Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам проблем с намирането на един филм, който съм гледала доста отдавна по телевизията. Името му беше "Счупеното носи щастие". Тя отиде на почивка с гипсиран глезен. Той беше сгоден и беше от мафията. Не помня как се оказаха заедно, но беше поредица от смешни ситуации. Накрая той си прехапа езика и когато се прибра на летището беше с гипсова яка на врата. Малко трудно му беше да обясни каквото и да било на годеницата си :) Споням си, че беше доста смешно и романтично.

Ако можете да ми дадете линк или името на английски ще е направо чудесно. За съжаление търсенето ми в google.bg не даде резултат, защото това изречение е доста често срещано в блоговете и форумите.

Предварително благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Може би този? http://www.imdb.com/title/tt0443295/

Намерих филма казва се Hit & Run - Удряй и бягай!

Публикувани изображения

Здравейте, някой знае ли как се казва този филм?

http://www.youtube.com/watch?v=-2yhP_jU6VE

Какво не ви хареса във втората важна тема в раздела?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tърся нещо като документално предаване което даваха по диема хващаха различни престъпници в сащ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tърся нещо като документално предаване което даваха по диема хващаха различни престъпници в сащ.

COPS

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търся филм, за нелегално автомобилно състезание от източното до западното крайбрежие на САЩ. Започна как дядо учеше внучето да хвърля жабки в езеро и свърши как 2-ма участника пристигнаха със самолет :)

Благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся, един филм които го даваха в неделя, по диема + жанра беше екшън.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся, един филм които го даваха в неделя, по диема + жанра беше екшън.

Представи си, може да не сме гледали Диема тогава. А и програма от вестник да нямаме. Кажи какво е ставало, нещо от филма, което си хванал?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представи си, може да не сме гледали Диема тогава. А и програма от вестник да нямаме. Кажи какво е ставало, нещо от филма, което си хванал?

До колкото си спомням, имаше един трафикант, които отмъкна жената на друг и т.н. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням, имаше един трафикант, които отмъкна жената на друг и т.н. 

и това   Т.Н........??????

Я опиши малко на външен вид трафиканта или жената,че работата дебела :)

Както в тази,така и в други теми си мислите,че притежаваме телепатични способности :nono:  :nono:  :nono:

Ние сме Обикновенни человеци :hush: Помогни ни малко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че попитам просто хванах филма в последните 40/50 секунди. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че попитам просто хванах филма в последните 40/50 секунди. 

ами кажи нещо,за актьорите-те в екшъните почти са едни и същи ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами кажи нещо,за актьорите-те в екшъните почти са едни и същи ;)

Както и да е. Не мога да се сетя в момента. Няма проблем все някой, ден пак ще го повтарят филма. Лек ден :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Немога да се сетя за името на един филм.Разправяше се за едно момиче,което се зарази със спин от момче според което е спяло само с девственици(поне така се хваляше пред приятелите си).И това момиче тръга да го търси,зада го предопреди,че е заразен.Целият фим е само за тийнейджъри.Малко е инфото което давам,но толкова се сещам.Мисля,че беше френски филма,но не съм сигурен.

Kids - 1995

И аз търся един филм за който не се сещам почти нищо. Който помогне да го издиря ще има награда - усмивка по радиото или бира ако е наблизо.

А сега сериозно, мисля че филма е някъде между 2007-2011 година. Жанрът трябва да е психо трилър или само трилър. Разказва се за група хора, които са поканени да работят за някаква супер пупер голяма и богата компания. Почват с някакви тестове и накрая трябва да остане само един, който да спечели мястото. Мисля че по едно време почнаха и да се трепят един друг. Имаше един французин в групата им, който се оказа бъдещеят им работодател и една руса мацка която спечели. Не се сещам за заглавието или името на някой от актьорите иначе щях да го намеря...

Намерих си и моя филм с чичко гугъл и малко английски: movie about job interview -

Редактирано от bolgarin (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много приятел. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един сериал,френски,излъчваха го 2008г по Супер 7. Тийнейджърски. Разказваше се за едно момче (едва си спомних,че се казваше Жустен),което в първата серия се докосва до елетропроводник и на следващия ден се събужда като момиче първо и ту ставаше момче,ту момиче и все трябваше да се крие от родителите си. Накрая трябваше да търси същия проводник,за да стане отново за постоянно момче.Супер интересен ми беше,търсих го със всякакви ключови думи в интернет и така не го открих.. Много ще се радвам,ако някой ми помогне :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, значи търся един филм, гледал съм го преди много време, много беше засукан. Започва двама приятели седят в един бар и идва една наточена мацка, и забърсва единия, той беше един с очила и пазеше някаква богаташка къща. След като мацката го беше упоила или напила непомня, целта беше да оберат къщата с нейния приятел който който всъщност беше онзи другия от бара, обаче оня беше се свестил и беше завързал мацката в мазето и искаше да я убие, та той звънна на другия /демек съучастника и гадже на мацката/ да му помага и ... после имаше още доста увъртяни неща Та ако някой си спомня този филм да ми каже кой беше, че идея си нямам как се казваше. Благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм, разказва се за четерима оберджии, които крадат пари с едни мини купари от един шеф/бос.?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм, разказва се за четерима оберджии, които крадат пари с едни мини купари от един шеф/бос.?

The Italian job
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся един доста странен филм гледах го преди доста време по диема.Става въпрос че отвориха един ковчег в който беше някакъв човек на стотици години нещо като Чингис Хан може и той да е бил.Филма е някаква фантастика той се съживи и мисля че започна да се опитва да завладее света отново беше много силен.Появи се някакъв друг като него и започна да се бие с него да го спре.Доста е заплатен филма не вярвам някой да го знае.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напишете в гугъл "мумията", няколко части са. Не знам дали е този, който сте гледали, но все пак пробвайте!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся един доста странен филм гледах го преди доста време по диема.Става въпрос че отвориха един ковчег в който беше някакъв човек на стотици години нещо като Чингис Хан може и той да е бил.Филма е някаква фантастика той се съживи и мисля че започна да се опитва да завладее света отново беше много силен.Появи се някакъв друг като него и започна да се бие с него да го спре.Доста е заплатен филма не вярвам някой да го знае.

Предполагам, че търсиш Сянката (The Shadow) от 1994 с Алек Болдоин ето ти лик към IMDB.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване