Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Здравеите. сетихте ли се за моя филм кадето се разправяше за някаква жена, която я затвориха в някаква килия но когато тя целунеше ръцете на полицаите пускаше нещо като пушак през кожата им и така ги омагьосваше. По нататака във филма тя по някакав начин вкарваше нещо като червей но по-голямо в стомасите им. Несъм сигурен но май хората я наричаха "ГОЛО" !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Може би този? http://www.imdb.com/title/tt0443295/

Намерих филма казва се Hit & Run - Удряй и бягай!

Публикувани изображения

Здравеите. сетихте ли се за моя филм кадето се разправяше за някаква жена, която я затвориха в някаква килия но когато тя целунеше ръцете на полицаите пускаше нещо като пушак през кожата им и така ги омагьосваше. По нататака във филма тя по някакав начин вкарваше нещо като червей но по-голямо в стомасите им. Несъм сигурен но май хората я наричаха "ГОЛО" !!!

Не...

Единствено някакви мнооооого бегли връзки има с StarGate SG1 и Гоаулд, които мязаха на змиорка... Ама надали това търсиш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,днес се сетих за един филм ,които го гледах миналата година ,но му забравих името.Сещам се ,че в филма един човек ,който си имаше единствен приятел 2 метра негър и го водеше на битки ММА в клетка за да печели пари.Имаше и много малко еротични сцени в филми.Яко някой се сети за този филм ще му бъда много благодарен !!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не за сужаление не е той. Нищо ще мина без него  :wink12: .

а дали ще се сетищ за един друг филм.Разправяше се за един робот.Но този робот после започна да не изпулнява команди и започна да избива всички хора.Имаше едно дете, което май беше в един басейн и този робот щеше да му пусне ток във водата но детето се качи на някакво надуваемо животно.По нататака във филма робота щеше да убие човека, който го беше създал. Този човек имаше специален код който изключваше робота но когато го изрече робота не се изключи... не си спомням точно но робота май се казваше ИВОУВЪР или нещо такова.

ако се сещаш моляте кажи...Усмех :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не за сужаление не е той. Нищо ще мина без него  :wink12: .

а дали ще се сетищ за един друг филм.Разправяше се за един робот.Но този робот после започна да не изпулнява команди и започна да избива всички хора.Имаше едно дете, което май беше в един басейн и този робот щеше да му пусне ток във водата но детето се качи на някакво надуваемо животно.По нататака във филма робота щеше да убие човека, който го беше създал. Този човек имаше специален код който изключваше робота но когато го изрече робота не се изключи... не си спомням точно но робота май се казваше ИВОУВЪР или нещо такова.

ако се сещаш моляте кажи...Усмех :)

То има филм с това заглавие.

Evolver

Но не се сещам имаше ли някъде това с тока.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,търся един филм,за който помня следното: Един мъж със снайпер убива 8 човека мисля че бяха от един паркинг. хората се разхождаха по 1 алея в парка и всички мислиха в началото че са случайни хора а те май имаха нещо общоБлагодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,търся един филм,за който помня следното: Един мъж със снайпер убива 8 човека мисля че бяха от един паркинг. хората се разхождаха по 1 алея в парка и всички мислиха в началото че са случайни хора а те май имаха нещо общоБлагодаря предварително

http://www.imdb.com/title/tt0790724/?ref_=fn_al_tt_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с тоя: http://www.imdb.com/title/tt0407732/?ref_=nm_flmg_act_32

Много неясно го описа. Определено звучи познато, но не мога да се сетя за точния филм. Виж да не е някой от тези:

1. http://www.imdb.com/title/tt0133751/?ref_=nm_flmg_act_93

2. http://www.imdb.com/title/tt0106452/?ref_=nv_sr_1

Ммм the faculty съм го гледала но не е той, както и другия ако се сетиш за друг казвай. ;)

Редактирано от Илинка Сергеева (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм the faculty съм го гледала но не е той, както и другия ако се сетиш за друг казвай. ;)

Опитай се да дадеш малко повече детайли от твоя филм, защото засега нищо повече не ми идва на ум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай се да дадеш малко повече детайли от твоя филм, защото засега нищо повече не ми идва на ум.

Ами помня, тая компания беше обладана от нещо не съм сигурна дали от дявола или от извънземни и само това момче можеше да ги види. Помня съшо че харесваше момиче което ходеше с един обладан и той видя някакъв израстък на врата му. Имаше момиче което гледаше на карти Таро. Мом1ето което ги вижда тия работи постоянно сънуваше неша свързани с баща си във нещо като пещера или тунел или как парави секс с момичето което той харесва и от нея излизат някакви пипала и го убива. Сега като се замисля май бяха обладани от Дявола не е от извънземни. Ако се сетя за още нещо ще пиша

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами помня, тая компания беше обладана от нещо не съм сигурна дали от дявола или от извънземни и само това момче можеше да ги види. Помня съшо че харесваше момиче което ходеше с един обладан и той видя някакъв израстък на врата му. Имаше момиче което гледаше на карти Таро. Мом1ето което ги вижда тия работи постоянно сънуваше неша свързани с баща си във нещо като пещера или тунел или как парави секс с момичето което той харесва и от нея излизат някакви пипала и го убива. Сега като се замисля май бяха обладани от Дявола не е от извънземни. Ако се сетя за още нещо ще пиша

Звучи познато, но нямам точен спомен. Я пробвай с този: http://www.imdb.com/title/tt0117692/?ref_=ttmi_tt

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,да ми помогнете за един филм за когото се сетих в момента. Трябва да е от около 90-те години на миналият век.Помня финалната сцена: Автобус със заложници, заклещен по сред нищото на американски междущатски път. Главните герои са някакви обирджии, не помня дали са банкови или други. Помня, че след яката стрелба единият пита другият:- Колко патрона имаш?- Нула!- Аз имам един... Но толкова ми стига!И след това се хвърлят от автобуса на огневата линия и с този един единствен патрон нашият герой застрелва точно в челото шерифа или полицаят отговорен за цялата акция или най-главният, но просто най-важното полицейско лице в сцената точно в челото, централно... Нашите герой са убити сред целият дъжд от патрони, но те затриха лошковеца от полицията...п.с. Имаше и някакъв хеликоптер намесен, но не в конкретната сцена, а малко преди нея!Историята е с някакви бандити, предполагам, но само предполагам, че са банкови обирджии, които издействаха автобус за да избягат. Но нека не спекулирам, финалната сцена ми е достатъчно ясна, да наблегна на нея!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,да ми помогнете за един филм за когото се сетих в момента. Трябва да е от около 90-те години на миналият век.Помня финалната сцена: Автобус със заложници, заклещен по сред нищото на американски междущатски път. Главните герои са някакви обирджии, не помня дали са банкови или други. Помня, че след яката стрелба единият пита другият:- Колко патрона имаш?- Нула!- Аз имам един... Но толкова ми стига!И след това се хвърлят от автобуса на огневата линия и с този един единствен патрон нашият герой застрелва точно в челото шерифа или полицаят отговорен за цялата акция или най-главният, но просто най-важното полицейско лице в сцената точно в челото, централно... Нашите герой са убити сред целият дъжд от патрони, но те затриха лошковеца от полицията...п.с. Имаше и някакъв хеликоптер намесен, но не в конкретната сцена, а малко преди нея!Историята е с някакви бандити, предполагам, но само предполагам, че са банкови обирджии, които издействаха автобус за да избягат. Но нека не спекулирам, финалната сцена ми е достатъчно ясна, да наблегна на нея!!!

http://www.imdb.com/title/tt0118702/?ref_=fn_al_tt_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мерси, ще го пробвам, но някак си не ми изглежда да е това, което търсех, този е някак си повече комедия, докато другият е екшън...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, ще го пробвам, но някак си не ми изглежда да е това, което търсех, този е някак си повече комедия, докато другият е екшън...

Ето тук я има сцената с автобуса и хеликоптера, която описа. Гледай след 07:00. От същия филм е.

Редактирано от Cinemascrotum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук я има сцената с автобуса и хеликоптера, която описа. Гледай след 07:00. От същия филм е.

Прав си, това е сцената :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди мнооого време бях гледал филм (мисля, че беше TV издание) Помня, че го гледах 1999 или 2000г....

Та използваха брат и сестра, които владеят способности на телекинеза. Чрез тях искаха да местят тежки съоръжения (не помня точно за какво идеше реч нататък, защото не успях да гледам втората част от филма).

Много, много, много моля, който се досети да драсне във форума. Филма е адски интересен!

Ще отворя скоби - НЕ става дума нито за Кери, нито за Подпалвачката по романа на Стивън Кинг!!!

Предварително хиляди благодарности !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Търся името на един филм.Разправяше се за трима приятели,който от скука или нещо такова решиха да исценират отвличането на единият.Той трябваше да застане на ъгъла където беше банката.Но в същият момент други щяха да оберат банката.Този който щеше да прави реалният обир имаше партньор,който застана на точно този ъгъл,от където приятелите щяха да отвлекът своя приятел.И в бързината отвякоха партньора на обирджията.Който след това ги изтезаваше да кажат къде е партньора му и защо го е прецакал с обира.Единият от тези приятели беше син на шерифа или на някой богаташ.Във филма действието се развиваше през 60 или 70 години.

Малко объркано го разказах,но дано някой се сети за името му.

Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм, пускаха го често по коледа, разказва се как едно момче си пожелава всеки ден да е коледа, заради брат му/сестра му , и както следва, денят му( Коледата) се преповраря няколко пъти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм, пускаха го често по коледа, разказва се как едно момче си пожелава всеки ден да е коледа, заради брат му/сестра му , и както следва, денят му( Коледата) се преповраря няколко пъти.

горе-долу по описанието http://www.imdb.com/title/tt0115891/ ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи познато, но нямам точен спомен. Я пробвай с този: http://www.imdb.com/title/tt0117692/?ref_=ttmi_tt

точно този е благодаря ! сега като го гледах се оказа че доста не точно съм обяснила описанието но се радвам че ми помогна. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!Търся един филм,може би драма,който не можах да изгледам напълно,но ми допадна.Гледах го по руската телевизия НТВ.Това,което успях да гледам беше -дебела негърка,която по цял ден беше сама и ядеше непрекъснато,а през ноща се разплака и така се ядоса,че счупи телевизора,разхвърля навсякъде,но накрая се успокои и почисти всичко и отиде на дискотека...Филма е доста стойностен,поне така мисля...Ще се радвам ако се сетите за името му...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!Търся един филм,може би драма,който не можах да изгледам напълно,но ми допадна.Гледах го по руската телевизия НТВ.Това,което успях да гледам беше -дебела негърка,която по цял ден беше сама и ядеше непрекъснато,а през ноща се разплака и така се ядоса,че счупи телевизора,разхвърля навсякъде,но накрая се успокои и почисти всичко и отиде на дискотека...Филма е доста стойностен,поне така мисля...Ще се радвам ако се сетите за името му...

Единствената драма за дебела негърка от близкото минало, за която се сещам е ей тази: http://www.imdb.com/title/tt0929632/?ref_=nv_sr_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване