщате на 180 градуса. Като стигнете дотам ни се обадете за по-нататъшни указания.

- Можете ли да ми дадете програмата на Виенския момчешки хор? (САЩ)
- Авс-три-я е оная чудата малка страна в средна Европа, която... Ооо, забрави! Да, бе. Виенския момчешки хор свири в Хилброу всеки вторник вечер, веднага след надбягванията с коали. Елате голи.

- Имате ли парфюми в ЮАР? (Франция)
- Не. Не миришем!

- Можете ли да ми кажете районите в ЮАР, където женското население е по-малко от мъжкото? (Италия)
- Да. Нощните гей-клубове.

- Празнувате ли Коледа в ЮАР? (Франция)
- Аха. Ама само по Коледа.

- Има ли пчели-убиици в ЮАР? (Германия)
- Не, ама за вас ще внесем.

- Има ли супермаркети в Йоханесбург и продава ли се мляко целогодишно? (Германия)
- Не! Ние сме мирна цивилизация на строги ловци и събирачи. Млякото е забранено.

- Ще мога ли да говоря английски на повечето места на които отида? (САЩ)
- Ще можете. Само първо трябва да го научите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Психиатър прави забележка на пациента:
– Закъснявате! Тъкмо щях да започна без вас!

- Киро, пак си пил!
- Не съм, ма.
- Кажи леблебия.
- Добре де, пил съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаждане при ветеринаря: - Сега при вас ще дойде тъща ми със стара кучка. Направете й някаква инжекция с най-силната отрова, така че да не се мъчи и веднага да умре... - А кучето ще може ли да се прибере само?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Какво правиш с виното, което ти остане?
- Не разбирам въпроса?

Мъж се прибира пиян. Жена му го посреща на вратата.
- Чудя ти се как можеш да ме гледаш в лицето?!
-  А, свиква се...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж пристига на работа с един час закъснение.
- Трябваше да си тук в 8.30! - изкрещява шефа му.
- Защо? Какво се случи в 8.30? - пита мъжът.

"Аз празнувам Денят на Благодарността по стария начин - каня всички съседи на гости у дома, след това ги убивам и вземам земите им"

Един човек се обадил в Хоум Шопинг
- Здравейте - казали му отсреща - какво ще желаете?
- Нищо - казал той - само гледам.

Възрастна жена е разстроена на погребението на своя съпруг.
- Толкова обичаше синия си костюм а вие сте го облекли в кафявия!
- Няма проблем, мадам - казва погребалния агент - Ед! Размени главите на 4 и 8!

Мъж седи у дома си, когато на вратата внезапно се почуква. Той излиза и вижда охлюв на прага. Без да каже нищо, той го запраща в храстите.
След две години на вратата отново се почуква. Мъжът излиза и вижда същия охлюв, който казва:
- Какво по дяволите беше това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спира катаджия мутра и го пита:
– Имате ли оръжие?
– Да, картечница, два автомата и гранати. Нямам разрешително…
Катаджията е в шок.
– А наркотици?
– Да, 2 кг хероин за продаване, хашиш за пичовете и тревица за мен.
Катаджията, в шок от наглостта на мутрата, пита:
– А в багажника какво има?
– В багажника има труп на катаджия. Има и свободно място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Представители на различни нации се събрали на масата в ресторант.
Всички поръчали по чаша вино, но когато донесли виното, се оказало, че във всяка чаша има муха.

Шведа поискал ново вино в същата чаша.
Англичанина - ново вино в нова чаша.
Финландеца извадил мухата и изпил виното.
Руснака изпил виното заедно с мухата.
Китаеца изял мухата, но оставил виното.
Евреина уловил мухата и я продал на китаеца.
Циганина изпил две трети от виното и поискал да му го сменят.
Норвежеца взел мухата и отишъл да лови риба.
Ирландеца извадил мухата от виното и я сложил в чашата на англичанина.
Американеца започнал съдебен процес против ресторанта и поискал 65 милиона долара като обезщетение.
Шотландеца хванал мухата за гърлото и завикал - "Сега да ти е** майката, ще изплюеш всичко, което си изпила!"
Кубинеца заявил, че това са компромати на социал-демократите, забил нож на келнера, естествено не пил вино, тъй като това е женска напитка и гръмогласно попитал, защо не му носят отдавна поръчания ром...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж тича в районното и вика: - Стрелях по тъща си, вкарвайте ме в килията! - Тя умря ли? - Ако беше умряла, за какво щеше да ми е да се крия тук!
.....
 Катаджия спира бързо движещ се автомобил. Шофьорът си подава документите. Катаджията мълчи и гледа с надежда, шофьорът- също. Пълна тишина. Накрая органът на реда не издържа и пита:- Хайде де, защо не ми предложиш нещо?Шофьорът въздъхва дълбоко, а после казва:- Е, добре де, ще вечеряш ли с мен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся мъж с чувство за хумор.
Аз съм: заможна, оправна‍, 3 пъти вдовица, бивша шампионка по стрелба.

Сержант към лейтенанта: 
- Шефе, този тип е заподозрян в кражба на кола.
- Претърси го!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Aло, Петров търся.
- На телефона.
- Обаждаме се от автосервиза. Преди малко жена ви докара колата ви за ремонт и искаме да знаем кой ще плаща ремонта?
- Естествено, че аз. Колата е моя и аз плащам за ремонта й.
- Не, питаме кой ще плаща за ремонта на сервиза...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 кг. картофи, моля! - Торбичка ще желаете ли? - А, не, качете ми ги на флашка!
.....
Дъщеря ми е в трети клас. За домашно трябваше да нарисува картина с извънземни. Детето вложи огромно старание. На другия ден донесе двойка и забележка: - Такива извънземни няма!
.....
- Ще ходим ли за риба? - Аха. - А пиене да вземем ли? - Еее, да! - А въдиците ще ги вземам ли? - Да бе, да ги загубим някъде...
.....
Пиян се връща късно през нощта вкъщи. Влиза в двора, а от колибката изскача кучето и започва да го лае. Мъжът: “Шт, тихо, бе! Ще събудиш жената и после ще те питам къде ще спиш тая нощ...”

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как е Пешо, чувал ли си го? - Да, откакто жена му тръгна на йога, му се оправи сексуалният живот. - ...сигурно щото тя се огъва и прави разни стойки? - Не. Просто докато я няма, той спи със сестра й....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой трябваше да каже на Слави Трифонов, че партия “Съсипаха я тази държава” щеше да привлече още по-категорично таксиметровия вот... 😆

24f0e1ba27d88e4b29cf03319f3e635f.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж, на когото не му се правело с*кс, казал на жена си в тъмното:
- Дай да поскърцаме на леглото, та да си помислят съседите, че правим страхотен с*кс!
Поскърцали, поскърцали... ала на сутринта мъжът намерил на масата в кухнята празна чиния с лъжица и бележка:
- "А сега потропай с лъжицата по чинията, та да си помислят и че си закусил!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж и жена се чудят къде да отидат за годишнината от сватбата си. Съпругът казва:
– Съкровище, искам да отида на място, където никога не съм ходил, и да правя неща, които никога не съм правил!
А тя му отвърнала:
– Ами иди в кухнята и измий чиниите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалката и брака са като игра на белот! Изиграеш ли си картите правилно си цар, ако не... ще има да миеш чинии и да викаш цял живот:
- Да, мило!

- Аз съм измамен инвеститор!
- А в какво инвестирахте?
- В себе си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж, без да иска, счупил вазата в хола. 
– Какво направи ти?! Ах, ах! – крещи тъщата и кърши ръце. – Тая порцеланова ваза беше на триста години! 
– Ох, слава Богу! – отдъхва си зетят. – Аз се уплаших да не е нова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване