Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Значи причините да пиша тази тема,е че от известно време попадам в различни форуми с теми със Заглавие Кой е по добрия Windows-

и защо? самия аз няколко пъти съм поствал тук такива теми с цел да разуча кой е най масово ползващия Windows и от какво е доволен,

но не получих конкретни отговори тук реших да пиша тази тема с цел хората като мен който се интересуват от подобни темички.

Кажете кой е най добрия Windows за вас, причините да ползвате този Windows, под какви характеристики на вашата машина
и какви са вашите впечатления от него?

Вие сте.

Благодаря за вниманието :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи аз лично съм най доволен до сега от Windows 8,1 X64,поради това че е лек,бърз,стабилен,във игрите ми дава по голяма пройзводителност,а и някак си ми е по удобен от по предходните ОСта,и поне лично за мен е най добрата ос до сега правена от микрометките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, I love anime написа:

Значи аз лично съм най доволен до сега от Windows 8,1 X64,поради това че е лек,бърз,стабилен,във игрите ми дава по голяма пройзводителност,а и някак си ми е по удобен от по предходните ОСта,и поне лично за мен е най добрата ос до сега правена от микрометките.

аз доста години бях със Windows 7 ultimate x64 но като го замених със
Windows 8.1  x64 bit. Сега мога да кажа същото много по бърз много по лек и никакво натоварва не
никакви грешки и проблеми от 6 месеца насам работи безупречно.

AMD A4-4020 APU with Radeon (tm) HD Graphics 768 3.20 GHz
GA-F2A88XM-HD3 - GIGABYTE
RAM 8,00 GB
Toshiba 500GB 32MB 7200rpm SATA3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-масовия използван Windows е 7-цата. Аз съм с нея. Първо бях с 8.1- 3 месеца стоях на нея и ми писна и реших да инсталирам 7 и не се отказах 2 години и нещо си стоя на 7 х64 нито- 10 нито 8.1 ми харесват

преди 4 минути, I love anime написа:

проИзводителност

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За който си имаш официални драйвери за всичко!:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кво стана със мойта 7-мица нямаше и  нищо пуснато ми гългаше 4 gb рам защото харесвам 7-цата темите главно и как е направена :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, The-Walk!nG-Dead написа:

Не знам кво стана със мойта 7-мица нямаше и  нищо пуснато ми гългаше 4 gb рам защото харесвам 7-цата темите главно и как е направена :(

Ми 8.1 е същото с едно старт меню само. И тия новостите отстрани бутоните дет се появяват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Ми 8.1 е същото с едно старт меню само. И тия новостите отстрани бутоните дет се появяват.

Windows 8.1,  това е най-добрата официално излязла операционна система на Microsoft към този момент, а интерфейсът напротив е много лесен и на мен лично  не ми е проблем. 
 Доказано с много тестове че е много по бърз във всяко отнушение от OS 7 и по добро FPS стандартни настройки при gameplay на Игрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с тези теми! Няма лош или добър Windows. Всеки един хардуер може да работи с дадени ОС които покрива. Всичко друго е само писане и постове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Стига с тези теми! Няма лош или добър Windows. Всеки един хардуер може да работи с дадени ОС които покрива. Всичко друго е само писане и постове.

Ми аз ко казах Емчо?:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Ми аз ко казах Емчо?:P

Не съм те цитирал теб и никъде не казах, че не съм съгласен с теб. Това е все едно да се пита, коя е най-добрата марка автомобили или кой е най-добрия футболен отбор. Всичко е просто субективно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега съм с 7-ца, но бъдещото лаптопче или декстоп ще е със 8-ца.. Стига ми, че има секюрити пачове по ядрото и е актуална, но ако беше така и със седмицата на нея щях да си остана.. За съжаление не поддържа DX 12 а и не само това де и проблеми с някои драйвери има. Но тези нови GUI-та и анимаций.. и досадни услуги и РЕКЛАМИ малко ме изнервят..

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Ясно важното е да се изкажеш!

Да, важно е да се изкажа, както и всеки един тук. Затова се казва форум!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Емо да каже! Набрал е инерция.:D

Е то това какво общо има с Windows? И за кой мъж става на въпрос??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо място за най- добър Windows XP. Не се шегувам. Няма шпионски модули. Работи на по- стар хардуер. Минус- няма ъпдейти Internet Explorer.

На второ място Windows 7 Ultimate. Горещо го препоръчвам за работа. Няма шпионски модули. Голяма съвместимост с хардуер. Него използвай.

Windows 8- Има Шпионски модули. Праща информация към съответните разузнавателни служби и съдебна система на USA. Антивирусната не го засича. Майкрософт събира сведения за дейността Ви на компютъра и предоставя където не трябва или на който плати. Безплатно е само сиренцето в капана на мишката. Аз съм с Линукс и антивирусна не ми е нужна.

Windows 8.1-Има Шпионски модули. Праща информация към съответните разузнавателни служби и съдебна система на USA. Антивирусната не го засича. Майкрософт събира сведения за дейността Ви на компютъра и предоставя където не трябва или на който плати. Безплатно е само сиренцето в капана на мишката. Аз съм с Линукс и антивирусна не ми е нужна.

Windows 10-Има Шпионски модули. Праща информация към съответните разузнавателни служби и съдебна система на USA. Антивирусната не го засича. Майкрософт събира сведения за дейността Ви на компютъра и предоставя където не трябва или на който плати. Безплатно е само сиренцето в капана на мишката. Аз съм с Линукс и антивирусна не ми е нужна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Two Steps From Hell написа:

Кажете кой е най добрия Windows

Зависи от много неща.. Характеристиките на машината. Но за мен най добрите са Win7 Pro и Starter x32. Starter Ползва малко ресурси, бърз приспособен за слаб хардуер. Pro също се държи доста добре, ползвал съм го за игри и е доста добър вариант. Работил съм и с Ultimate, много  добър, не натоварва процесора и също става като вариант.  Но аз ти препоръчвам 7 Pro, защото е най-добрия за игри.

Starter върви и на машинка от много нисък клас.  

Редактирано от NBS 9322 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Кой е най добрия Windows?

Току-що инсталираният. Шегичка.

Иначе, един глас от мен за 8.1, като вид, бързодействие и тъ нъ. Машината ми е производство 2007г. Acer Aspire, AMD Athlon II X2 (х64), 4GB RAM. Лети, без да съм го tweak-вал нещо. За стар хардуер... май Уиндоус вече не е препоръчителен. Трябва ти модерен софтуер, независимо колко дърт и слаб ти е хардуера. Има достатъчно леки Линукс дистрибуции, които са модерен софтуер. Това, че може да изглеждат дървено, но... няма значение.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, bdenkov написа:

На първо място за най- добър Windows XP. Не се шегувам. Няма шпионски модули. Работи на по- стар хардуер. Минус- няма ъпдейти Internet Explorer.

Съгласен, с една добавка - ХР SP2х 64, то за х64 няма SP3. Недостатък на х64 - понякога има проблем с драйверите за някои програми. Веднъж инсталираш ли всичко е пушка. Липсата на ъпдейти за IE - голям праз, то кой ползва браузера на Бил Гейтс?! И голяма работа, че няма вече ъпдейти за ХР - стабилна антивирусна и задължителна ежедневна работа под ограничен акаунт и няма проблеми.

На второ място естествено е 7-ицата. След нея нагоре, нищо не пипам - всичко те следи то не.

За 10-ката - попадал съм на руски версии, които са "пипнати" така, че при инсталацията да има възможност да им изключиш шпионските функции, както и да регулираш и избираш сам ъпдейтите, но реално не съм инсталирал такава версия и нямам реален поглед. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

N версиите тъй като са премахнати някой (не всички но все пак) от нещата които не ми трябват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Roujin Z написа:

N версиите тъй като са премахнати някой (не всички но все пак) от нещата които не ми трябват.

Как така N версиите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами има различни версии независимо дали говорим за 10 или по-стар а въпроса е от коя сме най-доволни.

Като изкл. корпоративните - 2f4c20614de86914.jpg

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Roujin Z написа:

Ами има различни версии независимо дали говорим за 10 или по-стар а въпроса е от коя сме най-доволни.

Като изкл. корпоративните - 2f4c20614de86914.jpg

За 7 кое е добро? Аз лично ползвам Professional, а когато бях известно време на 10 използвах Home

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...