Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Слави Tрифонов с политически проект .

Тoни
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 час, ncl написа:

Що се отнася до президентска република - абсолютно против съм.

То и аз съм против държавна субсидия на партиите, но дори инициаторите за премахването си я взимат. Що ли?! 

Защо държавата ни да финансира партийните каси?! Нима партията не трябва да се финансира от членовете ѝ?! 

Ето ти абсурда!!! Останалото за и против Президентската република е спекулация, но показва, че повечето българи за пореден път са излъгани и им се подменя вота, като един член на партия някаква отива в друга и прочие ... 

п.п. Мислех да стана член на БКП, но добре, че един приятел ме спря. Голата истина бе, че определени пенсионери искаха да си добавят някой и друг лев над пенсиите си ... Та, отщя ми се да възкресявам БКП ... Май-по-добре, че си останах безпартиен ... :) И само се смея как сакат да ми привлекат вота ... :) -> Към момента инвалидната и прочие пенсии ми стигат до толкова, че да мога да си финансирам "мавзолея-гардероб" ... :) 

п.п. Нещо което не става с пари, то става с личен труд!!! -> Там няма тън, няма мън, а нещо което правиш. 

И определено не ми плащат за всеки пост, а свободно споделям мнението си, независимо, че някои ще са против мен. Нека по-силният победи!!!

Аз казах!!!

Според мен Слави направи първата частна партия на гърба на някакъв народ. Но, нека му дадем политическата инициатива и да видим дали може да е над партиен или и той ще бъде смлян от обкръжението си, които за един ден искат да забогатеят, за сметка на такъв народ, какъвто е българския ... 

преди 45 минути, Sliderum2 написа:

такива ощетяващи бедната част от населението и т.н.

В цял свят е така, т.е. бедния прави благата, защото иначе глад бате ... Но, не мисля, че българина като цяло е беден. По-скоро не тачи това което има и руши, а не гради. 

И България стана производител на боклуци ... които годните за рециклиране ги взимат за без пари, а за тези де не стават за нищо ... да тровят природата на България, та даже имаше внос на боклук, под формата на гориво ... ба ... :) Не можело газ от Русия, но боклук от Италия = може ... :) Бил евтино гориво ... :) Цяла Венеция се осветлявала в следствие на такава технология ... :) А вредните газове?! О, нямало такива ... т.е. имало начин да ги няма ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 2 часа, dioib написа:

И определено не ми плащат за всеки пост, а свободно споделям мнението си, независимо, че някои ще са против мен. Нека по-силният победи!!!

А на мен ми плащат, така ли?

преди 2 часа, dioib написа:

Но, нека му дадем политическата инициатива и да видим дали може да е над партиен

Народът му даде такава инициатива. И то не един, не два, а цели три пъти. И резултатите от тези избори ще покажат колко се е възползвал от това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 28.08.2022 г. в 10:14, ncl написа:

Що се отнася до президентска република - абсолютно против съм.

Слави извади като коз за президентския референдум изказване на Желю Желев (ВИДЕО) - България - Телеграф (telegraph.bg)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 28.08.2022 г. в 13:57, ncl написа:

А на мен ми плащат, така ли?

Ако не ти плащат, значи те плашат. :) Че комунизмът е вредно ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, dioib написа:

Ако не ти плащат, значи те плашат. :) Че комунизмът е вредно ... :) 

Не само е вредно, Комунизма е официално обявен като престъпен режим .

:hush:

Забрави май това а ?

Овен малката подробност, че е приравнен към национал социализма. Накратко "нацизма" .

преди 5 часа, Joss Bomon написа:

Мнго добро изказване.

Същсественото е обаче накрая. Какво трябва за президентска република . Желев го казва по това което имат САЩ :

- Развито гражданск ообщество

- Имаш съдебна система желязна

- имаш и другите институции

- Имаш свободни медии които никой не оспорва правото им на съществуване.

Та... кое от изброеното имаме ние ?

Псевдокомунета, като ДеееБъ, в съюз с явни престъпници далавераджии и тоталнонеграмотни юридически и управленски като ПП-тата, в съюз с явни комунета от БСП,  в съюз с чужди пРезилденти изпълняващи съвсем други геополитически антибългарски задачи, няма как да са пример за изброените условия.

Ако може да се намери по абсурдна и неподходяща ситуация за предлагане на президентска република, то тва е именно сега.

Защо Слави го прави, идея си нямам.... Очевидно иска да провокира гражданското общество, но посоката е неясна....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

- Имаш съдебна система желязна

- имаш и другите институции

- Имаш свободни медии които никой не оспорва правото им на съществуване.

Та... кое от изброеното имаме ние ?

Е да - герб изгубихте всичко изброено, горките вие. 🙃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че в Брюксел са зелки, вече е ясно на всички.

Като погледнеш нашите евродепутати(АлЙо и Рада дълбоката) и да ти стане ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, miro20 написа:

Комунизма е официално обявен като престъпен режим .

Мире, комунистически партии по света има нали?! Китай кой го управлява?! 

Ех, Мире ... комунистите са ти виновни за всичко ,,, :) 

п.п. Как се виждаш с официална дреха да копаеш с кирка?! :) 

Чуваш ли се, трудовият човек бил престъпник?! Ба ... :) По-вероятно е ти да си престъпник Мире, защото нещо клатиш българите ,,, мда ... :) Проводник си на чужди интереси ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 30.08.2022 г. в 3:49, dioib написа:

п.п. Как се виждаш с официална дреха да копаеш с кирка?! :) 

Това комунетата не можете да разберете едно нещо ... Докато вашия стереотип е да мачкате хората за това че не мислят като вас, че искат свобода и демокрация, не разбирате че всеки демократ би умрял точн отакива като теб да не са с "официална дреха и да копат с кирката" заради това че сте си такива.

Малко сложно прозвуча,нопомедитирай близките месеци и години над това.

Относно Китай пак ще ти го кажа съвсем кратичко - "видяла жабата че подковават коня и тя си вдигнала крака '.

И като скоба да помедитираш отново -  какво общо има китайския модел с нашия фалирал "развит цоциализъм " ???

Тука например ревете за едни от най най слабите въведени мерки за КОВИДа които  дори не се спазваха, но не забелязвате как за часове в Китай една муха не излиза навън от 10 милионен град или квартал на град при поява на заболял !

Едва ли знаеш че в Китай дори няма да можеш да си изливаш философската помия ,просто защото там няма форуми, извън прорпавителствени такива, нито фейсбуци, нито ютюб, нито гугъл.... нито други социални мрежи , освен държавно контролирани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

не разбирате че всеки демократ би умрял точн отакива като теб

Наздраве! :beer: Мч умиркъй си свободно бе Миркъ ... :) Язи ли ще съм виновен, че си вдигнъл кръвното и си се гътнал от инфаркт ... :) щото има комунисти ... :) 

Май или си нъ чашка или точн отакива човек не мое да си пие спокойно питието, а?! 

Ти мен не ме уважавап, а аз навремето съм ти се обяснил в любоф бе Мире ... Цо мъ мтъразиш?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, dioib написа:

Наздраве! :beer: Мч умиркъй си свободно бе Миркъ ... :) Язи ли ще съм виновен, че си вдигнъл кръвното и си се гътнал от инфаркт ... :) щото има комунисти ... :) 

Май или си нъ чашка или точн отакива човек не мое да си пие спокойно питието, а?! 

Ти мен не ме уважавап, а аз навремето съм ти се обяснил в любоф бе Мире ... Цо мъ мтъразиш?! :) 

комунето си е комуне... ако не мрази някого и не праща в раета да копа с кирка , ще пукне от самосебе си :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

комунето си е комуне... ако не мрази някого и не праща в раета да копа с кирка , ще пукне от самосебе си :) 

Ти реално Мире познаваш само един комунист = мен ... и кажи при положение, че съм ти се обяснил в любоф то защо да те мразя?! :) 

Ко сакам от теб бе Мире, при положение, че никакъв интерес не ще ми удовлетвориш?!

Виж в момента моя интерес, т.е. с какво реално да ми помогнеш, но понеже ме мразиш, то не очаквам от теб такова нещо ... :) 

2022-09-05_18-10-40-305.jpg

Та, мире може ли човек който гради да мрази?! :) 

Кога за последен път си съградил нещо, а не разрушил?! :) 

Кога си помогнал на приятел (другар) и то без пари?! :) = Прост о пут къ ... :) :) :) 

Ех, Мире, бъди си демократ, но не очаквам от теб да помогнеш с нещо, а само го правиш за пари ... :) 

п.п. Ако не ги е имало комунистите и комсомолците дали щеше да има "Прохода на републиката". мъ?! :) 

От де дойде демокрацията знаеш ли колко фирми чакат да правят тунел под "Шипка"?! 

Да ти говоря ли древния римски път от де е минавал?! - Мъглиш ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

комунето си е комуне...

Утре комунету ке ти посне сам ко е направил, а ти па ке си знаеш, че мрази другите ... :) 

Тъй Мире не стафа .,, Сам с едната омраза към комунету., щото демокрацията е ... под всякаква критика и го прави за пари, а не за държавата ни!!! 

Та, я кажи си честно кои интереси представляваш в държавата ни и в тоя форум?! -> О, многознайко ... дали си честен или ... ? = все ще си недоволен, че те етъ коват за пари?! :) Ба ... какъв нисш морал имаш ... :) за 30 сребърника си готов и да духаш супата ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dioib написа:

Ти реално Мире познаваш само един комунист = мен ... и кажи при положение, че съм ти се обяснил в любоф то защо да те мразя?! :) 

Ко сакам от теб бе Мире, при положение, че никакъв интерес не ще ми удовлетвориш?!

Виж в момента моя интерес, т.е. с какво реално да ми помогнеш, но понеже ме мразиш, то не очаквам от теб такова нещо ... :) 

2022-09-05_18-10-40-305.jpg

Та, мире може ли човек който гради да мрази?! :) 

Кога за последен път си съградил нещо, а не разрушил?! :) 

Кога си помогнал на приятел (другар) и то без пари?! :) = Прост о пут къ ... :) :) :) 

Ех, Мире, бъди си демократ, но не очаквам от теб да помогнеш с нещо, а само го правиш за пари ... :) 

п.п. Ако не ги е имало комунистите и комсомолците дали щеше да има "Прохода на републиката". мъ?! :) 

От де дойде демокрацията знаеш ли колко фирми чакат да правят тунел под "Шипка"?! 

Да ти говоря ли древния римски път от де е минавал?! - Мъглиш ... :) 

Човече, не знам какво се филмираш и откъде си правиш изводи за мен без да ме познаваш.

Какви ли не фантасмагории бълваш за мен когато попрекалиш с алкохола или със записите на партийните конгреси :) :)

Не те ли е срам малко ? Знам че комуне срама няма, ама все пак ?

Какви сребърници , каквипростотии бълваш за неща които не знаеш, но категоризираш.

Както знаеш, критикувам единствено престъпната идеология,  осъдена като такава с декларация на НС.

Както съм казвал, лустрация не означава физическото ви унищожение, а да имате малко морал. И че хора, които са били съучастници в предишното мракобесно , безхаберно , съсипническо комунистическо управление, да имате малко съвестда не участвате в сегашното .

Никой не оспорва правото ти да строиш да опозотворяваш паричките дето си натрупал включително по времето на соца, или някоя роднина ти ги е пратила от "злия Запад" ... халал да ти са, жив и  здрав да си .

Лустрация означава - живейте си живота, гледайте си бизнеса, печелете, радвайте се на старини,  НО оставете управлениеот на държавата на необременени от вашата престъпна идеология, хора.

Това е. Сега пак ще изсипеш някакви простотии за мен , на база единствено твои фантасмагории и комплекси, но все пак, замисли се над своите проблеми .

И се радвай че живееш в държава като нашата, в която все пак и все още има някаква демокрация, па дори и криворазбрана .

И че не сме стигнали нивото на други бленувани от такива като теб "демокрации" като РФ , където физически те арестуват за простотия, написана срещу управляващите  у фейса, или форуми... Вкарват те в затвора с ефективна присъда от няколко години и глоба. Или бленуването ти копане с кирка някъде в Сибир.

Е то фейса го забраниха там де... ама  ме разбра...

:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, miro20 написа:

Човече

Приеми, че съм ИИ и ще ти е лесно, иначе ... хм ... ще си пионер или пайннер .. :) Мъ се, ти правиш ли нещо или раждаш душо нещо ил инфантилно?! :) 

Наздраве! :drunk: 

:) 

п.п. Има българска пословица: Два остри камъка не мелят брашно!!! ;) = Няма блага за други ... :) 

Ме ме възприемай като тъп... че от тъп нож най-много болииии ... :)  

преди 34 минути, miro20 написа:

Човече

768x432.jpg?_=1662385772

Ко речи?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мире, ти никога не ще разбираш от изкуство, а само пари ... срамота ... :) 

Цитат

Човече, не знам какво се филмираш и откъде си правиш изводи за мен без да ме познаваш.

Та, и ти ме филмираш .. :) май .. :) Или е целенасочена омраза към комунистите, Ъ?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обясних ти доста пространствено и подробно какво бих желал за комунетата.

И за лустрацията. И да сте живи и здрави .

Какво не разбра ?

И за какви пари ми говориш като единствения който се фука с нещо подобно тук, това си ти .

Само леко да ти намекна че ако сега си на груб строеж на нещо си ... много си закъснял другарю ....

Другарите откога що палати построиха... прогимназии както се викаше в един стар филм... ти чак сега ли развърза кесията, или чак сега ти пратиха родата от "злия Запад " ?

:)

преди 4 часа, dioib написа:

Ме ме възприемай като тъп... че от тъп нож най-много болииии ... :)  

Ами убедих се че си такъв. Що мъка е общуването с теб.

Ти му говориш едно, оно си мели каквото си е наумило, дето янма нищо общшо с това което съм казал :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...