Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

41 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      28
    • Парламентарна република
      13

Препоръчан отговор

преди 8 минути, N1K17Y написа:

Нямаме електронни услуги, защото ще трябва да плащаме интернета... :wors:

нямаме електронно правителство, защото администрацията ни е тъпа, сигурно има и такива с по ниско образование и от твоето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

реда е с подаване оставка (примери има доста с разни министри) а не да крякаш от трибуната

Що не питаш Боко защо преди https://www.mediapool.bg/gerb-razturi-parlamenta-s-reshenie-za-boikot-do-ostavkata-na-oresharski-news222203.html

Цитат

ГЕРБ замразява участието си в работата на Народното събрание, докато не бъде внесена оставката на кабинета на Пламен Орешарски. Това обяви лидерът на партията Бойко Борисов

Как само се правите на луди...или сте?

преди 43 минути, Без умствен капацитет написа:

нямаме електронно правителство, защото администрацията ни е тъпа, сигурно има и такива с по ниско образование и от твоето

Е прав си. Като ти гледам постовете - какво да се очаква друго ?! Хората са го казали - тъп като гербераст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Без умствен капацитет написа:

По-смешно нещо не бях чел. Неграмотен човек се присмива на очевидно по-грамотен от него. Съсипахте я тая държава. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, nikssi написа:

Що не питаш Боко защо преди https://www.mediapool.bg/gerb-razturi-parlamenta-s-reshenie-za-boikot-do-ostavkata-na-oresharski-news222203.html

Как само се правите на луди...или сте?

бойкот е едно да напуснеш е друго

преди 6 минути, Тoни написа:

По-смешно нещо не бях чел. Неграмотен човек се присмива на очевидно по-грамотен от него. Съсипахте я тая държава. :D

кой на кого се присмива ? В администрациите има хора които нямат нужното образование за да са там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

бойкот е едно да напуснеш е друго

Ми е напуснаха бееееееееееееее ! Помниш като динозавър - три минути!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, nikssi написа:

Ми е напуснаха бееееееееееееее ! Помниш като динозавър - три минути!

ми да излязат, ти гласува те да са там не аз - така че ти им се сърди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

ми да излязат, ти гласува те да са там не аз - така че ти им се сърди

Че кой се сърди. Аз не коментирам новината. Ако трябва да я коментирам - това не е начина. Вместо да търсят варианти като малките момченца и момиченца почват да плачат...също като Боко ония години.

Изобщо що пък си въобГЪзяваш ,че съм привърженик на БСП ? Не мога да повярвам,че си такъв без умствен капацитет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безумствен се опитва да внуши на четящите темата, че всички, пишещи тук, освен него, миро и още един или двама сме едва ли не членове на БСП.

Слава богу, хората не са тъпи и разбират веднага как стоят нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мдааа... интересен феномен . Тук най големите  червени пропагандатори копиращи едно в едно червените сайтове и плюещи всичко друго , но не и бСП,  не само че не са от бСП , но и се обиждат яростно ако им намекнеш такова :) :)

Разбира се, аз им вярвам безпрекословно :)

Така се очертава след излизането на БСП от парламента, никога да не се върнат там ! :)  Супер !

пп

Да Мойра,  няма тъпи . Продължавай с "гласове" ,  а-спекто , поглед инфо и т.н.. :)  вЕрваме ти .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Мойра написа:

Безумствен се опитва да внуши на четящите темата, че всички, пишещи тук, освен него, миро и още един или двама сме едва ли не членове на БСП.

то че ти мислиш така не е проблем на някой друг - а на псиатрите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те двамата ще се вземат накрая, защото всички останали ги смятат за отпадък на обществото. Неграмотника и самотника.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Тoни написа:

Те двамата ще се вземат накрая, защото всичкои останали ги смятат за отпадък на обществото. Неграмотника и самотника.

няма нужда да си избиваш комплексите тук, че не те броят за нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Мойра написа:

