Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

50 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      35
    • Парламентарна република
      15

Препоръчан отговор

преди 1 минута, sliderum написа:

Абсолютно правилно, до навършването на 18 години не са хора, а нещо друго. Ей, с кво си се дрогирал бе!

тогава кажи защо заставаш зад майките - те искат само за тези до 18

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

Зкайш ко, като се беше напнала да работиш на терен, взесто да седиш и пишеш глупости тук, ми беше едно такова нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sliderum написа:

Зкайш ко, като се беше напнала да работиш на терен, взесто да седиш и пишеш глупости тук, ми беше едно такова нормално.

какво не разбра в въпроса ми или просто нежелаеш да му отговориш

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

производителя на кечки за зъби

нали пискаш че администрацията е голяма - е намалят е

и това не е началото - защо зи любимата ти Йончева не го споменава

Цитат

През юли 2018 г. по предложение на Прокурорската колегия Висшият съдебен съвет реши от началото на тази година да бъдат закрити районните прокуратури в Белоградчик, Кула, Дряново, Трявна, Тервел, Ардино, Брезник, Трън, Мадан, Чепеларе и Тополовград.

още 29 районни прокуратури ще бъдат закрити

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

Нали знаете че нашите цоциалисти нямат нищо общо със социалистите в Европа. И като принципи, и като манталитет и като партии.

То и Герб нямат нищо общо като принципи и манталитет със сродните им партии в Европа, ама на.:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ама на де ... Признати са в Европа, не им спират проектите и европарите.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер, мафията закрива прокуратурите, за да няма кой да я съди. Има други администрации, които за разлика от хпокуратурите са напълно безполезни и дори вредни. Овцо, що не закрият калинчестите назначения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Е ама на де ... Признати са в Европа, не им спират проектите и европарите.  :)

Е, и?

Като голяма част от тези пари отиват не по предназначение, а за "наши" хора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко голяма част ? При червените  не част, а всичкото отиваше. Ама пак за тях гласувате :)

Въпрос на контрол, нали ?

Сега и Офширка Милиончева  перяща КТБ парички и с роднински къщи за гости, ще изберете да се "бори за справедливост в Европа" :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не съм харесвал Йончева като политик!И за мен е огромна грешка листата на БСП, но това си е техен проблем.Не харесвам и листата на Герб, но в по-малка степен.За това и ще се огледам за личност, която ми допада без значение от коя партия е и ще гласувам за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, sliderum написа:

Супер, мафията закрива прокуратурите, за да няма кой да я съди. Има други администрации, които за разлика от хпокуратурите са напълно безполезни и дори вредни. Овцо, що не закрият калинчестите назначения?

значи си за увеличаване на администрацията - така ли ?

имай предвид че населението на страната намаля - какво ще кажеш ако то вдигнат данаците  - навит ли си ?

а и не се закриват разследващи органи, а лица придвижващи документи / а и интересно защо тези сигнали се подават в София, а не в прокуратурата на Трън

преди 33 минути, M.Николов написа:

Е, и?

Като голяма част от тези пари отиват не по предназначение, а за "наши" хора!

а преди по добре ли бе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, crazy katon написа:

Няма смисъл, Мойра! Сигурен съм, че дори да видят да изяжда децата им пред очите, пак ще гласуват за него. Силно казано, но след непрекъснатите "гейтове" и пак за него, това вече е ... Поне да беше за суперлидер като Путин, а то някакво неграмотно и некултурно нищожество, пък и грозен на това отгоре. Както е казал поетът: Простотията ходи по хората, а не по гората.

Няма да стане, виж горното. Единственият шанс е някой комик да направи партия, ма то и кадърни комици нямаме вече. Това е, дано по-младите доживеят по-щастливи времена.

Честит Ден на славянската писменост!!!

Боко освен, че е тъп и грозен вече и дебел е станал. Нещо много се угои той за 3 мандата. Току виж заприличал на Пеевски.

И едно сравнение. Всеки сам да си прави изводите. 

В съседна Румъния

Romania_cr_ed.jpg

В Унгария при Виктор Орбан

Untitled2_cr.jpg

В България при Боко тиквата

Untitled1_cr.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, miro20 написа:

Колко голяма част ? При червените  не част, а всичкото отиваше. Ама пак за тях гласувате :)

Въпрос на контрол, нали ?

Сега и Офширка Милиончева  перяща КТБ парички и с роднински къщи за гости, ще изберете да се "бори за справедливост в Европа" :) :)

Миро ли Фантагиро ли си , няма по - голям фантазьор от твоята персона  в този форум. През годините доста потребители те обиждат и псуват случайност  -не  това е следствие на ценните ти словоизлияния. Хващайте си парцалките цялата Герберска измет заедно с Магарешки ,ДПС и онзи Тумбак Воевода Краси тераси, Джамбазки , АБВ Румен Петков ,Първанов и освободете от присъствието си българския народ.Дълго търпяха всичките ви безобразия и престъпления. Достатъчно е да се види какви чудеса сътворихте в София ,Варна и Пловдив С безкрайни ремонти за стотици милиони и кражби.Съсипана образователна система ,здравеопазване и земеделие. Едно нещо ви се отдава добре и то е как да измисляте схеми пари от евро роекти предназначени да подобрят жизнения стандарт на населението да се усвояват от приближени да Тиквата фирми.Така наречените Обединени Патриоти се доказаха,като поредните алчни за власт и пари нищожества продаващи паспорти на цигани от Македония,араби и лица със двойно гражданство от Турция. Върха на сладоледа е как ще спасяват България, тук важния въпрос е кой ще спасява България от тях самите.Престъпленията им са неизброими от внасяне на лобистки законопроекти ,източване на ддс ,умишлено фалиране на фирми дължащи огромни данъци .Само в един от областните градове са закрити над 90 училища за 14 години и това са данни предоставени от общинската администрация. Тази вечер нагледно ви показаха наглите лъжи изречени от Краля Слънце Бойко само за една седмица. Как неговите роднини с които не си говори от 30 години купуват и продават имоти в София за десетки милиони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

През годините доста потребители те обиждат и псуват случайност  -не  това е следствие на ценните ти словоизлияния.

Да. Именно затова ме радва това безсилие. Защото нищо друго освен беззъби обиди и псувни, не можете да сложите насреща :)

Иначе оценките ти и субективната ти пропаганда  ни най малко не ме вълнуват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, gagodrago написа:

Боко освен, че е тъп и грозен вече и дебел е станал. Нещо много се угои той за 3 мандата. Току виж заприличал на Пеевски.

а източника официален ли е или си го копнал от блога на бат влади

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, gagodrago написа:

В България при Боко тиквата

Що ми се струва че имаш много малка идея какво всъщност цитираш ? :)

Видял си от червените ви форуми графика в която чертата е надолу и хайде да копипействаме а ? :)

ето ти и още нещо, което не опровергава  забавения растеж на БВП, но показва и други показатели като :

https://ec.europa.eu/info/business-economy-euro/economic-performance-and-forecasts/economic-performance-country/bulgaria/economic-forecast-bulgaria_en

Economic forecast for Bulgaria

The Commission publishes a full set of macroeconomic forecasts for the EU and its Member States in spring (May) and autumn (November) and publishes interim forecasts updating GDP and inflation figures in winter (February) and summer (July). These forecasts are produced by the Directorate-General for Economic and Financial Affairs (DG ECFIN).

Indicators 2017 2018 2019 2020
GDP growth (%, yoy) 3,8 3,1 3,3 3,4
Inflation (%, yoy) 1,2 2,6 2,0 1,8
Unemployment (%) 6,2 5,2 5,0 4,8
Public budget balance (% of GDP) 1,2 2,0 0,8 1,0
Gross public debt (% of GDP) 25,6 22,6 20,5 18,4
Current account balance (% of GDP) 6,2 2,5 1,6 1,5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

ама давай факти, защото което казваш според мен е художествена измислица

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вярвам в ГЕРБ, но силно вярвам в герба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

слид

вчера което говорихме - наистина в този регион има доста подобни

https://play.nova.bg/video/razsledvane/season-6/razsledvane-2019-05-19

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, gagodrago написа:

10325213_654485367940688_261959556470856074_n.jpg

моожеш ли поне един факт да изкараш- например кой е осъден за корупция от ГЕРБ

аз казвам Йончава - ти си наред, предполагам че можеш щом претендираш че си умен, а може би няма да можеш защото не си

да живее БСП което предложи да опростим дълговете за вода на манго в Бургас, и също БСП ги организира да стачкуват за това предложение

значи да го разбирам че ако БСП ти сложи данък 100 000 лв.  си съгласен и всичко е ОК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

аз казвам Йончава

Знам че си влюбена в другарката, само тя ти е в устата и Нинова.  Като ти омръзне да демонстрираш гейщината си, може да дадеш и други евентуално провинени представители на бсп-то. Щото от герп само публично известните боклуци участващи в разни гейтове вече са няколко дузини. То не бяха апартаменти, некачествени строежи и ремонти, суджуци, пък от коалиционните партньори на тиквата и те гледат да не изостават с мизериите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, sliderum написа:

Знам че си влюбена в другарката,

да рускините не са лоши

преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

слид

вчера което говорихме - наистина в този регион има доста подобни

https://play.nova.bg/video/razsledvane/season-6/razsledvane-2019-05-19

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, sliderum написа:

Знам че си влюбена в другарката, само тя ти е в устата и Нинова.  Като ти омръзне да демонстрираш гейщината си, може да дадеш и други евентуално провинени представители на бсп-то. Щото от герп само публично известните боклуци участващи в разни гейтове вече са няколко дузини. То не бяха апартаменти, некачествени строежи и ремонти, суджуци, пък от коалиционните партньори на тиквата и те гледат да не изостават с мизериите. 

знаеш ли че току що ми даде чудесна идея за кой да гласувам утре - тъй като Йончева е рускиня и аз ще избера не българин

за Мустафа Карадайъ  (ДПС)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той ш съ оттегли ба. Туй каза аркадаша за да даде място на другити :) 

И няма да ходи у евупрлъмнтъ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.