Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

средностатистически над 8 гб рам с най- доброто видео и процесор рядко се полвазват .  обикновено капутите на софтуер са със връзка   с хардуерните копеляци  и някои заглавия на  тъпи игрички на максимални настройки искат  примерно 9 гб рам да върви всичко нормало ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Ами то като слушат тарикати като теб, така става ;) Препоръчваше им 8 GB,  сега се чудят хорицата кво да правят.   Признавам, че им препоръчваш добри неща, но откъм памет ги закопа и сега ще си плащат. Същата работа се отнася и за ония, де препоръчваха АМД продукти. Набутаха хората. И продължават да препоръчват. АМД просто нищо не значат, защото и Интел и НВИДИА винаги са подготвени с отговорите. Пазарна ниша да, но истинския геймър не избира АМД нито като процесор, нито като видеокарта. Иначе фалшивите геймърчета си цъкат с АМД, спор няма. 

Казвах ви аз - вземайте 2х8 GB  памет, а не се прехласвайте по видеокарти, ама не!!!

:yanim::lol6::wors:

Жив и здрав за РД-то, ама май наистина като пийваш не трябва да пишеш. Или поне да не се чудиш, що си недоразбран от тоя или оня, или пък някой те заяжда и тебе...;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Аз също спрях да пиша в тоя форум, но днес се напих заради РД и така... ;)

А ? Какво то, я пак ? Рожден ден ли е това съкращение, щото ако така, си написал фалшива дата в профила си. :rolleyes: Само да обърка хората, дето реално искат да ти напишат поздравление (моя милост например) :camera2:.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, BG-Team-DRIFT написа:

днес се напих заради РД

Е, бива ли така - заради Ръководството на Движението да се омаскариш така? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.vario.bg/corsair-vengeance-lpx-dimm-kit-8gb-cmk8gx4m2d2400c14

Е това вече трябва да е няква грешка?:no-no:  Същите си ги купих за около 70 лв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и аз преди седмица и половина взех Crucial Balistix Elite 8gb 3000Mhz за 150лв ама сега същата плочка е 200 :D С това темпо цените ще станат оле мале...
До преди месец G.SKILL RIPJAWS V DIMM KIT 16GB F4-3000C15D-16GVGB този кит беше 290 лева. 

Редактирано от Year Zero (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Kingston HyperX Savage и два пъти купувах по 8 и сега имам 16гб. Но тъй като е DDR3 и то май 1600 mhz, разликата между нея и ако имам сега 16 гб DDR4 голяма ли е в производителността ? 

След месеци/година ако реша да правя някакви ъпгрейди с ново дъно и процесор ще трябва и нова рам без значение дали искам, нали? Тъй като сега съм със сокет 1150...а по-новите не поддържат ддр3 и горя? 

Редактирано от G0ld (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, G0ld написа:

Аз съм с Kingston HyperX Savage и два пъти купувах по 8 и сега имам 16гб. Но тъй като е DDR3 и то май 1600 mhz, разликата между нея и ако имам сега 16 гб DDR4 голяма ли е в производителността ? 

След месеци/година ако реша да правя някакви ъпгрейди с ново дъно и процесор ще трябва и нова рам без значение дали искам, нали? Тъй като сега съм със сокет 1150...а по-новите не поддържат ддр3 и горя? 

А бе май Skylake-а поддържаше DDR3, но не съм сигурен. Иначе след време DDR3 паметта ще се превърни като сегашната DDR2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1151 е с DDR4. В началото имаше някакви дъна дето поддържаха DDR3 но бързо ги разчистиха от пазара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То направо райзън или кофилейк ще е като гледам... ама все пак що не измислят нещо хибридно, егати....то е ясно де, трябва да се правят парички. Малко тъп въпрос...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, ^^Alex&Vanko^^ написа:

И сега ще купуваш ли или ще чакаш?

Кой да купува ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, ^^Alex&Vanko^^ написа:

Забравих, че вие всеки ден сте по магазините в нета и гледате цените, сори!

Нещо не си разбрал целта на темата, аз не съм тръгнал да купувам РАМ памет, още по-малко ДДР4. Просто попитах защо цените вървят така нагоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.11.2017 г. в 12:56, Julius Decimus написа:

А ? Какво то, я пак ? Рожден ден ли е това съкращение, щото ако така, си написал фалшива дата в профила си. :rolleyes: Само да обърка хората, дето реално искат да ти напишат поздравление (моя милост например) :camera2:.

Мне, празнувах го два пъти по ред причини. Дето имаше една песен...и да паднем и да бием, пак ще се напием. Никой не бъркам, бъркаш ме с други идиоти от тоя форум.  ( Металисти без име и РД)

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

Мне, празнувах го два пъти по ред причини. Дето имаше една песен...и да паднем и да бием, пак ще се напием. Никой не бъркам, бъркаш ме с други идиоти от тоя форум.  ( Металисти без име и РД)

Добре, значи си е на 21 Октомври, тъй ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Julius Decimus написа:

Добре, значи си е на 21 Октомври, тъй ли ?

Да, по лятно часово време. Преди няколко години бях на 20 октомври, ама последните години съм на 21 октомври, че съм роден дванайсет без десет по зимно часово време. Към момента времето се сменя седмица по-късно и се оказа, че на хартия съм на 20 октомври, но на практика на 21-ви :P

Не знам как го изчисли 21-ви октомври, след като съм писал 20-ти, но явно и тоя скапан сайт се бърка.  А кажи ми сега как да вярвам на сайта, модераторите му и потребителите :P

2017-11-08-00-09-47.jpg

преди 4 часа, ^^Alex&Vanko^^ написа:

И ся ко ще правиме като е скъпа? Шок и ужас!

Алекс ли си, Ванко ли си, не те знам, ама визирах оня, де ти даде две плюсчета - металиста без РД и без нищо. Просто кръгла нула. 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Източник? Че аз четох друго. И то въпреки че "големите" са затегнали производството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...