Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

60 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      41
    • Парламентарна република
      19

Препоръчан отговор

преди 56 минути, Мойра написа:

Все още ги има, но се надявам да доживея зъбни протези, но на теб как ще ти присадят здрав мозък - не знам.

ти незнаеш:eek: значе и ти си блондинка

както е тръгнало лошия ГЕРБ ще е виновен че ти падат зъбите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Ааа.. оправяй се с Мойра, дето те наича трол дето не му харесва инфото от сайта и. :giggle1:

Такива като тебе са ми прозрачни. Тия номерца ги придавай на друг. И защо пък непременно трябва да харесвам някой сайт? Ама верно сте се филмирали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Без умствен капацитет написа:

се използва като събирателен термин за различни видове софтуер, предназначен да повреди, наруши функционирането, открадне, разруши или като цяло да извърши негативни и нелегитимни действия в рамките на компютърни системи.

На мен нищо не ми се чупи на компютъра като отварям и чета в аферата, пък съм само с вградения в бозата дифендър и с на настройки по подразбиране. Дори и не ме е пренасочвало към друг страници. Що така, сигурно щото клеветиш колежката и лъжеш.

ПС, Ха-ха и Мирко при това съвсем открито си призна че доносничи. Еегаси, всички се правят на капиталисти и демократи, плюят по комунизма, имало тогава много  червени чугуни, доносници, а те двамата надминаха целият строй с доносите си, само в две страници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Мойра написа:

Кеворк колкото повече остарява толкова повече глупости произвежда.

Защо ако има нещо нередно около Борисов Цветанов трябва да си мълчи? Защото трябва да се спазва омерта ли. В нормалните държави се счита за нормално да  се прикриват злоупотреби и престъпления само на база на партийна принадлежност , а тук някакъв си агент Димитър ни поучава колко е лошо да се изнасят неща за другарчето :D

https://bivol.bg/доносите-на-кеворк-кеворкян.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, lsmurf написа:

В нормалните държави се счита за нормално да  се прикриват злоупотреби и престъпления само на база на партийна принадлежност

Я пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 7 часа, nikssi написа:

Такива като тебе са ми прозрачни. Тия номерца ги придавай на друг. И защо пък непременно трябва да харесвам някой сайт? Ама верно сте се филмирали.

Ехооо Тя го каза това. Питай нея ! :)

преди 8 часа, Мойра написа:

Много добре знаеш, кого съм имала предвид под тролове.

И внимавай с този смях, защото може да падне и последния ти зъб и цялата ти тролска заплата ще отиде за озъбяване.

преди 9 часа, Мойра написа:

Злобата е лош съветник, мирко, един от най-лошите!

Кой ми говори за злоба а ? :giggle1:

преди 1 час, sliderum написа:

ПС, Ха-ха и Мирко при това съвсем открито си призна че доносничи. Еегаси, всички се правят на капиталисти и демократи, плюят по комунизма, имало тогава много  червени чугуни, доносници, а те двамата надминаха целият строй с доносите си, само в две страници.

я пак ? какво съм "признал" и на кого "съм акал в гащите " че не разбрах ? :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, M.Николов написа:

Я пак!

Благодаря. Имах предвид не се счита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бонев: Борисов има проблем с Цветанов, началото на края дойде от неговата лакомия

Цитат
Борисов има проблем с Цветанов и е наивно да си мисли, че си е решил проблемите в партията. Цветанов ще чака първи по-слаб резултат, за да се изтъкне.

Да каже, че е незаменим. (само бил закачил шпайковете на стената, той структурирал ГЕРБ, партията била в чудесна кондиция... заради него, явно, имал вече оферта от друга партия..., Борисов му предложил трети вариант, но не го удовлетворявал?!) Последното беше веднага опровергано от Борисов.

Както Георги Марков сглупи да твърди, бил незаменим.
Хайде бе.

Ще пропусне, че началото на края дойде от неговата лакомия и самозабравяне.
От неговата арогантност, липса на харизма и предизвикване на пълно отвращение в обществото, правен волунтаризъм (Дани и Деса, мислете му), потъпкване на закона по най-фелдфебелски начин.

Нямало да каже лоша дума.
Няма, но ще пръска отрова при всеки повод.
Помнете ми думата, редовните критици на ГЕРБ няма да можем да се доредим от него.

Чака ни самоизтъкване, подобно на Роско.
Двете страни на монетата на нищожеството.
Не че не злорадствам, де

Богомил Бонев, Фейсбук

По всяка вероятност, нещата ще се развият точно така, както прогнозира Бонев.

Цветанов ще създаде доста проблеми на Борисов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мойра написа:

Бонев: Борисов има проблем с Цветанов, началото на края дойде от неговата лакомия

Цветанов ще създаде доста проблеми на Борисов.

Цитат

Борисов му предложил трети вариант, но не го удовлетворявал?!) Последното беше веднага опровергано от Борисов.

Самият Борисов каза че е имало такъв вариант ако след това се втурнал да се опровергава ще ми бъде много забавно да го прочета . В противен случай считам че господин Бонев си пише неща наизуст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.05.2019 г. в 18:14, Мойра написа:

Ползвам това фрапиращо мнение на митрополита за сравнение с посещението на папата в Румъния

https://www.mediapool.bg/rumanskiyat-patriarh-i-papata-s-obshta-molitva-v-bukuresht-news293995.html?fbclid=IwAR2ESGCo3mkznZUNV9EPGZsOsqZ98YXTyKWP66ZIt0Tq0uN9_pisORNtRtc

Наистина сме много далеч от нормалните държави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

по скоро ти се иска да повярваме че идваш от бъдещето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Досега прогнозите на Бонев винаги са били точни.

П.П. Отговарям на lsmurf !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://breaking.bg/novini/правителството-фиксира-партийната-субсидия-на-11-лева/

27.05.2019г. 11:58ч.

Правителството фиксира партийната субсидия на 11 лева

Така ще бъдат спестени 6,5 милиона лева

Със свое решение Министерският съвет одобри проект на Закон за изменение на Закона за политическите партии. Това съобщиха от правителствената информационна служба.

https://www.svobodnaevropa.bg/a/29954590.html

Ден след като „Шоуто на Слави“ съобщи, че партиите, които имат право на държавна субсидия, са взели по 13,23 лв. на глас вместо по 11 лв. на глас, както предвижда законът, премиерът Бойко Борисов заяви, че от ГЕРБ са готови да участват в разговори за намаляване на партийните субсидии

Според информацията, разкрита в епизод на „Шоуто на Слави“, политическите партии са получили над 6,5 млн. лева повече през 2018 г., отколкото им се полага според броя на гласовете. Тези пари са разпределени между партиите и така се оказва, че те получават държавна субсидия в размер на 13,23 лева на глас.

Цацаров проверява партийните субсидии

https://news.bg/crime/tsatsarov-proveryava-partiynite-subsidii.html

22.05.2019 10:44:31

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Мойра написа:

Например ?

Да, предупреждаваше БСП че може да се провалят и да мислят за план Б ... но нещо друго по съществено ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начии, тук сме България, не ме интересува нито папата, нито другите катлически педофили. Ще помоля Миро и другите да не ги споменават влажните си фантазии с него, изключая ако има пряка моментна връзка на папата с Боко и кабинета му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Мойра написа:

П.П. Отговарям на lsmurf !

например

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, sliderum написа:

Начии, тук сме България, не ме интересува нито папата, нито другите катлически педофили. Ще помоля Миро и другите да не ги споменават влажните си фантазии с него, изключая ако има пряка моментна връзка на папата с Боко и кабинета му.

На някои България им е Ватикана, та...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, acnekt написа:

ако наистина са взели повече то следва да е така и през преходните години

преди 3 минути, Мойра написа:

На някои България им е Ватикана, та...

то преди час и аз ти направих такава забележка в друга тема, но гледам че почваш и да си отговаряш сама

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А  може ли осведомителната агенция, за това кой чужденец, който ни най-малко не ме интересува какво е направил, да не се поства въобще в тази тема. Още малко групата либерастки тролове ще почнат да ни осведомяват тук как такива чужденци са си бърсали един на друг сополите, кой кога е пръднал и други бълвочи. Направо на колонка "чужбина"  от жълта медия я обърнахте тая тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

А  може ли осведомителната агенция, за това кой чужденец, който ни най-малко не ме интересува какво е направил, да не се поства въобще в тази тема. Още малко групата либерастки тролове ще почнат да ни осведомяват тук как такива чужденци са си бърсали един на друг сополите, кой кога е пръднал и други бълвочи. Направо на колонка "чужбина"  от жълта медия я обърнахте тая тема.

Има тролове има проблеми, няма тролове няма проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като папата бе на официално посещение у нас, посрещнат от ББ, в интерес на обективността е хубаво да сравняваме как се посреща и в другите държави.

Особенно наши съседки като Румъния.

Нямам нищо против всякакви коментари на това сравнение, дали е добро . лошо и т.н.. но който иска да си слага капаци на очите, да си следва някаква негова субективна тясноориентирана пропаганда и разбирания, това си е негов проблем :) Но не и да дава акъл . Благодаря .

преди 2 минути, Мойра написа:

Ако се запознаеш малко чисто по определение какво е трол, и какво е дискусия, ще останеш изненадана  КОИ са всъщност троловете тук . :) 

Нещо за примери което те питах за Бонев ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Мойра написа:

нало осъзнаваш че това и за теб се отнася : няма нужда да обвиняваш другите за твоите грешки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Както е тръгнало, скоро в темата ще пишат само троловете.

Може пък така да е по-добре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Мойра написа:

:offtopic_s:

Както е тръгнало, скоро в темата ще пишат само троловете.

Може пък така да е по-добре...

да , с теб нали сме такива

слид

засега се отказах да си копувам камера с кабелче, че като чета коментарите под продукта - китаеца лъже като жена от балканите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...