Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

43 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      30
    • Парламентарна република
      13

Препоръчан отговор

Корнелия Нинова във Фейсбук: ГЕРБ плашат кметовете да не се срещат с председателя на БСП

Цитат

"Ще ви разкажа какво ми се случи днес. Ще ви покажа нагледно как управлява режимът Борисов. Поканена съм от Сдружението на кметове на малки общини на среща във Видин. Приех поканата. Уговорено е срещата да се проведе в залата на общината. Участие са заявили кметове от цялата страна от различни партии. Разбира се, режимът взима мерки".

Това написа лидерът на БСП Корнелия Нинова във Фейсбук.

"Уведомена съм от сдружението, че вчера залата е отказана. Пусната е заповед до кметовете да не участват в работно време в срещи, извън работните им места.

Кметовете на ГЕРБ са заплашени, че ако се срещнат с мен, ще носят тежки последици (това го знам от някои от тях, които въпреки това ще дойдат). Странно звучи нали? ГЕРБ плаши кметове на ГЕРБ да не се срещат с председателя на БСП. Спешно, по същото време им е организирано обучение (разбира се в работно време, извън работното място). Не ви се оплаквам. Аз работата ще си я свърша. Както ми казаха от Сдружението - пет души да сме е важно да си до нас, защото така не може повече да се живее.

Среща ще има заради тежкия живот на българите, живеещи в малките населени места. Ще намерим и решение на проблемите им. Но решението - ще се противопоставим ли на този режим на управление със заплахи, държане в подчинение и всяване на страх, е ваше", пише още Нинова.

Командвай, заплашвай, изнудвай и репресирай, ако не те слушат!

Това е стилът на ГЕРБ!

Тази шайка, която ни управлява от години не мисли за България и българите, а единствено за себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Мойра написа:

и си вярваш

все едно. Нинова да изгаря от желание да се види насаме с лидера на ГЕРБ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Мойра написа:

точно напротив, ДПС неиска машинно гласуване

а ти против ли си и защо - аз съм за

така поне ще се махне корекционната практика "индийска нишка"

ти защо искаш да копуват партиите циганските гласове си е твой проблем, а може и ти да си посредник в такава покупка и бизнеса ти да трябва да се свие а ти да неискаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нинова: Правителството на Борисов явно не се е отказало от Истанбулската конвенция

Може би НЯКОЙ отвън е обещал да помогне на ГЕРБ да останат на власт, ако изпълнят определени условия, едно от които е приемането на ИК?

П.П. Не е нужно да споменавам името на този НЯКОЙ, всички го знаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Без умствен капацитет написа:

точно напротив, ДПС неиска машинно гласуване

а ти против ли си и защо - аз съм за

ОФцътЪ пак не разбрала. :D  ма то само с беее не става бееееееееее!

Става въпрос,че гербавите клекнаха на ортаците от де пе се то не ,че не искаме машинно гласуване. 

преди 54 минути, Без умствен капацитет написа:

копуват

Копа се на нивата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Мойра написа:

Нинова: Правителството на Борисов явно не се е отказало от Истанбулската конвенция

Може би НЯКОЙ отвън е обещал да помогне на ГЕРБ да останат на власт, ако изпълнят определени условия, едно от които е приемането на ИК?

П.П. Не е нужно да споменавам името на този НЯКОЙ, всички го знаем.

Одеве при кашлюков един депесар се изтърва, че все пак са ни набутали повечето истанбулска конвенция на парчета, за да не се усетим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sliderum написа:

Одеве при кашлюков един депесар се изтърва, че все пак са ни набутали повечето истанбулска конвенция на парчета, за да не се усетим.

Дано намерим сили да се освободим от всичко, което ни е натрапено отвън!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, sliderum написа:

и Нинова не ни е казала, а също и Каракачанов -  ще трябва да и скарам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Арестуваха кметски син в Шумен за лихварство

Цитат

При претърсване в имота на 33-годишния Адил Ахмедов в село Лятно, където баща му е кмет, са открити над 30 банкови карти с пин кодовете, 11 чужди лични карти, както и нотариални актове на имоти.

В три тефтера са били вписани имена на лица и различни суми. Намерени са и мобилни телефони, различни златни накити, оръжия и превозни средства.

В жилището полицаите намерили и близо 30 000 лева. 33-годишния мъж е задържан за 24 часа в полицейското управление в Шумен.

ДържаваБългария

ОбластШумен

Община
   - кметКаолиново
Нида Ахмедов
(ДПС)

Кметство
   - кметЛятно
Ахмед Динар
(СДС)

вижте и кмета които го е хванал от коя партия е

9509787m.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой би предположил, че като гласуваш за Бойко и тайничко ще те управляват от ДПС :D 

А Бочко толкова години ни плашеше, че ще се върнат бсп и дпс... :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Bai Kolio написа:

Кой би предположил, че като гласуваш за Бойко и тайничко ще те управляват от ДПС :D 

А Бочко толкова години ни плашеше, че ще се върнат бсп и дпс... :( 

а кой би предполагал че като гласуваха нашите родител за БСП ще ни управлява ДПС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой би предположил... друго си е от 10 години да плашиш, че ще се върнат дпс на власт, а тайничко да си управляваш с тях... :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Bai Kolio написа:

Не знам кой би предположил... друго си е от 10 години да плашиш, че ще се върнат дпс на власт, а тайничко да си управляваш с тях... :D 

да друго си е да спрат всички еврофондове и да стане инфлация, тъй като производството е приватизирано от такива като Нинова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

да друго си е да спрат всички еврофондове и да стане инфлация

Абе оФЦо ти в коя вселена живееш? Бахти и тъпата пропаганда!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nikssi написа:

Абе оФЦо ти в коя вселена живееш? Бахти и тъпата пропаганда!

