Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
BG-Team-DRIFT

Да подкрепим Кубрат Пулев в предстоящата му битка с Джошуа!

Препоръчан отговор

Да подкрепим Кубрат Пулев в престоящата му битка с Джошуа!

Тия дни излязоха противоречиви информации за това, как Кубрат бил недоволен от срещата или как се правел, че е недоволен. 

Лично аз ще викам за Кубрат с цяло гърло, въпреки че според мнозина шанса му нищожен! Дори ще заложа пара на него. 

Личното ми мнение обаче е леко по-различно. Всеки може да стане СШ, стига да има време и добра подготовка за това. Нищо не  трябва да се смята за даденост. При добро стечение на обстоятелствата и добра подготовка, Кобрата може да го размаже, ако и оня подцени съперника.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, baikolio95 написа:

Когото и да бие, вече не е интересно... остава си набит от Кличко.

Няма набит, ненабит. И теб са те били в началните класове, това изобщо не е лошо. Ял си бой от баща си, вероятно и от майка си и това не е лошо. Това калява. А и в бокса - днес си никой, утре си надъхан победител! Не само в тоя спорт, а и навсякъде. Особено при спорта е важна формата или айде така да го кажа - подготовката последните години. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепете чичо Кубрат, а пък ако не искате, поне не подкрепяйте и другия. Има два месеца да преосмислите подкрепата си. Чалгар бил, че имал приятелка Андреа, я вижте другите като Али и Тайсън, наркомани и пияници след кариерата си. Не са с нищо по-добри като персони. Което е разбираемо, с тия удари направо ви чупят мозъка, на да подкрепим чичо Кубрат.

Аз самия съм фен на Кличко, но човека го няма вече, а пък и да го имаше, в тоя случай Джошуа-Пулев пак викам за нашия.

Замислете се, че досега не е имало български боксьор, дето да се боксира за световна титла ! Като чичо Тайсън и прочие.

Оня има предимство, а със сигурност и на публиката, но на нашия не му пречи.

За тия дето четат и нямат представа, ако нашия изкара до 5 рунд, шанса му за победа се вдига. Джошуа е познат с бързите си удари, така че по всяко време е опасен. Ударите им са по 350-450KG, а със засилка и повече.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

" Тия дни излязоха противоречиви информации за това, как Кубрат бил недоволен от срещата или как се правел, че е недоволен. 

Лично аз ще викам за Кубрат с цяло гърло, въпреки че според мнозина шанса му нищожен! Дори ще заложа пара на него. 

Личното ми мнение обаче е леко по-различно. Всеки може да стане СШ, стига да има време и добра подготовка за това. Нищо не  трябва да се смята за даденост. При добро стечение на обстоятелствата и добра подготовка, Кобрата може да го размаже, ако и оня подцени съперника."

Напълно естествено е Пулев да не е доволен от методите с които действат от екипа на Зауерланд.Като всяка компания имаща за цел да касира печалби е ясно защо са приели този двубой.Очевидно е ,че за тях приоритет са финансовите дивиденти от цялото събитие.За Кубрат ситуацията е различна,той рискува здравето си и авторитета изграден през годините.Никой претендент не желае да се яви неподготвен за подобен двубой.Това е битка за шампионската титла в свръхтежка категория,не просто поредния мач.Когато имаш определени цели , нужните умения и достатъчно разум и си преценил,че се нуждаеш от4-5 месеца за професионална подготовка за съперник като Джошуа и те поставят пред свършен факт заявявайки,че нещата са решени и нямаш право на глас.Не виждам защо има изненадани,когато Пулев изразява разочарование и несъгласие с организаторите на двубоя.Той е направил трезва преценка какви са неговите шансове при тази ситуация.

Редактирано от V_A_G_A_B_O_N_D (преглед на промените)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да го подкрепим?Пари да залагам, няма да отидат при него.Да викам, няма да ме чуе.

преди 53 минути, baikolio95 написа:

Защо да не е интересно?Защото е загубил ли?Ако беше бил срещу Кличко, да не би сега да беше по-интересно?

Че ще се гледа, ясно е.Ама едно нещо което супер много ме ядоса, когато падна от Кличко.Преди мача всички яко го подкрепяха, след като загуби, едно 75% почнаха да се подиграват.Когато каза онова "продължаваме напред", всеки почна да я използва тая фраза, някак с насмешка.Българина е боклук до мозъка на костите си.Той ще плюе тоя от неговата държава, ще вика за чуждия.Факта, че имаме боксьор от такава класа, им е през пишките.Важното е като нашия падне да го нахулят стабилно.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Пулев изразява разочарование и несъгласие с организаторите на двубоя.

Появиха се и твърдения, че това е за заблуда. Затова и го споменах. 

преди 14 минути, Pamlea написа:

Как да го подкрепим?Пари да залагам, няма да отидат при него.Да викам, няма да ме чуе.

Ами това е достатъчно - пишеш нещо в негова подкрепа и си ОК. 

преди 16 минути, Pamlea написа:

Че ще се гледа, ясно е.Ама едно нещо което супер много ме ядоса, когато падна от Кличко.Преди мача всички яко го подкрепяха, след като загуби, едно 75% почнаха да се подиграват.

Тогава някак си волята на Кубрат бе нещо имагинерно. В смисъл, че се ежи, ама без многхо покритие. Затова и съмненията. Днес пак някой може да каже - покритие малко, но пък човека е боец и продължава! Точно това заслужава уважението ни! И ако преди 75% са се подигравали с него, днес съм сигурен, че поне половината от тия хора вече го уважават заради това, че продължи! Признай си, че ти би се отказал веднага. Не само ако си боксьор.  Лично азз също бях скептик след загубата от Кличко, че ще продължи напред. Но пък Кубрат се издигна в очите ми следващите месеци, когато се бореше и бореше за следващата възможност. Лично аз съм човек, дето почти никога не се отказва или по-точно се отказва едва след края. Разбирай, когато всичко е свършило и път напред няма и да искаш. Кубрат мисля е същия - отказва се, но едва когато вече няма накъде. Ей това заслужава уважение, а не дали има покритие или не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах в предвид, че като цяло Българина е провал.Не говоря за Кубрат, а хората.Двулични отпадъци.

преди 32 минути, bildera_ написа:

В смисъл, че се ежи, ама без многхо покритие

Помисли кога беше това.Преди или след двубоя?Точно така.След като падна.Преди мача всеки го харесваше, всеки го подкрепяше.Не го сматаха за фаворит, но въпреки това задружно викаха за него.И след като падна, хоп, един по един всички изведнъж почнаха да сипят подигравки.Бил отворен, говорел много, не могъл да се бие.Все едно те са загубили нещо.

Човека доколкото помня дори искаше ръкавиците му да са в цветовете на знамето.

преди 59 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Когато имаж определени цели , нужните умения и достатъчно разум и си преценил,че се нуждаеш от4-5 месеца за професионална подготовка за съперник като Джошуа и те поставят пред свършен факт заявявайки,че нещата са решени и нямаш право на глас.Не виждам защо има изненадани,когато Пулев изразява разочарование и несъгласие с организаторите на двубоя.Той е направил трезва преценка какви са неговите шансове при тази ситуация.

Много добре казано!Явно факта, че е българин играе някаква роля.

преди 51 минути, bildera_ написа:

Признай си, че ти би се отказал веднага.

Би ме отказал факта, че не ме уважават в собствената ми държава и като цяло се държат с мен като с някакъв недостоен плехар, който все едно нарочно е наврян в очите на хората, без да има никакви заслуги за това.А това, че все още продължава, само по себе си е достойно за уважение.

Паднал от Кличко, пълен загубеняк.Дори и вниманието към двубоя няма да е същото, просто защото като е паднал веднъж, значи повече няма шанс да спечели.Може и да има, но като го третират като безгласна буква, той драстично намалява.А той все пак не е първа младост и като му пляснат мач след 1 месец срещу такъв съперник, той какъв шанс има да се подготви достатъчно добре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Pamlea написа:

Би ме отказал факта, че не ме уважават в собствената ми държава и като цяло се държат с мен като с някакъв недостоен плехар, който все едно нарочно е наврян в очите на хората, без да има никакви заслуги за това.А това, че все още продължава, само по себе си е достойно за уважение.

Ами точно за това се разминават оценките ни. Ти би се отказал от България, аз просто бих се отказал от тия, дето ми се присмиват  и бих продължил да държа на България, демек на себе си. Щото аз съм българин, като Кубрат и държа само на БЪЛГАРИЯ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Pamlea написа:

Да викам, няма да ме чуе.

То е достатъчно адаш. Като подкрепа.

преди 2 часа, Pamlea написа:

Преди мача всички яко го подкрепяха, след като загуби, едно 75% почнаха да се подиграват.Когато каза онова "продължаваме напред", всеки почна да я използва тая фраза, някак с насмешка.

Нали затуй тука не сме такива.

преди 1 час, Pamlea написа:

А той все пак не е първа младост и като му пляснат мач след 1 месец срещу такъв съперник, той какъв шанс има да се подготви достатъчно добре...

По принцип ако е тренирал добре и се е поддържал, няма да е проблем да е готов за 2 месеца.

По принцип на Джошуата не са му толкова дълги ръцете като на Кличко, затова и търси бързи удари наблизо.

преди 2 часа, bildera_ написа:

Тогава някак си волята на Кубрат бе нещо имагинерно.

Имагинерно, ефимерно :rolleyes:.

Иначе адаша е прав. Ако предположим, че Кличко е на 42 и е бил в най-добрата си форма преди 3-4 години за мача с Поветкин и Пулев, значи сега ако нашия го натупат (дано не, само теоретично), 2-3 години докато се издигне пак и няма да е добре. Това в момента е мача на кариерата за Кубрат ! Бой, бой.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

42 години са си много добри за хора, дето са се поддържали. Личен опит и  лични наблюдения. Ако обаче не си се поддържал, 35 са края ти някъде. По принцип и на 55 може да си як дядка, а на 65 супер герой, но всичко е до начин на живот. Малко хора издържат от юношество до старост или подстарост, без прегрешения. Погледни чичо Путин или май дядо. 

Срещнах един познат във фитнес залата, дето на 43 вдигаше 250 килограма от лежанка и то без да се състезава. Възрастта не е граница. Граница е в мислите и в учебниците, дето статистиката показва, как 30 годишни пияници нямали сили на 40 ;)

Между другото, ако човек няма проблеми с кости, сухожилия и кръст, не е проблем доста след 40 да е във върхоева форма. Проблемите на тая възраст са единствено в костите, сухожилията и кръста. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее, голям резил батюхи: https://gong.bg/oshte-sport/drugi-sportove/multimedia/video/espn-niama-da-ima-mach-dzhoshua-pulev-454159

Лошо, лошоооо..... :speak:

Аз съм много разочарован, немой то тъй. Аз го подкрепям пък такива работи да стават....

@skalata_73, я виж батюха, май ще се окажеш прав, въпреки че на нашия не съм му душманин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Julius Decimus написа:

@skalata_73, я виж батюха, май ще се окажеш прав, въпреки че на нашия не съм му душманин.

Прав съм до толкова, че нашия нямаше шанс срещу AJ. Изказвания, че всичко се случва в бокса и един удар е решаващ не мисля бяха уместни. По принцип е така, но...не мисля беше така в случая. Естествено и аз се радвах за Кобрата, защото при всички случай двубоя щеше да има и позитиви за него.

Разбрах за новината още вчера веднага след като се прибрах и бях меко казано потресен и не знам какво да мисля.

Не вярвам Кобрата да се опитва да играе игрички, защото може и да изтърве шанса на живота си да играе срещу най-добрия в момента.

Гледам вече окончателно е отменен двубоя и на мястото на Кобрата ще се бие следващия претендент Карлос Такам.

Това също ме озадачи. Били предупредени от тима му да се подготвя в случай, че нещо се случи, но аз лично се учудвам как наистина може да е подготвен за такъв двубой 12-13 дена преди мача.

Както и да е. Да се възстановява Кубрат, пък каквото му е писано...

(Това за Кобрата и шанса му срещу AJ си е мое мнение и няма да влизам в спорове и каквито и да е диалози с никого!)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре написано батюхи, на който му се чете: http://www.dnevnik.bg/sport/2017/10/17/3061193_nakude_shte_poeme_kubrat_pulev_sled_propusnatiia/

"На прага на 37-ата си година, в лоши отношения с мениджърите си от "Зауерланд", българският боксьор най-вероятно никога повече няма да стигне до сблъсък за световна титла."

Кратко, точно и ясно. И все пак до 2019 ако стигне пак до позиция главен претендент...да видим.

Аз съм много разочарован, не знам за вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Julius Decimus написа:

"На прага на 37-ата си година, в лоши отношения с мениджърите си от "Зауерланд", българският боксьор най-вероятно никога повече няма да стигне до сблъсък за световна титла."

Ами това потвърждава моето мнение, че Кубрат изтърва шанса на живота си. Не за друго, а да се боксира срещу най-добрия за Световната титла (отново!). Имаше и късмета, и доброто стечение на обстоятелствата, и всичко.

Колкото до Зауерланд. Мисля той отдавна трябваше да ги напусне. Вярно те го изнесоха напред в професионалния бокс, но и те ще го закОпат...

Има талант, има хъс за победа, но това не е достатъчно за ''голямата арена''

Жалко за Кобрата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко за мача, но пък никой не е застрахован от контузия.Може отново да му се отдаде шанс, да стискаме палци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си спомням правилно Кличко отложи мача с Пулев заради контузия. Защо шампионът може да отложи мач заради контузия, а претендентът не може?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме интерева нито националният , нито Кобрата всеки да се спасява .... Едните правят разходки , другият взе парите на хората и  процента си от билетите и сега контузен .

