Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! 

От около два месеца цъкам на необукс и от един месец на някалко други PTC сайтове. Някой, ако желае мога да му препоръчам, някой от моите сайтове и да ми стане реферал и в замяна може и аз да му стана на него ако е възможно разбирасе. Имам набелязани още няколко сайта но ги пазя за такива случаи.

Още не съм теглил от такива сайтове, но забелязах, че хората които цъкат от известно време си взимат по някой лев. За целта обаче се изисква доста време и всеки ден постоянство. Според мен  не трябва да изпозвате повече от 5 сайта, защото вече започвате да влагате много време в тях. Трябва, ако се занимаваш да работиш с няколко сайта, защото е възможно някой от тях (1 или 2) да излезе от бизнеса!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Wolfko написа:

Здравейте! 

От около два месеца цъкам на необукс и от един месец на някалко други PTC сайтове. Някой, ако желае мога да му препоръчам, някой от моите сайтове и да ми стане реферал и в замяна може и аз да му стана на него ако е възможно разбирасе. Имам набелязани още няколко сайта но ги пазя за такива случаи.

Още не съм теглил от такива сайтове, но забелязах, че хората които цъкат от известно време си взимат по някой лев. За целта обаче се изисква доста време и всеки ден постоянство. Според мен  не трябва да изпозвате повече от 5 сайта, защото вече започвате да влагате много време в тях. Трябва, ако се занимаваш да работиш с няколко сайта, защото е възможно някой от тях (1 или 2) да излезе от бизнеса!

Нима има още хора, които се връзват на това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Wolfko написа:

Още не съм теглил от такива сайтове, но забелязах, че хората които цъкат от известно време си взимат по някой лев

...и как точно го забеляза. Да не им харна портфейлите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще видя за напред как варвят нещата, иначе по голямата част от хората казват е е загуба на време, но така и така сам ги захванал, ще опитам пък то ще си покаже в дейтсвителност.

Иначе в няколко тези сайтове има и български поруми и който си е направил подробни настройки на профила му показва баланса иколко е получил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Wolfko написа:

Ще видя за напред как варвят нещата, иначе по голямата част от хората казват е е загуба на време, но така и така сам ги захванал, ще опитам пък то ще си покаже в дейтсвителност.

Иначе в няколко тези сайтове има и български поруми и който си е направил подробни настройки на профила му показва баланса иколко е получил.

Няма лошо да пробваш, но тези неща бяха актуални преди 10 години, когато това нещо прохождаше. Сега е като копаенето на криптовалута. Просто едно безмислие.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Wolfko написа:

Бедните те, цъкат за стотинки, или за най-много няколко левчета, пък поддържат форуми, което не е чак толкова евтина дейност, в които да си показват балансите и  да ловят още шарани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Wolfko написа:

. Според мен  не трябва да изпозвате повече от 5 сайта, защото вече започвате да влагате много време в тях. 

С 5 сайта не става нищо. На времето имаше и прилични руски....Отварял съм по 40 таба....сайта. Иска памет и бърз нет...Колко се радвах на exbit, за 50$ в пейпал акаунта...абе, имаше си тръпка, но с времето се обезсмисли.....да :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Wolfko написа:

Здравейте! 

Ше оспея ли да искарам за тока на компа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, аm-аm написа:

Ше оспея ли да искарам за тока на компа?

Оспех с опитите :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

Оспех с опитите :D

Ше упитам с рефералите, исглеждат просперитетно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Няма лошо, ама първо си включи поне проверката на правописа.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Серьозно ли смяташ, че мога да генерирам такова количество грешки в три поста?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, аm-аm написа:

Серьозно ли смяташ, че мога да генерирам такова количество грешки в три поста?

Да, особено когато е нарочно :D 

Не виждам обаче защо подкачащ автора с правописа и затова реших да ти го върна. Той човека просто е дошъл да спами за необъкса и да си налови реферали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сметнах, че моето включване по темата е не по-маловажно от неговото участие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братлета благодаря за мненията!

Ще пробвам системата на PTC  сайтовете още няколко месеца, и ще споделя пак мнение в нов раздел. Целта в момента ми е да събера някоко реферала. Иначе и без тях става, но по-бавно и по мое изчислене след около 2 години с тая дейност би трябвало да ти капят около 150лв. на месец за 10 минути щракане на сайтове. Обае от опит знам, че едно е на сметки, друго е от опит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Wolfko написа:

след около 2 години

Повечето си сменят правилата или колабират като пирамиди далеч преди това. Аз съм "вадил пари" от реклами на сайт и видео в тубата. Аха да потекат реките от злато и нови правила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и ти да си прав. На мен там са ми съмненията в цялата тая работа. Ще видим след време...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xX.herobrine.Xx
      Здравейте. Бихте ли ми казали дали има реално нещо в това което чета за PTC сайтове и кой е най-добрия за тази година? Нещо да ми предложите подобно на ptc сайт, affiliate или refferal-и. Благодаря предварително
    • от otndok
      Здравейте, в сайта който съм дал по-долу можете да намерите едни от най-популярните и надеждни PTC сайтове, с които можете да си изкарвате допълнителни доходи.
      Също така можете да рекламирате вашият реферален линк, ако вече сте регистриран в някой сайт и търсите директни реферали.

https://www.top-ptc-sites.net/

В самият сайт има и информация как да започнете, ако досега не сте работили с такъв тип сайтове, но е на английски. За тези от вас които не разират английски ги съветвам да си помогнат с Google преводач - върши добра работа.
    • от mikrotik
      Здравейте отново ! Въпросът ми към всички е - има ли напълно работещ сайт, чрез който може реално да се изкарват пари чрез кликване на рекламите в него или това е само мит в Интернет пространството ? Аз бях попаднал на един такъв и цяла година цъках на рекламите, накрая бях натрупал 5 лв. - общо и не ми ги платиха. Случвало ли се е подобно или същото нещо на някой от Вас ?
    • от Zlatti
      Здравейте, търся сериозни реферали за CLIXSENSE, като и аз ставам ваш реферал
    • от Nevcho
      Здравейте ! 

Имам удоволствието да Ви представя PTC сайтове които плащат ,и  не са SCAM ! 

1.Neobux
      За регистрация-> www.neobux.com/?r=mesut89

Най-елитният сайт.  Вече от 6 години насам е в действие !  
      Минималното заплащане е 2 $

2.Probux 
      За регистрация-->

Още един страхотен сайт.   Има 4 фиксирани реклами с по стойност 0.01$ на клик.
      Минимално заплащане  5$

3.Ojooo

За регистрация--> Ojooo.com - Watching Ad

Страхотен  сайт! От няколко седмици насам  броят на рекламите се увеличи за стандартните потребители.
      Рекламите с дължина 5 сек. =0.001$  , 30 сек.=0.005$  и 60сек.=0.01$
      Минимално заплащане 2$

4.GoldenClix
      За регистрация--> 

Още един привлекателен  сайт за спечелване на пари. Сайтът  предлага 40+ реклами дневно , където всеки клик е с различна стойност  варират от 0.0005$ до 0.004$ .  Кликовете се осребряват 5000 клика= 1$
      Минимално заплащане 5$

5.Clikz4freakz
      За регистрация-->
      http://www.clikz4freakz.com/?ref=nevcho24

Минимално заплащане 3$  !  Администраторът на сайта е българин    Кликовете също и в този сайт се осребряват 2000=1$

Успех !  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.