Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

56 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      39
    • Парламентарна република
      17

Препоръчан отговор

преди 9 минути, miro20 написа:

Всеки си има мнение разбира се, но едно е сигурно на 101 % че не става въпрос за отпадъци а  за последен модел военни "хвърчащи" системи  :) 

Последен модел???

Едно време имаше "народни" стоки, т.е с по-ниска цена, но без големи отклонения в качеството.

Сега има колбас тип "народен", с по-ниска цена в сравнение с някои наложени марки.

Явно и тези самолети са в категорията "народен"!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Мирко да плати тока,който ще ползва от АЕЦ Белене  за 4 години напред...пък после ..ако иска да лети с на баба си хвърчилото.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, NIKISHARK написа:

Мирко да плати тока,който ще ползва от АЕЦ Белене  за 4 години напред...пък после ..ако иска да лети с на баба си хвърчилото.....

Няма да му дадат един дебел кредит - щото е въздух под налягане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Без умствен капацитет написа:

а защо такива " фърчащи отпадъци " имат доста от съседите ни като Гърция, Турция и др.

Щот и те са капиталистически  *урви, ама по-големи от нас и поне от време навреме вдигат скандали на сутеньора си. Поне турците де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, dedidi написа:

Едно време имаше "

да едно време сме живели в пещери, и едно време сме нямали нет - а ти защо не живееш като едно време  значи си загърбил миналото

преди 15 минути, NIKISHARK написа:

интересно защо хората копуват апартаменти , които още не са построени

ти би ли построил атомен реактор - без да имаш гаранции че ще се купи от някой

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе...за реактор..не знам...но виж няколко С-400 бих взел....докато чакам самолетите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ми някои, като унгарците например сключиха договор с Грипен, получиха самолетите веднага, а ги изплащат на вноски за 20 години май, като освен това шведите отвориха производства в Унгария, тоест създадоха работни места за унгарците!

Хайде сравни с нашия вариант трябва да платим на куп 2.2 милиарда лева веднага, ще получим самолетите най-рано след 4 години и няма да получим нито технологии, нито нови работни места в България!

Или унгарците са по-бедни или по-глупави от нас?

Че вместо за самолети предпочитат да дават пари за младите семейства!

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, NIKISHARK написа:

абе...за реактор..не знам...но виж няколко С-400 бих взел....докато чакам самолетите...

защо купуваш енергоспестяващ електроуред - при положение че електроразпределение не ти го плаща, а само ти казва че ще се изплати след 4 години

преди 3 минути, M.Николов написа:

Хайде сравни с нашия трябва да платим на куп 2.2 милиарда лева веднага и накуп, ще получим самолетите най-рано след 4 години и няма да получим нито технологии, нито нови работни места в България!

ето ти идея: като си толкова ннахъсан

напиши проект по европрограма за изработка на самолети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каракачанов обясняваше, че повече от 2милиарда лв. не можем да дадем, хайде да видим дали ще си удържи на думата!

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

ето ти идея: като си толкова ннахъсан

напиши проект по европрограма за изработка на самолети

И какво?Ще ми осигуриш финансиране ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офцътъ сега е PR на гроп, напишете си и вие европроект за промяна на пола и тя ще го изпълни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, M.Николов написа:

И какво?Ще ми осигуриш финансиране ли?

ako успееш да го защитиш

проект касаещ националната сигурност, и там също има точка на кой ще продаваш и той ще го купи ли, по прогнозните цени

успех

https://bg.wikipedia.org/wiki/Бизнес_план

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, dedidi написа:

Последен модел???

Едно време имаше "народни" стоки, т.е с по-ниска цена, но без големи отклонения в качеството.

Сега има колбас тип "народен", с по-ниска цена в сравнение с някои наложени марки.

Явно и тези самолети са в категорията "народен"!

Ти изби цялата риба бре като сравни самолети с колбаси . Такива сравнения правят само "велики" умове като твоят , на обикновения човек не може и през ум да му мине подобна аналогия. Дерзай братко някой ден като порастнеш може да се гордеем с теб. 🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, M.Николов написа:

Ми някои, като унгарците например сключиха договор с Грипен, получиха самолетите веднага, а ги изплащат на вноски за 20 години май, като освен това шведите отвориха производства в Унгария, тоест създадоха работни места за унгарците!

Хайде сравни с нашия вариант трябва да платим на куп 2.2 милиарда лева веднага, ще получим самолетите най-рано след 4 години и няма да получим нито технологии, нито нови работни места в България!

Или унгарците са по-бедни или по-глупави от нас?

Че вместо за самолети предпочитат да дават пари за младите семейства!

О да :)  Много "млади семейства" са получили добри комисионни

https://www.mediapool.bg/samneniya-za-koruptsiya-pri-sdelkite-za-gripen-v-chehiya-i-ungariya-news265898.html

Освен това казват че чехите не били много очаровани от сделката с Грипен и лизинга.

И сега забележи кого ще спомена за Унгария .

Самата икона, самия Гуру в който вЕрвате безпрекословно ! - самия и неповторимия  г-н пРезидента Радев !

Който е бил на посещение в Унгария, запознал се е с опита на унгарците на място , в качеството си на военен летец и експерт

https://offnews.bg/obshtestvo/balgarski-voenni-eksperti-se-zapoznavat-s-opita-na-ungaria-za-kupuvane-323194.html

И забележи, и той нещо вече не напира за Грипен. Що така бре другари ? :)  Май гледате повърхностно че "някои имали" , ама какво имали , как го експлоатират, и т.н. не ви интересува твърде.

Не знам наистина кой е глупака в цялата схема . Май винаги се оказват тези които вЕрват на куха пропаганда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, lsmurf написа:

Ти изби цялата риба бре като сравни самолети с колбаси . Такива сравнения правят само "велики" умове като твоят , на обикновения човек не може и през ум да му мине подобна аналогия. Дерзай братко някой ден като порастнеш може да се гордеем с теб. 🤣

Вие с Миро сте неадекватно излагащи  се в разни теми - не внимавате в цитирания  и в други работи.  На човек на каква възраст пишеш това мнение?   Той не е недоказало се още пишлеме като Вас.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Псуваш кат рускиня :) :) :)

Сега пък само това ли измисли?    Неадекватен глупак от Русе като Миро трябва и още да може... Иначе и една рускиня го прави за смях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, attj написа:

Сега пък само това ли измисли?    Неадекватен глупак от Русе като Миро трябва и още да може... Иначе и една рускиня го прави за смях.

това което правиш е  да бягаш от темата- явно е стигнала до ниво неудобна за теб и почваш с лични нападки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

това което правиш е  да бягаш от темата- явно е стигнала до ниво неудобна за теб и почваш с лични нападки

Кое да ми е неудобно - Вие с Миро  сте си шматки и сте ми дори много удобни.  Спорете с мен - стига да можете и да знаете как.  Бойко на моменти дори го харесвам -ама Вие понякога сте срам и за него. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NIKISHARK написа:

хехе :)  Странно е точно НА мен да го казваш . Това винаги съм повтарял на вас и на червените ви идоли дето лобирате само за рашистките интереси  - Като искате централа - платете я всичките от БСП и печелете от нея.

С удоволствие ще купувам от вас "евтиния ток" :) 

пп

Николов, що нещо не се самосезираш за камарата обиди и офтопици в темата ?

Май "гузен негонен бягаш" само когато истината те жегне теб а ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

хехе :)  Странно е точно НА мен да го казваш . Това винаги съм повтарял на вас и на червените ви идоли дето лобирате само за рашистките интереси  - Като искате централа - платете я всичките от БСП и печелете от нея.

С удоволствие ще купувам от вас "евтиния ток" :) 

Кой ще ти даде точно на теб  един дебел кредит без ипотека?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, miro20 написа:

О да :)  Много "млади семейства" са получили добри комисионни

А както знаем тук корупция няма, щото няма сделка. Господарите ни от САЩ просто ни наредиха да им платим едни пари, за да си депонират отпадъците у нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, attj написа:

Кой ще ти даде точно на теб  един дебел кредит без ипотека?  

искат с нещо да обезпечиш кредита

преди 1 минута, sliderum написа:

А както знаем тук корупция няма, щото няма сделка. Господарите ни от САЩ просто ни наредиха да им платим едни пари, за да си депонират отпадъците у нас.

какви отпадъци, а грипените като са с по лоши характеристики - какво са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквам Миро от Русе да създаде семейство с две деца като мен и тогава ще си помисля дали е нормално той да ми е събеседник  в този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, attj написа:

Очаквам Миро от Русе да създаде семейство с две деца като мен и тогава ще си помисля дали е нормално той да ми е събеседник  в този форум.

а защо, не желаеш ли да са ти събеседници индивиди с различно от твоето мнение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, sliderum написа:

за да си депонират отпадъците

Аз пак не разбирам кое наричаш отпадъци.

Отпадъци са руските стари самолети които за нищо не стават.

То затова и военните ни правят всичките тези процедури . Основната цел на цялата дандания е подмяната и модернизацията на авиацията ни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...