Аз пък си мислех, че бай Миро и безумния капацитет са един и същ човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мафията управлява, държавата разсипана, корупция навсякъде, особено по високите етажи, нарушаване на законите (нежелание на управляващите да подменят ЦИК) Скандали всеки ден за кражби и корупция. Смяна на министри, зам. министри - бушони! Компромати срещу всеки който се опита да каже истината, или да покаже нещо нередно. Покрити дела от години под прокурорски капак, бедност, безпаричие за много от народа, Ало Ваньо, ало Банов, и кой знае още колко ало. Правим "магистрали" взимаме рушвети, правим "метро" и пак същото.Улица "Граф Игнатиев" в София. Вежди Рашидов! Валери Симеонов. Тръбим, че в България всичко е ОК. Кланяме се на тоя, на оня, режем лентички, правим се на умрели лисици за много неща. Ако не правиш това, оставаш на улицата. Купуваме хора за протести от 30 човека!  Тръбим по всички наши(купени) медии, че срещу нас има политическа поръчка, че ние сме невинни! Нито един сгафил от управляващата коалиция не е понесъл наказателна отговорност.Далавери с лекарства, особено за онкоболни хора. За бедните пенсионери да не говорим, да се оправят ,кой как знае. Злоба , завис, ярост, егоизъм в хората. И още, и още, и още...Всички Българи които не са съгласни с това са от БСП. Тя е виновна за положението в момента и от 8 години! И не само, вместо да отговарят на конкретни въпроси, управляващите не пропускат да върнат: "А вие какво правехте? Помните ли?" Какво да помнят, морето и машините!   Наистина смешно и жалко! 

Само няколко хиляди, приютени под крилото на управляващите, на топли и платени служби са доволни!  Смешно и жалко! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Още по-зле. Самотна история...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, barbuncela написа:

корупция

а преди за да спрат всички ЕФ по малка ли бе корупцията ?

корупция или честна сделка е приватизацията на Техноимпекс от Нинова, ?

защо Сергей уволни Нинова заради корупция - Нинова бе натопена от Сергей ли ?

преди 1 минута, Тoни написа:

мисленето се оправя в психодиспансерите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

а преди за да спрат всички ЕФ по малка ли бе корупцията ?

корупция или честна сделка е приватизацията на Техноимпекс от Нинова, ?

Не ми говори само за Нинова! То всяко стадо има черни овци! Ама стадото на управляващите е само от черни овци! Говори за много други корупционни сделки на управляващите през последните 8 години?

Престанете с това "Ти помниш ли морето и машините"  Отговаряйте за вашите постъпки СЕГА и по време на цялото управление! Стига прехвърляхте топката.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Не ми говори само за Нинова! Говори за много други корупционни сделки на управляващите през последните 8 години?

Престанете с това "Ти помниш ли морето и машините"  Отговаряйте за вашите постъпки СЕГА и по време на цялото управление!

добре махаме ГЕРБ - има корупция факт е

кои идва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

добре махаме ГЕРБ - има корупция факт е

кои идва

БСП + ДПС. Тази плоча вече я слушахме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, andreygg написа:

БСП + ДПС. Тази плоча вече я слушахме.

Сега слушаме ГЕРБ - ДПС патриотите сами се самоубиха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Тoни написа:

За администрацията е права овцата . Караянчева да действа да замрази от утре заплатите на Курнелия и компания .. .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С напускане на парламента НИЩО няма да се реши. Този номер върви ,ако в парламента нещата бяха на кантар.  Няма да напуснат нито Воля , нито Патриотите , защото те повече в парламента едва ли ще отидат. Напротив още по лесно ГЕРБ ще си прекарват законите , промените , няма да има кой да ги разобличава. Напускането значи БЕЗСИЛИЕ! По добре беше да останат и да ги разобличават, поне малко щеше да има някакъв контрол и щеше да има по-малко наглост.А и ако сега се стигне до избори , КОИ ще бъдат в парламента? Пак същия цирк, дори по-лошо . ДПС балансьор ,с  решаваща роля в парламента,двама се карат ДПС печели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

преди 10 часа, Тoни написа:

Те двамата ще се вземат накрая, защото всички останали ги смятат за отпадък на обществото. Неграмотника и самотника.

преди 9 часа, Тoни написа:

преди 9 часа, gagodrago написа:

Знаете си приятели, темата :

Вземете се в ръце, че само кошмари с Миро сънувате :lol6:

преди 9 часа, Без умствен капацитет написа:

Е сега Корни му го връща тъпкано :) :)

а сериозно казано - това не е градивна опозиция. Всичката кампания на г-жа Лъжа и Ко се базира на хейтърство, полу-истини, спекулации а често и тотални фейкове.

Важното е да се хвърлят постоянно "сензационни" скандали , то никой не чете подробно обясненията и дали нещо за някой е доказано и какво е станало всъщност, както случая Банов.

Дори няма да споменавам смешните ялови разследвания на Йончева.

за границите, раодиоактивната хасковска вода и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Какво нещо е живота.. не само че в момента управляват с ДПС, ами дори и Атака участва в управлението... :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване