Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

51 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      36
    • Парламентарна република
      15

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, nikssi написа:

Ти такива направо ги удряш в земята. Пък има и други - такива, които не четат ама коментират.

аз пиша и затова се вижда - други само копират и се преструват на умни като вдлъбнатина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, attj написа:

Даже си ги копирах в едно файлче на десктопа, да се развеселявам понякога!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полицай е обвинен в производство на цигари без бандерол

При тези заплати в полицията всичко може да се очаква, пък и като знаят какво правят управляващите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А-ха, сега заплатите виновни, че този решил да става контрабандист........а че полицаите в Бг са най-много на глава от населението у нас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Мойра написа:

Това, което казва Велизар Енчев е истина.

ГЕРБ са готови на всичко, за да запазят властта, а Корнелия Нинова им пречи.

Трудно ще е на почтените членове на БСП да се преборят с продажните си съпартийци, много трудно.

Не съм симпатизант на БСП, но ценя това, което направиха, за да излязат наяве факти за управлението на ГЕРБ, които шокираха дори членове на тази партия.

Мдааа, и аз това казвах в онази тема за изборите, но ме убеждаваха, че включването на станишев било правилно, а във фейсбук дори уважавания от мен Борислав Цеков се застъпваше за него. Е, видя се колко е правилно ... и Корнелия Нинова им каза, че отговорността за резултатите трябва да поемат тези, които го вкараха, а сега същите идиоти нея обвиняват. Каквото и да се случи оттук нататък, очаква ни дълго управление на групировката, тъй като тя толкова се е сраснала с държавата, че нищо не може вече да я помръдне. Могат да махнах субсидиите за партиите съвсем и това изобщо няма да ги засегне, защото си имат такива като домуса, който да ги финансира, а те в отговор да му "бутат гювеч". Това е, за мен нещата приключиха, надежда няма. :help:

преди 6 часа, attj написа:

Бойкови откровения    https://www.dnevnik.bg/analizi/2019/06/13/3924465_avtoportret_vsichko_chitavo_raboti_za_chastniia_sektor/?fbclid=IwAR2SAIV3hBI6_yC0dvnxz6lbIuSRBoMv34zEg20_R1UkoDdI2KZsnPKrH9U

"Аз в спорта съм известен, че и левият, и десният ми удар са еднакво силни... Във футбола еднакво добре играя и с двата крака, играя и с глава."
В предизборен дебат по bTV с кандидата за кмет на София от НДСВ Милен Велчев, 26 октомври 2005 г.

То и в политиката играе еднакво добре с двата крака, само дето хич го няма с главата. :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом почнаха да се топят взаимно, значи знаят че са много и всеки гледа да не е той - което не е зле

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

А-ха, сега заплатите виновни, че този решил да става контрабандист........а че полицаите в Бг са най-много на глава от населението у нас?

Виновни са не само заплатите, но и манталитета на голяма част от полицаите.

Много рядко някой интелигентен човек ще пожелае да стане полицай, затова приемат и неподходящи хора.

Колко полицаи имаме на глава от неселението не знам, но знам, че голяма част от тях не са подходящи за тази работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Виновни са не само заплатите, но и манталитета на голяма част от полицаите.

Много рядко някой интелигентен човек ще пожелае да стане полицай, затова приемат и неподходящи хора.

:wub:заплатата им е по голяма от 80% от заплатите

само военния Радев е умен , нали така

ето това е за полицаите от библията на Мойра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Без умствен капацитет написа:

щом почнаха да се топят взаимно, значи знаят че са много и всеки гледа да не е той - което не е зле

Ми ще се топят.... милиционерите на тиквата явно са конкуренция и в престъпния свят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, sliderum написа:

Ми ще се топят.... милиционерите на тиквата явно са конкуренция и в престъпния свят.

не гледаш ли започнали да се само изчистват и по тъпите са аут

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Без умствен капацитет написа:

не гледаш ли започнали да се само изчистват и по тъпите са аут

Ми не, по-скоро по-малко нахалните и по-малко наглите отпадат, те не са и по-вкуса на Боко, щото може и да са мизерници, но едва ли биха били майки с деца по протестите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Ми не, по-скоро по-малко нахалните и по-малко наглите отпадат, те не са и по-вкуса на Боко, щото може и да са мизерници, но едва ли биха били майки с деца по протестите.

отпадат по тъпите - проумя ли като ти го казах

преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

и по тъпите са аут

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

отпадат по тъпите - проумя ли като ти го казах

Ни затова ли не си милиционер, щото си отпаднала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Мойра написа:

Полицай е обвинен в производство на цигари без бандерол

При тези заплати в полицията всичко може да се очаква, пък и като знаят какво правят управляващите...

Полицай колко да е полицай... Жандармерия...

Риба ама цаца... :) 

Пък и чак мазни на Боко да намесваме... Много го интересува Боко Тиквата както е по известен сред вашите среди, някакъв си жандармерист от Горно Надолнище :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Много го интересува Боко Тиквата както е по известен сред вашите среди, някакъв си жандармерист от Горно Надолнище

То и мен не ме интересува по принцип някой пожарникар чел "Винету", ама мирковците и овците, си го избраха за прайдминистър и вече ме интересува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, sliderum написа:

То и мен не ме интересува по принцип някой пожарникар чел "Винету", ама мирковците и овците, си го избраха за прайдминистър и вече ме интересува.

то някои нешат е военни летци, но добре че ви го избрахме - че сте /хвани единия-блъсни другия/

защото някои искат доста пари да лапат

Арестуваха кмета на Костенец, разследват го за корупция

Администрация
Държава България
Област Софийска
Община
   - кмет
Костенец
Радостин Радев
(БСП)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борисов коментира рекордно ниската безработица у нас!

Не е нужно да имаш много мозък, за да разбереш защо безработицата у нас е ниска и да не се хвалиш, ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, това е което БСП се оказа че вече нямат физичката възможност

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приходите на всички компании в България през 2018 г. нарастват до 360 млрд. лв.

Цитат

. Приходите на работещите фирми в страната нарастват със 7.1% до 359.9 млрд. лв. през 2018 г. Това е много по-силен резултат от година по-рано, когато оборотите се вдигнаха само с 1%.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Без умствен капацитет написа:

Инфлация овцо. Цените се вдигнаха и привидно и приходите. Естествено, това е за сметка на потребителите, ама теб за нас не те е грижа, а се кефиш че тлъстия  лавкаджи хаджи домус,  станал мултимилиардер. Иди му се подмажи и на него, може да ти намери добре платена безполезна за обществото  работа, като сегашната ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, sliderum написа:

Инфлация овцо. Цените се вдигнаха и привидно и приходите. Естествено, това е за сметка на потребителите, ама теб за нас не те е грижа, а се кефиш че тлъстия  лавкаджи хаджи домус,  станал мултимилиардер. Иди му се подмажи и на него, може да ти намери добре платена безполезна за обществото  работа, като сегашната ти.

да, точно това четях това. Цяла Европа има рекорден ръст, но и цените не са се вдигнали много и не се оправдават очакванията на европейците

виж магистрала в зародиш, част от следващия лот на Хемус - клипа още не е готов

5ujsCmu.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:

физичката

Що е това можещ ли да обясниш. По-възможност на разбирам език - може и друг освен български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бойко Борисов с невероятен жест

Бе тоа човек, какъв е този пиар, дето подхвана в последно време - отдавна не е бил така активен с показната си "щедрост".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...