Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

• Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Може би този? http://www.imdb.com/title/tt0443295/

Намерих филма казва се Hit & Run - Удряй и бягай!

Публикувани изображения

О никаква идея за другия познато ми е ама не се сещам.

Е дано някой се сети :) Пак ти благодаря за другото инфо :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, това е 3-тия филм!!! Благодаря много!!! А по другият?

А другия гледай сега ти си виновен.Сещам се за филма гледал съм го много отдавна и сега ме човърка отвътре че, не мога да се сетя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Heart and Souls (1993) http://www.imdb.com/title/tt0107091/

За пореден път!

БЛАГОДАРЯ!!!!

Уцели го от раз!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Търси се филм, който е излязал около 2000 година, еротичен. Бил е озвучен на БГ, т.к. е прожектиран по Нова ТВ.

Главният герой сполудява по една жена, която го съблазнява и винаги му отказва секс, след играта. Мъжът има страх от високо, жената знае за това и го кара да скочи от високо в басейна при нея, заради нея загубва работата си. Не е криминален, чиста еротика, като главните лица са те двамата.

Съжалявам за описанието, но в такъв вид и намен ми го предоставят. :-)

Предварително благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся един филм, но не му знам името. Преди писах за него,дано някой ми отговори се,моля. Във филма се разказва за млад мъж,който е пилот на изтребител. Баща му преди също е бил такъв,но изчезва. Имамспомен,че той се намираше в някаква планина с колегата му (май бяха катапултирали). Видяха светлини (извънземни), а след това се появи нещо като бяла и блестяща паужина. Говореше се,че след поява на извънземни ставало така. В края на филма извънземните върнаха баща му,който си беше останал на същата възраст като при отвличането(т.е. на една и съща възраст със сина). Много ще съм ви благодарна,ако ми помогнете! Мен хич не ме бива в търсенето на филми и помненето назаглавия. :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Присетих се за едно филмче и се зачудих къде са най-големите специалисти, които няма начин да не ми помогнат, е, тук сте :) Дете, ученик, отглежда го самотната му майка, която е вероятно танцьорка в нощен клуб, но със сигурност алкохоличка. Имаше сцена, където детето изсипваше бутилка водка в мивката. Учителят му зададе задача на целият клас. Задачата беше да измислят нещо от рода на "Как да променим света" и всеки трябваше да изработи идея. Детето реши да направи нещо като "Предай на татък" (възможно е името на филма да е близко до това). Прибра един бездомник в тях. Нали майка му рядко се вясваше, не беше проблем първоначално. Идеята беше да помогнеш на някого, а той да е задължен да помогне на 3-ма (може и да е само на 1) друг човек, да направи добрина. Нещата се разраснаха до толкова, че стана на национално ниво, идваха да го снимат от телевизията. В същото време детето се опитваше да уреди майка си с учителя си. Май и успя на края, нещата май станаха, не съм сигурен. Но се опитваше да ги срещне. Финала на филма е, че как друго дете, хулиган, го наръгва с нож. Детето умира,но не и завещанието му, което се разпространява. Предай доброто :) А когато се разбра, че детето е наръгано и починало целият квартал излезна със свещи и застана пред къщата му, а майка му плачеше на поляната. Това е и края на филма... Не мога да определя от кое време е филма, но около 1995 до към 2003-та предполагам, че е. Помня, че живееха в предградията и детето ходеше с колело на училище. Беше около 10-12 годишно. Филма е американски (естествено) и наистина трогва. надявам се някой да се сети за него, благодаря ви за усилията! Поздрави и приятна неделна вечер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има филм Предай нататък (2000), вероятно е да е той.  ;) 

Точно!

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся един сериал преди доста време го даваха по бнт.Става въпрос за човек който умира май го блъскаше влак но после взимат мозъка му и го местят в друго тяло което е много здраво.Търся и един филм ставаше въпрос за човек който работеше май в саудитска арабия като архитек или подобно беше американец и искаше да си отиде но полицията не го псукаше.Накрая се скри в един съндък и със самолет се прибра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Търся и един филм ставаше въпрос за човек който работеше май в саудитска арабия като архитек или подобно беше американец и искаше да си отиде но полицията не го псукаше.Накрая се скри в един съндък и със самолет се прибра.

Това е филмът: Escape: Human Cargo (TV 1998)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така, пак съм аз :) Филма отново е от златните 90. Става дума за обирджия, който беше задигнал голям диамант. Обаче точно преди да го заловят го скрива в новострояща се сграда. Когато го пускат отново на свобода и се връща на мястото се оказва, че това е полицейски участък... Нашия човек (негър) се преструва на полицай и се урежда на работа. Обикаляйки из въздушната инсталация 9там някъде беше скрил диаманта) вижда как "шефа му" си маже топките с крем. След това не искаше да се ръкува с него. Успешно участва в операции под прикритие. Нали си има уличният жаргон :P Имаше сцена как се вози на цял палет хероин (или друг наркотик) за когото беше помогнал да бъде прибран. Помня и че имаха съмнения за него и успешно ги лъжеше, че всъщност е от Вътрешни Разследвания, че даже си беше вербувал и друг колега като агент за IA... На края, ако не се лъжа, а е възможно, даже имаше престрелка на мексиканската граница и го пуснаха да я премине, защото все пак беше помагал. Нали, щастлив край да има :) Благодаря предварително, поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря много!!!

Определено изглежда като него!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Търси се филм, който е излязал около 2000 година, еротичен. Бил е озвучен на БГ, т.к. е прожектиран по Нова ТВ.

Главният герой сполудява по една жена, която го съблазнява и винаги му отказва секс, след играта. Мъжът има страх от високо, жената знае за това и го кара да скочи от високо в басейна при нея, заради нея загубва работата си. Не е криминален, чиста еротика, като главните лица са те двамата.

Съжалявам за описанието, но в такъв вид и намен ми го предоставят. :-)

Предварително благодаря

Някаква идея?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз търся един филм, който предполагам, че е известен. Ставаше въпрос за това как една психоложка влиза в  ума на убиеца или нещо такова за да разбере някаква тайна. В ума му беше голяма извергщина. Подземия, стаи с ужасяващи сцени. Един кон който беше нарязан на парчета и той пак се събра. Спомням си че главната актриса беше известна но нямам си и на представа коя е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз търся един филм, който предполагам, че е известен. Ставаше въпрос за това как една психоложка влиза в  ума на убиеца или нещо такова за да разбере някаква тайна. В ума му беше голяма извергщина. Подземия, стаи с ужасяващи сцени. Един кон който беше нарязан на парчета и той пак се събра. Спомням си че главната актриса беше известна но нямам си и на представа коя е.

Не съм гледал подобен филм, но по описанието ти, стигнах до - http://www.imdb.com/title/tt0209958/combined

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм гледал подобен филм, но по описанието ти, стигнах до - http://www.imdb.com/title/tt0209958/combined

Ооооо благодаря ти искрено същия е ... много много благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Тия дни се присетих за един филм,който не помня как се казваше а ми се ще да го гледам отново.
Разказваше се за живота на едно младо момиче,което го омъжиха за много по възрастен от  нея мъж.Сещам се,че се обръщаха към мъжът и със "капитана" Мъжът на момичето беше наел една чернокожа слугиня,която да помага на младата му жена.Негърката събираше норки мисля,и с години си шиеше палто от тях.За това последното със норките, не съм сигурна обаче дали беше във същият филм или бъркам сюжета с друг.Помня,че имаше и война и толкова за този филм. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм, сравнително нов, не повече от 5-6 години. Беше за някакви богаташи и децата им. Бащите отидоха на една вила нещо по-работа ако не се лъжа пък ги заключиха ли или им бяха отвлекли децата, единия разговаряше по телефона, имаше няква връзка с единия от престъпниците(син, съсед, градинар, познат, нещо такова, не знам). Имаше кражба на кола, бяха препречили някаквъв път с друга, ферари или бмв беше едната ако не се лъжа на някакъв завой. Не си го спомням много добре, съжелявам. Дъртите богаташи в къщата 3-ма 4-ма приятели от много години, пиеха уиски и говореха по телефона, пускаха връзки наляво-надясно. Нещо средно между Rich Kids 2007 и Hostage 2005. 

Редактирано от featloc (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, търся един филм. Предполагаемо е с Джуллия Робъртс, но мое да е и всяка от по-известните актриси на Холовууд. Става дума за "Перфектното убийство". Заглавието даже е свързано с това. Двама студенти, много разлчини по характер, решават да извършат перфектното, неразкриваемо убийство. Подсигуряват си алибитата. Помня, че даже чупят часовник, който "точно" да покаже часа на убийството (което реално става по-рано), а в конкретният час имат снимка от банкомат, как теглят пари. Помня, че по-богатият беше обявил за откраднати скъпите си маратонки/кецове (според превода от английски). Някой да се сеща? Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, търся един филм. Предполагаемо е с Джуллия Робъртс, но мое да е и всяка от по-известните актриси на Холовууд. Става дума за "Перфектното убийство". Заглавието даже е свързано с това. Двама студенти, много разлчини по характер, решават да извършат перфектното, неразкриваемо убийство. Подсигуряват си алибитата. Помня, че даже чупят часовник, който "точно" да покаже часа на убийството (което реално става по-рано), а в конкретният час имат снимка от банкомат, как теглят пари. Помня, че по-богатият беше обявил за откраднати скъпите си маратонки/кецове (според превода от английски). Някой да се сеща? Благодаря предварително!

http://www.imdb.com/title/tt0120787/ ??? Има го в замунда, ако е това

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.imdb.com/title/tt0120787/ ??? Има го в замунда, ако е това

Не. Студенти в някакъв университет са главните действащи лица.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване