Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте  хора,

искам да се занимавам с Web Development, може ли да ми дадете насоки с какво да започна, нямам предвид HTML, CSS, JavaScript, а да ми дадете някакви задачки, нещото с което вие сте навлезли в материята. И другото добра идея ли е да си взема домейн да си качвам нещата там?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей, като за начало можеш да кажеш какви познания имаш. Можеш да потърсиш в Google "Projects" според твоите знания. Това е, ако закъсаш пиши! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето ти 2 предложения от мен,

Линк1 и линк2

Аз съм си взел домейн и хостинг за тест, но те са платени. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря, хора!

преди 14 часа, Емил Костов написа:

Аз съм си взел домейн и хостинг за тест, но те са платени. 

Може ли да ми кажеш компанията и колко пари струва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, cantainN написа:

Благодаря, хора!

Може ли да ми кажеш компанията и колко пари струва?

Ето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Почва се от курсовете(softuni,telerik), може да си купиш книгата на Джон Дъкет за HTML&CSS. После като си уверен с материала ще си направиш едно проектче.

Sent from my E2003 using Tapatalk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Когато си вземеш хостинг е по - трудно за учене. Инсталирай си на компютъра уеб сървър. Това е като начало Apache, Php. Ако си вземеш хостинг не можеш толкова бързо да правиш промени по кода, а ти ще пишеш по 1 ред, запис на файла, релоуд на браузъра. Това нещо с хостинга е доста по трудно постижимо.

Ако не можеш да си настроиш под уиндоус сървър то има WAMP което ти инсталира всичко необходимо за начало.

След това си избираш някаква задача и решаваш и т.н. За книга ти препоръчвам да си купиш алгоритми. Всичко друго е в нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не го занимавай с алгоритми, да научи лесните неща първо

Sent from my E2003 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, това е разликата между програмиста и "програмиста". Виж ако се занимава човек с wordpress няма защо да учи такива сложнотии.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Слушай първо въвеждащите лекции на Светлин Наков. Мотивиращи са и ти дават някаква представа за програмирането като цяло. 

Лекциите на Hack Bulgaria също може да ти бъдат от полза. В това видео Божидар Бацов дава много добри насоки на бъдещите програмисти или на такива, които вече се занимават с програмиране:

А бе каквото и да гледаш на Телерик и СофтУни няма да сгрешиш. Само недей записва в университет да учиш програмиране :).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

CSS cookbook, Javascript Cookbook, защото съдържат задачи от реалността и също така за задача винаги е добре да направиш твой оригинален или като за начало подобен темплейт като тези в https://themeforest.net

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вземи да направиш дизайна на профилна страница, едно към едно с фацебука (само HTML и CSS), като го направиш, пиши да почваме с JavaScript-а. За опитен дивелпър това са около 2 часа работа. :D

Edit: Без да пипаш bootstrap и други подобни простотии, фацебука не ползва такива неща.

Редактирано от pix3l (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 часа, Stoyannnov написа:

Я се обоснови, защо?

Ще стана банален, но ще се обоснова...

Защото навсякъде искат практика. Точно в IT сферата няма никакво значение къде сте завършили. Доказателство за това са хилядите обяви за работа, в които дипломата дори не е посочена като изискване. Че даже и Microsoft, Google и компании от този ранг го премахнаха. Важното е опита, който идва или от стажове, или от проекти на свободна практика (freelance).

Плюсовете на университета са, че човек има по-добре развива социална среда и контактува с хора в своята област, но учебният процес разпилява вниманието на студентите по разни ненужни предмети. Да не говорим, че особено в програмирането се иска поне в началото отделяне по над 8 часа на ден. А с тези кратки лекциики няма как да стане. Преди време Иван Ванков - Гатака беше казал, че около 80% от IT специалистите в България (а и по света) нямат академично образование, но щом правят качествени и работещи продукти, значи са добри професионалисти.

