Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди няколко години по тв 1000 гледах един филм, но така и не можах да открия как се казва. Общо взето се разказва за един лотариен билет, доколото си спомням,  един пич намира лотариен билет и го носи у тях, оказва се, че той е печеливш, но след това не си спомням много.. Цялото действие се развива в апартамента на момчето, което намира билета, там са цяла компанийка, приятелката му и техни приятели.. Ако не се лъжа накрая на филма един чернокож звъни на врата, за да си иска билета.. Доста е объркано, но филма наистина е интересен и с неочакван край. Надявам се да можете да помогнете. Благодаря преварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Това е филмът "Wanted" на Тимур Бекмамбетов!      

И да си харесва сам постовете :D Да не е СПАМ тотален. Мисля, че филма, който търсиш е Dumb & Dumber

Публикувани изображения

Имаше един филм за един автобус със бомба, дето ако падне под определена скорост бомбата се взривява. Прехвърляха част от пътниците на друг автобус. 

Само това помня,не е нов. Идеи?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

speed 1994 година

Мхм. Никак не е лошо филмчето. Има и 2-ра част с океански лайнер, ама честно казано малко прекалиха с него ми се струва. все пак препоръчвам да изгледаш и двете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Преди няколко години по тв 1000 гледах един филм, но така и не можах да открия как се казва. Общо взето се разказва за един лотариен билет, доколото си спомням,  един пич намира лотариен билет и го носи у тях, оказва се, че той е печеливш, но след това не си спомням много.. Цялото действие се развива в апартамента на момчето, което намира билета, там са цяла компанийка, приятелката му и техни приятели.. Ако не се лъжа накрая на филма един чернокож звъни на врата, за да си иска билета.. Доста е объркано, но филма наистина е интересен и с неочакван край. Надявам се да можете да помогнете. Благодаря преварително!

Lottery Ticket?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледахме този филм в училище. Ставаше дума за две сестри (малки момичета) които живеят в пълна бедност в Америка (бедни квартали). Момичето ходеше на училище мръсно и й се смееха. Учителката я прибра у тях за да се изкъпе и май я нахрани. Общо взето това момиче не знаеше да чете/пише и тази учителка й помогна много да се измъкне. Накрая май печелеше стипендия и отиде да учи в елитен университет/колеж. Кой е филма? :О

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tърся един филм, който бе излъчван по Диема към 2000-2001г. Предвид това че съм бил малък да помня име или жанр, ще си позволя да го опиша горе-долу. Става въпрос за едно момче, искащо да се прибере за някакъв празник при семейството си, като по пътя среща "леко момиче", което току-що се е измъкнало от опит за изнасилване, от страна на шофиор на тир. Заедно те преминават през редица препятствия преди да пристигнат при семейството на момчето. Не знам доколко сте разбрали това, което ви обясних, но това се сещам. Момчето мисля че караше Форд Мустанг, ако не се лъжа. Още един филм не мога да намеря, който става на въпрос за един състезател, с жълта "muscule" кола. Във филма почти не се говори. Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете да намеря тези филми, значещи много за мен. Още веднъж благодаря :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От доста време търся един италиански сериал. Писах в един друг  форум и до сега винаги са ми откривали каквото съм търсела. За съжаление точно за този италиански серила,и там никой не можа да ми помогне. Дано тук намеря това което ме интересува.Ето за какво става дума.:

Ето и моето поредно питане.
Търся един италиански сериен филм, даваха го през 80-90 те години по Националната телевизия/не съм много сигурна,може и да е по БТВ/..

. Една житейска история, хубаво представена: Семейна двойка се опитва да има деца, жената дали не беше психолог или учителка, а мъжът имаше рекламна къща. Той се впусна във връзка със своя колежка, която забременя, роди момиченце, но след няколко години загина в автомобилна катастрофа. След това мъжът се събра с бившата си жена, името на чиято героя май беше Елена, ако не се лъжа. Имаше и свекърва, която почти до последно не понасяше снаха си. Спомням си една среща на главната геройна с бившит си съпруг и новата му жена . Беше в един  магазин.Дали и свекървата не беше с тях? Да не Ви подведа с последното изречение,но за останалите неща си спомням много точно.И за катастрофата, и за развода . Спомням си,че главната героина беше много красива и имаше разкошна дълга черна коса.е получа

якой

Предварително благодаря,дори и тук да няма резултат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм мисля .

Ето и линк към откъз от филма ?

http://vbox7.com/play:50ba9568b6

Редактирано от Pavel Natov Georgiev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм мисля .

Ето и линк към откъз от филма ?

http://vbox7.com/play:50ba9568b6

Това е късометражен филм. Всъщност това е целият филм. http://www.imdb.com/title/tt1677726/

Малко подробности:

This short film was created for the electronics company Phillips as part of their Parallel Lines project (eight different films with the same six lines of dialogue). This is short film #3 

Явно са общо 8 филмчета. Ето ги и другите:

Carousel (2009) (Short)

Darkroom (2010) (Short)

The Hunt (2010) (Short)

The Foundling (2010) (Short)

Jun and the Hidden Skies (2010)(Short)

el Secreto De Mateo (2010) (Short)

Baby Time (2010) (Short)

Porcelain Unicorn (2010) (Short)

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от доста време питам за един филм,но без резултат. Та надявам се някой от Вас да ми помогне с намирането му .. Във филма се разказва за един негър ,който продава марихуана по улиците ( не известен град ) , също така май имаше автомивка или работеше на нея като началник ( не съм сигурен),но не след дълго го арестуват и го карат към затвора с един автобус ,в който автобус са доста хора извършили незаконни неща и са вързани по двама за един голям " синджир" . Въпросният негър е вързан с един "бял",който е доста нервен и негъра му надува главата ,че е някакъв мафъот ,че иска да седне най-отпред на автобуса ,а оня "белия" го дърпа назад и му се кара нещо ,след което автобуса се взривява по средата от хората на "белия" човек и го спасяват разбирасе заедно с негъра защото са вързани заедно. Карат ги с хеликоптер на някъде ,когато решават ,че негъра говори прекалено и след като отрежат парцето желязо,което ги свързва с "белия" решават да го хвърлят от хеликоптера във водата (морето) и до там го изгледах ,след което дойде шефа и трябваше да изключа телевизора. П.П Разказах това ,което гледах ....надявам се някой да ми помогне ще му бъда много благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от доста време питам за един филм,но без резултат. Та надявам се някой от Вас да ми помогне с намирането му .. Във филма се разказва за един негър ,който продава марихуана по улиците ( не известен град ) , също така май имаше автомивка или работеше на нея като началник ( не съм сигурен),но не след дълго го арестуват и го карат към затвора с един автобус ,в който автобус са доста хора извършили незаконни неща и са вързани по двама за един голям " синджир" . Въпросният негър е вързан с един "бял",който е доста нервен и негъра му надува главата ,че е някакъв мафъот ,че иска да седне най-отпред на автобуса ,а оня "белия" го дърпа назад и му се кара нещо ,след което автобуса се взривява по средата от хората на "белия" човек и го спасяват разбирасе заедно с негъра защото са вързани заедно. Карат ги с хеликоптер на някъде ,когато решават ,че негъра говори прекалено и след като отрежат парцето желязо,което ги свързва с "белия" решават да го хвърлят от хеликоптера във водата (морето) и до там го изгледах ,след което дойде шефа и трябваше да изключа телевизора. П.П Разказах това ,което гледах ....надявам се някой да ми помогне ще му бъда много благодарен.

Fled (1996) ?

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , не е този .... също и негъра не е този. Другия беше по-слаб и някак си с по-изпъкнали очи :)

The defuant ones ?

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Филам който търся е мистерия и е много подобен на "The Others" , става дума за хора претърпели самолетна катастрофа,и си милята,че са оцелели,но в крайна сметка се оказва ,че те са духове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Търся един филм в който се раказваше за едни деца(две момчета и едно момиче) които решиха да оберът трезора на банката който е направила майката на момичето,за да намерят пари за операцията на бащата на момичето.Бяха с картинги,а бащата на момичето имаше писта за картинг.Момичето мисля че се казваше Мади.Не е много инфото което давам но толкова се сещам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Търся един филм в който се раказваше за едни деца(две момчета и едно момиче) които решиха да оберът трезора на банката който е направила майката на момичето,за да намерят пари за операцията на бащата на момичето.Бяха с картинги,а бащата на момичето имаше писта за картинг.Момичето мисля че се казваше Мади.Не е много инфото което давам но толкова се сещам.

Catch That Kid (2004)http://www.imdb.com/title/tt0337917/

Филам който търся е мистерия и е много подобен на "The Others" , става дума за хора претърпели самолетна катастрофа,и си милята,че са оцелели,но в крайна сметка се оказва ,че те са духове.

Passengers (2008http://www.imdb.com/title/tt0449487/
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от кой филм е ?

Публикувано изображение

Това е от A.I. - Artificial Intelligence (Искуствен Интелект) на Стивън Спилбърг от 2001г.  линк към IMDB

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване