Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

43 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      30
    • Парламентарна република
      13

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Мойра написа:
преди 10 часа, Тoни написа:

Правителството си създава едно Гестапо. emoji848.png

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Точно!

Крайно време е почтените журналисти, които не се страхуват да казват истината, да излязат на протест.

Абе хора .... какво Гестапо Ви гони ...:question:

Особено пък Вас - журналистите .... :question:

И за какво ще протестират така наречените почтени жЮрнал листи... :question:

Къде видяхте ограничаване на Вашата свобода на словото, а ... :question:

И естествено е да Ви се търси отговорност за това какво публикувате!!!

Проявявайте малко по-голяма отговорност Вие .... може да критикувате всяко правителство, но не и да клеветите!!!

Все пак Вие сте "четвъртата власт" и ако между Вас си имате политически пристрастия, то си ги бистрете и т.н. помежду си ....

Когато обаче Вашата борба се "изцъкли" в медиите ... ма ставате по битер от парламентарните мискини ... :)

Ми дайте цялото общество да излезе на протест и срещу Вас и вси дето по някакъв начин се "храните" от властта която имате, а?!

:)

О свещена простота .... о омайна сладка и т.н. ... защо търсите Гестапо и други изживелици в двадесет и първи век ...

Е ... немам думи ....

Не знам дали тези мои слово деяния са точни, но определено нещо Вие не се целите точно ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.02.2019 г. в 1:59, nikssi написа:

:D Голямо шубе президента да не наложи вето върху законопроекта. Още не влязъл в сила и го променят.

Шубето е голЕм страх ей....

Гаф след гаФФФФФФФФФ!

Въпрос на гледна точка. В случая както заради фейковете и тоталната истерия и с истанбулската  , сега връщат поправките за избирателния кодекс.

Мнението си го казах вече - не ГЕРБ, а най вече дПС и БСП обслужваше тази поправка заради ефекта 15/15 . По простоватия и не особенно образован електорат /какъвто е на БСП и ДПС/ машинално гласуват с един номер и за преференция. Дефакто се оказва че вота ИМ  за преференцията е лъжа. Те дори не знаят човека, но гласуват под строй и заради НОМЕРЧЕТО в бюлетината. И за да не стават грешки  като тази дето изритаха Стани Шеф , искаха този праг.

сещате се за Стани Шеф нали :) :) Той даже щеше да се оттегля, но странно как "забрави " да го направи  :)

преди 12 часа, nikssi написа:

Чудесна новина ! Крайно време беше.

Винаги съм приветствал тези инициатив, насочни за борба с фейк новините и дезинформацията. След Украйна и лъжите за нея, това стана световен  феномен и ПРОБЛЕМ.

Европа  последните години се усети и започнаха да вземат мерки, радвам се че това ще има почва и у нас. :)

Виждам как вият на умряло троловете дето най ще ги ужили това .

Не, не е Гестапо . Просто по трудно ще си разпространявате фейковете :)

преди 32 минути, ДиоиД написа:

Абе хора .... какво Гестапо Ви гони ...:question:

Особено пък Вас - журналистите .... :question:

И за какво ще протестират така наречените почтени жЮрнал листи... :question:

Къде видяхте ограничаване на Вашата свобода на словото, а ... :question:

И естествено е да Ви се търси отговорност за това какво публикувате!!!

Проявявайте малко по-голяма отговорност Вие .... може да критикувате всяко правителство, но не и да клеветите!!!

Все пак Вие сте "четвъртата власт" и ако между Вас си имате политически пристрастия, то си ги бистрете и т.н. помежду си ....

Когато обаче Вашата борба се "изцъкли" в медиите ... ма ставате по битер от парламентарните мискини ... :)

Ми дайте цялото общество да излезе на протест и срещу Вас и вси дето по някакъв начин се "храните" от властта която имате, а?!

О свещена простота .... о омайна сладка и т.н. ... защо търсите Гестапо и други изживелици в двадесет и първи век ...

Е ... немам думи ....

Не знам дали тези мои слово деяния са точни, но определено нещо Вие не се целите точно ... :)

Много точно казано.

Наистина би било  интересна гледка - авторите /обикновенно неизвестни/  на сайтове като истината.нет, гъделнюз, бултаймс, петел.бг,  и подобни клоаки да изляза на протест за това че им се пречи да си разпространяват лъжите

:) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Домусчиев купи Нова телевизия

Коя партия подкрепя Домусчиев? :rolleyes:

Само питам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Мойра написа:

Само питам...

Ми то се знае .... същата която е подкрепила всички бизнесмени... :rolleyes:

;) тъй де .... не е от новото време ... :) и едва ли младите са запознати с нея ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Мойра написа:

Само питам...

Остави го да си трещи, и тоя явно живее в паралелно измерение ... не вижда ограничаване на свободата на словото ... то изобщо няма такава, по телевизиите му дават само разплутия корем и неговите други шкембета и това ми било свобода. И русофобията, и тя е свобода. А колко примери има още, то идват избори и ще се види. Остави го да си оригиналничи.

И не ме цитирай, андроид, няма да ти отговарям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да не го харесвам, но си е бизнесмен, не може да му се отрече!!! Идват избори!!! Само от предизборната кампания си е избил парите!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Мойра написа:

Само питам...