рязан клюн, ти никога не ми отговаряш в тон с темата а само ме караш да правиш чат с мен. След като доброволно си резна клюна, не ти ли омръзна да търсиш вниманието ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

рязан клюн, ти никога не ми отговаряш в тон с темата а само ме караш да правиш чат с мен. След като доброволно си резна клюна, не ти ли омръзна да търсиш вниманието ми

Говориш за инфлация. Погледни цените и после погледни портфейла си. Стига се прави на тъпа.

Къв клюн бре офцо , кво рязане бре! Кво внимание бре? Смешник неграмотен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

рязан клюн, ти никога не ми отговаряш в тон с темата а

ш са сетиш. Не разбра ли тоя трол за какво е тук ? Естествено само за гавра и чесане на краста. ДОКАЗАНО и видимо  :)

По темата :

Бойко Борисов, министър-председател: Тази година, ако сме живи и здрави, ние ще финишираме с над 120 лрд. лв Брутен вътрешен продукт. И понеже днес говорихме, чакаме няколко големи инвестиции. На финала сме, но нека да видим да станат и тогава ще ги кажем. Това са фактите. Това дава Евростат. Бюджетите са ни на излишък, ръстът на контрабандата е под 5%, безработицата под 5%, всъщност само тези, които не искат да работят, не работят. Внасяме работна ръка. Огромен фискален резерв, златен резерв. Защита на външните граници. Една държава има за пример в Европа, защитила външните граници и Шенгенското пространство на ЕС, и тя се казва България. Нула миграция, всичко през официалните КПП-та. Всичко, което правим по газовия хъб "Балкан" го съгласувам, за да няма изненади после за нашите решения. Всъщност, продължението на "Турски поток" се казва "Газов хъб Балкан" и тук вече става "Балкански поток".

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Балалайке , ще ме умориш от смях. Вие вЕрно сами си вЕрвате! Ай , ще говорим по-късно,че на Борисов бързо ама много бързо му се сменят "приоритетите" прочем скоро очаквам да имаме нови избори за парлАМАнт. Горкия , останаха му само от ДПС и тия взеха,че му се разсърдиха.

Ай, че утре някои са на работа. Ваша е лесна , дращиш и ви плащат за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, miro20 написа:

По темата :

Бойко Борисов, министър-председател: Тази година, ако сме живи и здрави, ние ще финишираме с над 120 лрд. лв Брутен вътрешен продукт. И понеже днес говорихме, чакаме няколко големи инвестиции. На финала сме, но нека да видим да станат и тогава ще ги кажем. Това са фактите. Това дава Евростат. Бюджетите са ни на излишък, ръстът на контрабандата е под 5%, безработицата под 5%, всъщност само тези, които не искат да работят, не работят. Внасяме работна ръка. Огромен фискален резерв, златен резерв. Защита на външните граници. Една държава има за пример в Европа, защитила външните граници и Шенгенското пространство на ЕС, и тя се казва България. Нула миграция, всичко през официалните КПП-та. Всичко, което правим по газовия хъб "Балкан" го съгласувам, за да няма изненади после за нашите решения. Всъщност, продължението на "Турски поток" се казва "Газов хъб Балкан" и тук вече става "Балкански поток". 

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, nikssi написа:

на Борисов бързо ама много бързо му се сменят "приоритетите" прочем скоро очаквам да имаме нови избори за парлАМАнт. Горкия , останаха му само от ДПС и тия взеха,че му се разсърдиха.

Възможно е. Проблема на БСП е че не може да е градивна опозиция и да предлага политики и алтернатива .  А те доказано НЕ СА алтернатива. няколко пъти ВЕЧЕ сме им гледали резила - и провалите във въртешната политика , и имиджа навън, спрени проекти и т.н.

Единствено което могат да направят, е да свалят ББ не с аргументи , а със задкулисни игри с ДСП, да ги прилапат с нещо, както и някои от псевдопатриотите.

С последните ще им е по лесно защото са доказани ветропоказатели и продажници :) 

А да.. и активни ченгесарски фейк мероприятия  като Костинброд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎20‎.‎2‎.‎2019‎ г. в 19:04, sliderum написа:

Не съм съгласен. Отлична статия щеше да е, ако заглавието гласи, народът вкара  ГЕРБ в затворите.

То като се стигне до: Народът да вкара определени управници в затвора... Май някои се придържат към "плитка памет"...

Доста хора които са се облажили от властта в миналото има за затвора, но до колко миналото законодателство си сътрудничи с настоящото, а?!

Гарван на гарван око не вади ... ;) той само грака някъде в полето, тъй мрачно, тъй жално .... за една по-добра България ли, или за една по-добра партийна линия може би .... :)

За бога братя, не се възмущавайте, а направете нещо ... ма като гледам какво правите ... май не сте братя ... ни сестри сте ... очи ненаситни имате .... и все гледате да "клъфтните" пай от сиромашкия ни род ... :)

Да... прав е Гриша Ганчев ... няма вече мърша .... и започнахте да хапете и живите .... Да сте живи и здрави!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз  затова съм написал "народът(да)вкара(евентуално)"  Да се разчита на следващо управление да го направи, т.е . политиците сами да си го сложат, е несериозно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каракачанов категоричен: Ако ГЕРБ подкрепят ДПС, аз и ВМРО нямаме място в коалицията!

ГЕРБ винаги са проваляли политическото бъдеще на коалиционните си партньори, за да нямат конкуренция на следващите избори.

Глупаци са тези, които са си въобразявали, че това няма да се случи и на тях.

Колкото по-скоро ВМРО напусне позорната коалиция и парламента, толкова повече шансове има да влезе в следващото НС.

Ако са им останали достатъчно симпатизанти, разбира се...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване