Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

51 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      36
    • Парламентарна република
      15

Препоръчан отговор

току-що, Без умствен капацитет написа:

не е направен компромис, отстранен е точно човека който трябва

Когато не си наясно за какво става въпрос, по-добре мълчи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Мойра написа:

Да, съчувствам ѝ, защото никак не е лесно да си принуден да правиш компромиси със съвестта си.

Никакви компромиси не прави. Нейната съвест я е удушила с гарота,  още като е тръгнала да става член на герп и политик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, sliderum написа:

Никакви компромиси не прави. Нейната съвест я е удушила с гарота,  още като е тръгнала да става член на герп и политик.

Моето мнение за човека Фандъкова е добро и мисля, че компромисите, които първите от ГЕРБ са я принуждавали да прави като техен кмет, не са ѝ се отразявали добре.

Ако тя имаше свободата да избира екипа си и да решава проблемите на София според съвестта си, нещата биха били твърде различни от сегашните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Когато не си наясно за какво става въпрос, по-добре мълчи.

Тука както знаеш, всички са наясно с всичко , че и в повече :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Мойра написа:

Моето мнение за човека Фандъкова е добро

Моето мнение за човека Фандъкова също може би щеше да е било добро, ако съм я познавал, когато още е била невинна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фъндъкова реагира адекватно и точно - надявам се това нейното мнение, че ако и е казал друг какво да прави , не е добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://news.bg/crime/kzk-ulichi-v-kartel-33-firmi-za-sanirane.html

Ха сега им напраскайте глоби от поне 25% от спечелените поръчки, та да не правят повече така.

Това саниране ни излезе златно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На боку тиквата образУванието. От такива винетучетци, очаквам и нашият Мирко инжтрола да го вкарат в учебниците, а кой знае, сигурно и овсЪтЪ, щом агент терорист сава, и софи маринова са в тях....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, sliderum написа:

На боку тиквата образУванието. От такива винетучетци, очаквам и нашият Мирко инжтрола да го вкарат в учебниците, а кой знае, сигурно и овсЪтЪ, щом агент терорист сава, и софи маринова са в тях....

:ohmy:

Щом стигнахме дотам, децата да изучават Софи Маринова и Ахмед Доган в часовете по история, спукана ни е работата!

Мисля, че е крайно време да се приеме закон, според който всеки автор, който изопачава исторически факти или допълва историята с измислени събития, да бъде подвеждан под съдебна отговорност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, M.Николов написа:

https://news.bg/crime/kzk-ulichi-v-kartel-33-firmi-za-sanirane.html

Ха сега им напраскайте глоби от поне 25% от спечелените поръчки, та да не правят повече така.

Това саниране ни излезе златно!

да, на някои блокове и в Бургас санирането бе зле изпълнено, но на някои места доста качесвено

преди 35 минути, Мойра написа:

всеки автор, който изопачава исторически факти или допълва историята с измислени събития, да бъде подвеждан под съдебна отговорност.

какво е измислено цитирай го ако действително е така

или просто са ти казали така да казваш - без факти

според теб който си измисля е за съдебна отговорност - това твоето за сега е измислица -  - в Сливен ще ти се зарадват

и не става дума за цитат от журналистче или политик - който лъже по дефолт

стори ми се чух че някой е чул как е чул от някой който казал еди какво си - страшна новина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Щом стигнахме дотам, децата да изучават Софи Маринова и Ахмед Доган в часовете по история, спукана ни е работата!

Мисля, че е крайно време да се приеме закон, според който всеки автор, който изопачава исторически факти или допълва историята с измислени събития, да бъде подвеждан под съдебна отговорност.

Не съм се интересувал  за това, но гледам по новините от министерството призовават тези които твърдят тези неща за Доган и софи Маринова да си проверяват информацията и да не разпространяват неистини и манипулации.

Това да не е същото като "скандала" - фейк  на рубладжиите от Възраждане и Костадинов дето тръбяха за несъществуващи "обучения" на учители дето да не говорят за турско робство и да омаловажават ролята на "матушката" :)

То човек не може ви смогне на фейковете :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

:offtopic_s:

И ние на глупостите ти.....радвам се, че ни си станал учител....гаранция,че щеше да си наказан,както наказват изневярата в едни други държави....

Не мога да разбера-на работа ли си,видял си Путин по телевизията или си ударил едно за "отскок"....

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Не съм се интересувал  за това, но гледам по новините от министерството призовават тези които твърдят тези неща за Доган и софи Маринова да си проверяват информацията и да не разпространяват неистини и манипулации.

Това да не е същото като "скандала" - фейк  на рубладжиите от Възраждане и Костадинов дето тръбяха за несъществуващи "обучения" на учители дето да не говорят за турско робство и да омаловажават ролята на "матушката" :)

То човек не може ви смогне на фейковете :) 

Но учебниците по история за 10-ти клас трябва да се преработят, защото така са пожелали някакъв си "новопрофесор" Христов и някаква си

"патка-професор" Келбечева, заради заслуги в историческата наука!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, NIKISHARK написа:

радвам се, че ни си станал учител....гаранция,че щеше да си наказан,както наказват изневярата в едни други държави....

Мислех същото за вас.  :)

Че учебниците щяха да се издават от "скандално.нет", бултаймс, гъделнюз  и/или БСТВ , "гласове" и подобни партийни клоаки и фейкомети  :) 

А.. ето че  както очаквах, казаното от Михов от ВМРО се оказа фейк на същия принцип както фейка на рубладжията Костадинов

https://www.webcafe.bg/id_1978741098

:)

преди 2 часа, Мойра написа:

да цитирам отново Мойра.

Виждаш ли как твоите думи се обръщат именно към фейковете които ВИЕ разпространявате и тръбите.

Сега ще претендираш ли за съдебна отговорност но не към "автори със несъществуващи уебници" а към политика Михов от ВМРО ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, dedidi написа:

Но учебниците по история за 10-ти клас трябва да се преработят, защото така са пожелали някакъв си "новопрофесор" Христов и някаква си

"патка-професор" Келбечева, заради заслуги в историческата наука!

проблема не е софи или дога - тях просто ги няма там

проблема е че са спестени факти от насилията извършвани от комунистите - това е най вероятно от страх от цензура, че описват цветно жестокостите

и забележи защо скача ВМРО а не БСП

дори БСП не искат корекции, а направо да извадят историята за комунистите от учебника https://eurocom.bg/news/article/isterichna-e-reakciiata-na-bsp-za-novite-uchbnici-po-istoriia

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Без умствен капацитет написа:

и забележи защо скача ВМРО а не БСП

Въпрос за 5 лв от Стани Богат .

Ми просто си имат агент ИВан , който е и министър дори :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

Въпрос за 5 лв от Стани Богат .

Ми просто си имат агент ИВан , който е и министър дори :)

Никъде другаде не съм виждал такъв папагал като теб.    Преструваш ли се на папагал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Това да не е същото като "скандала" - фейк  на рубладжиите

А ти провери ли, или дежурното плюене по Москва и в теми които не са за това не можа да те въздържи да не се изплюеш. Топката е в твоето поле, не се опитвай да я подаваш, когато паса е забранен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, sliderum написа:

Топката е в твоето поле, не се опитвай да я подаваш, когато паса е забранен.

В моето ли ? Някои генерират фейкове, после аз съм бил виновен.  :giggle1:

Ако със същата страст и злобеене  бяхте се насочили именно към опровергаване на фейковете, а не тиражирането им, форума /а и държавата/ щеше да е наистина едно по добро място. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

В моето ли ? Някои генерират фейкове, после аз съм бил виновен.  :giggle1:

Ако със същата страст и злобеене  бяхте се насочили именно към опровергаване на фейковете, а не тиражирането им, форума /а и държавата/ щеше да е наистина едно по добро място. :) 

Ти докажи че е фейк, това е твое твърдение, не мое. Да не мислиш, че ще седна да играя в твоя полза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, sliderum написа:

Ти докажи че е фейк, това е твое твърдение, не мое. Да не мислиш, че ще седна да играя в твоя полза.

Чукча писатель чукча не читатель .

Та нали точно опровержението  цитирах по горе бре :) 

Цитат

Малко по-късно обаче от "Просвета" опровергаха твърденията му, като обявиха, че Доган не присъства нито в действащия учебник за 4. клас, нито в изданието по новата учебна програма, която ще влезе в сила от 15 септември 2019 г.

"В учебник, разпространяван до 2014 г., г-н Доган е споменат, но като политик, какъвто - едва ли някой би оспорил - той е. Следователно в нито един вариант, а още по-малко в действащите варианти на учебник по човекът и обществото на Издателска група издателство "Просвета" Ахмед Доган не е определян нито като "учен", нито като "учен със съществен принос".

Не отговаря на истината и твърдението, че "името на г-н Доган стои редом с имената на Радой Ралин, Георги Марков и Валери Петров". Така както ние в "Просвета" се отнасяме сериозно, отговорно и професионално към нашата работа да създаваме учебници и учебни помагала с най-високо качество, така очакваме и българските народни представители да бъдат компетентни, да проверяват фактите и да не разпространяват неистини и манипулации", пишат от издателството.

И не е въпрос "да играеш " в моя полза, а в полза на истината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

И не е въпрос "да играеш " в моя полза, а в полза на истината.

В онази статия пише " в един от учебниците", не е уточнено че става въпрос за тъй нареченият "действащ" учебник, който термин не гарантира че навсякъде се използува учебникът, който е избран от МО за "действащ", знаеш добре че в бедните общини има училища и ученици, които поради финансови проблеми учат по стари учебници трета употреба.  Ама чети като човек де, не само каквото ти изнася. 

ПС .Пък и съм склонен да не вярвам на това, което са заявили от "Просвета". Те няма как да знаят какво се случва по училищата и не им е и работа на издателството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гърчи се , не ми пречиш. Винаги защитниците на фейкометите сте едни и същи :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, miro20 написа:

Гърчи се , не ми пречиш. Винаги защитниците на фейкометите сте едни и същи :) 

Както виждаш, не те защитавам, значи не съм защитник на фейкометите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...