Изгледайте някои от лекциите и курсовете на Светлин Наков или Иван Ванков и ще ви светне какво имам предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, _Uzunov_ написа:

Ще стана банален, но ще се обоснова...

Защото навсякъде искат практика. Точно в IT сферата няма никакво значение къде сте завършили. Доказателство за това са хилядите обяви за работа, в които дипломата дори не е посочена като изискване. Че даже и Microsoft, Google и компании от този ранг го премахнаха. Важното е опита, който идва или от стажове, или от проекти на свободна практика (freelance).

Плюсовете на университета са, че човек има по-добре развива социална среда и контактува с хора в своята област, но учебният процес разпилява вниманието на студентите по разни ненужни предмети. Да не говорим, че особено в програмирането се иска поне в началото отделяне по над 8 часа на ден. А с тези кратки лекциики няма как да стане. Преди време Иван Ванков - Гатака беше казал, че около 80% от IT специалистите в България (а и по света) нямат академично образование, но щом правят качествени и работещи продукти, значи са добри професионалисти.

Изгледайте някои от лекциите и курсовете на Светлин Наков или Иван Ванков и ще ви светне какво имам предвид.

А ти в момента учиш ли за висше, специалност IT ? Изобщо запознат ли си колко часа и какви са предметите? Според мен, грам идея си нямаш. А това дали дадена IT компания иска диплома или не. Мога да ти кажа, че дипломата ти за висше е един огромен плюс. А те да си говорят каквото искат. И също така, който иска ще научи, кой не, няма. Така, че дали увас или не. Имаш ли желание, ще знаеш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Именно, колко добър ще стане си зависи от него. Нека си завърши момчето, няма лошо. 

Близки приятели учат информатика. Конкретно двама във ФМИ-то на Пловдивския Университет. И двамата се оплакват от гаврата на преподаватели по математиките и още 2-3 предмета, които реално не ти трябват чак толкова в програмирането, или поне не до такава степен, че да се изисква толкова много.

офтопик:

С моята особа не мисля да занимавам никого. Който желае нека ме пита на лично.

Редактирано от _Uzunov_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Такива генерални изводи "това не ти трябва изобщо" не бива да се дават. Доста вероятно е да подведат хора. Всяко нещо може да ти даде потенциал за развитие. А да се бъркаш на университет в начина на обучение е меко казано смешен. Дай да вземем да сложим предмет Джумла вместо Математика 1 и предмет как да краднем темплейта на конкуренцията в лесни стъпки вместо Математика 2.

ПС: И аз съм негодувал срещу преподаватели ама то се израства ;-)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И все пак могат да бъдат една идея по-човечни и разбрани. А не да пишат оценките по симпатии или други подбуди (които мисля са ясни на всички, но не искам да ги назовавам).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 минути, _Uzunov_ написа:

И все пак могат да бъдат една идея по-човечни и разбрани. А не да пишат оценките по симпатии или други подбуди (които мисля са ясни на всички, но не искам да ги назовавам).

Че то целия свят се води от симпатии и други подобни по - малко логични доводи. Виж и аз съм за правилно взимане на решения, ама сме хора и бъркаме, лъжем, крадем... Другия вариант е машинно оценяване ама там е по лошо положението. Едно от добрите такива са тестовете в UPWORK, пълен смях са според мен.

ПС Преподавател ме е късал над 10 пъти на един и същи изпит ама е на оцелях :)

Редактирано от hristonev
    добавяне (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съгласен съм с Вас. И мен ме късат, но какво да се прави... бутаме и това е. Един ден ако сме на по-високо ниво в работата си, било то управленско или в което трябва да вземаме важни решения няма да ни е по-лесно. И тогава ще сме изправени пред доста повече хора, а не пред един злобен дядо. Така, че място за притеснение няма :) . На момчето бих препоръчал и да запише и да не запише да се залавя за работа и яко четене и практика. Това му е майката на всичко в този живот. Без яко бачкане нищо не става.

П.П Както беше казал Светлин Наков в едно свое интервю "Успехът дойде с малко шанс и късмет, НО АЗ МНОГО РАБОТЯ". Много показателно изказване за хората, които се чудят защо не им се получава.

Редактирано от _Uzunov_ (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Задача:

1. Да се направи компонент тип "Гласуване" и визуализацията на резултата от гласуването както и административна част към него за динамично задаване на темите за гласуване!

2. Да се направи чат система и/или компонент за администриране на модула.

3. Да се разработи система за динамична смяна цветовата схема и L&F на сайт (не говорим само за нов CSS а например вертикалното меню да стане хоризонтално)

4. Да се направи модул за визуализиране на новини (времето, вицове и т.н.), данните се получават чрез RSS

5. Всякакви компоненти чрез jquery или подобен като например:

- Динамично зареждане на падащо меню с данни при избор от друго падащо меню;

- Извикване и изпълнение на Post заявки в текущата страница;

- Странициране на таблици и сортиране;

6. Компонент за управление на потребителската сесия в сайта;

7. Компонент обработващ възникналите грешки на сайта;

Като за начало смятам че това е достатъчно, гарантирам ти че ще научиш много повече от тези примери отколкото от която и да е лекция или книга която ще седнеш да четеш. Не че те са излишни но истинските примери и тяхното внедряване в онлайн проекти е това от което се научава най-много.

ПС: Съжалявам че не съм дал повече подробности но ако наистина смяташ да се занимаваш и имаш желание да работиш по някоя от посочените задачи пиши и ще обяснявам по-подробно. Също така пиши и на какъв език искаш да програмираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Висше образование в IT сферата не ти трябва! Защо? Цялото знание, което там ще ти дадат, можеш да го получиш в интернет. Технологиите се развиват по-бързо, от колкото се изработва учебната програма.

Дайте ми пример за нещо, което се преподава в университета и не мога да го науча в интернет. Според мен, СофтУни и другите академии са светлинни години напред, защото там се организират екипни проекти и придобиваш умения за работа в екип, наред с практическите знания, които ти дават.

Ако искаш диплома, ок, пропилей 4 - 5 години, сложи си я в рамка и си я гледай... така или иначе никой няма да ти я иска. :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, _Uzunov_ написа:

Именно, колко добър ще стане си зависи от него. Нека си завърши момчето, няма лошо. 

Близки приятели учат информатика. Конкретно двама във ФМИ-то на Пловдивския Университет. И двамата се оплакват от гаврата на преподаватели по математиките и още 2-3 предмета, които реално не ти трябват чак толкова в програмирането, или поне не до такава степен, че да се изисква толкова много.

офтопик:

С моята особа не мисля да занимавам никого. Който желае нека ме пита на лично.

Абе честно казано по програмиране например доста повече се научава в университет, защото първо учиш неща, които не си знаел, че съществуват. Например как ще направиш random generated maze, без теория от Дискретна математика?

Курсовете в Stanford особено по алгоритми не са никакво губене на време.

преди 3 часа, _Uzunov_ написа:

Също така тези безплатните колежчета на Запад са пълен булшит ,защото ако се поразровите из статии ще разберете, че са възникнали заради финансовата криза и липсата на финансиране на образованието заради което става по-трудно да влезеш в университет и затова много хора избират безплатните колежи или така наречените университети по приложни науки. Всичко е як маркетинг и лъжа.

Редактирано от frozener (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съгласе', обаче как ще обясниш тогава програмистите, които не са виждали университет през живота си, но вземат луди пари? А има и такива, които завършват, но нямат и грам стаж... и се оплакват колко бил лош живота...

Има хора, които не знаят математика, но вземат над 2000лв заплата (примерно), което за БГ стандартите си е доста добре.

И все пак, Frozener, не мога ли аз да си изтегля уроците по Висша и всякаква друга математика от Интернет? Има я на български обяснена като за идиоти. Да не говорим за стотиците хиляди учебници на други езици. Ами Youtube? Има дори цели лекции на стотици математически факлутети качени на видео. Сядаш с покойно, гледаш и ако искаш и 24 часа пишеш и решаваш. Аз минах две висши математики и всичко си гледах от туториали в Тубата. Обяснено максимално разбираемо, а не като дъртия професор, който мирише на пор, пише с дебешир по дъската и после веднага трие, щот не му пука и лекцията минава за ~50 мин.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от vvs-dm
        Здравейте, почти приключвам с направата на сайта си и ми е нужен съвет относно дали е възможно да се раздели текст в href linka на отделни думи чрез запетая или точка и запетая, когато те са в основата на текста? 
        Следната таблица я използвам за преводите и както може да се види на нея, текстът е разделен със запетаи в самия хреф, който служи за препращане към думата. Също възможно ли е при разделянето на думите пред всяка дума да се добавя слушалка за произношението на думата, както е указано в картинката?
        Кода който използвам е следният:
        <span class="<?php if($wordRow['word_language'] != '') { echo 'idm-gs idm-gs-trans'; } ?>" data-type-block="Речник: Преводи"> <span class="<?php if($wordRow['word_language'] != '') { echo 'heading'; } ?>" style="margin-bottom: -12px"><strong><?php if($wordRow['word_language'] != '') { echo 'Преводи'; } else{ echo ''; } ?></strong></span> <span class="<?php if($wordRow['word_language'] != '') { echo 'idm-g'; } ?>"> <div class="top-container"> <div class="<?php if($wordRow['word_language'] != '') { echo 'top-g'; } ?>"> <span class="<?php if($wordRow['word_language'] != '') { echo 'idm'; } ?>" corpus_src="unknown" corpus_freq="9"> <div class="row"> <?php $stmt_word1 = $auth_user->runQuery("SELECT * FROM word_language_meanings WHERE word_id = '".$word_id."'"); $stmt_word1->execute(); $wordLangRows=$stmt_word1->fetchAll(PDO::FETCH_ASSOC); $counter = 1; foreach($wordLangRows as $k => $v) { if($v['word_language'] != $language) { ?> <div class="col-sm-8" style="list-style-type: none; display: block; -webkit-margin-before: 1em; -webkit-margin-start: 0px; -webkit-margin-end: 0px;"><i><?php echo $v['word_language']; ?></i>: <span data-src-ogg="audio/<?php if($v['word_language'] == 'Английски') { echo 'uk'; } if($v['word_language'] == 'Български') { echo 'bg'; } if($v['word_language'] == 'Гръцки') { echo 'el'; } if($v['word_language'] == 'Латински') { echo 'la'; } if($v['word_language'] == 'Нидерландски') { echo 'nl'; } if($v['word_language'] == 'Старобългарски') { echo 'chu'; } if($v['word_language'] == 'Старогръцки') { echo 'grc'; } ?>/<?php echo $v['word_meaning']; ?>.ogg" class="<?php if($v['word_meaning'] != '') { echo 'speaker brefile fa fa-lg fa-volume-up'; } ?>" title="Произношение на думата „<?php echo $v['word_meaning']; ?>“"></span> <a id="href_color" href="dictionary.php?all=<?php echo $v; ?>&word_meaning=<?php echo $v['word_meaning']; ?>&language=<?php echo $v['word_language']; ?>"><?php echo $v['word_meaning']; ?></a> </div> <?php } } ?> </div> </span> </div> </div> </span> </span>  
      • от vvs-dm
        Здравейте, в момента пиша кодове и създавам своя собствена речникова платформа, за която имам нужда от малко помощ. 
        Написах този php код за показване на азбуките по език, който ще добавя над списъка с думите. Това бе лесната част. Сега обаче ми е нужен Javascript код, който да показва до, да речем 5 букви, от съответната азбука, когато езикът е селектиран от падащото меню. Ще се намери ли някой, който да ми помогне с написването на скрипта? Благодаря предварително!
        <div class="row"> <div class="col-sm-12"> <div id="pagination"> <div><a href="dictionary.php?all=<?php echo $v; ?>&language=<?php echo $language; ?>">← </a> <?php if($language == '' || $language == 'Английски') { $alphas = range('a', 'z'); } else if($language == 'Български') { $alphaText = 'а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш щ ъ ь ю я'; $alphas = explode(" ",$alphaText); } else if($language == 'Гръцки') { $alphaText = 'α β γ δ ε ζ η θ ι κ λ μ ν ξ ο π ρ σ ς τ υ φ χ ψ ω'; $alphas = explode(" ",$alphaText); } else if($language == 'Нидерландски') { $alphaText = 'a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y ij z'; $alphas = explode(" ",$alphaText); } else if($language == 'Латински') { $alphaText = 'a b c d e f g h i k l m n o p q r s t v x y z'; $alphas = explode(" ",$alphaText); } else if($language == 'Старобългарски') { $alphaText = 'а б в г д е ж ꙃ ꙁ і ї ꙇ и ћ к л м н о п р с т ѹ ф х ѡ ш ц ч щ ъ ꙑ ы ь ѣ ю ꙗ ѥ ꙙ ѫ ѩ ѭ ѯ ѱ ѳ ѵ'; $alphas = explode(" ",$alphaText); } else if($language == 'Старогръцки') { $alphaText = 'α β γ δ ε ϝ ζ η θ ι κ λ μ ν ξ ο π ϻ ϙ ρ σ ς τ υ φ χ ψ ω'; $alphas = explode(" ",$alphaText); } foreach($alphas as $k => $v) { ?> <a class="word_heading <?php if($language == 'Старобългарски') { echo 'bulgarian_font'; } ?>" href="dictionary.php?alpha=<?php echo $v; ?>&language=<?php echo $language; ?>"><?php echo $v; ?></a> <?php } ?> </div> </div> </div> </div> Кодът долу върши добра работа, но е за числа. Ако може да се модифицира за букви, ще съм Ви благодарен.
        var Pagination = { code: '', Extend: function(data) { data = data || {}; Pagination.size = data.size || 300; Pagination.page = data.page || 1; Pagination.step = data.step || 3; }, Add: function(s, f) { for (var i = s; i < f; i++) { Pagination.code += '<a>' + i + '</a>'; } }, Last: function() { Pagination.code += '<i>...</i><a>' + Pagination.size + '</a>'; }, First: function() { Pagination.code += '<a>1</a><i>...</i>'; }, Click: function() { Pagination.page = +this.innerHTML; Pagination.Start(); }, Prev: function() { Pagination.page--; if (Pagination.page < 1) { Pagination.page = 1; } Pagination.Start(); }, Next: function() { Pagination.page++; if (Pagination.page > Pagination.size) { Pagination.page = Pagination.size; } Pagination.Start(); }, TypePage: function() { Pagination.code = '<input onclick="this.setSelectionRange(0, this.value.length);this.focus();" onkeypress="if (event.keyCode == 13) { this.blur(); }" value="' + Pagination.page + '" /> &nbsp; / &nbsp; ' + Pagination.size; Pagination.Finish(); var v = Pagination.e.getElementsByTagName('input')[0]; v.click(); v.addEventListener("blur", function(event) { var p = parseInt(this.value); if (!isNaN(parseFloat(p)) && isFinite(p)) { if (p > Pagination.size) { p = Pagination.size; } else if (p < 1) { p = 1; } } else { p = Pagination.page; } Pagination.Init(document.getElementById('pagination'), { size: Pagination.size, page: p, step: Pagination.step }); }, false); }, Bind: function() { var a = Pagination.e.getElementsByTagName('a'); for (var i = 0; i < a.length; i++) { if (+a[i].innerHTML === Pagination.page) a[i].className = 'current'; a[i].addEventListener('click', Pagination.Click, false); } var d = Pagination.e.getElementsByTagName('i'); for (i = 0; i < d.length; i++) { d[i].addEventListener('click', Pagination.TypePage, false); } }, Finish: function() { Pagination.e.innerHTML = Pagination.code; Pagination.code = ''; Pagination.Bind(); }, Start: function() { if (Pagination.size < Pagination.step * 2 + 6) { Pagination.Add(1, Pagination.size + 1); } else if (Pagination.page < Pagination.step * 2 + 1) { Pagination.Add(1, Pagination.step * 2 + 4); Pagination.Last(); } else if (Pagination.page > Pagination.size - Pagination.step * 2) { Pagination.First(); Pagination.Add(Pagination.size - Pagination.step * 2 - 2, Pagination.size + 1); } else { Pagination.First(); Pagination.Add(Pagination.page - Pagination.step, Pagination.page + Pagination.step + 1); Pagination.Last(); } Pagination.Finish(); }, Buttons: function(e) { var nav = e.getElementsByTagName('a'); nav[0].addEventListener('click', Pagination.Prev, false); nav[1].addEventListener('click', Pagination.Next, false); }, Create: function(e) { var html = [ '<a>&#9668;</a>', // previous button '<span></span>', // pagination container '<a>&#9658;</a>' // next button ]; e.innerHTML = html.join(''); Pagination.e = e.getElementsByTagName('span')[0]; Pagination.Buttons(e); }, Init: function(e, data) { Pagination.Extend(data); Pagination.Create(e); Pagination.Start(); } }; var init = function() { Pagination.Init(document.getElementById('pagination'), { size: 30, // pages size page: 1, // selected page step: 2 // pages before and after current }); }; document.addEventListener('DOMContentLoaded', init, false);  
      • от VG98
        Може ли няккой да ми помогне с редакцията на този JavaScript? Dreamweaver дава тези грешки и списъка продължава.

• от PavlinaSG
        Здравейте! От седмица насам съм почнала да уча Javascript, но само колкото ми е нужен за Front-End програмиране.До тук имам знания по html и css и следователно сега ми е нужен и Javascript. Имам един приятел програмист, който работи това и ми помага да го уча, но не обяснява достатъчно добре. Взела съм си книга от библиотеката и от нея си разбирам, но примерните кодове, които той ми пише са по-различни, не мога да ги разбера. Ето един прост пример, който съм разбрала от книгата и не ми е сложен:

var age = 21

if(age > 15 && age < 20 ) {
            alert("You're too yong!");
        }

else if(age > 60 ) {
           alert("You're too old!");
        }
        else {
           alert("Go party now!");
        }

Ето и примера, който ми беше даден от този приятел:
        var cuteDressCost = 100; var fineDressCost = 50; var budget = 70; var salarySoon = true; var cuteDressOwned = false; var fineDressOwned = false; var dressType = ""; if(budget >= cuteDressCost){ cuteDressOwned = true; budget -= cuteDressCost; } else if(budget < cuteDressCost && salarySoon == true) { cuteDressOwned = true; budget -= cuteDressCost; } else if(budget >= fineDressCost) { fineDressOwned = true; budget -= fineDressCost; } else { document.write("Нямаме финанси :(("); //изписваме резултат. } if(cuteDressOwned == true || fineDressOwned == true) { dressType = cuteDressOwned == true? "хубава" : "нормална"; document.write("След щопинга останахме с: "+budget +"лв. , но за сметка на това си купихме " + dressType + " рокля"); } Този пример ми е малко объркан и много не мога да го разбера.Някой може ли да ми обясни вторият код повече ? Благодаря!
      • от Yehet
        Как да намеря дали броят на повторенията на всички символи от стринг са равни? Например за стринга "aaddff" ще покаже да, а за стринга "аddff" не.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.