Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Taка здравейте искам да попитам за един филм гледала съм го много отдавна около 5-6 години по ДИЕМА и помня само моменти. Това което си спомням беше че едно момче харесваше едно момиче която имаше приятелка която гледаше на карти Таро. Момчето сънуваше как баща му прави секс с това момиче а тя е някакво извънземно. Друго което си спомням беше че момчето говореше с баща си в  един тунел и че гажето на момичето което той харесва беше обладан от извънземни.  Доста объркано го разказвам но само това си спомням надявам се някой да помогне. Мерси предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Може би този? http://www.imdb.com/title/tt0443295/

Намерих филма казва се Hit & Run - Удряй и бягай!

Публикувани изображения

Здравейте. Преди доста време гледах един сръбски филм, за бременна жена която я спасява един войник, след това ражда и се крият, спомням си, че накрая я хващат нея и я убиват в морето, а той и бебето се бяха скрили в една лодка. Моля, някой ако се сеща за името да пише. Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Преди доста време гледах един сръбски филм, за бременна жена която я спасява един войник, след това ражда и се крият, спомням си, че накрая я хващат нея и я убиват в морето, а той и бебето се бяха скрили в една лодка. Моля, някой ако се сеща за името да пише. Благодаря предварително.

http://www.imdb.com/title/tt0120070/?ref_=nm_flmg_act_37

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся името на филм, което забравих. Гледах го през 2010, или е от 2009, но не открих нищо по сайтовете, пробвайки с ключови думи. Сюжетът е следният - момче е с компания на заведение, влюбва се в сервитьорката, бурна любов, но в даден момент се оказва, че тя има приятел или съпруг май, който я е накарал да се съблазни младежа, за да инсценира ревност и направи опит за убийство и всичко това да бъде заснето с камери. Следва премиера на съответния филм, развръзката малко ми се губи, та моля, ако може да ми подскажете името, мисля че беше с две думи , започваше с  D  на английски. Мисля че са испанци актьорите, главната героиня - Кармен или нещо такова, но не са известни.

Благодаря предварително! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся името на филм, което забравих. Гледах го през 2010, или е от 2009, но не открих нищо по сайтовете, пробвайки с ключови думи. Сюжетът е следният - момче е с компания на заведение, влюбва се в сервитьорката, бурна любов, но в даден момент се оказва, че тя има приятел или съпруг май, който я е накарал да се съблазни младежа, за да инсценира ревност и направи опит за убийство и всичко това да бъде заснето с камери. Следва премиера на съответния филм, развръзката малко ми се губи, та моля, ако може да ми подскажете името, мисля че беше с две думи , започваше с  D  на английски. Мисля че са испанци актьорите, главната героиня - Кармен или нещо такова, но не са известни.

Благодаря предварително! :)

Има специална тема по въпроса. С какво не ви хареса тя?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, не съм го направила, за да се правя на интересна, отдавна не съм посещавала форума. Сетих се за името на филма, обикновено така се получава на другата сутрин имам просветление - Dot the I,  препоръчвам го на тези, които са го пропуснали. Хубав слънчев ден от мен!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Днес цял ден си блъскам главата да се сетя за името на един филм но уви...

Във филма се разправяше как събират деца от улицата и ги карат в някакъв специален лагер в Кавказ или Сибир не се сещам.Там ги обучаваха за командоси и след обучението ги изпратиха на мисия в Германия.Да взривят някакъв бункер или нещо такова.Руски мисля,че беше филма.

Дано някой се сети за името му.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,много искам да гледам филми със серийни убийци.Изгледал съм почти всички филми с убийствата им ,но може някой да предложи нещо ,което да не съм го гледал.Искам най-вече в филма да има поведенчески анализ и престъпникът да бъде разследван от полицията.Филми подобни на SAW,От Местопрестъплението Маями,The Bone Collector ще ми бъдат много полезни !!!

Благодаря Предварително !!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,много искам да гледам филми със серийни убийци.Изгледал съм почти всички филми с убийствата им ,но може някой да предложи нещо ,което да не съм го гледал.Искам най-вече в филма да има поведенчески анализ и престъпникът да бъде разследван от полицията.Филми подобни на SAW,От Местопрестъплението Маями,The Bone Collector ще ми бъдат много полезни !!!

Благодаря Предварително !!! :)

И какво не ви хареса в специализираната тема?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !
Търся един филм, който гледах отдавна, но не помня как се казва. Обаче помня за какво се разказваше. Разказваше се за една жена, която ще се жени за някакъв евреин, но после започна да харесва един от нейната служба, който се казваше Ник. После се разделиха с евреина, но когато тя видя касетата, на която той се мъчи да танцува, за да се научи и тя се осъзна какво е направила и отиде да го спре да си замине. И през цялото време на филма, между сцените, въпросната жена беше в бял фон и разсъждаваше върху действията във филма. Смисъл примерно, дето харесваше тоя Ник и си фантазира с него и после на белия фон си говори: "Това лошо ли е ? Какво да правя ? " . И така. 
Ако някой знае заглавието на този филм или поне се сеща някой от артистите ще съм благодарен, защото много ми се иска да гледам пак. Благодаря предварително  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Търся един филм, който гледах отдавна, но не помня как се казва. Обаче помня за какво се разказваше. Разказваше се за една жена, която ще се жени за някакъв евреин, но после започна да харесва един от нейната служба, който се казваше Ник. После се разделиха с евреина, но когато тя видя касетата, на която той се мъчи да танцува, за да се научи и тя се осъзна какво е направила и отиде да го спре да си замине. И през цялото време на филма, между сцените, въпросната жена беше в бял фон и разсъждаваше върху действията във филма. Смисъл примерно, дето харесваше тоя Ник и си фантазира с него и после на белия фон си говори: "Това лошо ли е ? Какво да правя ? " . И така. 

Ако някой знае заглавието на този филм или поне се сеща някой от артистите ще съм благодарен, защото много ми се иска да гледам пак. Благодаря предварително  :)

Защо не гледате. Има специална тема!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, търся един сериал, като всяка серия си беше сама за себе си, гледах го някъде през деветдесете, разказваше се за елитна група от четирима следователи, двама бели и двама чернокожи ходеха на разни сложни местопрестъпления и много често пътуваха със собствен самолет. Шефа им беше един по възрастен от тях. Изобщо не мога да се сетя как се казваше

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, търся един сериал, като всяка серия си беше сама за себе си, гледах го някъде през деветдесете, разказваше се за елитна група от четирима следователи, двама бели и двама чернокожи ходеха на разни сложни местопрестъпления и много често пътуваха със собствен самолет. Шефа им беше един по възрастен от тях. Изобщо не мога да се сетя как се казваше

Сещам се за този: http://www.imdb.com/title/tt0098773/?ref_=nm_flmg_act_77

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз се сещам за Criminal Minds, но той започва от 2005-та година... Хващам се за това, че всяка серия се разследва различно престъпление и пътуват със самолет...Вероятно горното предложение е по-близо до истината...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви помогнете ми да намеря един филм, който съм гледал отдавна но не се сещам името му !!!

От него си спомням само, че по в началото затвориха някаква жена в една килия. Но тази жена когато целунеше полицаите по ръцете тя вкарваше през кожата им накакав пушак и по този начин ги омагьосваше.По нататака във филма се сещам, че тя чрез някакав отвор през стомаха вкарваше в на другите стомасите нещо като червай но по-голям.Имаше един нагър и др. които се опитваха да я убият. Несъм сигурен но май я наричаха "ГОЛО".

Ако някой се сети нещо моля пишете !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви помогнете ми да намеря един филм, който съм гледал отдавна но не се сещам името му !!!

От него си спомням само, че по в началото затвориха някаква жена в една килия. Но тази жена когато целунеше полицаите по ръцете тя вкарваше през кожата им накакав пушак и по този начин ги омагьосваше.По нататака във филма се сещам, че тя чрез някакав отвор през стомаха вкарваше в на другите стомасите нещо като червай но по-голям.Имаше един нагър и др. които се опитваха да я убият. Несъм сигурен но май я наричаха "ГОЛО".

Ако някой се сети нещо моля пишете !!!

И какво не ви хареса специалната важна тема? Добавям вашата към нея

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз търся един филм ако знаете името му моля пишете.