преди 4 часа, ДиоиД написа:

Ми то се знае .... същата която е подкрепила всички бизнесмени... :rolleyes:

;) тъй де .... не е от новото време ... :) и едва ли младите са запознати с нея ... :)

сделката не е финализирана, само лалата като каракачанки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

лалата като каракачанки

:offtopic_s:И се к'во .... да хапем кът тигър ли, а, или да подвиваме опашка като домашни любимци ли, а?! ... :) 

п.п. Най си обичам БНТ 1, 2, 3 па има вече и 4 ... и все ми е тая на кой ще е собственик въпросната "Нова" ... :)

Малко ми е тъжно за Седем дни ли бе ... но то бе заради Стойчо Керев, но пък сега си го гледам някъде другаде ... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ДиоиД написа:

:offtopic_s:И се к'во .... да хапем кът тигър ли, а, или да подвиваме опашка като домашни любимци ли, а?! ... :) 

п.п. Най си обичам БНТ 1, 2, 3 па има вече и 4 ... и все ми е тая на кой ще е собственик въпросната "Нова" ... :)

Малко ми е тъжно за Седем дни ли бе ... но то бе заради Стойчо Керев, но пък сега си го гледам някъде другаде ... ;)

я потърси в нета само сега и топ новини казват че сделката е готова, а другите казват това

например сделката трябва да мине през Комисията за защита от конкуренцията, а тя още не е влязла в комисията :angry: мисли преди да драскаш врели некипели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Без умствен капацитет написа:

мисли преди да драскаш врели некипели

Абе човек .... мислиш ли, че това на кой е "Нова" требе да ми е най-важната мисъл в момента, а?! :)

Се ... за картелни споразумения не си ли чувал пък ти ... а?!

На туй му се вика: Информация и Дезинформация ... разделяй и владей ... :)

Всичко е политически трикове за предстоящите избори .... Водят се разни социологически проучвания и бля, бля, за да могат определени Пи АР-и да спретнат политическа платформа, за да докопат място в местната, европейската и т.н.  власт ...

Малко май не си в час .... Важна е 2020 .... хм ... ма сещай се за какво иде реч ....

Нещо за римско право върху собствеността да си прочел, а?

Отнеха на масовия българин спестяванията, отнеха му и икономиката, а сега е ред и на собствеността ...

Ако на теб не ти пука на каква земя стъпваш, то на мен ми пука ....

Що не подхванеш концесиите, а .... и как на определени наследници не им бе върната собствеността на разни кариери и т.н. ...блага .... а?!

Не им стига на някои държавната собственост, та се загледаха и в непотърсената хорска собственост .... към която всички са се устремили ....

Та тъй си говоря .... врели некипели .... и изобщо не мисля, а отстоявам някой неща ... ;)

На теб: Без умствен капацитет съм оставил мислите и т.н. ... мисли, то една патка мислела, мислела, па после станала на манджа ... :)

Ай ... Наздраве! :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Мойра написа:

Само питам...

Е па тиквата нали писа закони специално да му опрощава едни милиони на тоя Домус.
Разбрали са се сега да купи той Нова и да има само хвалебствия за герберите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз немога да разбера , защо в темата за поолитика коментираме телевизия

какво ще кажете да коментираме и че партийната телевизия на БСП която е уж ХД няма нищо общо с ХД - явно си лъжат по дефолт

гледам че Мойра е публикувала първа за сделката с нова - моля да каже каква е връзката с тема политика или просто и тя незнае вече на кой свят е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Не съм съгласен. Отлична статия щеше да е, ако заглавието гласи, народът вкара  ГЕРБ в затворите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sliderum написа:

Не съм съгласен. Отлична статия щеше да е, ако заглавието гласи, народът вкара  ГЕРБ в затворите.

Дано дочакаме и такава статия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а кога ли Нинова ще е вкарат зат решетките, задето приватизира Техноимпекс, който е на народа

явно мойра ми отговаря на въпроса с малчаливо съгласие

това да незнаеш на кой свят си се лекува - има психолози, невролози - това състояние се лекува ако не си вече в късен стадий, имайки предвид че по цял ден киснеш в форума, като че ли си в него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Въпрос на гледна точка. В случая както заради фейковете и тоталната истерия и с истанбулската  , сега връщат поправките за избирателния кодекс.

Бла , бла както винаги. Сътвориха правен абсурд - това е гафа. Ти ми говориш за гледни точки , и пак фейкове ала бала портокала...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, nikssi написа:

Бла , бла както винаги. Сътвориха правен абсурд - това е гафа. Ти ми говориш за гледни точки , и пак фейкове ала бала портокала...

не е гаф, и двамата сте прави / идеята е да се направи нещо, да се вдигне шум от опозицията и управляващите да се съгласят с опозицията или накратко цирк

погледни в миналото, така се прави още от БСП и продължава 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

не е гаф, и двамата сте прави / идеята е да се направи нещо, да се вдигне шум от опозицията и управляващите да се съгласят с опозицията или накратко цирк

погледни в миналото, така се прави още от БСП и продължава 

Знаеш ли колко ми дреме кой казваш ,че е прав? Оня със фейковете е прав , той винаги е политкоректен.  Миро фейка .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nikssi написа:

Знаеш ли колко ми дреме кой казваш ,че е прав? Оня със фейковете е прав , той винаги е политкоректен.  Миро фейка .... :)

казвам че и бла-бла може да кажеш - правим нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Мойра, оправи си линка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, M.Николов написа:

Мойра, оправи си линка!

Благодаря ти!

Валерия Велева: ГЕРБ, оттеглете Данаил Кирилов като шеф на правната комисия!

Доколкото си спомнявм, бях го проверила...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

Миро фейка .... :)

Миро разобличаващ фейка.

Голям бяс ви гони от това  нали ?  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Мойра написа:

а сега помисли ако можеш (твои мисли не съм чел, само цитираш ) кой слага мъртвите души

и ще осъзнаеш (също ако можеш) каква глупост цитираш

както се казва в статията 

Цитат

хипер глупост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване