Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър вечер. Нуждая се от антивирусна, за която няма да плащам.. С license key или просто някакъв crack.. Знам, че е пиратско, обаче нямам излишни пари за компютърни програми за жалост.. Ако някой може да каже.. Благодаря предварително и весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, xX.herobrine.Xx написа:

Добър вечер. Нуждая се от антивирусна, за която няма да плащам.. С license key или просто някакъв crack.. Знам, че е пиратско, обаче нямам излишни пари за компютърни програми за жалост.. Ако някой може да каже.. Благодаря предварително и весели празници!

Безплатните версии са достатъчни. Ако си с Windows 8,1 или 10 използвай Windows Defender. а ако си със 7 нейния стар еквивален microsoft windows essentials. Лека е работи добре и се обновява. За допълнителна защита може да си инсталираш и https://www.360totalsecurity.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Windows 10 написа:

Kaspersky Free

Точно пък този тежък боклук никога няма да го предложа или използвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

То с вградената е все едно няма нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Windows 10 написа:

То с вградената е все едно няма нищо.

За дефендъра ли говориш? Уникална е и се справя повече от перфектно. Сега ако си с 2 леви ръце не може да те опази нищо. Касперски е направена за потребител, който е навътре в нещата и знае какво да прави. Оставиш ли го на auto просто ще те побърка и скъса нервите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързата реакция. Имам нужда, че да си пазя компютъра от вирусчета, да си трия отпадъчните файлове и да сканира компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

За дефендъра ли говориш? Уникална е и се справя повече от перфектно. Сега ако си с 2 леви ръце не може да те опази нищо. Касперски е направена за потребител, който е навътре в нещата и знае какво да прави. Оставиш ли го на auto просто ще те побърка и скъса нервите.

Ти може би си единствения потребител който казва че дефендъра е уникална програма:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, xX.herobrine.Xx написа:

Благодаря за бързата реакция. Имам нужда, че да си пазя компютъра от вирусчета, да си трия отпадъчните файлове и да сканира компютъра.

Аз съм ти дал пример. Разбира се, това е мое мнение, не си длъжен да се съобразяваш с него. Отделно в антивирусния раздел е говорено доста за антивирусните програми, така че и там може да прочетеш и да разгледаш полезни теми. Може и да тестваш различни антивирусни и да видиш как ще се държи компютъра.

току-що, Windows 10 написа:

Ти оже би си единствения потребител който казва че дефендъра е уникална програма:wors:

Да! И го казвам за потребител, който оставя нещата на auto и повече не иска и да знае. Сега ако си специалист или се занимаваш с антивирусен софтуер там нещата са съвсем други. Лично аз съм ползвал няколко антивирусни и от дефендъра съм доволен. Инсталирал съм му старата версия над 100 пъти досега не ми е дошъл потребител да ми се оплаче, че има вируси. Така, че заставам зад думите си.

https://www.kaldata.com/forums/uploads/monthly_2018_12/pic.jpg.f16b8b1d0bf50e27b58e39f7dd6416e6.jpg

И за да не бъда голословен дори и в момента я използвам на машината от която пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Емил Костов написа:

Аз съм ти дал пример. Разбира се, това е мое мнение, не си длъжен да се съобразяваш с него. Отделно в антивирусния раздел е говорено доста за антивирусните програми, така че и там може да прочетеш и да разгледаш полезни теми. Може и да тестваш различни антивирусни и да видиш как ще се държи компютъра.

Да! И го казвам за потребител, който оставя нещата на auto и повече не иска и да знае. Сега ако си специалист или се занимаваш с антивирусен софтуер там нещата са съвсем други. Лично аз съм ползвал няколко антивирусни и от дефендъра съм доволен. Инсталирал съм му старата версия над 100 пъти досега не ми е дошъл потребител да ми се оплаче, че има вируси. Така, че заставам зад думите си.

И аз съм с Дефендера и не се оплаквам, нито съм посещавал секцията за вируси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Емил Костов написа:

Недей навлиза в тия води,че си гола вода. 

преди 39 минути, Емил Костов написа:

Да! И го казвам за потребител, който оставя нещата на auto и повече не иска и да знае. Сега ако си специалист или се занимаваш с антивирусен софтуер там нещата са съвсем други. Лично аз съм ползвал няколко антивирусни и от дефендъра съм доволен.

Точно Kaspersky FREE е баш за тази работа. Слагаш и по-подразбиране настройките са оптимални. Моля ако си чел - недочел не се изказвай неподготвен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nikssi написа:

Недей навлиза в тия води,че си гола вода. 

Точно Kaspersky FREE е баш за тази работа. Слагаш и по-подразбиране настройките са оптимални. Моля ако си чел - недочел не се изказвай неподготвен.

Абе нека съм гола вода. Аз това извращение няма да го използвам. Дал съм пример на постващия. В антивирусния раздел има доста теми и материали ако иска да ги чете и да тества.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Емил Костов написа:

Абе нека съм гола вода. Аз това извращение няма да го използвам. Дал съм пример на постващия. В антивирусния раздел има доста теми и материали ако иска да ги чете и да тества.

Че кой те кара да го ползваш? Ползвал няколко...ами аз съм ползвал почти всичко де що съм срещнал барабар с оня фейк на украинците.. Тествал съм ги тия уж боклуци от начало до край... намерил се специалист. 

Не,че нещо ама пишеш глупости. И вземи премести темата където и е мястото - да чете човека. Теми има бол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, nikssi написа:

Че кой те кара да го ползваш? Ползвал няколко...ами аз съм ползвал почти всичко де що съм срещнал барабар с оня фейк на украинците.. Тествал съм ги тия уж боклуци от начало до край... намерил се специалист. 

Не,че нещо ама пишеш глупости. И вземи премести темата където и е мястото - да чете човека. Теми има бол.

Темата не мога да я преместя. Нямам права и съм писал на глобален да го направи. И никой не ме кара, и аз не го и използвам. За мен е боклук и ще бъде боклук. За платените версии както и за специалист нещата са съвсем други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

За платените версии както и за специалист нещата са съвсем други.

:D и каква е разликата между безплатната и платената версия? Айде да те чуем. Говорим за KAV и KFA каква е разликата ? Изобщо наясно ли си? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nikssi написа:

:D и каква е разликата между безплатната и платената версия? Айде да те чуем. Говорим за KAV и KFA каква е разликата ? Изобщо наясно ли си? 

Смей ми се, ама то си пише. Ето ти примерен линк. И разликата между безплатната и платената е огромна. Нещата се правят доста хитро!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Смей ми се, ама то си пише. Ето ти примерен линк. И разликата между безплатната и платената е огромна. Нещата се правят доста хитро!

Абе пич това е Аваст ! Ти правиш ли разлика между Аваст и Касперски ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nikssi написа:

Абе пич това е Аваст ! Ти правиш ли разлика между Аваст и Касперски ? 

Давам пример. При Касперски е същото. И коментарите са ми насочени за обикновения потребител. Него го интересува да има антивирусна, която да го пляска през ръцете ако сбърка някъде. Не да настройва или да се задълбочава, или пък да чете за настройки. Гарантирам, че Касперски на auto настройки ще скъса нервите на обикновения потребител. Никъде не съм казал, че не струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Емил Костов написа:

Давам пример. При Касперски е същото. И коментарите са ми насочени за обикновения потребител. Него го интересува да има антивирусна, която да го пляска през ръцете ако сбърка някъде. Не да настройва или да се задълбочава, или пък да чете за настройки. Гарантирам, че Касперски на auto настройки ще скъса нервите на обикновения потребител. Никъде не съм казал, че не струва.

Нямам проблеми с Kaspersky. И не разбирам от Malware и не съм информиран  с най- новите malware.   Всичко е на Auto. Нищо не натоварва и си работи отлично. Има и за Хром добавка за рекламите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сегашният ми въпрос е глупав и му знам по принцип отговора, но въпреки това ще си го задам. Вече си сложих тая антивирусна програма COMODO, мисля да си я оставя, допадна ми. Понеже нали видях, че някой спомена 360totalsecurity.. Дали ще има проблем ако я изтегля без да махам COMODO? По принцип знам, че не бива да се слагат две антивирусни.. Но 360totalsecurity има разлика от тая COMODO и се чудя дали ще има проблем..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи всичките антивирусни, за най-добра защита. default_laugh.gif

Хубаво си чул за 2-те антивирусни, а ако знаеш какво и от къде теглиш, то няма да ти трябва и една, а най-много някоя виртуалка, където да си рънваш съмнителния софт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, XYconstant написа:

Сложи всичките антивирусни, за най-добра защита. :D
Хубаво си чул за 2-те антивирусни, а ако знаеш какво и от къде теглиш, то няма да ти трябва антивирусна, а най-много някоя виртуалка, където да си рънваш съмнителния софт.

Питам, само заради тия junk files. Да си ги трие там, но тая COMODO няма такава опция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Емил Костов написа:

Тежка друг път.

myQea1l.png

Още един глас за Kaspersky Free от мен. Блокира и нежелани страници, има System Watcher (с функцията Rollback на промените в случай на атака от ransomware).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, B-boy/StyLe/ написа:

Тежка друг път.

https://i.imgur.com/myQea1l.png

Още един глас за Kaspersky Free от мен. Блокира и нежелани страници, има System Watcher (с функцията Rollback на промените в случай на атака от ransomware).

Е точно теб едва ли ще те изплаши някоя антивирусна програма, но на въпроса на постващия предложете ми антивирусна, защото.......... нали се сещаш. че там нещата стоят по друг начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от dzmeia
      Кажете една добра безплатна антивирусна програма. Ако може и линк.
    • от AVsP
      Здравейте,
      искам да попитам по-компетентните от мен да кажат какъв Антивирус и Firewall използват, Антивирус пакет или каквото там използват с борбата с ДОСАДНИТЕ ВИРУСИ, ЧЕРВЕЙ и т.н.
      Аз лично ползвах NOD32 + Sygate Firewall , но още на 2-рия ден NOD32 "изпищя" че открил някакъв троянец, но не можа да го истрие
      Пробвал съм F-Prot + Sygate Firewall но отново не вършат работата си
      Дори минах на Panda Platinum 7.07 ... кажете какво мислите
      Дали F-Secure Internet Security 2004 или 2005 ще помогнат и дали това е добро решение за PC-то ми от гледна точка на сигурност, ако - НЕ кажете какво може да ми помогне.
      Искам само да каже че дори с настоен SP2 Windwows-а "изплезва език" пред вирусите
      Благодаря Ви за помоща
  • Дарение

• Добави ново...