Разправяше се за някаква жена, която я затвориха в някаква килия но когато тя целунеше ръцете на полицаите пускаше нещо като пушак през кожата им и така ги омагьосваше. По нататака във филма тя по някакав начин вкарваше нещо като червей но по-голямо в стомасите им. Несъм сигурен но май хората я наричаха "ГОЛО" !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся един български филм за девойките от нос Калиакра.Гледах го преди години,не съм сигурен дали филма беше точно за тях или в самия филм бяха засегнали и тази тема?Помня само част от филма и там даваха как момичетата си вързаха косите една за друга  скочиха  и загинаха,но не се дадоха да се гаврят с тях,мисля че беше нещо по време на турското робство.Моля да помогнете ако някой се сеща за името на филма?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,присетих се за един филм. Колежанска история.Всяка година се организира "състезание" с някакви стари правила. Те се спазват и всяко правило е едва ли не следващият кръг. Сега ще кажа какви си спомням като "предизвикатества":Имаше да се изпие 1 бира пред полицай. Нашият герой наля бирата в чаша за кола, като от Мак Доналдс, но друго, подобно заведение и изпи бирата пред лицето на полицая...Трябваше да откраднат труп от моргата, направиха го, спря ги полиция, оправдаваха се, че това е чичо им.Трябваше да откраднат скъпа кола, направиха се на пиколата, успяха да вземат ключове и откраднаха скъпа кола.Имаше и други, ако не се лъжа, като да откраднат талисмана на училищният отбор... Или нещо подобно...В последствие този, на когото откраднаха колата, се оказа, че е участвал като младеж в състезанието, даже помогна на нашият главен герой. Супер нагласено, ама карай...До колкото си спомням - всичко като действие става в една нощ, след изпълнението на дадено предизвикателство - веднага се чете следващото. Книгата с тях се криеше в библиотеката, ако не се лъжа...Филма е 100% американски, мисля, че е на около 10-15 години, демек около края на 90-те, началото на новият век... Не знам друго... Не се щам поне...Както и да е, състезание м/у колежанчета, напиване, намесено е момиче, че как няма да е :D , надявам се горните специфики да ви насочат...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,присетих се за един филм. Колежанска история.Всяка година се организира "състезание" с някакви стари правила. Те се спазват и всяко правило е едва ли не следващият кръг. Сега ще кажа какви си спомням като "предизвикатества":Имаше да се изпие 1 бира пред полицай. Нашият герой наля бирата в чаша за кола, като от Мак Доналдс, но друго, подобно заведение и изпи бирата пред лицето на полицая...Трябваше да откраднат труп от моргата, направиха го, спря ги полиция, оправдаваха се, че това е чичо им.Трябваше да откраднат скъпа кола, направиха се на пиколата, успяха да вземат ключове и откраднаха скъпа кола.Имаше и други, ако не се лъжа, като да откраднат талисмана на училищният отбор... Или нещо подобно...В последствие този, на когото откраднаха колата, се оказа, че е участвал като младеж в състезанието, даже помогна на нашият главен герой. Супер нагласено, ама карай...До колкото си спомням - всичко като действие става в една нощ, след изпълнението на дадено предизвикателство - веднага се чете следващото. Книгата с тях се криеше в библиотеката, ако не се лъжа...Филма е 100% американски, мисля, че е на около 10-15 години, демек около края на 90-те, началото на новият век... Не знам друго... Не се щам поне...Както и да е, състезание м/у колежанчета, напиване, намесено е момиче, че как няма да е :D , надявам се горните специфики да ви насочат...

Пробвай с тоя: http://www.imdb.com/title/tt0407732/?ref_=nm_flmg_act_32

Taка здравейте искам да попитам за един филм гледала съм го много отдавна около 5-6 години по ДИЕМА и помня само моменти. Това което си спомням беше че едно момче харесваше едно момиче която имаше приятелка която гледаше на карти Таро. Момчето сънуваше как баща му прави секс с това момиче а тя е някакво извънземно. Друго което си спомням беше че момчето говореше с баща си в  един тунел и че гажето на момичето което той харесва беше обладан от извънземни.  Доста объркано го разказвам но само това си спомням надявам се някой да помогне. Мерси предварително!

Много неясно го описа. Определено звучи познато, но не мога да се сетя за точния филм. Виж да не е някой от тези:

1. http://www.imdb.com/title/tt0133751/?ref_=nm_flmg_act_93

2. http://www.imdb.com/title/tt0106452/?ref_=nv_sr_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,

Имаше филм, където от подводница се изстрелват ядрени бомби... В следствие на това ядрените взривове пробиват озоновия слой и човечеството бавно загива. Накрая последните оцелели взимат хапчета, за да се самоубият...Не мога да си спомня името на филма, гледал съм го по ТВ. Ако някой знае, нека да каже.

Благодаря предварително !

Редактирано от myprograms (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,

Имаше филм, където от подводница се изстрелват ядрени бомби... В следствие на това ядрените взривове пробиват озоновия слой и човечеството бавно загива. Накрая последните оцелели взимат хапчета, за да се самоубият...Не мога да си спомня името на филма, гледал съм го по ТВ. Ако някой знае, нека да каже.

Благодаря предварително !

http://www.imdb.com/title/tt0219224/?ref_=nm_flmg_dr_25

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Позна го, благодаря много :)

Привет, Имаше филм, където от подводница се изстрелват ядрени бомби... В следствие на това ядрените взривове пробиват озоновия слой и човечеството бавно загива. Накрая последните оцелели взимат хапчета, за да се самоубият...Не мога да си спомня името на филма, гледал съм го по ТВ. Ако някой знае, нека да каже.Благодаря предварително !

Този филм и аз го бях търсил преди време в темата :)Колегата правилно ти го е казал - On the Beach.Лично мнение, е че като го гледаш за 2-ри път не е никак интересен... Дано на теб обаче ти е.Поздрави!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване