Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

56 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      39
    • Парламентарна република
      17

Препоръчан отговор

преди 22 минути, Без умствен капацитет написа:

не бе подарен а купен, и ти можеше да участваш в наддаването, откъде има пари е отделен въпрос - все пак нали търси начин къде да изпере парите които открадна докато бе на власт с Станишев, заради които кражби бяха спрели всички Европроекти на България

ТЕЦ-а е прекалено апетитен, за да мине толкова евтино, колкото е продаден. Реално цената би стигнала поне 50-60 милиона като абсолютен минимум, ако се наддаваше . Доганя го е взел за под 2 милиона, ако са верни слуховете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, adersa написа:

https://www.24chasa.bg/novini/article/7516453

Гинкееее кво стана ма чедоо :D

За милиони нема закони, в бостанистан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

ТЕЦ-а е прекалено апетитен, за да мине толкова евтино, колкото е продаден. Реално цената би стигнала поне 50-60 милиона като абсолютен минимум, ако се наддаваше . Доганя го е взел за под 2 милиона, ако са верни слуховете.

https://www.24chasa.bg/novini/article/7515289

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, M.Николов написа:

Според Данаил Папазов Доган е платил 1.4 млн. лв. за 70% от ТЕЦ "Варна"

Цитат

"Ние придобихме дружеството от ЧЕЗ за 48.5 млн. евро, каза Папазов. От тях 28 милиона са банков кредит а останалите пари са средства, които ЧЕЗ дължеше на ТЕЦ "Варна" и ние влязохме в техния дълг. Кредитът продължава да се връща и към този момент".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калинката кирилов от гербавата мафия, се оказа в небрано лозе. Както винаги често се случва на гробарите.:

Реформата на Кирилов се сблъска челно със Съвета на Европа

Организацията опроверга правосъдния министър в специално изявление

Статията четете след връзката под заглавието, мързи ме да цитирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

Калинката кирилов от гербавата мафия, се оказа в небрано лозе. Както винаги често се случва на гробарите.:

Реформата на Кирилов се сблъска челно със Съвета на Европа

Организацията опроверга правосъдния министър в специално изявление

Статията четете след връзката под заглавието, мързи ме да цитирам.

е аз невидях последствия - за мен това не е новина а само казване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

е аз невидях последствия - за мен това не е новина а само казване

малии, овцата успя да прочете и анализира статията в рамките на 35 секунди, а била без умствен капацитет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, sliderum написа:

малии, овцата успя да прочете и анализира статията в рамките на 35 секунди, а била без умствен капацитет

ми да виждаш ли че името е сложено с цел заблуда, цяло изкуство си е да се правиш на идиот а в действителност да не си

ти дане бе да намери последствия в статията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, sliderum написа:

Тя не е прочела заглавието на темата "Какво става във вашия град" и я о*ра както само тя може, а ти ме убеждаваш, че е прочела цяла статия. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мойра написа:

Тя не е прочела заглавието на темата "Какво става във вашия град" и я о*ра както само тя може, а ти ме убеждаваш, че е прочела цяла статия. :D

а откъде знаеш че това не го правя да те провокирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Без умствен капацитет написа:

Кой точно българин живее на 50% от средния европеец и що не ни споделиш името му...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, sliderum написа:

Кой точно българин живее на 50% от средния европеец и що не ни споделиш името му...

а ти по качествена ли вода пиеше от стария плесенясал водопровод

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

....

Ей - толкоз прост човек, като теб и сред овцете не мож се намери. Ти си направо медицинско чудо - как въобще съществуваш още, като си такъв малоумник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Без умствен капацитет написа:

Статистиката която подава НСИ е точно толкова изсмукана от пръстите колкото и тази от някоя партийна медия . Ненапразно я наричат не статистика а стъкмистика. Не зная дали Евростат наистина и вярва или просото публикува това което и се подаде защото иначе ще лъсне горчивата истина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, lsmurf написа:

Статистиката която подава НСИ е точно толкова изсмукана от пръстите колкото и тази от някоя партийна медия . Ненапразно я наричат не статистика а стъкмистика. Не зная дали Евростат наистина и вярва или просото публикува това което и се подаде защото иначе ще лъсне горчивата истина.

подмяната на водопровода на слидер. не е ли повишаване на качеството на водата като завърти кранчето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

подмяната на водопровода на слидер. не е ли повишаване на качеството на водата като завърти кранчето

Не е. Но пък се завъртяха едни пари, а аз няколко месеца ходих с ботуши по разкопките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, sliderum написа:

Не е. Но пък се завъртяха едни пари, а аз няколко месеца ходих с ботуши по разкопките.

а защо не е, знаеш ли колко мн. хора искат да им подновят водопровода в по малките населени места - чести аварии, мътна вода, особено при валежи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Без умствен капацитет написа:

а защо не е, знаеш ли колко мн. хора искат да им подновят водопровода в по малките населени места - чести аварии, мътна вода, особено при валежи

Ами защо не им подновиха техния тогава, а? А!? Това като ремонта на графа. Ремонтираха здрава улица до мизерно състояние, което докара още няколко ремонта. Аз все си мисля, че се ремонтира това което има нужда от ремонт, а не което му е дошло с мензиса на някой калинчест герберски трансджендър. Все едно, ти да идеш на доктор по овчи рога и той да ти отреже здравия, а не болния рог. гейберастка му "работа"!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Ами защо не им подновиха техния тогава, а? А!? Това като ремонта на графа. Ремонтираха здрава улица до мизерно състояние, което докара още няколко ремонта. Аз все си мисля, че се ремонтира това което има нужда от ремонт, а не което му е дошло с мензиса на някой калинчест герберски трансджендър. Все едно, ти да идеш на доктор по овчи рога и той да ти отреже здравия, а не болния рог. гейберастка му "работа"!

нали знаеш че едно нещо колкото повече се ползва толкова повече се амуртизира

а и дали ще има и кога ще се ремонтира много зависи и от общинската администрация (свършила ли е работа по проекта) или е мързи

а за ВИК има ли интерес от смяната - плащат ли се сметките, целогодишно ли живеят (плащат), достатъчно ли кубици минават през тръбата за да печелят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Без умствен капацитет написа:

а и дали ще има и кога ще се ремонтира много зависи и от общинската администрация (свършила ли е работа по проекта) или е мързи

а за ВИК има ли интерес от смяната - плащат ли се сметките, целогодишно ли живеят (плащат), достатъчно ли кубици минават през тръбата за да печелят

Абе, мозъка ти не го ползваш, пък е тежко "амуртизиран"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, N1K17Y написа:

Абе, мозъка ти не го ползваш, пък е тежко "амуртизиран"

защо с лични нападки като трол - такъв ли си

дай отговор на това което цитираш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

Виж ся кво точно съм ти цитирал и отговорил, забрави за момент столицата и влез в положението на хората, които наистина имат нужда, щото им тече бълвоч от чешмите, когато тече, ма са нямали късмет да случат да изберат правилният(герберски) кмет, а са  избрали от БСП-то и той иска, или не иска, ония отгоре мотаят с максималните административни срокове и накрая отказват, щото вече са потрошили ЕС парите, които биха стигнали за ремонта на 10 села, по някоя софийска главна улица, която няма нужда, или дори само на част от такава улица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

..ма са нямали късмет да случат да изберат правилният(герберски) кмет, а са  избрали от БСП-то...

Няма съществена разлика - когато кмета е от силните на деня сменят крушите на уличното осветление и запълват някоя друга дупка по пътя, и това е в обща сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...