Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

От много време се опитвам да разбера как се казва един филм. Едно момче след силен стрес остава без коса,носи перука, но докато играе мач тя пада и то е много отчаяно. Отива при един мъж, който му дава мехлем и му казва да се маже по малко. Момчето, обаче иска бързо да му порасне нова коса и се намазва много обилно. След което косата му започва да расте супер бързо, собственика на фабрика за четки го отвлича и ползва косата му за направата на четките. Общо взето това си спомням от филма, едно време често го излъчваха по кабелната. Като се рисуваше с тези четки, рисунките оживяваха.

Този ли е: The Peanut Butter Solution (1985, Trailer)? imdb: http://www.imdb.com/title/tt0089789/

Обаче това с рисунките май го няма...

Редактирано от [email protected]_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Може би този? http://www.imdb.com/title/tt0443295/

Намерих филма казва се Hit & Run - Удряй и бягай!

Публикувани изображения

Здравейте търся 2 филма комедии.Единия ставаше въпрос това че едни момчета не трябваше да правят секс за нялколко дни май бяха се хванали на бас или щяха да спечелят нещо май.Другия става върпос че много булки гонеха един младоженец само това помня.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся 2 филма комедии.Единия ставаше въпрос това че едни момчета не трябваше да правят секс за нялколко дни май бяха се хванали на бас или щяха да спечелят нещо май.Другия става върпос че много булки гонеха един младоженец само това помня.

Първия филм който търсиш трябва да е:  40 Days and 40 Nights / 40 дни и 40 нощи (2002) със Josh HartnettIMDB , а за втория сещам се за какво става въпрос но не мога да се сетя за име.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този ли е: The Peanut Butter Solution (1985, Trailer)? imdb: http://www.imdb.com/title/tt0089789/ Обаче това с рисунките май го няма...

Здравей, точно това е филма. Страхотен си, благодаря ти много :yanim:

Сега вече търся само един филм. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другия става върпос че много булки гонеха един младоженец само това помня.

Случайно да е Chasing Papi?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здрасти, от години търся един филм, но помня изключително малко от него.

Ако някой случааааайно се сети по малкото инфо, което ще дам, ще съм безкрайно благодарна.

сезона - зима; момче с проблемно семейство, мисля че искаше да се върне вкъщи за коледа от университета. помня някакви трогателни телефонни разговори с бащата, много сняг, една дърта кола.. също така мисля, че името на филма беше една дума - някакво кратко име.

Ехх, много беше хубав, още ме мъчи, че не го намирам..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wind Chill (2007)? Какъв жанр е филма дето търсиш?

video: http://www.youtube.com/watch?v=q5k4a39lhWQ

Аз търся един филм, обаче няма да мога да го опиша много. Значи действието се развива някъде в бъдещето (филма е стар от 90-те или 80-те), в пустинята. Имаше един "камион", много футуристично изглеждащ. Мисля че трима бяха главните герой (имаше една жена) и намериха една видеокасета със запис на някакъв човек (за името тук се затруднявам Кромуел... нещо с К), като предсмъртна касета. Също и хората бяха като "зомбирани" и се "кланеха" и повтаряха там нещо за Бог и целта на групата от "камиона" беше да убеди хората за "истината" на казаното от човека на касетата....

Филма го гледах много отдавна. Даваха го често по някоя от ефирните варненски телевизии.

Редактирано от [email protected]_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм, не, не е този, беше някаква драма мисля и със сигурност по стар от 10г.

За твоя намерих само някакви с извънземни  :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става дума за един филм, в който хората имаха някакви таймери на ръцете и когато стане на 00:00:00 човека загиваше... Ако може да ми кажете името на филма?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става дума за един филм, в който хората имаха някакви таймери на ръцете и когато стане на 00:00:00 човека загиваше... Ако може да ми кажете името на филма?

In Time / Дилъри на време (2011)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е този филм от 02:25 ? http://vbox7.com/play:9da2e1ea05 Там с таксито насред пустинята ?

Редактирано от Chrome FAN (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм Спешно, но не му знам името!разказва се за едно дете което неиска да се роди (да мине през една врата),и излиза навън и среща майка си .....и накрая минава през вратата !Мисля че е драма фантастика ама не съм сигорен.Моля помогнете ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам нужда от помощ. Търся един доста стар филм, по действителен случай. Много малко си спомням от него, но това което помня може да ви говори нещо. Мъж и жена щяха да се женят, нейното семейство го харесваше, с изключение на дядото, който беше в инвалидна количка и не добре с главата. Когато усетеше, че въпросния е в къщата полудяваше. Помня, че те се ожениха и имаха дъщеря. Малко след раждането на детето мъжа убива жената. После мяташе трупа някъде по пътя и се прибираше все едно нищо не е станало. Полицаите разбраха, че той е убиеца, започна дело. Родителите на жената искаха попечителство над детето, но имам някакъв спомен, че той печелеше делото. (губи ми се като цяло) И общо взето това е което помня. Гледала съм го преди повече от 10 год. на касетка. Ако на някой му говори нещо много ще се радвам да помогне. :) Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Не знам точно къде да пиша....но търся един филм, който децата ми много харесваха. Беше сериал , по ДИЕМА (1 или 2 ) вече не помня , защото го излъчваха преди-8-10 години. Разказваше се за ферма , в заглавието му имаше май “Сафари ...?“обаче не съм сигурна.Ставаше дума за семейство ветеринари....бащата като , че ли беше и полицай ....не мога да се сетя името . Помогнете ми , моля ви!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Не знам точно къде да пиша....но търся един филм, който децата ми много харесваха. Беше сериал , по ДИЕМА (1 или 2 ) вече не помня , защото го излъчваха преди-8-10 години. Разказваше се за ферма , в заглавието му имаше май “Сафари ...?“обаче не съм сигурна.Ставаше дума за семейство ветеринари....бащата като , че ли беше и полицай ....не мога да се сетя името . Помогнете ми , моля ви!

http://www.imdb.com/title/tt0132218/Сафари в Холивуд

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм Спешно, но не му знам името!разказва се за едно дете което неиска да се роди (да мине през една врата),и излиза навън и среща майка си .....и накрая минава през вратата !Мисля че е драма фантастика ама не съм сигорен.Моля помогнете ми.

Delivering Milo / Раждането на Майло
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся филма който повечето от нас са го гледали , даваха го преди доста много години за Исус Христос , където го предават , разпъват го на кръст ,  и възкресението  му , мисля , че беше с БГ Аудио мерси предВарително. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива има доста и са разпространявани за безплатно ползуване. Разбирай, с тях черната мафия си лови рибки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива има доста и са разпространявани за безплатно ползуване. Разбирай, с тях черната мафия си лови рибки.

Благодаря за отговора на горното момче което ми отговори и твоят. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора на горното момче което ми отговори и твоят. :)

По-добре изгледай този http://budiveren.com/index.php?option=com_content&view=article&id=357:2011-01-21-19-09-16&catid=48:2010-03-02-12-06-16&Itemid=81

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване