Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Някой знае ли къде мога да намеря този филм: http://www.imdb.com/title/tt1281387/

Даваха го по Диема Фемили под името "Сладки целувки". Извинявам се, ако съм сгрешила темата и благодаря предварително за отговора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Това е филмът "Wanted" на Тимур Бекмамбетов!      

Ямакаши (2001)    

Публикувани изображения

Някой знае ли къде мога да намеря този филм: http://www.imdb.com/title/tt1281387/ Даваха го по Диема Фемили под името "Сладки целувки". Извинявам се, ако съм сгрешила темата и благодаря предварително за отговора.

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Очевидно филма го знаеш как се казва, а темата е точно за това - да се намери филм, на който не му знаеш името. А правилата на форума не позволяват разпространението на нелегално съдържание, следователно няма да ти кажем от къде да го изтеглиш. Може да опиташ обаче да си го купиш. Поздрави!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че съм написала думата намеря, а не изтегля, но няма проблеми (филма ми е важен заради една приятелка  и с удоволствие бих го купила, ако го намеря някъде). Може да е било само веднъж, но ми бяха дали дори точен линк за филм в този форум и затова зададох този безобиден въпрос(пак се извинявам, ако съм сгрешила темата). Уважавам правилата и щом са такива трябва да ги спазваме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам нужда от помощ. Търся един доста стар филм, по действителен случай. Много малко си спомням от него, но това което помня може да ви говори нещо. Мъж и жена щяха да се женят, нейното семейство го харесваше, с изключение на дядото, който беше в инвалидна количка и не добре с главата. Когато усетеше, че въпросния е в къщата полудяваше. Помня, че те се ожениха и имаха дъщеря. Малко след раждането на детето мъжа убива жената. После мяташе трупа някъде по пътя и се прибираше все едно нищо не е станало. Полицаите разбраха, че той е убиеца, започна дело. Родителите на жената искаха попечителство над детето, но имам някакъв спомен, че той печелеше делото. (губи ми се като цяло) И общо взето това е което помня. Гледала съм го преди повече от 10 год. на касетка. Ако на някой му говори нещо много ще се радвам да помогне. :) Благодаря предварително.

Имаше един филм от 90-те,който търся от много години да си го сваля на българси,ама....

Много ми напомня на този,който тъсиш ти.Ако е същия казва се "В имeто на едно дете"с участието на Michael Ontkean

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше един филм от 90-те,който търся от много години да си го сваля на българси,ама....

Много ми напомня на този,който тъсиш ти.Ако е същия казва се "В имeто на едно дете"с участието на Michael Ontkean

Филма е същия, който търся. Много, много, много ти благодаря.  :yanim:  Не знам само защо съм запомнила дядото в инвалидна количка, явно се бъркам. Но това е филма! :)  Скарана съм с английския, но ако успея да намеря някой, който да направи превода ще ти кажа. :))) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един сериал, който го даваха много отдавна по БТВ .Разправя се за четерима рицари които преминават изпитание всеки по едно и като преминат получават сила (бяха въздух,вода, огън, земя).Всеки имаше и оръжие огънят-меч, водата-арбалет и другите не ги помня.Моля помогнете .Благодаря ви предварително !!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един сериал, който го даваха много отдавна по БТВ .Разправя се за четерима рицари които преминават изпитание всеки по едно и като преминат получават сила (бяха въздух,вода, огън, земя).Всеки имаше и оръжие огънят-меч, водата-арбалет и другите не ги помня.Моля помогнете .Благодаря ви предварително !!! :)

напомня ми на Капитан Америка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм за вампири.Помня само че един мъж прави секс с една жена вампир и после той стан вампир.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм за вампири.Помня само че един мъж прави секс с една жена вампир и после той стан вампир.

Във всеки един филм за вампири има и секс...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е твърде мъгляво описание. Дай повече подробности.

На прима виста се сещам за един от по-актуалните: http://www.imdb.com/title/tt1959438/?ref_=sr_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм,който съм гледала преди много години,но не му знам името само си спомням някакви сцени. Става въпрос за едно момиченце,което имаше дарба и силите на злото искаха да го привлекат на своя страна. Една жена го пазеше и го водеше някъде и едни статуи на демони се съживяваха и ги преследваха. Също си спомням,че детето съживи мъртъв гълъб и ако не се лъжа накрая съживи и човек. Моля помогнете за името.

Благодаря предварително! :-)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм,който съм гледала преди много години,но не му знам името само си спомням някакви сцени. Става въпрос за едно момиченце,което имаше дарба и силите на злото искаха да го привлекат на своя страна. Една жена го пазеше и го водеше някъде и едни статуи на демони се съживяваха и ги преследваха. Също си спомням,че детето съживи мъртъв гълъб и ако не се лъжа накрая съживи и човек. Моля помогнете за името.

Благодаря предварително! :-)

Звучи като "Благослови Детето" с Ким Бейсингър: http://www.imdb.com/title/tt0163983/?ref_=ttpl_pl_tt

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи като "Благослови Детето" с Ким Бейсингър: http://www.imdb.com/title/tt0163983/?ref_=ttpl_pl_tt

Да точно така се казваше филмът. Много благодаря :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди време бях гледал Интернет  една руска анимация от преди 1-2 год. подобна на Самолетите - разказваше се за един миг 29 но не мога да се сетя за името на филма. :question:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди време бях гледал Интернет  една руска анимация от преди 1-2 год. подобна на Самолетите - разказваше се за един миг 29 но не мога да се сетя за името на филма. :question:

http://www.imdb.com/title/tt2284790/?ref_=nv_sr_3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно този е много ти благодаря за бързия отговор :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Филма е за 13 човека които ги вкарват в една къща нещо като биг брадър и този организатора ги кара да се Убиват за да им дава храна и нали последния който отцелее излиза жив.Обаче накрая тая която отцеля влезе през една врата в друга къща и там имаше още 12.Не знам дали бяха 13 хората или 10 но все си мисля че в началото бяха 13.Филма съм го глЕдал преди години по диема и то късно вечерта и може би е психо трилър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филма е за 13 човека които ги вкарват в една къща нещо като биг брадър и този организатора ги кара да се Убиват за да им дава храна и нали последния който отцелее излиза жив.Обаче накрая тая която отцеля влезе през една врата в друга къща и там имаше още 12.Не знам дали бяха 13 хората или 10 но все си мисля че в началото бяха 13.Филма съм го глЕдал преди години по диема и то късно вечерта и може би е психо трилър

Има специална тема, какво не ви хареса в нея?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж да не е този: The Killing Room (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1119191/?ref_=nm_flmg_act_17

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм ставаше въпрос че едно момче виждаше някакво убийство на мафията само това помня само да кажа че не е Witness с Хаирсън Форд някакъв по нов беше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може би някоя част от поредицата "SAW"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване