Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

51 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      36
    • Парламентарна република
      15

Препоръчан отговор

току-що, sliderum написа:

Това нищо не е, има и рекорди.  Ама Боко вече не е главен секретар и им се разминава.

е да де нали аз това казвам, че поста на Мойра е лъжа

преди 3 часа, Мойра написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

е да де нали аз това казвам, че поста на Мойра е лъжа

Това го е писал адвокат, не Мойра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Чудя ти се, как си сдържаш нервите, отговаряйки на неадекватните постове на овчицата? :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

Чудя ти се, как си сдържаш нервите, отговаряйки на неадекватните постове на овчицата? :speak:

то мисля , че ти си неадекватна щом мислиш за вярна, тази явна лъжа на пози който казва че е адвокат

ааз ако ти кажа че съм лекар - хирург ще повярваш ли

преди 8 минути, sliderum написа:

а тя мисли че е вярно но и ти потвърди че граничи с лудостта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Овчице, защо не си намериш някое приятно занимание, за да излекуваш манията си непрекъснато да следваш Мойра и да се излагаш, пишейки глупости, афиширайки прословутия си "правопис"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

Овчице, защо не си намериш някое приятно занимание, за да излекуваш манията си непрекъснато да следваш Мойра и да се излагаш, пишейки глупости, афиширайки прословутия си "правопис"?

то ти се излагаш като пишеш лъжи - като мислиш че е вярна статията тогава е защити,  ако можеш

или просто си признаваш че разпространяваш лъжи

ти избираш

слидчо - да си купя ли такова се двуомя - какво е твоето мнение

HTB1rwjVSMDqK1RjSZSyq6yxEVXaM.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Без умствен капацитет написа:

а тя мисли че е вярно но и ти потвърди че граничи с лудостта

Човека е адвокат, с това си изкарва хляба. Всеки ден. Би трябвало да е наясно с положението.

преди 13 минути, Без умствен капацитет написа:

то ти се излагаш като пишеш лъжи - като мислиш че е вярна статията тогава е защити,  ако можеш

или просто си признаваш че разпространяваш лъжи

ти избираш

слидчо - да си купя ли такова се двуомя - какво е твоето мнение

HTB1rwjVSMDqK1RjSZSyq6yxEVXaM.jpg

Ми ако ще шпионираш червените чугини през дупките, ще ти трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, sliderum написа:

Ми ако ще шпионираш червените чугини през дупките, ще ти трябва.

как си знаех че това ще кажеш - извратеняк

мисля че лесно ще гледам номерата на СМД елементите

другото което си мисля е нещо да държи камерата - като микроскоп

но ендоскопа е по евтин 2 метра няма 10 лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Мойра написа:

не е така, ама жалко че остава в бг, аз гласувах за него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:

как си знаех че това ще кажеш - извратеняк

мисля че лесно ще гледам номерата на СМД елементите 

другото което си мисля е нещо да държи камерата - като микроскоп

но ендоскопа е по евтин 2 метра няма 10 лева

Ами темата е политическа, технически отговори в съответните секции на форума. Респективно като дадеш някакво въведение в темата. Щото на мен просто една снимка не ми отваря телепатичен канал, какво ти трябва и защо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, gagodrago написа:

е и, а аз  чих че няма да има санкции, защото злоупотребите са нищожно малки

а и това не е причина за Еврозоната, а и доколкото знам искаш да излезем от Евросаюза - сега защо ти текат лигите по Европа

преди 1 час, sliderum написа:

Ами темата е политическа, технически отговори в съответните секции на форума. Респективно като дадеш някакво въведение в темата. Щото на мен просто една снимка не ми отваря телепатичен канал, какво ти трябва и защо.

изборите минаха и вече, политичеките тролове не пишат в темата

. АЗ мисля че ще е по добре да си взема метър от ендоскопа, защото регулатора за силата на светлината е до входа за УСБ-то и като удължение да взема едно обикновено дата кабелче (вероятно ще е 2 метра) 2+1 = 3 метра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте как хвалят Б. Б. - може ли подобен клип за Нинова (а да тя няма):grimace:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Без умствен капацитет написа:

Вижте как хвалят Б. Б. - може ли подобен клип за Нинова (а да тя няма):grimace:

Превърнаха ни от горд народ, в банда джендер подмазвачи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, sliderum написа:

Превърнаха ни от горд народ, в банда джендер подмазвачи.

