Премини към съдържанието
DropTheBeat

Анкета: за или против гей парада в София?

65 гласували потребители

1. 1. Подкрепяте ли гей парада в София или не?

• Подкрепям го!
        11
      • Не го подкрепям!
        46
      • Нямам мнение по въпроса.
        8

Препоръчан отговор

DropTheBeat    103

http://news.ibox.bg/news/id_1609123117

Редактирано от DropTheBeat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

algor    29515

Ти пак ли?

8 пъти ти обясних как се пускат теми, но ти явно нарочно се правиш на някакъв великан.

Че и в Политика си я пуснал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Soviet Soldier    1573

Категорично против! 

Ти пак ли?

8 пъти ти обясних как се пускат теми, но ти явно нарочно се правиш на някакъв великан.

Че и в Политика си я пуснал...

То до някъде е политика ,защото от ЕС и САЩ официално призовават българските власти за подкрепа на този парад. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    djein@    91

Толерантна съм към хората с различна ориентация,но определено не подкрепям" Парадирането" им.То е все едно да има Парад на хората с психични отклонения и ние да се кефим.Това е мое мнение и не ангажирам никой с него.

• Харесва ми 12

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    atridi    209

... Националистите протестират, че при наличието на толкова много проблеми в София, сред които цигани, бежанци, инфраструктура и още много други, Столична община в лицето на Фандъкова ще изразходи общински средства именно за такива събития ...

Хората протестират против Фандъкова, а не конкретното събитие :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    DropTheBeat    103

... Националистите протестират, че при наличието на толкова много проблеми в София, сред които цигани, бежанци, инфраструктура и още много други, Столична община в лицето на Фандъкова ще изразходи общински средства именно за такива събития ...

Хората протестират против Фандъкова, а не конкретното събитие :P

Веднага след протеста започва анти-гей парад от същите тези хора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BG-Team-DRIFT    8031

А я си представете, че и хетеросексуалните си направят показен парад. Добре, искаме толерантност. ОК. А защо мен не ме пускат с къси гащи в съда при 40 градуса жега? Педалите ме накараха да се връщам 3 километра пеша, да си обувам дънки, да ходя пак пеша 3 километра до съда за едно свидетелство за съдимост. Всъщност, нищо против обратните, стига да не ме заглеждат :P

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Black Power    3696

Аман! Всеки с маймунджалъка си.

Толерантен човек съм, но не мисля, че една група хора трябва да се натрапи на други хора чрез нещо такова като пр. парад!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    skalata_73    35267
    Какъв е този шум, Джеймс?
    - Гей парад, милорд!
    - И какво искат?
    - Еднополова любов, милорд!
    - Някой забранява ли им?
    - ...Не, милорд!
    - Е, тогава защо вдигат този шум?
    - Еми, педерасти, милорд!
    • Харесва ми 18

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

твърдо против! да си ги правят тези извращения в израел и да не досаждат на другите хора по света!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BG-Team-DRIFT    8031

твърдо против! да си ги правят тези извращения в израел и да не досаждат на другите хора по света!

Е то е извращение и да се мляскаш по улицата с мацка, ама никой не иска да ги праща в зраиля. Всеки да си прави каквото иска, но нека е тайно и скришом. Включително мляскането. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    kashchey    426

Тея демократични изяви нещо ми идват в повече.От друга страна такива са най-актуалните криволици на демокрацията -

Върховният съд на САЩ призна еднополовите бракове за законно право   

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    haidukpikaso    114178

Толерантна съм към хората с различна ориентация,но определено не подкрепям" Парадирането" им.То е все едно да има Парад на хората с психични отклонения и ние да се кефим.Това е мое мнение и не ангажирам никой с него.

Да са ти влезли у къщата - не нали.

Само ти ли имаш право на място под слънцето а ?

Кой си ти да казваш кой как да живее ? Кой си ? Никой.

Извращения са обесването им и още ли не сте сложили в спойлер тая снимка тука и деца влизат все пак.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    kashchey    426

Комшиите като надуят музиката след полунощ сигурно си мреш от кеф.По същата логика  след някоя и друга година да очакваме ли паради на педофилите,некрофилите ,скотофилите и други *фили ?

А! Колегата и той мислел по подобен начин!

Редактирано от kashchey (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ined    3560

По същата логика трябва да има и парад на педофилите, зоофилите, некрофилите и всякакви там -фили.

kashchey ме е изпреварил, но съм съгласен с него - в крайна сметка защо трябва да се толерират едни извратеняци, а други не?

Редактирано от ined (преглед на промените)
    • Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    1Force1    4389

Stalik ти ли си :D

П.П. Не подкрепям никакви паради, които промотират извращения!

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    haidukpikaso    114178

Комшиите като надуят музиката след полунощ сигурно си мреш от кеф.По същата логика  след някоя и друга година да очакваме ли паради на педофилите,некрофилите ,скотофилите и други *фили ?

ти изобщо правиш ли разлика

не нали

Stalik ти ли си :D

П.П. Не подкрепям никакви паради, които промотират извращения!

къде е извращението че не разбрах

или е само у низшето ви нещо си у вас

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    COBRA    126

Ами както е тръгнало на свободия и равни права, скоро и там ще влезнат, че даже ще трябва и дупе да даваме че иначе сакън ще им нарушим правата и ще бъде дискриминация......К'вото искат да правят ама в тях, а не да навират педе.......тията в лицата ни, от толкова права утре и педофилите ще тръгнат на парад, сигурно с голи дечица под ръка, аре стига вече. :mad:  :angry:  :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    1Force1    4389

ти изобщо правиш ли разлика

не нали

къде е извращението че не разбрах

или е само у низшето ви нещо си у вас

Ти си нямаш морални задръжки, съответно и преценка какво е извращение и за теб всичко е нормално щом съществува. Та нямам намерение да ти се обяснявам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    haidukpikaso    114178

Ами както е тръгнало на свободия и равни права, скоро и там ще влезнат, че даже ще трябва и дупе да даваме че иначе сакън ще им нарушим правата и ще бъде дискриминация......К'вото искат да правят ама в тях, а не да навират педе.......тията в лицата ни, от толкова права утре и педофилите ще тръгнат на парад, сигурно с голи дечица под ръка, аре стига вече. :mad:  :angry:  :nono:

абе то и аз селянията не искам да ми я врат всеки ден у лицето ама търпя

и се ограмотете малко бе баси не се излагайте

Ти си нямаш морални задръжки, съответно и преценка какво е извращение и за теб всичко е нормално щом съществува. Та нямам намерение да ти се обяснявам.

ти да ме познаваш случайно лично а - не нали

та след като не ме познаваш си запази коментарите за любовницата или жената

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    COBRA    126

абе то и аз селянията не искам да ми я врат всеки ден у лицето ама търпя

и се ограмотете малко бе баси не се излагайте

Ами ще търпиш, нали искаш равни права за сексуално угнетените, след като ние можем да търпим мъже по прашки с вериги по зърната и пера в зад....ците които се натискат по улиците пред децата и това се прави в името на някаква "потъпкана от незнайно кой свобода", тогава и ти ще трябва да изтърпиш "селянията" на "нормалните" хора.

ПП 1: Аз лично ако искам да гледам изрисувани мъже ще отида в цирка, поне ще се посмея, а тия не са ми смешни а само жалки.

ПП 2: Това за ограмотяването не е лошо да го изпълниш и ти, не само да се търсят недостатъците в другите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    1Force1    4389

По-грамотен=по-гражданин=по-меки китки? Или най-малкото непукист за това, как някакво съсловие набива в мозъците на децата ден след ден, а някои дни направо с чукове(паради) колко успешно било да си гей и едва ли не е краткия път до американската мечта.Такива ли алогични последователности се въртят в нечии тикви. Аз разбирам всички защитаващи тези "идеи" да бяхте копия на премиера, ама някои са просто прецакани със заплатите преди време от тошко батковия.  :D

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    haidukpikaso    114178

Ами ще търпиш, нали искаш равни права за сексуално угнетените, след като ние можем да търпим мъже по прашки с вериги по зърната и пера в зад....ците които се натискат по улиците пред децата и това се прави в името на някаква "потъпкана от незнайно кой свобода", тогава и ти ще трябва да изтърпиш "селянията" на "нормалните" хора.

ПП 1: Аз лично ако искам да гледам изрисувани мъже ще отида в цирка, поне ще се посмея, а тия не са ми смешни а само жалки.

ПП 2: Това за ограмотяването не е лошо да го изпълниш и ти, не само да се търсят недостатъците в другите.

абе ти си много смешен - ще идеш да го гледаш ли

или детето си ще заведеш

грамотна съм много повече от тебе

педофил и педераст са две различни неща

офф

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    COBRA    126

По-грамотен=по-гражданин=по-меки китки? Или най-малкото непукист за това, как някакво съсловие набива в мозъците на децата ден след ден, а някои дни направо с чукове(паради) колко успешно било да си гей и едва ли не е краткия път до американската мечта.Такива ли алогични последователности се въртят в нечии тикви. Аз разбирам всички защитаващи тези "идеи" да бяхте копия на премиера, ама някои са просто прецакани със заплатите преди време от тошко батковия.  :D

Ами някой хора мислят че само те са грамотните, но за жалост не поглеждат творенията си. А, иначе такава си им е ценностната система, в днешно време за да си модерен, успяващ и истински американец трябва да си мека китка, или поне да демонстрираш колко си отворен към "онеправданите" и да надигаш глас в тяхна защита........Пфффф да им имам и културата.

Хайдукпикасо-Извинявай но нямам никакво желание да ходя да ги гледам, миналата година "дефилираха" на улицата пред нас в центъра, а комшията с детето си беше навън и то го пита....."Тате, защо тия батковци са облечени като мама?" Ходи му отговори....

А за грамотноста можем да поспорим, защото явно според теб и твоята ценностна система  това са различни неща, за мен това е просто по ниско стъпало, след време от едното и към другото ще опрат......Аман от извратеняци.

Редактирано от COBRA (преглед на промените)
    • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    haidukpikaso    114178

Ами някой хора мислят че само те са грамотните, но за жалост не поглеждат творенията си. А, иначе такава си им е ценностната система, в днешно време за да си модерен, успяващ и истински американец трябва да си мека китка, или поне да демонстрираш колко си отворен към "онеправданите" и да надигаш глас в тяхна защита........Пфффф да им имам и културата.

ако ти беше педераст щеше да мислеш другояче обаче

нали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.