Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

56 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      39
    • Парламентарна република
      17

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

а защо, не желаеш ли да са ти събеседници индивиди с различно от твоето мнение

Да и това си е Ваше право.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, miro20 написа:

О да :)  Много "млади семейства" са получили добри комисионни

https://www.mediapool.bg/samneniya-za-koruptsiya-pri-sdelkite-za-gripen-v-chehiya-i-ungariya-news265898.html

Има ли поне един осъден от 2002г. до сега?

Не, какво да говорим повече?

преди 46 минути, miro20 написа:

И забележи, и той нещо вече не напира за Грипен. Що така бре другари ?

Много е просто, така беше решено от управляващите, президента си е казал мнението за конкурса и провеждането му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

а защо, не желаеш ли да са ти събеседници индивиди с различно от твоето мнение

Толката рашистка просто иска конфронтация . Тя освен да лъже и да се опитва да дразни, друго не прави.

Подозриам вече дори че е автоматичен бот някакъв . Толкова несвързани изрази ми приличат на това как сири си говори със сири /алиса/ :) :)

преди 1 минута, M.Николов написа:

за конкурса и провеждането му

Кой конкурс ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

за идиоти

и ти ли беше, че знаеш за него - а аз се чудя кой бе онзи с големия диоптър:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, M.Николов написа:

за идиоти

Именно ! Само идиоти  гооворят за конкурс който никога не е имало , нито е обявяван.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Ти изби цялата риба бре като сравни самолети с колбаси . Такива сравнения правят само "велики" умове като твоят , на обикновения човек не може и през ум да му мине подобна аналогия. Дерзай братко някой ден като порастнеш може да се гордеем с теб. 🤣

Да, аз съм само на 7 годинки (изпратих 70 години в историята) и тепърва ще раста, като най-близката ме цел е да достигна пубертета, за да се влюбя отново.

Е, след това, надявам се, ще се гордееш с мен ( да си жив и здрав).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, attj написа:

Очаквам Миро от Русе да създаде семейство с две деца като мен и тогава ще си помисля дали е нормално той да ми е събеседник  в този форум.

Може да направят с офцата и да си осиноват. Нали затова се борят в темата за гейската конвенция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, dedidi написа:

Да, аз съм само на 7 годинки (изпратих 70 години в историята) и тепърва ще раста, като най-близката ме цел е да достигна пубертета, за да се влюбя отново.

Е, след това, надявам се, ще се гордееш с мен ( да си жив и здрав).

Като те гледам как ходиш нагоре надолу из форума и се хилиш неадекватно над коментари които не можеш да осмилиш или коментираш неадекватно защо иначе трябва да го правиш освен ако не се порастнал достатъчно. Всъщност за порастването годинките са без значение . Някои просто не могат да порастнат цял живот. Затова и те чакам да порастнеш за да се гордея с теб не на години всъщност.  Пожелавам ти скоро да минеш пубертета и особено да се влюбиш отново защото любовта облагородява хората и по добре да те движи тя а не мотивите които те движат сега и наистина да сме в състояние да се гордеем с теб . Благодаря за пожеланието , ти също да си жив и здрав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, miro20 написа:

Именно ! Само идиоти  гооворят за конкурс който никога не е имало , нито е обявяван.

Е значи хептен я овапцахме - купуваме военни самолети тотално извън всякакви правила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 5 часа, sliderum написа:

Може да направят с офцата и да си осиноват. Нали затова се борят в темата за гейската конвенция.

Едно съм разбрал в този форум от "събеседиците" . Че всичките си изливате страховете , комплексите, недостатъците  и проблемите в подобни офтопици и обиди към другите :)

А е забавно защото това си е ваш проблем, не мой :)

Разбирам ви  . Липсва ви нормално човешко семейно общуване или приятели които да ви "разбират" .

Няма проблем. Излейте си мъката. Очевидно нямате другаде къде :)

Сещам се японците май бяха.... имат си на работните места стаи и кукли за "разпускане" - Влизаш и почваш да псуваш, да риташ куклата за да си освободиш напрежението. Щото на живо не може. :)

После се връща на работното място , свеж и "совободен" :) 

Повечето комплексари точно затова ползват форумите.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, miro20 написа:

Липсва ви нормално човешко семейно общуване

Да , не сме с подписан договор за делба. Щото нали така са съвременните семейни общувания. Търговски сделки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, sliderum написа:

Да , не сме с подписан договор за делба. Щото нали така са съвременните семейни общувания. Търговски сделки.

при развод без договор, накрая пак се стига до споразумение за делба, само че си под състояние на афект

може да ви е интересно данни в цифри - не тролски бла-бла

Цитат

Текущата и капиталова сметка е положителна и възлизана 253.2 млн. евро при дефицитот 12.4 млн. еврозааприл 2018 г. Заянуариаприл 2019 г. текущата и капиталовата сметка е положителна и възлизана 1000.9 млн. евро (1.7% отБВП2) придефицитот 4.9 млн. евро (0.01% отБВП) заянуариаприл 2018 г. За април 2019 г. салдото по текущата сметка е положително и възлизана 149.2 млн. евро при дефицит от 78.4 млн. евро за април 2018 г. За януариаприл 2019 г. текущата сметка е положителна и възлизана 703.7 млн. евро(1.2% отБВП) при дефицитот 72.7 млн. евро (0.1% отБВП) за януариаприл 2018 г

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си припомним...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Мойра написа:

да знаем че тъгуваш по едно време, ех мечти - мечтиииииииииииииии :laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някое модче може ли да ми каже как да го накарам, да изтрие малко мои постове в тази тема - всички в тази тема , от страница 1 до 300 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, и този се уреди с местенце.

https://www.24chasa.bg/novini/article/7518961

Послушните получават хубаво местенце с добра заплатка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Без умствен капацитет написа:

при развод без договор, накрая пак се стига до споразумение за делба, само че си под състояние на афект

може да ви е интересно данни в цифри - не тролски бла-бла

Супер нещата изглеждат толкова добре на хартия, нищо че някой е забравил да слага интервали на някои места и сега кабинета тегли заем да предплати краварските кошници, щото "излишъка" не стига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

Ха, и този се уреди с местенце.

https://www.24chasa.bg/novini/article/7518961

Послушните получават хубаво местенце с добра заплатка.

даааааааааа, и аз почнах да съжалявам че записах и завърших висше техническо - като гледам колко по добре платени и с преспектива има неща, за жалост късно го осъзнавам

преди 3 минути, sliderum написа:

Супер нещата изглеждат толкова добре на хартия, нищо че някой е забравил да слага интервали на някои места и сега кабинета тегли заем да предплати краварските кошници, щото "излишъка" не стига.

копни гго и ти и ще видиш че интервалите бягат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

копни гго и ти и ще видиш че интервалите бягат

Радвам се на това пояснение, то оправя `сичките мизерии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

https://www.24chasa.bg/novini/article/7518503

Да, по цени ги догонихме, а по заплати кога?

Както вървят нещата, едва ли ще ги догоним някога по заплати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, M.Николов написа:

https://www.24chasa.bg/novini/article/7518503

Да, по цени ги догонихме, а по заплати кога?

ako можеш да смяташ прецени сам

https://ec.europa.eu/eurostat/tgm/table.do?tab=table&init=1&language=en&pcode=tec00114&plugin=1

за 10 години сме се доближили с 10 % - но все още сме на 50%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.06.2019 г. в 21:38, Мойра написа:

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30015488.html?fbclid=IwAR2Rby_cz2VWCnCYvpLkM5SWEZsS6hR71rqHW0gwxMNZVHWvpoJjEJfurSY

Цитат

Въпреки че е най-популярната в Чехия, неговата партия няма мнозинство в парламента и управлява с помощта на комунистите.

Където са комунистите, там са най крадливите.

Що  сте им фенове и си ги искате отново и у нас, идея си нямам.

Наистина.. вижте ги чехите, а къде сме ние...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...