Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, уважаеми! Писах на собственика на сайта и форума, но не получих отговор. Не мога да разбера кога е влизал и дали е видял съобщението ми, понеже е скрил статуса си. Затова си позволих да направя една тема, за да не досаждам и на другите администратори, а който може да ми отговори. Понеже форума Ви ми харесва много, искам да разбера какви са условията и изискванията, които потребителят трябва да попълни, за да може да кандидатства за модератор на даден раздел. Разбирам доста от phpbb3, от там съм натрупал доста знания. Мисля, че и тази форум система не е трудна, особено на разделен модератор. Надявам се да ми се даде шанс! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, уважаеми! Писах на собственика на сайта и форума, но не получих отговор. Не мога да разбера кога е влизал и дали е видял съобщението ми, понеже е скрил статуса си. Затова си позволих да направя една тема, за да не досаждам и на другите администратори, а който може да ми отговори. Понеже форума Ви ми харесва много, искам да разбера какви са условията и изискванията, които потребителят трябва да попълни, за да може да кандидатства за модератор на даден раздел. Разбирам доста от phpbb3, от там съм натрупал доста знания. Мисля, че и тази форум система не е трудна, особено на разделен модератор. Надявам се да ми се даде шанс! :)

Принципа е следния: показвате във форума със своите постове че имате знания в конкретната област, че можете да обяснявате по прост начин сложни неща, че можете да комуникирате и работите с хора.

И едва след това ръководството може да реши че вие сте подходящ за модератор

• Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма как новорегистриран потребител да стане модератор. Аз пиша от 2008 (накъде) и още не съм станал модератор. Преди исках, но вече не.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какъв е този зор за модератори. Форума е за помощ и развлечение. Титлите тук са символични. Така или иначе всеки е дал от свободното си време, за да помага или да даде, или пък да получи съвет.

• Харесва ми 14

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма как новорегистриран потребител да стане модератор. Аз пиша от 2008 (накъде) и още не съм станал модератор. Преди исках, но вече не.

То само с писане едва ли ще стане! А и от коя година пише някой няма никакво значение ако няма полза от написаното му.

Чувал ли си израза "чукча писател, чукча не читател"?

Разбирам доста от phpbb3, от там съм натрупал доста знания. Мисля, че и тази форум система не е трудна, особено на разделен модератор.

Има по лесен вариант за вас. Правите си форум и се назначавате за какъвто искате без да чакате никой да ви назначи.

Не мога да разбера какъв е този зор за модератори. Форума е за помощ и развлечение. Титлите тук са символични. Така или иначе всеки е дал от свободното си време, за да помага или да даде, или пък да получи съвет.

И аз това им се чудя на такива като Симтеч и Лъва.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има два вида хора които се стремят към власт - дето я искат за да я използват за да направят нещо полезно и дето просто я искат.

Разпознават се по това, че едните мислят първо за отговорността, която властта налага, докато другите изобщо не се замислят за това.

Редактирано от flare (преглед на промените)
    • Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тя властта е сладка като мед. Друг е въпроса, че ако човек иска, може да прави достатъчно полезни неща и без да разполага с власт, особенно що се късае за форуми. Даже понякога е в пъти по-мотивиран. Ако някой си мисли, че ще получи уважение или признание или каквото там очаква, само защото е с табелка, то тогава май доста нетрезва преценка има.

• Харесва ми 14

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е, човека има желание, което е кондицио синекванон. Ако не мрази правилния възглед, да го назначават като иска.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е, човека има желание, което е кондицио синекванон. Ако не мрази правилния възглед, да го назначават като иска.

Не си прав, не е задължително да си модератор за да помагаш на хората, виж поста на exwol :) Всъщност положението е даже обратното потребителите правят съдържанието, помагат. Модератори само надзирават за реда :)

• Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...Разбирам доста от phpbb3, от там съм натрупал доста знания... 

E като разбираш от нещо и имаш знания превърни ги в пари (сам се сещай как).

Модератор къща не храни, а и загубеното време не се връща!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хайде всички потребители да станат модератори. Тогава от всичко ще разбираме и ще влизаме само да пишем празни приказки, както и досега :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чуди се ти, чуди се. Аз пък се чудя как ТИ дето (с извинение) от нищо не разбираш и за нищо не ставаш си станал модератор?

Въртят ми се в главата два варианта:

1. Ти си някакъв връзкар и шуробаджанащината е на мода.

2, Админите си правят експеримент да пробват теорията "който за нищо не става го правят началник".

Сега сигурно ще бъда наказан заради обида към член на екипа на форума.

Аз, че няма да стана модератор съм го разбрал. Понякога се чудя дали да продължавам да пиша в този форум. Щом такива като теб са се издигнали значи е на много зле положението. Толкова ли нямаше някой нов с един пост? Щеше да поне да си върши работата добре. Чакам сега власт имащия да ме накаже. Сега поне си имам модератор с който да се заяждам. И няма да спра докато не ти махнат тази "титла". УЖАС не мога да се побера в кожата си. Това тайно гласуване май трябва да стане публично, а не анонимно. Много е съмнително нещо. Аз като исках ме нямаше в сметките, а сега от нищото.....Спирам, че почвам да....

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чуди се ти, чуди се. Аз пък се чудя как ТИ дето (с извинение) от нищо не разбираш и за нищо не ставаш си станал модератор?

Въртят ми се в главата два варианта:

1. Ти си някакъв връзкар и шуробаджанащината е на мода.

2, Админите си правят експеримент да пробват теорията "който за нищо не става го правят началник".

Сега сигурно ще бъда наказан заради обида към член на екипа на форума.

Аз, че няма да стана модератор съм го разбрал. Понякога се чудя дали да продължавам да пиша в този форум. Щом такива като теб са се издигнали значи е на много зле положението. Толкова ли нямаше някой нов с един пост? Щеше да поне да си върши работата добре. Чакам сега власт имащия да ме накаже. Сега поне си имам модератор с който да се заяждам. И няма да спра докато не ти махнат тази "титла". УЖАС не мога да се побера в кожата си. Това тайно гласуване май трябва да стане публично, а не анонимно. Много е съмнително нещо. Аз като исках ме нямаше в сметките, а сега от нищото.....Спирам, че почвам да....

Точно за такива коментари и приех гласуваното ми доверие. Направо ми оправи деня.

И се лекувай най добре че тия нерви не се възстановяват ама хич.

То в живота като си никой ... и виртуална власт да ти дадат пак ще си същия.

Оо а аз ако се обиждам от такива ... , лошо е че вие се много обидчиви кога аз почна да пиша.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ох и тая тема отече. Дали не беше пусната точно с тази цел?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като модератор може да видиш неща, от които да намразиш форума, така че си помисли. ;)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То в живота като си никой ... и виртуална власт да ти дадат пак ще си същия.

Оо а аз ако се обиждам от такива ... , лошо е че вие се много обидчиви кога аз почна да пиша.

Пишете си каквото си искате. Точно от вас няма да се обидя ама хич.

А кой какъв е и какъв не е, са относителни неща. Аз си написах мнението. Който не е съгласен да ме обори в доводи.

Не знам кой ви е гласувал доверие и с какъв акъл, но не съм аз.

Единствено бих ви направил модератор на кошчето. Когато го имаше де.

Екипа да се взима в ръце. Нещата стават сериозни и не отиват на добре с такива модератори.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

....Като модератор може да видиш неща, от които да намразиш форума...

Мдаааа...Туй е дяволска работа :devil2:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом не приемате въпроса ми като обикновен такъв, няма даже и да се пробвам. По писанията на Вашите "модератори" разбрах, че са недружелюбни и заядливи, както и неотзивчиви. Вместо да пишат в тема с въпрос, който не е отправен към тях, те дълбаят и вместо да помогнат със съвет как да стане, те те нападат и оплюват едва ли не, че не ставаш за нищо. Еми то като се замисля във всеки форум е така. Един човек като получи даден пост и после се мисли за Бог и не може и другите да имат. Еми като не искате да давате на другите, дръжте си правата. Честно да Ви кажа след тези отговори даже не ми се и иска да видя какво ще се случи по-нататък. Дано да не виждам тази тема повече.

Редактирано от Илиян Иванов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом не приемате въпроса ми като обикновен такъв, няма даже и да се пробвам. По писанията на Вашите "модератори" разбрах, че са недружелюбни и заядливи, както и неотзивчиви. Вместо да пишат в тема с въпрос, който не е отправен към тях, те дълбаят и вместо да помогнат със съвет как да стане, те те нападат и оплюват едва ли не, че не ставаш за нищо. Еми то като се замисля във всеки форум е така. Един човек като получи даден пост и после се мисли за Бог и не може и другите да имат. Еми като не искате да давате на другите, дръжте си правата. Честно да Ви кажа след тези отговори даже не ми се и иска да видя какво ще се случи по-нататък. Дано да не виждам тази тема повече.

Видяхте ли какво направихте. Разочаровахте човека, че не го направихте модератор. Хайде сега спете спокойно, ако изобщо можете... 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дишай спокойно човече, никой не се заяждал с теб или пък още по-малко те е оплюл. Задал си въпрос и още с първия отговор в темата ти, именно модератор ти е отговорил културно и изчерпателно, при какви условия се приемат хора за модерация. Останалите наши коментари просто са на потребители, които са прекарали известно време по страниците на форума. Едни си имат стари закачки и се чепкат, правят си подмятания, други сме си башка шашави с главите. Това си е нормално като на всякъде, тъй че не се кахъри толкова, не е нищо лично насочено към теб. Такива въпроси се срещат често и понякога е интересно малко да се форсират нещата и да се полендзим доволно. Вярно, че в твоята тема, ама така се е случило. Я вземи ни тегли по една майна на ум и си посещавай форума на воля... :D

Редактирано от exwol (преглед на промените)
    • Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Че поне едно CV да си беше пуснал кандидата, след като иска да става член на екипа няколко дни след регистрацията. Аз ще ида в богата европейска  банка, ще постоя няколко минути във фоайето и ще поискам да ме назначат мениджър кредити.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Оф топик

Чисто политически, защото нали питащия иска власт един вид. Власт от която няма облаги. Повечето сякаш не одобряват и не биха му гласували доверие. Не говоря само за администрацията на форума, а за всички нас, защото всеки, дори и да няма власт разсъждава от позицията "ако имах власт, какво щях да направя". 

И всеки има власт, когато отива да гласува на политически избори. Там сме склонни да гласуваме доверие на хора, които желаят власт, от която има огромни облаги. Те желаят тази власт за да се облажат неправомерно. И ние им гласуваме доверие. Още повече, че са едни и същи и дори и тези, които в момента не са на власт, в миналото са били и са се доказали, че искат властта с едничката цел, да злоупотребят с нея.

Защо не сме така отрицателно настроени към истинските злодеи. На практика не ни се предлагат нови лица. Защо не ги заставим да предложат. Бунтове имаше. Излезе парата през комина и пак същите останаха. Смениха се и останаха същите, както би казал великият Нагарджуна, ако беше жив.

А има и други, които искат власт. Защо не дадем шанс на такива ?

Чисто политически. Оф топик.

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да бе, ей така ще направят тук някой непознат модератор с достъп до скрития форум, където модовете така "възпитано" ни обсъждат, че ум да ти зайде. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да бе, ей така ще направят тук някой непознат модератор с достъп до скрития форум, където модовете така "възпитано" ни обсъждат, че ум да ти зайде. :D

В този "закрит" форум всеки потребител може да влезе и прочете, какво се пише.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В този "закрит" форум всеки потребител може да влезе и прочете, какво се пише.

Не, имах предвид форумът, който е виден и достъпен само за модове и админи. За обикновените потребители е невидим - топ сикрет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.