Редактирано от adersa (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, adersa написа:

другият взе парите на хората и  процента си от билетите и сега контузен .

Защо така негативно подхождащ? И Мани Пакиао излезе и се би контузен с Мейуедър и загуби. И да беше победил пак щеше да вземе същите пари, но... победа над Мейуедър, първа, щеще да спечели много повече от паричната награда.

Редактирано от A.com (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, adersa написа:

Не ме интерева нито националният , нито Кобрата всеки да се спасява .... Едните правят разходки , другият взе парите на хората и  процента си от билетите и сега контузен .

И ако умре човека, кво? Да пише на гроба му - да върне парите?

на 17.10.2017 г. в 19:15, Julius Decimus написа:

Добре написано батюхи, на който му се чете: http://www.dnevnik.bg/sport/2017/10/17/3061193_nakude_shte_poeme_kubrat_pulev_sled_propusnatiia/

Кратко, точно и ясно. И все пак до 2019 ако стигне пак до позиция главен претендент...да видим.

Аз съм много разочарован, не знам за вас.

Аз не съм разочарован толкова, щото за 45 години съм разбрал нещо - винаги могат да ти серат в устата, но това никога не е краят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

Аз не съм разочарован толкова, щото за 45 години съм разбрал нещо - винаги могат да ти серат в устата, но това никога не е краят. 

Гледай сега, аз съм почитател на Кубрат, защото вярвам че е добър. Не е най-добрия, да. Ама в какво и как се изразява подкрепата ? Няма как да съм му почитател ако не го виждам на ринга, било то само за участието. Кое да му подкрепям иначе ? Аз подкрепям представянето му на ринга. Извън него какво да подкрепям ? Това е все пак спорт.

Фетел ако беше съотборник на Верлайн и го виждаш 2 пъти в кадър на кое ще си фен и как ?

Както и чичо Кличко. Почитател съм му, ама без участията и боевете как да съм му фен, като няма да чуя нищо за него. Същото и за Кубрат в момента. Няма как да не съм разочарован и ядосан.

Джошуа е казал, че тоя новия, заместващия Кубрат имал по-голям шанс, понеже носел на бой. Аз не вярвам и очаквам Джошуа да си контролира мача и  да има 10+ рунда за публиката. Да видим.

А нашия от промотъра му не са се отказали и са готови да уредят мач най-скоро време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, A.com написа:

Ако си спомням правилно Кличко отложи мача с Пулев заради контузия. Защо шампионът може да отложи мач заради контузия, а претендентът не може?

Защото за да станеш шампион, трябва да победиш именно шампиона(не става със заместник)!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, adersa написа:

А като не те интересува, що щеш у темата? Запази твоето мнение за себе си и бегом в дупката.

А дали тази контузия не е про форма и всичко да е заради някаква игричка на Зауерите?
В голямата игра са най-големите интриги и мръсни договорки.

на 8/31/2017 в 19:50, baikolio95 написа:

Страхотна глупост...вярно твоя си е.
Който не се е научил да пада, не може да побеждава. Ти явно си прекарал живота си на гребена на вълната със сребърна лъжичка в устата. Най-малкото е непочтенно такова изказване. Пот от челото си изтривал ли си някога? Или само лятото, когато не работи климатика при телевизора.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, M.Николов написа:

Защото за да станеш шампион, трябва да победиш именно шампиона(не става със заместник)!:)

Аз друго питам. :) Защото, ако Пулев(контузен) победи Джошуа, то Пулев ще е новият шампион. След това ще има мач реванш. Ако Джошуа се контузи, то той няма право да отложи мача, защото не е шампион и или ще трябва да се бие контузен или да се откаже от мача и да се нареди в листата с чакащите. Явно някой много умен го е измислил това правило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от b3s7ch0
      Добър вечер,
      за да избегна след около 30 мин търсенето на стрийм, отварям тази темичка, с надеждата някой вече да е открил добър такъв. За съжаление доставчикът ми не е Булсатком, съответно нямам възможност да гледам Sport+. Благодаря предварително на отзовалите се
    • от midway
      Владимир Кличко за 14-ти път защити титлите си, срещу итало-германеца Франческо Пианета. Украинеца победи с нокаут в 6-ия рунд и спечели 60-тата си победа !  Мача се състоя в Манхайм (Германия)

Ето видео:
      http://www.youtube.com/watch?v=8VIVB0LkUhE
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.