като бе серГЕЙ на власт, защо не го направи той да се подмазват на него

а да той откраде всички пари, и му спряха спонсорирането - нали затова избяга да не му изпълнят втората сричка от името му

между другото каза че в Плевен има много които го саботират и започва чистка

ти горд ли бе като Европа каза на серГЕЙ открадна всичко, нищо повече няма да ти дадем, сега България да върне парите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като че ли след известно време, пак ще има подобни клипчета

Обявление за поръчка (Директива 2014/24/ЕС/ЗОП) (913700)
АПИ ОП No 1232

Възложител:
АПИ

Име:
"Определяне на изпълнител на консултантска услуга, във връзка с проектиране и строителство на обект Автомагистрала "Струма" Лот 3.2 с две обособени позиции:"
ОП 1:
Лот 3.2.1, участък "Крупник - Кресна" – ляво платно от км 375+860?376+000 от Лот 3.1 на АМ "Струма" до км 389+100 и пътни връзки (ПВ)
ОП 2:
Лот3.2.2, уч-к "Крупник-Кресна"–ляво пл. от км389+100 до км399+500,обх. път на гр. Кресна–част от дясно пл. от км396+137 (по км на път І-1/Е79/) до км401+691.90 ?397+000 от Лот3.3 на АМ "Стр.",вкл.ПВ

Прогнозна стойност
Стойност, без да се включва ДДС:
ОП 1: 11 119 907.00 BGN
ОП 2: 10 763 130.00 BGN

Продължителност на поръчката, рамковото споразумение или динамичната система за покупки
Продължителност в дни:
ОП 1: 1599
ОП 2: 1599

Краен срок за получаване на оферти или заявления за участие:
04/07/2019 17:30

Screen-Hunter-100.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ремонта на участъците да го предвидят, че може и да почне  още преди завършването им :38:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

А ремонта на участъците да го предвидят, че може и да почне  още преди завършването им :38:

да те в психиатрията се смеят без причина, знаеш ли че гаранцията на магистрали и всичко в строителството е 5 г., а гаранцията е 100% заплатена от строителя

преди 55 минути, M.Николов написа:

https://www.24chasa.bg/novini/article/7479230

Иначе не лошо предложение от ДПС.

https://www.24chasa.bg/novini/article/7479291

ако помниш преди 2-3 години бе предложено от друга партия и не се прие от НС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо предложението идва чак сега?

Нима политиците не са били наясно, че процентът на бедните хора в България е прекалено висок за държава от ЕС?

Освен това хората не се хранят само с хляб, добре би било да свалят ДДС-то на всички основни хранителни продукти, защото вдигането на цената на тока ще ги оскъпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Мойра написа:

Защо предложението идва чак сега?

Нима политиците не са били наясно, че процентът на бедните хора в България е прекалено висок за държава от ЕС?

Освен това хората не се хранят само с хляб, добре би било да свалят ДДС-то на всички основни хранителни продукти, защото вдигането на цената на тока ще ги оскъпи.

Цитат

С въвеждането на диференцирана ставка на ДДС за храни и лекарства няма да бъде постигнато трайно намаляване на крайните цени за потребителя, като в тази връзка следва да се посочи опитът на Европейската комисия, която е провела множество изследвания в тази област и е доказано, че влиянието на по-ниския ДДС върху цените е минимално. По-ниските данъчни ставки само частично се отразяват върху крайните потребителски цени, а намалението на ДДС води до увеличаване на печалбите на производителите и търговците на стоките. Дори в случаите, когато диференцираната ставка за ДДС намира отражение върху цените, този ефект е временен, след което цените отново постепенно се повишават.  В заключение следва да се отбележи, че националната данъчна система е структурирана по начин, по който основният дял от данъчните приходи в държавния бюджет се формира от постъпления от ДДС и акцизи, като са взети предвид и основните препоръки, включени в Стратегия „Европа 2020" за стимулиране на икономическия растеж и развитие. Прилаганата дългогодишна данъчна политика в България е за ниски ставки за преките данъци (корпоративни данъци и данъци върху доходите на физическите лица) и за неутралност на ставките за косвените данъци, в т.ч. единна ставка на данъка върху добавената стойност. Политиката в областта на ДДС за целия период от неговото въвеждане в България през 1994 г. винаги е била за една единствена стандартна ставка, тъй като ДДС не се счита за разходно-ефективен и целенасочен инструмент за икономическа политика.

това е номер на ДПС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я цъфтанът подал уж оставка от всички постове в герп. Сега вече как ще го излагат публично, ако няма да е политик, с вече направените далавери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...