Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Това е от A.I. - Artificial Intelligence (Искуствен Интелект) на Стивън Спилбърг от 2001г.  линк към IMDB

....

Благодаря и на двамата ! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Може би този? http://www.imdb.com/title/tt0443295/

Намерих филма казва се Hit & Run - Удряй и бягай!

Публикувани изображения

Търся един стар, стар филм.... Може и да е от около 1995-тя година. Помня, че го гледах като дете.... Става дума за полица (или друга форма на човек, отгорен за реда), който бива замразен, поради някакво престъпление (не помня дали беше истина или лъжливо такова). Размразяват го след време (дали защото му изтече присъдата или защото беше единственият, който е залавял определен опасен престъпник). Помня, че имаше коли, летящи във въздуха (действието се провеждаше във "бъдещото", но от наша, сегашна гледна точка, това вече трябва да е "минало"). Помня, че имаше коли, които се управляваха сами, всъщност, човек сядаше отзад и това беше, не управляваше, нищо.... Във филма имаше, че тоалетната хартия е изчезнала в бъдещото и на нейно място има 3 "мидички". Във финалните реплики има ка главният актьор обяснява на мадамата ( или по-скоро я пита) " ще ми обясниш ли как да ползвам тези мидички?" Трябва да е участвала някоя от 'екшън' звездите като Арнолд Шварценегер и сродните от това време. Помня, че съм го гледал като малък, около 10 годишен (2000 година по телевизията) и след това още веднъж. Главният герой (мъжкаря) е възможно да е имал и някакво военно минало. Но факт е, че го осъждат на затвор подари нещо и този затвор е краиогенна камера (замразяване за колко там години), но го събуждат по-раноо, защото много опасен престъпник е на свобода, а само той го е залавял.... Някой да има идея????

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един стар, стар филм....

Може и да е от около 1995-тя година. Помня, че го гледах като дете....

Става дума за полица (или друга форма на човек, отгорен за реда), който бива замразен, поради някакво престъпление (не помня дали беше истина или лъжливо такова).

Размразяват го след време (дали защото му изтече присъдата или защото беше единственият, който е залавял определен опасен престъпник).

Помня, че имаше коли, летящи във въздуха (действието се провеждаше във "бъдещото", но от наша, сегашна гледна точка, това вече трябва да е "минало"). Помня, че имаше коли, които се управляваха сами, всъщност, човек сядаше отзад и това беше, не управляваше, нищо....

Във филма имаше, че тоалетната хартия е изчезнала в бъдещото и на нейно място има 3 "мидички". Във финалните реплики има ка главният актьор обяснява на мадамата ( или по-скоро я пита) "

ще ми обясниш ли как да ползвам тези мидички?"

Трябва да е участвала някоя от 'екшън' звездите като Арнолд Шварценегер и сродните от това време. Помня, че съм го гледал като малък, около 10 годишен (2000 година по телевизията) и след това още веднъж.

Главният герой (мъжкаря) е възможно да е имал и някакво военно минало. Но факт е, че го осъждат на затвор подари нещо и този затвор е краиогенна камера (замразяване за колко там години), но го събуждат по-раноо, защото много опасен престъпник е на свобода, а само той го е залавял....

Някой да има идея????

Demolition Man (1993) http://www.imdb.com/title/tt0106697/?ref_=sr_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Гледайки корицата, описанието и снимките: изглежда, че е той! Пуснах го да се тегли и ако е този, ще пиша!!!!!! Само, в сесия съм, ме мога да гарантирам кога ще го гледам, ама ми се струва, ще си уцелил! Много благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!

...

Филма се изтегли. Той е!!!!!!!!!!!!! Определено разби всички, поне по моето мнение!!!!!!!!!!!!!!!!! Благодаря ти много!!!!!!!!!!!!!!!!!! Имам още 1 в предвид, ама хайде да почакаме? Само като забележка: "проект за пътуване във времето. Имаше реплика 'Тия петна стената са тоя и тоя (БРАТЯ), не им се получи". Ставаше дума за борба с престъпността. Филма пак е от тази епоха - 90-те години.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Demolition Man / Разрушителят, точно този е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го Timecop (1994) http://www.imdb.com/title/tt0111438/

Ето и репликите:

Sarah Fielding: What happened to the Volmer twins?
Max Walker: See those two red spots?

Тва гугъла е голяма работа!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го Timecop (1994) http://www.imdb.com/title/tt0111438/

Ето и репликите:

Sarah Fielding: What happened to the Volmer twins?

Max Walker: See those two red spots?

Тва гугъла е голяма работа!

Освен поредното голямо БЛАГОДАРЯ, друго какво да кажа?

Аз само се бях замислил да го тегля, само го споменах и по 1 реплика взе,ч е го намери... Евалата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Издирвам името на стар (може би ранни 90-те) трилър. Това, което си спомням от филма, беше свързано с откриването и доказването на виновниците за изнасилването на едно момиче.

Ключови моменти от филма: момичето по някаква причина беше в къщата на едното момче. Обстоятелствата бяха такива, че там се намираха много момчета и те всички я изнасилиха на горния етаж (тавана) на къщата. След това, за да прикрият следите си, запалиха леглото. За голямо нещастие, обаче, майката/бащата (не си спомням точно) беше в добри приятелски отношение с майката/бащата на едното от момчетата, изнасилило момичето и в къщата на което се разви драматичното събитие. След това родителите на момичето се мъчиха да докажат и да разберат кой е виновникът, защо леглото е било запалено и т.н. като в същото време бащата на момчето вече беше разбрал истината и започна да прикрива сина си.

Беше стойностен трилър за времето си. Много се надявам някой да успее да си спомни името на този филм. Благодаря предварително на всички отзовали се.

Поздрави,

sake

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се казваше този филм?

Гледала съм го по някоя от кабелните телевизии преди години. Беше скандинавски (шведски, мисля). Ставаше дума за полицейско управление в тихо градче и искаха да го закрият заради ниската престъпност. И полицаите си изфабрикуваха "престъпници".

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля те, помъчи се да се сетиш. От много, наистина много време го търся този филм, но не съм успял, до този момент, да го намеря. 

П.С. Надявам се, че поста ти се отнася за моята молба в темата :rolleyes:

Гледала съм го по някоя от кабелните телевизии преди години. Беше скандинавски (шведски, мисля). Ставаше дума за полицейско управление в тихо градче и искаха да го закрият заради ниската престъпност. И полицаите си изфабрикуваха "престъпници".

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ще питам за името на един стар филм... става дума за извънземни и пилот,който в края на филма открива баща си. Оказва се ,че баща му е бил спасен от извънземните и е все още е на същата възраст като тогава( и баща му е бил пилот). Т.е. бащата и сина са на една възраст. Помня и ,че беше в някаква планина и след извънземните оставаше бяла паужина или нещо такова. Не съм сигурна от коя година е ,но май е от 90-те края.

Ще съм благодарна за помощта :)

А това лекуване да не ставаше като си подаваха едно светещо кълбо (или някакво енергиино кълбо

Филма е Подателят 1998 THE SENDER

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Филма койото търси в от 2003 година и се казва Kopps

Редактирано от KorteZ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление не е това филма. Този който търся е трилър, драма ... "тежък" филм. Според мен също трябва да е по-стар. 

Много се надявам някой да се сети ... или поне ако не за името, то поне малко повечко за сюжета. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся епизод от един филм, на който не му знам името. Вчера доста дълго време си мислех, че е от сериала "Кости". Прегледах 4 и 5-ти сезон и смятам, че не от там. (а и ми се струва, че тематиката е доста различна). :rolleyes: Филмът съм го гледала съвсем наскоро. Може би този месец или миналия. В епизода, който ми трябва се разказва за 1 мъж, който е загубил съпругата си. След смърта и, започва да се облича като клоун и по този начин не може да си намери работа. Една адвокатка се съгласява да го представлява и да му помогне. Накрая на епизода става ясно, че "ключът" към оправянето му и връщането му в реалността е начинът да се погледне през очите на починалата си съпруга. Филмът беше излъчен в ранните часове на новия ден, т.е. след 00:00. Незнам защо, но имам чувството, че е точно от "Кости". :rolleyes:  Моля Ви, някой ако може да ми помогне. Предварително благодаря! :wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Кокълчо кога се е разправяла с подобни неща. Нали знаеш колко "Земен" човек е. Знаеш ли на кое ми напомня. На Ghost Wispaper, там ми изглежда малко по-така, да се връзва историята.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Кокълчо кога се е разправяла с подобни неща. Нали знаеш колко "Земен" човек е. Знаеш ли на кое ми напомня. На Ghost Wispaper, там ми изглежда малко по-така, да се връзва историята.

Нее. Със сигурност не е от Шепот от отвъдното. Явно аз не съм се изразила добре. Мъжът за когото говоря се облича по този начин, за да преодолее загубата на жена си. Но в един момент една от героините на филма го пита нещо от рода на:"Смяташ ли, че ... би се зарадвала да те види в този вид (като клоун)" И на следващия ден, той вече е с костюм и вратовръзка, готов за предизвикателствата на живота. Много бих искала да разбера от кой филм е епизода. Избрала съм да го анализирам за един изпит и ще се радвам, ако някой има повече информация по въпроса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами така не се сещам, но не е от Bones. Бъркаш се, защото Сийли Буут имаше страх от клоуни и стреля с пистолета по изкуствен един, пратиха го на терапия заради това и цял 1 епизод говореше за клоуни, но не и това, което ти търсиш :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от няколко дена търся един филм и не мога да се сетя заглвието. Филмът е за две богати фамилии едната притежава транспортни влакове и линии и превозват стоки из америка след глобална война/катаклизъм, а другата фамилия има много заводи като единият от тях произвеждат стомана/метали за коловозите и са открили на скоро сплав която е много издържлива и евтина да се произведат евтини и здрави коловози. Държавата въвежда закон по една фирма на едно лице като се опитват да отнемат завода за стомана и сплави от човека. Той се отказва от другите си фирми и ги прехвърля на познати и запазва само завода с идеята да произвежда елементи от новата сплав за коловозите. Към Края на филма тестват линията с един влак на максимална скорост като държавните чиновници се опитват да ги спрат. Тук преключва филма и има втора част която искам да гледам. Филма може да е на около 6-8 години.. Най-интересното във филма беше че един човек обикаляше и набираше най-добрите - голдман или нещо такова и тези велики мозъци изчезваха да работят по някакъв велик проект. Намериха въздушен двигател малък и мощен и който да използват във влаковете. Бе в някакъв изоставен научен център.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само мааалко по-нагоре в раздела има такава тема -можеше да не отваряте нова ,а като гледам не сте от,,вчера,, :) http://www.kaldata.com/forums/topic/195716-търся-един-филм-сериал-но-не-му-знам-името/ има там в правилата на форума една точка за ползването на търсачката ;)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся 2 филма: 1. Филм, в който се разказва за преждевременно починали в катастрофа на тролей. Те са като духове, живеят заедно с едно дете, мъж по-натам. Шофьора на тролея е обречен да превозва души към отвъдното, като наказание, че е прекратил живота на тези (поради грешка). Това, което разбраха е, че могат да обитават тялото на "детето" (мъж вече след време) и да довършат недовършените си дела. От рода да кажат на някого, че го обичат. Помня и как като малко дете - около 8-9 годишен, единият от "духовете" го ползваше да залага от негово име на конни състезания. Шофьора на тролея се появяваше и ги прибираше 1 по 1 към отвъдното. Всъшност той ги светна какво трябва да правят и че това реално е дадената им възможност да довършат незавършените си дела :) И както описвах тоя филм, така и забравих за 2-рия, който ми се въртеше в главата... Но се сетих за 3-ти, който също се надявам да ми помогнете с името: - Богаташ, собственик (или син на собственик) на куриерска фирма (Като FedEx, ако не бяха и използвали това име. Или UPS...) Корабокрушира или се разбива със самолет на необитаем остров. не го намират, той живее там и се оправя сам. Имаше една волейболна тока, която я направи като свой приятел, с когото да говори. Май я кръсти Уилсън, или нещо подобно :) На края дали го спасиха или сам се спаси, не знам, но знам, че при измъкването от острова крещеше по топката, като по жив човек, че я е изгубил (умрял), защото тя изчезна в морето. В края на филма, когато се съвзе в цивилизацията, изпълни дълга и завета на фирмата - "Всеки товар да е доставен" и помня,ч е купи същата волейболна топка, беше запомнил адреса за доставка и я занесе лично, години след датата за доставка, но я занесе и поднесе извинението си :) Нещо като историята на Робинзон Крузо, но в по-съвременен вариант. И говоря за филм, не за сериала Arrow. Благодаря предварително и дано се сетите за имената на филмите. Поздрави и лека вечер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся 2 филма: 1. Филм, в който се разказва за преждевременно починали в катастрофа на тролей. Те са като духове, живеят заедно с едно дете, мъж по-натам. Шофьора на тролея е обречен да превозва души към отвъдното, като наказание, че е прекратил живота на тези (поради грешка). Това, което разбраха е, че могат да обитават тялото на "детето" (мъж вече след време) и да довършат недовършените си дела. От рода да кажат на някого, че го обичат. Помня и как като малко дете - около 8-9 годишен, единият от "духовете" го ползваше да залага от негово име на конни състезания. Шофьора на тролея се появяваше и ги прибираше 1 по 1 към отвъдното. Всъшност той ги светна какво трябва да правят и че това реално е дадената им възможност да довършат незавършените си дела :) . Благодаря предварително и дано се сетите за имената на филмите. Поздрави и лека вечер!

Ако не се лъжа е много стар филма и е с участието на Mатю Бродерик или Робърт Дауни Джуниър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

http://www.imdb.com/title/tt0162222/] Третия филм

Имаше един смешен момент в който трябваше да си извади зъб.Погледна топката Уилсън и и каза : Знаеш ли каква е иронията удома зъболекара ми се казва Джеймс Сполдинг :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Третия филм

Имаше един смешен момент в който трябваше да си извади зъб.Погледна топката Уилсън и и каза : Знаеш ли каква е иронията удома зъболекара ми се казва Джеймс Сполдинг :)

Да, това е 3-тия филм!!!

Благодаря много!!!

А по другият?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване