Премини към съдържанието
BG-Team-DRIFT

Григор Димитров - вече номер 3 в света!

Препоръчан отговор

Потърсих тема, дето да се възхищаваме на Григор, но не намерих! Жалко. 

От вчера толкова се радвам, че Григор успя да бие няколко пъти подред и да отиде на Финал, че просто всичко друго остава на заден план! Знам, че много от нас го плюеха като губи и едва ли не се подиграваха за Маша, но лично аз съм си единак и уважавам спортовете, дето човек почти сам постига всичко!  Вярно, при тениса не е съвсем така, защото ти трябва отлична подготовка, но истината е, че човек е сам на корта.  Преди да стъпиш на корта, ти трябва да си наясно какво искаш, кой те подкрепя, за какво играеш...Таланта много хора го имат, но е важно да си лабилен, да мачкаш останалите и то в точния момент. Григор имаше и има слаби моменти, но е номер три БЕ!!!! Ей това е важното и нека всички критици си затворят устата! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да падне или да започне да пада стой и гледай какво ще се случи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Потърсих тема, дето да се възхищаваме на Григор, но не намерих! Жалко. 

От вчера толкова се радвам, че Григор успя да бие няколко пъти подред и да отиде на Финал, че просто всичко друго остава на заден план! Знам, че много от нас го плюеха като губи и едва ли не се подиграваха за Маша, но лично аз съм си единак и уважавам спортовете, дето човек почти сам постига всичко!  Вярно, при тениса не е съвсем така, защото ти трябва отлична подготовка, но истината е, че човек е сам на корта.  Преди да стъпиш на корта, ти трябва да си наясно какво искаш, кой те подкрепя, за какво играеш...Таланта много хора го имат, но е важно да си лабилен, да мачкаш останалите и то в точния момент. Григор имаше и има слаби моменти, но е номер три БЕ!!!! Ей това е важното и нека всички критици си затворят устата! 

Аз също уважавам индивидуалните спортове. А в частност тениса ми е любим. Винаги съм харесвал по-разчупените играчи и тези, които играят на мрежата. Любим - Стефан Едберг. Като млад ''Роже'' правеше неща, които не вярвах, че могат да бъдат направени в тениса! Григор не е от тази категория, но се надявам да подобри играта си и нека признаем, че от наша страна няма такъв талант от ерата на Малееви. 

П.П. А защо не коментирате и това изказване(изписване): Петър Волгин със злостен коментар за Григор Димитров?!

• Харесва ми 1
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, XECUTIONER написа:

Аз също уважавам индивидуалните спортове. А в частност тениса ми е любим. Винаги съм харесвал по-разчупените играчи и тези, които играят на мрежата. Любим - Стефан Едберг. Като млад ''Роже'' правеше неща, които не вярвах, че могат да бъдат направени в тениса! Григор не е от тази категория, но се надявам да подобри играта си и нека признаем, че от наша страна няма такъв талант от ерата на Малееви. 

П.П. А защо не коментирате и това изказване(изписване): Петър Волгин със злостен коментар за Григор Димитров?!

Аз съм на мнение, че нито ти, нито Волгин сте прави. Ако Волгин го е казал де, а не взето някъде от контекста и пуснато из мрежата. Със сигурност ако го е казал, е имал съвсем други, политически причини предвид. Предполагам де, щото и не съм чел неговото мнение там, където трябва дас е чете, а не в някакви сайтчета. Когато извадиш коментар от контекста, може да отрежеш и главата на човек.  Но ако ме сравняваш с Волгин и това, че може би го подкрепям, не си прав изобщо. Волгин клони към БСП, макар че и той самия си има терзания, дали точно БСП е неговата идеоология. Ако питаш мен, не е БСП, но това е друга тема.  

Що се отнася до мен, аз съм срал в устата на ГЕРБ, БСП, СДС, АТАКА, НФСБ, СДС, ДСБ... и други. Това през времето, защото винаги е имало моменти, когато не съм одобрявал политиката на някоя от тия партии и други, които не споменах. Ако има нещо, което подкрепям, то това е проявата на всеки българин, защитавайки България по някакъв начин. Няма значение на политическо или спортно ниво! Все е едно дали някой защитава България на политическата сцена или на спортната. На спортната е по-видимо разбира се. Аз смятам, че братя Пулеви и Григор в момента са хората, които защитатват името на България! Защитават го не само като табелки, а и с думи!

Дори Григор да падне, той с думите си поаказа, че е българин, а не американочеещ се като теб и други подобни металисти, дето само на табелка металисти, на практика ПЪЛНИ ПРЕДАТЕЛИ!!!

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Дори Григор да падне, той с думите си поаказа, че е българин, а не американочеещ се като теб и други подобни металисти, дето само на табелка металисти, на практика ПЪЛНИ ПРЕДАТЕЛИ!!!

Аз не видях в неговия коментар нещо негативно за Григор, освен това - според него е имало и по-добри в миналото. Защо се ядоса пак ?

А за чичо Кубрат нещата стоят по друг начин. Чакаме мач.

Спокойно, я гледай тука: http://www.dnevnik.bg/photos/2017/11/15/3078415_snimka_na_denia_lamborgini_hurakan_za_papata/ ;).

ПП: За който не гледа на живо, ето къде може да следи: http://www.dnevnik.bg/sport/2017/11/19/3081227_na_jivo_grigor_dimitrov_igrae_reshavasht_treti_set/

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Julius Decimus написа:

Аз не видях в неговия коментар нещо негативно за Григор, освен това - според него е имало и по-добри в миналото. Защо се ядоса пак ?

А за чичо Кубрат нещата стоят по друг начин. Чакаме мач.

Спокойно, я гледай тука: http://www.dnevnik.bg/photos/2017/11/15/3078415_snimka_na_denia_lamborgini_hurakan_za_papata/ ;).

Виж сега. С тоя И***т не си пиша. Единствено се засичаме, когато някой от нас иска да засече другия!!! Не ти ли е ясно това бе, младеж? И***та се опитва да ме провокира и ме провокира. Провокира ме с Волгин, щото преди време му бях и застъпник, кога водеше предавания в събота по БНР. Но тогава и патриотите бяха разделени и всеки дърпаше чергата към себе си. Сега се опитва да ме провокира и го прави успешно, щото темата я пуснах аз, а не някой ПСЕВДОБЪЛГАРИН И МЕТАЛИСТ  като него! Това да ти е ясно и да не ми правиш повече забележки. 

ПП: Жалко, че го няма Джони, та да го постави там, де му е мястото. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, BG-Team-DRIFT написа:

Виж сега. С тоя И***т не си пиша. Единствено се засичаме, когато някой от нас иска да засече другия!!! Не ти ли е ясно това бе, младеж? И***та се опитва да ме провокира и ме провокира. Провокира ме с Волгин, щото преди време му бях и застъпник, кога водеше предавания в събота по БНР. Но тогава и патриотите бяха разделени и всеки дърпаше чергата към себе си. Сега се опитва да ме провокира и го прави успешно, щото темата я пуснах аз, а не някой ПСЕВДОБЪЛГАРИН И МЕТАЛИСТ  като него! Това да ти е ясно и да не ми правиш повече забележки. 

ПП: Жалко, че го няма Джони, та да го постави там, де му е мястото. 

Никого не провокирам, а изразявам собствено мнение, но явно не ме понасяш и спирам участието си в темата ти. Не че съм длъжен, но преценката ми е такава. Онова момче от Пловдив правилно те апострофира, но явно не си на себе си. Жалко. 

П.П. Дай ми го джони да го изям с парцалите. Пореден комплексар без капка покритие. Като теб общо взето.;)

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, XECUTIONER написа:

Никого не провокирам, а изразявам собствено мнение, но явно не ме понасяш и спирам участието си в темата ти. Не че съм длъжен, но преценката ми е такава. Онова момче от Пловдив правилно те апострофира, но явно не си на себе си. Жалко. 

П.П. Дай ми го джони да го изям с парцалите. Пореден комплексар без капка покритие. Като теб общо взето.;)

Да, благодарение на такива комплексари като мен, Григор и Пулеви, България все още има име ;)  И главно заради такива некомполексирани индивиди като теб, България се разпада, намалявайки населението си с няколко човека на минута. Жалко наистина. Дано Григор да бие, че в момента на поста ми не е ясно, но и да не бие, направи нещо, което никой не бе правил - М-Тел  даде правата на БНТ 1 и Диема да излъчат финалната среща срещу Гофен. Снощи се рових в интернет да видя де мога да гледам полуфинала, въртях всички канали, но попаднах само на фейк новини със заглавие "На живо". Ето така трябва да се процедира - има нещо важно, паричките не влияят! Дори в случая М-Тел  да печели дивиденти, то са си заслужени!

Браво МОМЧЕ!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, skalata_73 написа:

А вече и номер 1 ( за нас)

Браво Гришо d1f5931f320bb1cb2a5bbab30f9d4029.gif

Да не забравяме Мануела, която през 1985-та бе трета и дълго време бе в топ 10. Същото и за по-малките и сестри. Никога не съм си мислил, че мъж ще успее да е в топ 10 поради факта, че навремето мъжките срещи бяха главно "сервис-ас". При жените скоростта е по-ниска и разиграванията бяха по-интересни, затова и навремето гледах само женски тенис. 

ПП: Джакпота за днес в Тото 2 бе 3 милиона, Григор си заработи 2.5 милиона, но в долари, което е доста повече. да са му честити! Вече Поршето на Маша не е изобщо важно :) Още един подобен турнир и Бугати Чирон. 

Ооо, Хамилтън има да му завижда. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, BG-Team-DRIFT написа:

При жените скоростта е по-ниска и разиграванията бяха по-интересни, затова и навремето гледах само женски тенис.

Ти да видиш леля Серина Уилямс какъв танк е :). Забива ги с 240 километра в час. Така де, не че не си виждал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Julius Decimus написа:

Ти да видиш леля Серина Уилямс какъв танк е :). Забива ги с 240 километра в час. Така де, не че не си виждал.

Те затова и съм против Хамилтън, ако загряваш за какво говоря :P

От по-ново време се сещам за Морезмо...жената мъж или за Моника Селеш - дето научи всички да крякат, което и отказа половината публика да гледа тенис, включително мен :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не знам кой какъв е ама аз си го гледам Гришо с кеф и си преживявам и падения и върхове. Даже кога игра с Надал ми замина Интернета на телефона цял ден да гледам един мач само докато бях на работа. А не ви знам предисторията ама тоя журналиста може да хване да го надуе. Абсолютен лайнар(псевдоинтелектуалец), както и много други от вчера по сайтове и социални мрежи. Жена ми ги следи тея работи и човек като види каква помия се изсипва по адрес на всеки българин, който постигне нещо, неволно се сеща за вица с казана с българи в ада. ТОВА са нещата , които отвращават и не обичаме в родината НИ аз и много такива като мен "избягали" . Това е гадния манталитет на завист и злоба, само защото някой е постигнал повече. Иначе от фирмата се бяхме наточили да ходим във Виена да го гледаме, защото шефа беше получил едно кило билети. Клона ни там беше нает от организаторите на кетъринга.

ПП. И Николчето не бих върнал да и го монтирам, естествено. Даже се заканих на Гришо в последния гейм, ако не бие, догодина като ида пак в Монако да посетя приятелката му.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Tommygun написа:

ПП. И Николчето не бих върнал да и го монтирам, естествено. Даже се заканих на Гришо в последния гейм, ако не бие, догодина като ида пак в Монако да посетя приятелката му. emoji4.png

Сега да отговоря в кръга на шегата. Кака Никол  много трудно ще я откриеш в Монако.През повечето време от годината кръстосва океана и прекарва времето си в Лондон , Ню Йорк и Лос Анджелис където се намира един от луксозните и палати в Холивуд Хил .  :wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.