Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Търся един филм, в който главният герой е куче, в което се преражда мъж убит при катастрофа от най-добрият му приятел. И после той прелъстява жена му. Мисля, че филма беше с едно име, името на кучето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Това е филмът "Wanted" на Тимур Бекмамбетов!      

Ямакаши (2001)    

Публикувани изображения

Единствената драма за дебела негърка от близкото минало, за която се сещам е ей тази: http://www.imdb.com/title/tt0929632/?ref_=nv_sr_1

Благодаря за отзива,но това не е филма,който търся,може би е подобен...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. :) Търся името на един филм и за жалост, не мога да си спомня нито един актьор участвал в него. Ето как започва : Двама най-добри приятели и колеги в полицията ( детективи ) са извикани спешно по работа. Казват им, че има взет заложник, който е опасан с експлозиви и единствения вариант заложничката да оцелее е ако тези двамата са там. Отиват на местопрестъплението и заедно със SWAT навлизат в къщата и обграждат заложничката. За всеобщо учудване заложника се оказва жената на едното ченге. В този момент терориста се обажда на полицая и му казва " единствения начин да спреш експлозията е да застреляш жена си в сърцето ! Там е скрит прекъсвача на експлозива и така ще спасиш 20 невинни живота. " Съответно човека е в безизходица и се налага да застреля жена си. 

Мисля, че филма е от 2010 година но не съм напълно сигурен. 

Предварително благодаря за отделеното внимание :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. :) Търся името на един филм и за жалост, не мога да си спомня нито един актьор участвал в него. Ето как започва : Двама най-добри приятели и колеги в полицията ( детективи ) са извикани спешно по работа. Казват им, че има взет заложник, който е опасан с експлозиви и единствения вариант заложничката да оцелее е ако тези двамата са там. Отиват на местопрестъплението и заедно със SWAT навлизат в къщата и обграждат заложничката. За всеобщо учудване заложника се оказва жената на едното ченге. В този момент терориста се обажда на полицая и му казва " единствения начин да спреш експлозията е да застреляш жена си в сърцето ! Там е скрит прекъсвача на експлозива и така ще спасиш 20 невинни живота. " Съответно човека е в безизходица и се налага да застреля жена си. 

Мисля, че филма е от 2010 година но не съм напълно сигурен. 

Предварително благодаря за отделеното внимание :)

http://www.imdb.com/title/tt1082577/?ref_=nv_sr_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!Търся 2  филмчета 1-то е -фантастика,може би българска,така ми е останало в паметта,че  филма е български,но може да не е.Филма бе излъчен по Националната телевизия,но не се сещам кога съм го гледал или от коя година е.В него се разказваше за едно момче,което притежава кутия кибрит с вълшебни клечки,с помоща,на които след като ги запали може да си пожелае всичко или да контролира съзнанието на хората,нещо такова.Мисля,че първо си пожела сладолед  и след това куп неща.И така,издраска всички клечки и отиде във фабриката където ги произвеждат и открадна още кибрит,и продължи да си пожелава най-различни неща...В общи линии имаме момче с кутия кибрит,изпълняваща желания,зелена на цвят.

2-то филмче със сигурност не е българско,а американско,отново фантастика,отново се разказваше за едно момче,на което обаче,чичо му беше магьосник и притежаваше огромна библиотека.Чичото не дава на момчето да пипа никоя от книгите,защото те са опасни пълни с разни заклинания,но момчето,с едно момиче,извардва момента,когато чичо му го няма и отваря една книга,в която пише как се възкресяват вещици.Те двамата взимат книгата и отиват на гробището,начертават един магически кръг на земята пред една сграда,изричат заклинание и успяха да възкресят една вещица,която излезе от сградата и те като я видяха и хукнаха да бягат.Момчето каза на чичо си,а чичо му много се ядоса.Филмчето беше част от нещо като предаване или рубрика,където пускат кратки филмчета.Рубриката или предаването беше детска със заглавие от сорта на необикновенни истории или невероятни истории...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои знае ли от кой филм е тази сцена ? http://justsomething.co/wp-content/uploads/2013/11/guns-replaced-thumbs-up-15.jpg

Базикаш ли се с нас. Матрицата http://www.imdb.com/title/tt0133093/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следващия филм,на който Не му зная името и това е проблема,а искам пак да го гледам и вече целия,се разказва се за един мъж,който има рожден ден,група приятели решават да го изненадат по странен и плашещ начин.Пред очите му стават какви ли не неща,дори мисля,че той самия беше заплашен със убийство.Една от сцените,които си спомням беше,когато една кола блъсна някакъв клошар и мъжа,веднага отиде да се притече на помощ,но се оказа,че е измама.После някакъв,уж скочи от някаква сграда,а всъщност оцеля,нещо такова...

Редактирано от Astianax (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следващия филм,на който Не му зная името и това е проблема,а искам пак да го гледам и вече целия,се разказва се за един мъж,който има рожден ден,група приятели решават да го изненадат по странен и плашещ начин.Пред очите му стават какви ли не неща,дори мисля,че той самия беше заплашен със убийство.Една от сцените,които си спомням беше,когато една кола блъсна някакъв клошар и мъжа,веднага отиде да се притече на помощ,но се оказа,че е измама.После някакъв,уж скочи от някаква сграда,а всъщност оцеля,нещо такова...

Този трябва да е Играта-The Game (1997) http://www.imdb.com/title/tt0119174/?ref_=fn_al_tt_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам за името на два филма

Първият го гледах по бтв и беше апокалиптичен,нещо като "След утрешния ден",само,че главните герои бяха семейство и се налагаше да оцеляват,както и всички жители на континента във високи и тежки зимни условия.Имаше също вълци,които преследваха семейството.

Вторият филм е стар преди 2000 година,може би е сниман.Разказваше се за трима души.Двама мъже и една жена,които предприемат някакво пътуване със самолет.Единият от мъжете беше с индиански произход и пилот на самолета.Нещо се случи със самолета и той катастрофира във океана в близост до някакво диво място.Тримата пътници на самолета оцеляха,само,че индианецът беше ранен в ръката и се наложи да скъсат от ризата му пърче плат и да направят от него превръзка,за да спрат кръвта.По нататък тримата оцеляват в дивата природа и са принудени да се хранят с какво ли не,за да оцелеят.Единият веднъж предложи да тръгнат на път за да успеят да стигнат до хора,които да им помогнат,индианеца ги предопреди,да не тръгват,защото ще завали сняг и няма да оцелеят сами.Те в крайна сметка тръгват,мисля,че индианеца умира по пътя с тях,но накрая хеликоптер ги намира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам за името на два филма

Първият го гледах по бтв и беше апокалиптичен,нещо като "След утрешния ден",само,че главните герои бяха семейство и се налагаше да оцеляват,както и всички жители на континента във високи и тежки зимни условия.Имаше също вълци,които преследваха семейството.

Не съм сигурен, но пробвай с този: http://www.imdb.com/title/tt0898367/?ref_=fn_al_tt_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи във филма се разказва за група хора където отиват в едно селце и там ги избиват по много брутален начин. Един мъж го пресоваха, друг го напиха със киселина, една жена я разпунаха и разчлениха на 4 коня, върху едно момиче която щеше да се жени пък пуснаха камбана. И помня към края на филма мъж и жена уж успяха да се спасят с един мотор обаче едно дете беше опънало тънка тел и те се разрязаха на нея, а хората в това селце се оказаха духове. Помня още една от това селце, че беше с ужасяващи зъби които бяха остри и стърчаха навсякъде. Имаше едно дете което убиваше котки и родителите му плащаха по 1 жълтица и то опъна въпросната тел на която се разрязаха мъжът и жената накрая на филма.Моля ако някой го знае да го сподели, че го търся от много време и ако може да ми даде сайт да го изтегля.Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи във филма се разказва за група хора където отиват в едно селце и там ги избиват по много брутален начин. Един мъж го пресоваха, друг го напиха със киселина, една жена я разпунаха и разчлениха на 4 коня, върху едно момиче която щеше да се жени пък пуснаха камбана. И помня към края на филма мъж и жена уж успяха да се спасят с един мотор обаче едно дете беше опънало тънка тел и те се разрязаха на нея, а хората в това селце се оказаха духове. Помня още една от това селце, че беше с ужасяващи зъби които бяха остри и стърчаха навсякъде. Имаше едно дете което убиваше котки и родителите му плащаха по 1 жълтица и то опъна въпросната тел на която се разрязаха мъжът и жената накрая на филма.Моля ако някой го знае да го сподели, че го търся от много време и ако може да ми даде сайт да го изтегля.Благодаря предварително!

http://www.imdb.com/title/tt0264323/

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся един филм,не помня много от него.Драма е с главен герой негърче мисля на около 16 години,малтретирано в дома му и мисля,че отиде в интернат,помня и ,че имаше психоложка във филма-едра бяла  жена...не мога да се сетя нищо повече,надявам се някой да има идея...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми коледен филм но да не е комедия или семеен а нещо сериозно като екшън или драма

Ами малко си сбъркал темата.Тук е за филми на които не им знаеш името,а не препоръчайте ми филм.Има си такава тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги търся един който не знам как се казва много отдавна го даваха по диема.Във филма се разправя за едно малко момченце което има някакво рижаво куче и през целия филм ги преследва нещо като върколак а на края отиват извън града в нещо като вила и върколака ги следва.....Благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги търся един който не знам как се казва много отдавна го даваха по диема.Във филма се разправя за едно малко момченце което има някакво рижаво куче и през целия филм ги преследва нещо като върколак а на края отиват извън града в нещо като вила и върколака ги следва.....Благодаря

И какво не ви хареса в специализираната тема, която е предвидена точно за подобни въпроси?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми прилича на Watchers (1988)/Пазителите Само дето в него не е малко момчето а е тийнейджър.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване